orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej


Pokaždé, když mi napíšete, je to pro mě odměna a překvapení zároveň. Vážím si vaší důvěry a otevřenosti.

Vaše zážitky, o které se chcete podělit, jsou vítány.

Co je cennějšího, než zkušenosti? Když sem píšete, pomáháte ostatním otevřít oči něčemu kouzelnému - naplnit den, srdce, nebo probudit odvahu dalšího člověka. Najdete tu své postřehy, sny a vize. Někteří popisujete jemněhmotné energetické zážitky a to, co se dotýká duše. Je to možná nejlepší odpověď na to, co orgonit je, co umí, co s ním dokážete.

8. srpna 2014 0:08 | [@]


Přeji hezký večer,

dneska mi přišel balíček a nemohu se vynadívat. Je to něco nádherného!! Jste neuvěřitelně šikovná! Bude to úžasný dárek! A také Vám moc děkuji za dárečky, které mě opravdu moc potěšily! DĚKUJU!

Mějte se moc hezky, ještě jednou děkuji a určitě zase ozvu!

Hezkou dobrou noc!

Martina :-)

Foto hotového orgonitu zde!


6. srpna 2014 10:01 | [@]


Dobrý den paní Kühnelová,

děkujeme za poslání balíčku s orgonity a horoskopy, už ho máme doma rozbalený. Musíme říct, že po fyzické stránce jsou talismany přenádherné. Vypadají ještě lépe než na fotkách. A co se týče stránky neviditelné, tam je to snad ještě lepší. Zatím ho nosím pouze v kapse, ale i tak je jeho působení nesmírně cítit. Úplně to změnilo všední den, všechno mé konání je takové odlehčené:) Děkujeme Vám!

Mějte se hezky.

S pozdravem

Jakub N.

Foto hotových orgonitů zde!


19.3. 2014 08:44 | [@]


Děkuji mnohokráte za krásu jenž jste pro mne vyrobila, mají již své místo a jsou mi k radosti a lásce. Vaše semínka jsou již rozdána a věřím že časem vyklíčí.

Přeji Vám krásné dny a mnoho spokojených klientů.

S láskou a úctou Hana N.D.

Foto hotové koule zde!


27.2. 2014 08:44 | [@]


Milá Hopleo

děkuji za "moje jaro", je opravdu nádherná :-) Věřím, že s ní začnou přicházet jen dobré zprávy a zase se posunu k uzdravení.

Jinak musím říct, že nápad s vizitkami s orgonitky je skvělý, už přemýšlím, ke komu je pošlu :-)

Z Liberce zdraví
Lenka L.

Foto hotové koule zde!


11:30 12.2.2014 | [@]


Krásný den Hoplea,
ráda bych se s Vámi podělila o mou zkušenost s orgonitem z Vašich rukou.
O orgonitech vím, už dlouho a moje reakce na ně byla velmi podobná té Vaší.
Proč je to proboha tak obyčejné a škaredé.
Na Vaše stránky jsem narazila náhodou (náhodou?).
Ten knoflíček štěstí jsem musela okamžitě mít.
Prostě láska na první pohled. Přísahám, že na mě volal.
A také překvapení, že něco tak "škaredého", může být tak krásné.
Přišel ke mně v době nemoci a vyčerpání, přinesl uzdravující energii, radost
a hlavně odvahu, že to, co už dávno vím, ty schopnosti schované tam uvnitř mě... Prostě nastal čas je přijmout.
Jakoby říkal, konečně sis vybrala, už se neschovávej, stejně jsi nikdy nebyla normální, tak se konečně přestaň snažit....
Jaká úleva!!! A co přišlo potom... Moje osobní zázraky, potoky slz a obrovská radost.
Navíc jsem díky Vašim semínkům mohla obdarovat své nejmilejší.
Moc děkuji Také proto jsem se rozhodla požádat Vás o sestavení horoskopu a o výrobu vlastního orgonitu. (...) Simona

16.12. 2013 18:49 | [@]


Milaa Hopley,
Vase orgonity asi fungujuu.. lebo sa mi zivot obratil hore nohami... uplne inac ako som povodne xcela.. (odchadzam od manzela.. "otvorili sa mi ine dvere" do poznania a na to musim byt sama) proste same zmeny.. dufam,ze k lepsiemu.
Prajem Vam krasne Vianoce a stale robte takuto nadheru.. casom isto budem xciet gulu.. velku.. harmonizacno oxrannu.. do domu , alebo na vonku...
s pozdravom LUcia :)

22.11. 2013 23:03 | [@]


Dobry vecer pani Helena,
dakujem pekne za zaslanie orgonitu Constantine a taktiez za krasny darcek Lungta, ktory ma velmi potesil. Obidva su nadherne a uzasne a navyse z nich ide silna pozitivna energia, ktoru som hned citila v dlaniach. Vase pozvanky darujem znamym. Prajem Vam vela uspechov a vsetko dobre
s pozdravom Lydia

15.11. 2013 20:30 | [@]


Dobrý večer,čarodějko...:-)
už máme miminko doma,včera večer k nám přišlo. Jako vůbec první vypadly lístečky-pozvánky k Vašemu čarování...za nimi srdíčko,moc se mi líbí! A pak to mrně v úžasné peřince. :-D
Děkujeme,je to krása,dokonce jsme se oba tak nějak usmívali....naladili se na moc hezkou notu,opravdu jsem měla kouzelný pocit.
Kouzelnictví zdar a lásku k tomu Vám přeje
Stáňa a Karel

13.6. 2013 11:25 | [@]


Milá Hopleo,
tak balíček již došel a moc jsem se těšila z jeho rozbalování!
Chtěla bych poděkovat,lotos je moc pěkný a též ze srdíčka mám taktéž radost!!!
Lotosovému květu půjdu vybrat místo,které bude mít v ložnici a srdíčko,to asi vypadá, že budu nosit při sobě.

Mějte se moc hezky a ještě jednou díky!

Zdraví Vlasáková P. :-)

1.9. 2012 08:55 | [@]


Milá Hopley,
prečítala som na Vašom webe príbeh Porty Coely, jedným dychom (alebo so zatajeným dychom, to už neviem) včera večer. Ó, nádherný a poučný, ďakujem ...
Majte krásny víkend a aj ďalšie dni aj so svojim synkom! Nech sa Vám darí! Mia

27.8. 2012 13:40 | [@]


Ahoj Hoplei, nechci být jak stalker, tak sepíšu vše do jednoho mailu, promiň, možná bude delší:

Jako první chci napsat zkušenosti s Miminkem a Constantine v porodnici. Asi budu stručnější, aby se mi to nevymazalo jak minule. Přišlo mi přirozené vzít tam právě tyto dva. Porod byl vyvolávaný a tak jsem strávila na porodnici 2 dny. Myslím, že nade mnou drželi ochrannou ruku, vše proběho hezky a bez problémů, malý byl na světě za 2 minuty, bylo mi řečeno, že jsem měla výborně nastavenou psychiku. (po 36 hodinách hladu se divím, :D ) Více se ale pak dělo na pokoji, tam se mlely energie, že jsem nestačila koukat. Konstantin to asi trošku podpořil, takže jsem byla svědkem parádní hádky primářky s pacientkou, (jo, ježibaba zůstane ježibabou), sestřičky se tam k nám chodily vykecávat... moc klidu jsem si tam neužila. Ale - 4. noc se mi přihodilo, když jsem usínala, že nade mnou se postavily dvě modré postavy, vysoké, vnímala jsem je jako mužské, jakoby se jim hlavy ztrácely v obloze, a jeden - ten vlevo - mi říká - až řeknu tři, tak se do toho pustíme. Raz - dva - tři .. se mnou trhlo, že jsem vyletěla a posadila se na posteli, spolupacientky se lekly, (no já taky). při tom trhnutí jakoby mi ze zad vyndali takový váleček. nevím, co to bylo. Pochopila jsem, že je to duté a něco v tom bylo, bylo to jejich a oni si to vzali "zpátky". Už "to" nebylo potřeba. Pak jsem usnula a spala jak dřevo až do rána. No. Prostě jsem měla pocit, že to má nějakou spojitost s orgonití energií, když jsem to pak probírala zpětně. Nevím, ani kdo to byl a co chtěli. Jen mě pak mrazilo. Sen to teda nebyl.

No, další věc, začínám-li o snech, 24.6. se mi zdálo o sérii orgonitů pd Tebe spojené s čakrovým systémem, se kterými jsem pracovala v rámci terapií. Byly to takové malé kouličky. Když jsi pak dávala na net ty fotky ze Španělska, už se nedivím ničemu, jak tam byly ty kuličky na zdi :) Neplánuješ náhodou takovou sérii? Moc bych si takovou sadu přála, k práci.

A poslední věc ještě k těm srdíčkům - zeptám se i když nevím, zda je to tvoje cesta:

Těch dvanáct apoštolů se rozlítlo jak hejno holubů a (...)

Tak, doufám že jsem vyčerpala všecko, co jsem chtěla, stále jsem si říkala - mám/nemám... no líná huba hotové trápení a tak teda píši.

Díky že jsi dočetla až sem, moc pozdravujeme, přeji pevné zdraví, energii a nervy, a těším se zas na novinky. Na facebooku slintám každý den. :D Však asi vidíš.

pa, Binn.

23.8. 2012 17:51 | [@]


Milá Hopleo,

chtěla bych Vám popsat svůj první vědomý zážitek s org.koulí. Dnes jsem po cvičení tantrajógy "zašla za svou zlatou koulí", kterou mám v ložnici. Vzala jsem ji do dlaní, chvíli se na ni dívala a pak došlo k tomu, že jsem ji začala hladit jako hladíte malé dítě po vláskách. Tekly mi slzy a já jsem pochopila, že konejším své vnitřní dítě, které to moc potřebuje. Pracuji v pomáhající profesi a v poslední době se dostávám do této role i při některých společných meditacích nebo technikách se ženami ( mimo práci). Mám pocit, že musím pojmenovat svou kouli "Zlatuška".

Děkuji Vám a přeji Vám krásné letní dny

Hanaell

7.8. 2012 17:24 | [@]


Dobrý den, milá Hopleo

moc vám děkuji za tu krásu, dostala jsem se k PC až dnes po těch oslavách a dospávání. Koule je úžasná ( jedna z mých švagrových na ní měla ruku - v košíčku- celý večer, mohla na ní oči nechat). Je jako slunce...nádherná. Vzniká mezi námi zvláštní pouto, nedá se to jen tak popsat.

Kyvadlo je jako okřídlený jednorožec, je to vítr, pohyb, mír, sen, kreativita....vidím jej a cítím energii po celém těle...vstávají mi snad i vlasy.

A když se dívám na modrou sasanku, cítím obrovskou hloubku, kde je moje srdce. Je to zvláštní, jaká hluboká a silná moc je uložena v tomhle malém srdíčku, jakoby mi otevíralo srdce, moudrost mojí duše, soucit a lásku, otevírá bránu do srdce a já vím, že tohle je ten správný pocit, ta správná cesta.
Jste anděl, který mi dokázal vytvořit velký dar a já Vám za něj mnohokrát děkuji.


Myslím, že budu mít brzy další přání pro své dcery :-)

Přeji Vám krásné dny a hodně tak krásných talismanů

Hanaell

30.7. 2012 21:41 | [@]


Milá Hopleo,

koule je nádherná, až se mi tají dech. Cítím silnou energii i z té fotografie, vyzařuje krásu, sílu, pevnost, lásku a něhu, stálost, trpělivost i jakousi vznešenost. Moc se těším i na kyvadlo.

Jsem ráda, že jsem Vás mohla potkat ( ikdyž jen touto cestou). Děkuji
Hanaell


20.6. 2012 09:21 | [@]


Ahoj Hoplea,
(...)
chcem ti podakovat za zasielku, uz asi tyzden mi robia spolocnost koliecko Shining Shanti a Luciferka :-) su nesmierne krasne, silne, hlavne pri Luciferovi citim az zimomriavky, take prijemne vnutorne chvenie.. ked je mi tazko prilozim si ju hrotom na srdce. neviem preco, robim to intuitivne.. Dakujem aj za darceky. musim ti pochvalit ako boli orgonity zabalene, to je priam profesionalny level :-)
robis nadhernu pracu.. dakujem!
krasne letne dni zelam
Vierka

25.12. 2011 19:25 | [@]


Krásný sváteční večer přeji,
děkuji mnohokrát za orgonity a za Vaši starost. Manžel je v pátek vyzvedl na poště (i když to pošta opravdu asi nějak pomotala, protože mu je původně nedaly, až když si balíček přímo vyžádal :) Přece jen bydlíme daleko na samotě a s poštou je tu trochu problém, zvlášť teď v zimě :) Chtěla jsem Vám mnohokrát poděkovat za dárek. Je to snad ten nejlepší dárek, který jsem mohla dostat - nemyslím tím ani tak samotný orgonit, jako to "gesto" (to slovo zní ale strašně a vůbec nevystihuje to, co myslím :) Jsem strašně ráda, že jsem vlastně ani nevím jak našla právě Vaše stránky .) Orgonity jsou nádherné, i když jsem vlastně ani ještě neměla chvilku na to, abych s nimi chvíli pomeditovala, ale snad dnes večer. Dám pak určitě vědět. Zatím jsou ještě všechny u mě a asi se jim jinam moc nechce (tedy k původně zamýšleným "páníčkům"), protože téměř všichni, kteří měli orgonity od Ježíška dostat, návštěvu u nás zrušili... lidem se holt čím dál míň chce o Vánocích zvednout "zadek" od televize a hostiny a jít do přírody, ale co, ony si ty správné "majitele" určitě nakonec najdou :) o to strach nemám. Vám ještě jednou mnohokrát děkuji za všechno, ten pocit, že jsou takový lidé jako jste vy, je ten nejlepší dárek ze všech!! Přeji co možná nejlépe strávené svátky plné lásky Mějte se nádherně a ať se Vám vše daří dle vašich přání
S láskou objímá
M.R.

21.12. 2011 13:41 | [@]


Dobrý den milá Helenko :-)
DĚKUJI!!!!!! Jem nadšená...... Když jem otevřela balíček, provoněl celý dům a koule, ta nemá chybu!!!!! DĚKUJI!!!!! Moc velký dík i za srdíčka,jsou nádherná. Už vím přesně, kde koule bude stát, bude mít čestné místo v masérně. Ještě si ji ale nechám projit rukama, abychom se spřátelili.:-) I ta peříčka, no nemám slov.....
Helenko, určitě Vás budu doporučovat dál, má zkušenost je ohromná. Přeji Vám z celého srdíčka krásné Vánoce a hodně spokojených zákazníčků, tak , jako jsem spokojená já.
Krásný den přeji.
H.

14.12. 2011 12:24 | [@]


Krásný a sluníčkový den milá Hopley,
Dostala jsem Vaše orgonity a moc děkuji. Jsou krásné. (Jen nevím, kde si ho mám nejlépe nechat. Zda v obýváku nebo v ložnici. Možná ho budu občas přenášet.) I srdíčka. Dračí kámen dám ještě pod stromek J.. Je krásně barevný a bude nadšená. O něm neví. Druhé budu nosit u sebe. Moc to potřebuji, neb mám před svátkama bolavé srdíčko, kvůli druhé dceři a potřebuji „berličku“. Ze srdce děkuji. Určitě se ozvu, jak mi vstoupí do života. V květnu má J. narozky a asi bych si objednala pro ni ještě kouli-dračí oko. Vím, že se jí moc líbí neb je i krásně barevný. Ale to dám ještě vědět. Třeba si nakonec vybere ještě něco jiného.
Přeji klidné a pohodové svátky a v dalším roce plné ruce práce.
D.

7.12. 2011 16:00 | [@]


Dobrý den milá paní Hopley,
Moc se omlouvám, že píši až teď, neměla jsem moc času , abych Vám v klidu napsala. Je toho hodně teď před Vánocemi, ale to jistě znáte J
Balíček s jednorožci jsem obdržela v pořádku J Už když jsem držela balíček v ruce, cítila jsem, jak balíček hoří teplem a nemohla se dočkat až ho rozbalím a potom nastal ten okamžik, na který nikdy nezapomenu, byl to nádherný pocit J Když jsem uviděla kouličku a vzala jí do ruky, chtělo se mi brečet štěstím….je opravdu nádherná, úžasná a je moje J Moc Vám děkuji i za srdíčka, jsou také překrásnéJ Srdíčka jsem rozdala dětem, měly opravdu radost. První 3 dny jsme všichni špatně spali a neměli jsme tvrdý spánek, ale po třech dnech se vše urovnalo. Nevím, jestli to bylo orgonitem….dříve jsem měla problémy se spaním a teď spím jako mimino J Jste moc šikovná J Přeji Vám krásné a šťastné Vánoce J Mějte se moc krásně
S pozdravem
T.N.

3.12. 2011 23:13 | [@]


To je kráááása..... to je taková krááása, jako dokonale zasněžená krajina naprosto neposkvrněná lidskou nohou, tak čistá, skvostná a dokonalá a ten anděl uprostřed..... To je Boží dílo, chce se mi brečet. MOoooooc děkuji i za svoji kamarádku. Kalia

29.11. 2011 22:02 | [@]


Milá paní Helenko, psala jste mi, že když budu mít čas, mám Vám dát vědět, jakoumám s talismanem MIMINKO zkušenost. Nevím, zda to bude dostatečné, ale chci Vám napsat tohle. Dnes jsme začali 21 týden, dnes jsme absolvovai druhý screening genet. vad avrozených poruch a oba vyšly na výbornou, takže miminko , které nosím pod srdcem je zdravé. Navíc jsme dnes zjistili, že čekáme holčičku, kterou jsem si strašně moc přála. Takže věřím, že talisman od Vás nás obě hlídá a drží nad námi ochrannou ruku. A za to Vám chci moc a srdečně poděkovaat. Každé vyšetření jej držím v dlani, společně s kameny, kterým věřím, že nám pomohou a ochrańují nás. Stejně tomu bylo i dnes. Tak moc Vám děkujeme, já i Terezka a přejeme ještě mnoho spokojených lidiček díky Vašim darům a schopnostem. Pokud to půjde takhle dál, ráda vám dám vědět, že jsme v ořádku. Moc zdravím Vaše L.

28.11. 2011 15:14 | [@]


Dobrý den, milá Helenko,
již se kochám krásou, kterou jste mi poslala. Vše umocnilo i dnešní počasí, to že u nás svítilo sluníčko. Právě v době, kdy jsem vybalovala kouličky prozářilo sluníčko tyto dva kouzelné Dráčky. Vše se polilo zlatem - dokonce i místnost. Byl to silný okamžik - jako by mi tyto dvě kouličky říkaly - konečně jsme u Tebe, konečně jsme doma, dlouho jsme se nečekaly :-) Helenko, fotografie nedovede postihnout krásu skutečnosti. To člověk opravdu musí vidět na vlastní oči.
Rovněž Vám mooooc děkuji za Sluneční štír, velice jste mne překvapila. Přečetla jsem si informaci o tom, jaké má poslání - mám pocit, že víte,co potřebuji :-). Velice Vám za všechno děkuji, o Dráčky se postarám velmi dobře. Oni si mne vybrali, budou opravdu doma.
Mějte se krásně, já se opět ozvu.
M.

23.11. 2011 10:34 | [@]


Dobrý den paní Hopleyo,
zdravím z Kožlí, chtěla jsem napsat už dříve, ale dny tak neskutečně letí, nestíhám co mám udělat. Kouličku mám vystavenou tak, abych na ní viděla hlavně já, a mohly jsme si i na dálku povídat. Je moc krásná, dívám se na ní a je mi s ní dobře. Ještě něco jsem Vám chtěla napsat. Pár dnů před dušičkami jsem měla vizi Sv. Václava. Oslnivě bílý muž na bílém koni, pouze helmice je stříbraná, září z ní zlatý kříž, levou rukou drží otěže koně a v pravé ruce drží na žerdi několik praporů. Dívá se na mne a usmívá se. Pojednou zvedne hlavu, zadívá se do dálky, zpřísní se mu výraz v obličeji a pozvedá žerď s prapory do výšky, zde se mění na zlatě zářící meč. Říkám si, Sv. Václav zavelel, vojska vyjela.
Včera sem za mnou přišla paní, se kterou jsem byla u p. Ďáskové na meditaci a jen tak mezi řečí povídá, víš, že vyjela blanická vojska?. A já odpovídám, určitě, viděla jsem Sv. Václava.
Zajímavé věci, že. Jinak v rodině další pohromy, ale snažím se to ustát, v duchu si říkám, jen se hajzlíci vztekejte(tím myslím tu černou stranu světa), moje koulička pracuje na plné obrátky. Mějte se moc hezky. C.

15.11. 2011 18:44 | [@]


Dobrý den,
moc děkujeme, tallismany jsou krásné a silné. Také děkuji za překvapení - dárek, je nádherný a zajímavý. Časem popíšeme zkušenosti s jejich používáním.
Mějte se pěkně.

S pozdravem P.S.

11.11. 2011 19:47 | [@]


Dobrý večer!
Děkuji za Váš meil plný novinek.Od té doby, co mám váš orgonit (kolečko), už uplynula nějaká doba.Přiznám se, že už si přesně nevzpomínám, co všechno jste mi do něj namíchala, ale přinesl mi to, po čem jsem tehdy hodně toužila a to je mít druhé miminko.Podařilo se. Má 14 měsíců a dělá mi velkou radost.Musím se i přiznat, že jsem kolečko nějak zvlášť neošetřovala, mělo dlouho své místo v naší ložnici.Po narození malého jsem ho přemístila do obývacího pokoje a dělá mi nadále radost.Je možné zjistit, na jaké rovině můj orgonit teď působí? (...) Budu se těšit na vaši odpověď.
Krásný večer.J.

9.11. 2011 22:39 | [@]


Dobrý den paní Heleno,
moc děkuji za talismany. Koulička je krásná a už je v naší ložnici v oslabené zóně tak doufám , že bude správně působit na vylepšení té zóny. Srdíčka jsou taky nádherná a už jsou taky na svém místě. Za ty dvě dárková moc děkuji. Posílení rodinných vztahů se hodí vždycky! Jen nevím kam je umístím to musím ještě zvážit. Ještě jednou moc děkuji a přeji hezký večer.
S pozdravem Lenka

30.10. 2011 22:51 | [@]


Milá Hopley,
moc Vám děkuji za e-mail s nativním horoskopem. Nemohu uvěřit, jak přesně ta charakteristika odpovídá!!! Je to fantastické:-) Se Slunečním Štírem souhlasím.
(...) S přátelským pozdravem,
M.H.

25.10. 2011 23:26 | [@]


Dobrý den,
kouličky došly i s dárečkem, vše je krásné a moc mě potěšila i peříčka :-)
Brzy se ozvu poznatky, jak to na nás působí.
Děkuji a krásné dny
I.H.

13.10. 2011 19:23 | [@]


Dobrý den,
dnes jsem balíček otevřela..... v momentě, kdy jsem vzala orgonit do rukou (mám problém z prokrvením končetin - mám stále studené ruce), trvalo to asi tři vteřiny a projela mnou vlna tepla.... ruce mi zteplaly... nevím, zda je to zásluha orgonitu, každopádně je to příjemné. Více zkušeností Vám popíšu až s větším odstupem času.
Děkuji a přeji pěkný zbytek dne.
C.

11.10. 2011 08:35 | [@]


Dobrý den, paní Helenko,
před chvíli jsem si přečetla Vaši esej "Serafín a pětadvacetiposchoďový šlehačkový DAAT-SRD-diskarnát dort". Napsala jste to velmi pěkně, velmi upřímně. Lidé blázní a myslí si, že více znamená být lepší. Snad boudou atraktivní mezi lidmi ještě tápajícími či ve stavu seznamování se s určitou duchovní problematikou. Tam může jednooký mezi slepými zabodovat - a může bohužel učinit i hodně škody.
Přeji příjemný den
Marie

6.10. 2011 07:32 | [@]


Dobrý den paní Hopleyo,
včera přišla. Je překrásná, to byla vzájemná láska na první pohled. Hned jsem jí přivítala s tím, aby konala to co má, ať jí bůh žehná. Nemohla jsem z ní spustit oči a ruce, na dotyk je velmi příjemná. Všechno je v nejlepším pořádku. Jenom malý dovětek, krabička ve které přišla, nebyla příliš dobře zavřená. Spoje byly přelepeny obyč. lep. páskou, která se cestou rozlepila, krabice byla převázána modrým špagátem, který šel lehce rozvázat, myslím si tudíž, že krabici cestou někdo otevřel a zkoumal vnitřek. Raději to tomu pánovi co Vám zajišťuje přepravu řekněte, je potřeba používat hnědou lepící pásku a krabici s ní několikrát omotat a pokud převáže provázkem, je třeba volné konce přilepit též lepící páskou. Já vím, že jde všechno rozdělat, pokud nevím, jak byla původně krabice zavázána, mohu si myslet, že je vše v pořádku. Poštovní cestou se krade, to je známá věc, myslím si, že ten kdo neví, co koulička znamená, si pomyslel něco o prdlé čarodějnici. Uvnitř byl rozpis data narození, koulička, malé srdíčko-budu ho nosit u sebe, ručně psaná kartička od Vás a vizitky.
Mějte se moc hezky. C.J.

(koule Země Koruny)

5.10. 2011 09:00 | [@]


Milá paní Heleno,děkuji Vám za přenádherné talismany:-)Miluju levanduli a balíček po ní nádherně voněl...Jste prostě úžasná i dárkem jste mě překvapila a ručně psaným pozdravem.Doporučuji Vás kudy chodím a dále budu!Děláte svou práci s láskou a radostí a je to vidět...Melwen mi ihned padla do ruky...St.Germain měl kolem sebe mlhu ale jakmile jsem ho chvíli držela začal se vybarvovat...Určitě Vám napíšu jak mi talismany konkrétně pomáhají...Děkuji a přeji krásný čas.LH

3.10. 2011 10:12 | [@]


Dobrý den,
mockrát děkuji za kuličku MIMINKO, právě mi ji přinesla Pošta. Děkuji velmi za Ibišek, který mě velmi překvapil a potěšil . Už jsme se těšili a doufali, že nás brzy překvapí balíček. A jsme rádi, protože nás ve čtvrtek čeká jedno z důležitých vyšetření, tak už budu mít aspoň troku duši v peří. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho spokojených lidiček a splněných přání.
L.H.

3.10. 2011 09:36 | [@]


Děkuji velmi, orgonit přispěchal v pořádku a za dáreček nesmírně vesmírně děkuji také :-) mám velkou radost a je mou povinností k Vám poslat jakkoukoliv zpětnu vazbu, kterou vycítím. Budu o Vás vyprávět a hodným lidem předávat kontakt.
Srdečně
E.J.

30.9. 2011 22:47 | [@]


Tedy Hop Leo, to jsou tedy nádherné Floraly! Říkala jsem si, že něco pečete, když po Vás tak dlouho není ani stopy. Srdíčkový Koniklec (3.4. 2011) teď právě nad oblaky míří do Gruzie. V bezpečí jeho levé kapsy na košili. Pro pocestného. Uvidíme, kam se bude Konikleci chtít, kdy, ke komu a zda vůbec. zdá se, že je to taková sada dobrodruhů. Jeden je ve Splitu, jeden na Visu, třetí právě teď v oblacích. Čtvrtý dostal Kristián, Josefův syn, 23. září k 23. narozeninám. Rozzářily se mu modré oči: Víš, jak moc jsem si orgonit přál? Hladivá je pro mne Harmonie, ta jediná se mnou mluví. Vlastně spíš se mnou mlčí. Ostatní dělají, že tam nejsou. Jako by nebyly. Harmonie je nejspíš tedy další na řadě. To je tedy ÚŽASNÁ zpráva. Děkuji, Hop Leo. :-) P.S. Prosím, nezapomeňte na ten koncert. :-)

26.9. 2011 21:33 | [@]


Dobrý večer,milá Hopleo.nevím zda si ještě na mě vzpomenete, před časem jsem si u Vás obědnal asi jako první černého nosorožce,je to velice dobrý průvodce a rádce.Krůček po krůčku mě vede tam kam jsem si vždycky přál a spoustu věcí mi na mé cestě odhaluje a vy na tom máte tu největší zásluhu,ještě jednou děkuji za jeho výrobu.Dost často se mi teđ vrací myšlenka na nativní,doufám že to píši správně,nativní horoskop který jste mi před časem vypracovala,který byl jak ušitý pro mě na míru,až na jednu věc,psala jste mi že v tom horoskopu vůbec není zmínka o mích dětech,v tu dobu jsem ale už měl dvě děti,pamatuji si že jsem se Vám o nich zminoval ještě před vypracováním onoho horoskopu a přesto o nich v horoskopu dle Vás nebylo zmínky.Tento faktor mě trochu znepokojuje a proto mám na Vás,když dovolíte jednu jedinou otázku,proč se nativní horozkop nezminoval o mích dětech,které jsem již v té době měl.Budu vděčný za Váš pravdiví a odborný náhled a vysvětlení této věci.Předem mnohokrát děkuji. S úctou a přáním všeho dobrého,R.

22.9. 2011 08:58 | [@]


Milá Helenko Hopleo,
k mé velikánské radosti balíček došel včera v pořádku. Veliké díky i za dáreček. Odvděčím se vám takovým způsobem, že o vás napíšu příspěvek na můj bloček a udělám vám reklamu ( jestli však o ni stojíte :-) Ještě jednou díky a o účincích budu informovat.
J.

(nová receptura: Kouzelná zahrada)

22.9. 2011 07:25 | [@]


Milá Hopleo,

chci moc poděkovat za andělskou zásilku! Krásná mošnička na Moje křídla, tuhle zelenou prostě miluju a nádherně zabalený dárek...

Samotná křídla jsou úžasná! První, co mě napdlo, bylo: " to jsou ale pořádná křídla :-) " no svůj k svému, taky nejsem žádné tintítko...

V blízkosti koule cítím energii z dlaní jako při reiki a protože jsou se mnou v ložnici, chodí mi silné sny...

Zadkiel všechno krásně doplňuje...Krása

Jsem zvědavá, co bude dál...cítím, že se zase uzavírá nějaká etapa v mém životě a tohle volání bylo úžasně načasované

Moc díky ještě jednou za vše, nějak nenacházím vhodná slova...

Krásné babí léto
L.

12.9. 2011 12:40
Milá Hopleo,
dnes mě něco přivedlo na Tvoje stránky, cítila jsem silné hučení v uchu...a pak mi do očí padly "moje křídla", a když jsem si o nich četla, měla jsem najednou slzy v očích.... chci se zeptat, ještě koule čeká na svého majitele?
pokud je tomu tak,ráda bych ji měla u sebe...
prosím o zprávičku,
díky
L.

11.9. 2011 15:47 | [@]


Milá Hoplea,

mám od Vás modrého koníčka, která jsem si objednala asi pred rokem a půl. Zažívala jsem tehdy dobu smutku a tak jsem dala konícku jméno Smutek. Teprvé teď jsem se z toho vyškrabala. Jak dáreček k potěšení jste me poslala kulatou ozdobičku, v níž jste vložila různé věci jako srdíčko. Ozdobičku ještě mám a slouží mi jako talisman.
(...) Těším se, až se ozvete a doufám, se Vám daří. L.R.

5.9. 2011 14:11 | [@]


Dobrý den paní Heleno !

Tak balíček dorazil dnes, byly jsme obě dvě netrpělivé, Pavlínka si na dáreček k svátku počkala a je z něj nadšená, už se shání po nějakém provázku či kůži na krk. Překvapení navíc- Bílý Anděl - moc děkujeme, chtěly jsme si o něm něco přečíst na Vašich stránkách, ale zatím není popis, tak si počkáme.

Děkujeme a ať se daří i Vám.
Zdraví P. a P.E.

5.9. 2011 12:43 | [@]


Dobry den, mila Hopleo,
diky za koulicku a darek - balicek dorazil dnes a vse bylo tak krasne zabalene, v levandulove perince, s pirky, koulicka v kosiku - az mi z toho vyhrkly slzy, jak to bylo hezke.
Koulicka je presne podle mych predstav a srdicko - darek - diky za nej!
Napisu po case sve dalsi dojmy.
At se Vam vse dari.
S pozdravem
J.

5.9. 2011 11:55 | [@]


Moc vás zdravím, Heleno,
omlouvám se za svoji netrpělivost. Měla jste pravdu, balíček dnes dorazil. Vše nádherně zabalené a srdíčka jsou krásná. Chtěla jsem si hned zavěsit na krk Shinig Shanti, ale když jsem srdíčka jedno po druhém rozbalovala a okukovala, zdálo se mi, že z Constantine vychází "něco jako teplo", tak jsem to přehodnotila a rozhodla se pro Constantine. Nicméně jsem zjistila, že očko od šňůrky, kterou jsem měla připravenou neprojde poutkem na srdíčku, tak jsem si Constantine alespoň posadila vedle sebe na stůl. Děkuji za dáreček, potěšil.
Ještě jednou děkuji a přeji příjemný den.
S.

5.9. 2011 10:40 | [@]


Hopleo, dnes když zazvonil pošťák tak se mi rozbušilo srdce....tak a je to tady. Přišel balíček od Vás. Doslova jsem ho rozsápala s obrovskou touhou podívat se dovnitř. To co jsem uzřela předčilo má očekávání. JSOU NÁDHERNÉ!!! a ten dáreček...myslela jsem, že pošlete 1 maximálně dvě a to jsem si myslela, že si troufám,ale sedm? No to je úžasné 7 malých trpaslíčků....moc moc moc děkuji a slibuji jakmile orgonity začnou "viditelněji" pracovat pochlubíme se. Děkuji a přeji v životě plno slunce, které je tak potřebné pro tvorbu čehokoliv. :-) Krásné dny Giruanca

3.9. 2011 12:37 | [@]


Milá Helenko ,Hopley ! Ze srdce děkuji za odpověď a váš čas s vypracováním horoskopu. Váš email jsem četla na etapy, ve kterých jsem ty informace musela rozdýchat, rozchodit a rozjezdit na kole. Nechápu, jak to tak všecko víte ! 99,9% sedí ! Za obrázek horoskopu děkuji, ale rozumím mu jak koza petrželi nebo jinak je to jako kdybych četla hebrejštinu (...)
Přeji pěkný pozdněletní víkend.
J.

29.8. 2011 19:05 | [@]Dobrý den, milá Helenko,
chtěla bych Vám jen sdělit, že jsem ve čtvrtek úspěšně zakončila své studium. U státnic jsem měla své talismany a věřím, že měly nade mnou ochrannou moc. Jsem ráda, že už mám po všem, že už mám klid. Mám druhé vnoučátko, chci být babičkou, která je v klidu, bez studijních stresů. Den po státnicích jsem šla do obchodu a měla jsem pocit, že jsem pozorovala sama sebe z vnějšku - nic se nezměnilo - opět jsme měla vytahané triko, kalhoty od Vietnamců. Nikdo nepoznal, co mám za sebou. Jen já sama jsem pochopila - došlo ke změně uvnitř mně - a to je do nejdůležitější.

Přeji pěkný den

M.

23.8. 2011 14:43 | [@]


Milá Hopleyo.

Minulý týden 16. srpna když jsem se vrátila ze Žluťáku na mne doma čekala má nová přítelkyně – Dar moudrosti. Při rozbalování balíčku se linula vůně levandule, kterou zbožňuji a pak na mne vykoukla ONA ….nádherná bohyně.

Započalo jemné oťukávání. Ty první 3 dny jsem cítila velký příval energie, nadšení …..závan čerstvého větříku do života, dokonce i když unavená usínala jsem s pocitem vnitřního štěstí …..toho bez jakékoli příčiny-štěstí bláznů. Pod dojmem přívalu energie jsem si vzala v pátek den dovolené. Měla to být pracovní dovolená. Ale ouha, ty tři dny (pá-ne) to bylo jako když přivře kohoutek, práce nic moc …….. odpočinek nic moc, unavená, bez šťávy. Začíná mne pěkně školit …..zapracovat na relaxaci , střídání práce a odpočinku. Bylo toho o víkendu více, musím se včas zastavit a říkat ne. Blízkým lidem je to nejtěžší.

Díky za krásné překvapeníčko. 13náctého září mám narozeniny, tak to byl první dárek a Anima trefa do černého. Když jsem ji uviděla tak mi problesklo hlavou ……archetyp ženy …….krásné náušnice, které jsem si ten den koupila ….a uvědomění si , že po většinu času funguji typově jako muž – racionálně, chladná logika atd. Objevit své ženství, to jsou záblesky. V životě jsem se naučila přizpůsobit se mužskému světu a zapomenout na to, že jsem žena. Tak možná příště požádám o něco z tohoto soudku nebo o osobní talisman podle horoskopu. Tak to až příště. Další vývoj dám vědět. Z celého srdce děkuji a přeji spoustu energie a nadšení do další nádherné práce. Díky J.

22.8. 2011 21:47 | [@]


Milá Helenko, vypadá moc krásně, ta první šesticentimetrová.... Musím říct, že čím víc sleduji ta malá dílka, tím více k nim získávám jakýsi vztah. Asi to bude znít divně, ale jako by byla živá, jako by dýchala (ale ony přece jsou a dýchají!!!!) Musím říct, že svoje kolečko mám den ode dne radši, doslova ho miluju a nejdu bez něj na krok. Mám pocit, že má být stále se mnou, jako takový společník a měla bych divný pocit, kdybych ho neměla u sebe. Drží mě na pevné hraně mezi dvěma světy, tím tady dole a pak tím tam nahoře. Učí mě, jak hloupé , malicherné a nepodstatné některé věci jsou a jak důležité jsou jiné.... Jako bych najednou sundala pásku z očí a uviděla svět tak nějak úplně jinak, tak nějak krásněji.......Vnímám lidi kolem sebe podle energií, které vysílají do okolí a cítím, že ze mě vychází soucit, porozumění a láska....... až se tomu někdy divím, ale je to přesně to, co bych chtěla být.................. Všímám si toho, co je teď, víc se kochám a méně spěchám, prostě si ten život užívám v každičké jeho maličkosti...............Je to krása a moc děkuju. Už dnes cítím, že přijde čas i na nějakou tu kouličku, kterou udělám radost sama sobě, jen ještě nepřišlo to správné vnuknutí, která je teď právě ta pravá...... ale ono určitě přijde. Cítím to. Krásné dny plné sluníčka, lásky a vnitřního klidu přeju!!!!!! Díky Tobě a Tvým stránkám (promiň to tykání, ale cítím to tak) vím, že nejsem blázen a jestli ano, pak existuje notná dávka podobných bláznů jako já a to je super!!!! M.

3.8. 2011 21:55 | [@]


Milá Hopley, dnes přišel ten tolik očekávaný balíček s Ibiškem. Je překrásná, tak dokonalá, tajemná, ušlechtilá a královsky honosná. Nikdy jsem nic podobného neviděla. Je to nadpozemské dílo, jako by někdo tam "nahoře" poslal kousíček ráje. Když se na ni dívám, chce se mi brečet. Předčila všechna má očekávání. Já jsem věděla, že to nebyla náhoda, když jsem při hledání něčeho úplně jiného najednou klikla na odkaz na Tvoje stránky a děkuju, že jsem k nim byla dovedena. Moc děkuji i za zaslaná srdíčka Andělů strážných. Je to úplně jiný pocit, mít je v dlani, než prohlížet je na fotkách na webu. Jsou to dokonalé malé poklady a v každém z nich je lehkost andělských křídel, čistota a ušlechtilost. Už vím, pro koho jsou určená. Omlouvám se, že jsem se ještě nevyjádřila k té kouličce Koniklec. Čekám na vyjádření budoucí majitelky a vzhledem k tomu, že je to Váha, tak srovnává, p orovnává, zkoumá, informuje se, pročítá a pečlivě studuje možnosti a stále váhá..... Vím, že potřebuje prostor na to, aby si srovnala, co přesně je pro ni to pravé, aby byla vnitřně spokojená.... Měj prosím ještě chvilku strpení. Já teď odjíždím na týden do světa, neboť musím doručit Ibišek jeho budoucím majitelům, ale určitě se Ti hned potom ozvu...... Krásný letní večer a samé slunečné dny!! Marketa

08:52 27.7.2011 | [@]


Jeden člověk si stěžoval Bohu, že nese příliš těžký kříž. Bůh ho tedy zavedl do místnosti plné křížů a řekl, ať si tedy vybere "podle svého gusta". Člověk se procházel místností a tu zahlédl jeden malý kříž - sotva ho ale zvedl, zjistil, že? je těžký jak olovo. Za chvíli zas narazil na další kříž, avšak když si ho nasadil na rameno, zjistil, že přesně v místě styku s ramenem má kříž ostrou špičku, ktará ho velmi bolestivě píchala do ramene. A tak se mu něco nelíbilo na každém kříži. Až úplně vzadu v místnosti našel jeden kříž, ani velký, ani malý, zkusil ho, byl tak "akorát". "Tento si vezmu", řekl Bohu. Bůh se na něj s láskou podíval a řekl: "Samozřejmě, to je přesně ten kříž, na který sis stěžoval."
| z you tube kanálu uživatele Gossscha :-)
Lenka

22.7. 2011 16:22 | [@]


Milá Hopley,
orgonit došiel, je naozaj krásny, darovala som ho Peťovi,veľmi sa mu páči, stále pred spaním ho drží v ruke a dobíja si energiu ............... ďakujem aj za srdiečko, to som si nechala ja.
Prajem pekný deň.
JANKA


koule 8cm, Miminko kat.č.2011071401

21.7. 2011 21:29 | [@]


Milá Hopleo! Dnes dorazila ta úžasná kolečka! Mám pocit, že s tím svým se pomalu "sbližuju", začínám vnímat jeho krásu i sílu. Když ho držím v dlani, brní mě nejen ruka, ale celé tělo. Moc se těším na všechna ta dobrodružství, která, jak cítím, spolu prožijeme. Je opravdu moc krásné a děkuju za něj Tobě i Matce Zemi a Otci Vesmíru, protože vím, že jejich láska a síla byla vložena prostřednictvím Tebe do mého nového přítele! Moc, moc, moc děkuju!!!! Určitě Ti napíšu, jak si to spolu užíváme!!! :-)
Markéta

22:26 17.7.2011 | [@]


Dobrý večer paní Helenko,
asi před rokem jsem si u vás objednala dvě srdíčka miminka, protože jsme se s přítelem marně tři roky snažili o miminko a podstupovali i umělé oplodnění."Věř a víra tvá tě uzdraví." Věřím,že díky Vaším srdíčkům se nám poslední třetí pokus umělého oplodnění povedl, já otěhotněla a 1. července 2011 se nám narodil krásný zdravý chlapeček Zdeněček. Vážil 4,09kg a měřil 55cm. Chtěla jsem Vám touto cestou moc poděkovat a popřát hodně štěstí v další Vaší práci s orgonity. Aby jste měla jen samé takové šťastné a spokojené zákazníky, jako jsme my.
Ještě jednou moc děkuji.M.S.

14.7. 2011 20:25 | [@]


Milá paní Heleno, balíček dorazil dnes a v pořádku, už se seznamujeme a určitě budu informovat. Energii z orgonitků cítím, takže začátek je o.k.. Budou "zaúkolovaní" již dnešní noc,protože po včerejších nočních bouřkách, kdy nejde spát už jen proto,že můj pejsek má panický strach z bouřek, potřebuji "dobít baterky". Moc děkuji za darovaného andílka a přeji krásný den.
Zdraví Radka H.

13.7. 2011 16:06 | [@]


Dobrý den přeji:-)
Balíček byl dnes doručen a k mému překvapení i jeden jednorožec,děkuji moc, už má své místo.
Dvě srdíčka daruji a o zkušenostech napíši.
Mějte se krásně a at se dílko daří.

Pohodové dny zdraví Jitka

16.6. 2011 19:27 | [@]


Milá Helenko, balíček dorazil v pořádku, sotva jsem popadala dech při jeho otevírání, na krku se mi okamžitě a intuitivně zabydlelo srdíčko Quercus Rubra asi to tak mělo být všichni jej obdivují. Floral Slunce v duši se mnou spí pod polštářem. První noc jsem měla vcelku nepěkný sen o nočních letech tisíců letadel, kdy jsem u toho pociťovala strach a pocit, že už je to tady.. , ale nebojím se ve snáři stálo toto "velký letecký provoz na nebi": přeplněná mysl a přespříliš rozumového uvažování je předpokladem bolestného střetu jednotlivých myšlenkových proudů. Jsem opravdu zahlcena velkým množstvím info ze všech stran o době budoucí snad se to díky floralu uklidí a vyčistí. Moc děkuji za nádherný dárek osmistěn Himalaya je úžasný. Ostatní srdíčka jsem rozdala. O účincích vám na stránky napíšu později své zážitky. Ještě jednou děkuji ke krásnému dárku k mým narozeninám.
Daniela

19.6. 2011 20:38 | [@]


Dobrý večer Helenko,
dlouho předlouho se chystám, že napíšu. No ale až tě je asi ta správná chvíle. Orgonity od tebe došly vždy tak krásně tajemně zabalené, docela se mi třepou ruce, když je vybaluju. Co je pro mne pořád ještě neuchopitelné je ale to, že ony skutečně působí už ve chvíli, kdy mi padnou poprvé do oka s myšlenkou, že to je ono. Tak to bylo posledně s Chesbetem - při rozbalování mě trochu zarazilo to zvrásnění a neprůhledné boky, i ten tvar čtverce byl nezvyklý. Vzala jsem jej do rukou zavřela oči a nějak samovolně mi naskakovaly jakési útržky z dávného Egypta. On ten Chesbet,když se zavěsí je vlastně ve tvaru pravidelného kříže (+)

Každý den nakouknu v Wahl, pak k tobě, co máš a děláš nového. Když jsem poprvé uviděla Constantine, věděla jsem, že je to opět "ono." Říkám rovnou, že opět cítím jeho působení (uvažuji o něm tak měsíc). Dost se mi otevřely oči, některé události nabraly na spádu, není to žádná selanka, chci být přísná a spravedlivá i k sobě, nic nezakrývat a nehrát.

Pro dceru jsem u tebe objednávala dvě kouzelné ovečky. Byla jsem mile překvapena, jak jim to u nich sluší. 20.6. je očekáván vnouček. Jednu tu ovečku prosím i pro něj, ať jsou všichni tři pohromadě.

(... :-) Moc děkuji a slibuju, že už teď napísu dříve
Ludmila

4.6. 2011 01:00 | [@]


Dobrý den milá Hopleo.

Chtěla bych ještě jednou poděkovat za zásilku objednaných orgonitů, dárek a peříčko, které mně přišly asi před 2 měsíci. Slíbila jsem, že napíšu o zkušenostech s orgonity. Koupila jsem je pro nejbližší rodinu, orgonity jsem podle Vašeho doporuční předala / Vaše poznámky u některých dat narození byly zajímavé a o čem jsme doma věděli, tak i pravdivé / a pozorovala jsem, jestli dojde k nějaké změně. Celkově v celé rodině k velkým změnám nedošlo, ale určitě se nic nezhoršilo a pokud došlo trochu ke zlepšení, tak zatím k malému. Určitě každý z nás musí chtít něco ovlivnit a říkala jsem si, že by orgonit mohl v každém z nás to "lepší já" udržovat. A co se týká jen mé rodiny, tak manželovi se určitě zlepšilo spaní. Kolem 20 hod. odchází spát se slovy "orgonitek volá " a za chvíli už spí. Já mám orgonit často u sebe a když jsem chodila na kurz , tak po chvíli se mně chtělo hodně spát, že jsem měla dost práce, abych na kurzu neusnula. Doma takový problém nemám. Syn má orgonit položený na poličce v pokoji a prakticky od prvního dne, kdy ho měl v pokoji, nechtěl ve svém pokoji spát, že se mu zdály škaredé sny. V pokoji se ale bez problémů připravuje do školy. Asi 2 měsíce spal v jiné místnosti a teprve teď se vrací do svého pokoje. Ale celkově bych řekla, že má i ve škole více energie. Tak doufám, že si každý na ten svůj orgonit zvykne a trochu nám i pomůže. V každém případě Vám přeji hodně úspěchů v práci a pravděpodobně se časem ozvu ohledně zakoupení většího orgonitu.
Mějte se pěkně.

Hana

27.5. 2011 23:44 | [@]


Přeji pěkný večer paní Heleno,
konečně se dostávám k tomu vám sdělit, že balíček došel vpořádku a udělal mi velkou radost.
Děkuji moc za přibalená srdíčka. Je zvláštní, že za celou dobu co navštěvuji vaš stránky jsem zrovna tyto nějak přeskočila, když jsem si četla co energie talismanů obnáší, tak jsou přesně to co jsem asi potřebovala. Co se týká Metatrona, tak je úžasný. Když jsem ho rozbalila, tak mně zahalila vlna příjemné a laskavé energie, která zahřála u srdce. Od kořínků vlasů až po palce u nohou. V ten samý okamžik se mi v hlavě promítla vzpomínka na první pusu někdy na základní škole i se všemi pocity. Bylo to takové čisté. (už jsem dávno zapomněla) Zjistila jsem, že srdíčka energii Metatrona zesilují, takže proti původnímu plánu, dát je dětem, si je aspoň prozatím ponechám. Pravdou také je, že hodinu poté, co jsem přišla domů jsem se na chvíli asi v 17,00 natáhla a spala až do rána. To už se mi nestalo hodně dlouho. JInak nemám se spánkem problémy. Moje týdení zkušenost je taková, že lidé, se kterými nemám nijak osobní vztahy jsou vstřícnější a přívětivější a ty co mi jsou bližší zase vidím, spíše je vnímám nějak ostřeji. Citlivěji zaznamenávám rozdíly mezi tím co slyším a tím co z nich vnímám. Ale ze všeho je pro mně asi nejdůležitější to, že jsem v klidu. Pracuji na úřadě, kde se člověk setkává s různými lidmi, ale ani v soukromí se mi v letošním roce stresové situace nevyhýbají. Jsem občas z toho dost vyčerpaná. A tento týden to bylo skvělé, protože všechny emocionální vvýlevy ve svém okolí jsem ustála v klidu a pohodě a ještě jsem zvládla ty rozbouřené vody zklidnit Takže ještě jednou mnohokrát děkují, určitě se ještě ozvu. Moc si přeji osobní kouli a už dnes vím, že si tu radost udělám. Jen musí chvíli počkat. Její čas příjde. Ještě jednou děkuji a přeji krásné sluníčkové dny milá Hopleo,
Karla

P.s. Dvě vizitky jsem už dala a pro ty další se nějaká potřebná dušička najde. Také jsem darovala jedno peříčko

Karla

23.5. 2011 12:43 | [@]


Mockrát děkuji za rychlou odpověď,Helenko...
A díky Bohu za Constantine... :-) Jsem ráda,že jsem se v něm nespletla a že by měl v mojí situaci fungovat. Na nějakou tu akci bych se dostala někdy moc ráda. Stránky Wahlgrenis jsem objevila už kdysi dávno,když jsem začínala "hledat". Tenkrát mi dost pomohly. Byl by to určitě zážitek se někdy na nějakou takovou akci dostat. Je moc zajímavé číst,jak Constantine funguje a co všechno už dokázal. Je dobře,že existuje něco takového,co dokáže "sundávat lidem masky" a ukazovat je takové,jací jsou. Je dobré,když můžeme vidět v pravém světle jak sami sebe,tak i ostatní. Děkuji mockrát za nabídku objednat si ho na splátky,moc si toho vážím. Nechtěla bych ale zůstávat "dlužníkem",takže sice ne asi hned teď,ale začátkem dalšího měsíce se pokusím dát dohromady celou částku a zaplatit naráz. A budu muset k tomu přidat ještě asi i nějaké to srdíčko pro dcerku,protože ta orgonitky taky úplně miluje a nejraději by mi zabavila všechny "trpaslíčky" :-). Tak jsem jí slíbila,že si vybere nějaké srdíčko sama pro sebe. (Pokud bys pro dítě-sedmiletou holčičku měla nějaké doporučení na konkrétní orgonit,budu taky moc ráda). A z toho,co mám už doma,tak mě napadlo,že možná i Durga by mohla prozatím v mojí situaci trošku pomoct. Alespoň s takovou tou "obranou" před vším negativním,protože to teď opravdu dost potřebuji a to denně. Tak mi teď asi bude dělat společnost ještě víc,než doteď...
Helenko,mockrát děkuji a budu se těšit na Constantine a jeho pomoc.
Přeji nádherný den,s láskou-Majka.

19.5. 2011 11:37 | [@]


Dobrý deň prajem!

Milá pani Kühnelová,

balík dorazil v poriadku, už som sa stihol o jeho obsah podeliť s priateľmi, ktorí pomáhajú CEZ OKNO :)

Malé srdiečka urobili veľkú radosť ženskej časti našej virtuálnej redakcie

a narátal som dokonca nejak viac, než sme si písali, ďakujem.

Dokonca ste dali odkaz na náš web, to je od Vás milé, tu je Váš http://www.cez-okno.net/stranka/partneri#vymena-odkazov (...)

Prajem všetko dobré

Yezid

21.05.2011 11:36 | [@]


Ahojky Hopleo dobré poledne, tak už :)

http://maleradosti.blogspot.com/2011/05/orgonevoluce.html

srdečně tvá
Binn

15.05.2011 20:23 | [@]


Ahoj Hopleo,

no, tak bych řekla, že dneska Constantine dokončil svoji první práci - trvalo to přesně 14 dní, a bylo to teda "od podlahy". Jak jsem to dnes popsala kamarádce na návštěvě, mě se snad úplně přerovnala krev. Jako by se něco uspořádalo, v pravé podstatě a "to zlý pryč".
Miminko mě pro změnu nutí přerovnávat byt, hnízdit.

Uvidíme, co bude dál.

Díky moc za pomoc. Už nejsem vzůru nohama. Vážně.

Měj se moc krásně, BinnODPOVĚĎ 21:19 15.5.2011

A já jsem moc moc ráda,
děkuju Binno, děkuju! :-)
Věděla jsem, že všichni, se kterými jsem v nějakém kontaktu,
pořebují a musí dosáhnout nutně toho stavu, kdy je všechno v pořádku, tam směřují. Aby nahoře bylo nahoře a dole dole. Aby slunce spálilo démony, kteří se opovážili vylézt na zem. Netuším sice, jak se to vlastně děje, ale něco ve mě mi říká, že ano. Že my všichni jsme součástí něčeho, co nás zahrnuje a přesahuje a má to samo od sebe tendenci odvíjet se správně, požehnaným a inspirujícím způsobem - Jeho tvořivost se odvíjí skrze nás.

tvoje
Hoplea


10.5.2011 7:13 | [@]


Krásný den Hopleo,

Včera přišly kouličky a srdíčka, moc a moc děkuji.

Jsou krásné. Jsem opravdu moc spokojená.

Zatím ke svému amuletu přistupuji s velkým respektem, ale věřím, že to brzy „rozpustím“.

Při soustředění mě brnělo celé tělo, většinou při meditaci cítím brnění pouze v dlaních, ale tohle je jiné.

Ještě jednou děkuji
D.

9.5. 2011 21:03 | [@]


Hezký večer Hopley,
balíček dorazil v pořádku, moc děkuju za srdíčka Něhy a Koniklece a modré pírko a přiložený lísteček. Něha se mi moc líbí a je to vlastně takový dar na cestě.

Kolečko Země Svítání,které jsi mi už předtím poslala mělo hodně práce a protože se připravuju na práci masérky, tak jsem musela spoustu věcí ukončit,uklidit, i v sobě. Nevěděla jsem, že to někdy bude až taková "úzkost", ale kolečko jsem moc často neodkládala. Stejně tak se těším na Něhu, co mně naučí. Ale jsem v její přítomnosti mnohem klidnější. Moc ti děkuju, že jsem tě poznala, a že jsi ji pro mně vyrobila. Vizitky ráda rozdám.
Krásné jarní dny
K.
Něha 12 cm
Katalogové č.: 2011051001
(fluorit,chalkopyrit,fuchsit)
prodáno | info [»]

13:34 12.4.2011| [@]


Dobrý den, paní Heleno
dnes jsem dostala tolik očekávané srdíčko. Donesla mi ho mamka se synem když šly z procházky. Oba byli plní zvědavosti co to je? Hned jak jsem obálku rozdělala a vzala do ruk srdíčko projela mnou obrovská něha. Opadlo napětí a unava. Je to jen velmi krátka doba co ho mám , ale to je první postřeh.Určitě Vám napíši po větších zkušenostech.
Krásný den Renata

10.03.2011 08:21| [@]


(z dopisu, zkráceno)

Krásný den,Helenko... (...) ještě mě tak napadlo... Existuje nějaký orgonitek mezi těmi Tvými,který pomáhá třeba když je Ti prostě smutno?? Je to asi divná otázka a jak jsem to tak pročítala,tak konkrétně přesně tohle jsem zatím u žádného nenašla. Mám na mysli prostě takového "kamaráda",který je s člověkem ve chvílích,když je sám,nebo je mu smutno a jde z něj taková nějaká něha a útěcha a povzbuzení atd... Jakoby člověka pohladil (po srdíčku i po duši) a dělal mu společnost v těchhle chvílích... Mám představu hlavně růžové,klidně i více odstínů růžové (světlejší-růženín,nebo lepidolit,ale i třeba tmavší odstíny růžové-rubelit atd.) No a klidně potom i jiné barvy,pokud to splní účel... Nerada bych tady vymýšlela kombinace,protože až tak tomu zase nerozumím,takže spíš jen tak pocitově,aby tam nechyběla ta růžová a hlavně aby splňoval ty vlastnosti... Napadlo mě to ve chvíli,kdy mě samotné bylo docela smutno,protože tady často bývám sama a i když mám samotu docela ráda (navíc tady nebývám většinou sama úplně,mám dvě děti),ale někdy se mě ten smutek drží a ne a ne se ho zbavit. Přítel je z daleka a bývá tady jen občas a když se pak loučíme a já vím,že je to vždycky na delší dobu,tak se mě ten smutek potom vždycky chytne a nepustí. A i z jiných důvodů je člověku občas smutno a potřeboval by utěšit,povzbudit a "říct-podívej,nejseš tady sám,jsem tady s tebou a neopustím tě,všechno bude zase v pořádku,protože všechno se děje jak má"... Prostě takový kamarád na povzbuzení a rozveselení,něžňoučkej,ale spolehlivej a silnej... Zní to opravdu trošku divně,ale mám to v hlavě už delší dobu,tak mi to nedá,abych se aspoň nezeptala,jestli by takováto nějaká kombinace a za tímto účelem nešla třeba vytvořit... (...) Majka


ODPOVĚĎ 23:55 14.3.2011
Dobrý večer milá Majko,
(...) přemýšlím o tom co píšeš "něha a útěcha a povzbuzení" - talisman. To jsou tři různé věci. Nevím jak na to. Ale mám plnou důvěru, že pokud takový talisman má přijít, přijde. A že přijde pro někoho s velmi konkrétním přáním. Že přijde na zavolání - a narodí se podle horoskopu - tomu správnému člověku, který ho nejvíc bude potřebovat. Tenhle pán, nebo paní, bude umět zavolat na tuhle "Něhu a útěchu a povzbuzení". A ona prostě přijde.
Nechme se prosím překvapit :-)
Měj se moc hezky
Hoplea

09:50 7.3.2011 | [@]


Dobrý den, milá Hopleo,

doufám, že Vám nebude vadit to oslovení. Vzhledem k tomu, že Vy jste taková bezprostřední a v pohodě, tak mi to přijde i vhodnější :) Přemýšlela jsem, jestli už je vhodný čas na podání informací o soužití s dračím kamenem a přestože je mi jasné, že na to netrpělivě nevyčkáváte, napadlo mě, že bych Vám už mohla napsat aspoň o prvotních pocitech.

Popravdě se asi nedá zcela přesně specifikovat jak na mě působí, visí mi pěkně nad postelí a pravděpodobně se nefláká ale snaží se mi můj většinový pobyt doma (jsem po studiích a bez práce) nějak zpříjemnit :) To bych přisoudila mé pozitivnější náladě, která byla poslední dobou dost pochmurná, zkrátka mouchy snězte si mě. Teď jak se zdá mnou proudí opět moje ztracená energie, které mívám obvykle hodně. A až ji bude kde využít, bude to o to veselejší. Myslím si tedy, že jeho pravý čas teprve přijde (snad brzy práce, poté hledání bydlení, atd.). Přiznám se, že mám ze svého orgonitu respekt a veškeré úsilí, které pro mě vynaloží si od něj cením. Přestože vím, že magický není, cítím, že má nade mnou moc. Když jsem ho před spánkem sevřela ruce, po chvilce se mi zrychlil tep, možná jsem zaznamenala nějaký ten hřejivý pocit na dlani. Co se mi ale ne už tak úplně líbí, je můj pocit v hlavě, jakoby mě opravdu vypnul a já šla až do mdlob, tento pocit mám opravdu až od té doby, kdy je tu se mnou. Je fakt, že hlava a krk jsou na mém těle asi nejcitlivější, kdykoli mám zdravotní problémy, usídlí se nemoc tam, popř. je to kořenová příčina jiných problémů. Nicméně on mě chtěl chlapec možná opravdu jen uspat :)

Někdy si říkám zda nemám příliš oslabenou psychiku na to, abych jeho účinkům bez problémů uvěřila, ale když se zamyslím, uvědomím si, že vždy jsem si našla něco v co věřit a pokud mi má orgonit pomoci cítit se lépe a snáze se vyrovnat s negativní energií, je to jedině dobře. No a zda ke mně dokáže přivést posléze i dobré události se ještě uvidí :)

Věřím, že jednou, jak to bude možné, si u Vás objednám orgonitovou kouli na přání, ta mě velmi zaujala, ačkoli co jsem se dívala na vztah kamenů a znamení zvěrokruhu (jsem býk) se mi pocitově podařilo vybrat už teď dobře, výběr máte velký, tak se uvidí :) Koneckonců, co tak sleduji Vaše stránky, neztrácíte čas a stále vznikají nové a zajímavé kousky, tak kdo ví čím mě a ostatní příznivce ještě překvapíte :)

Vaše tvorba pro mě představuje něco ojedinělého a neokoukaného a to já mám ráda. Naplňuje mě a vyvolává ve mně pocit štěstí fakt, že mám předmět, který byl dělám ze srdce a nikdy nebude shodný s těmi ostatními, tyto hodnoty já oceňuji a mám radost z toho, že jsem Vás našla a srdíčko si koupila. Doufám, že jednou budu moci taky předávat lidem tolik spokojenosti, jelikož v tom vidím smysl, stejně tak jako v tvůrčí práci.

(... :) Přeji Vám spoustu dalších nápadů a ještě spokojenějších zákazníků. Já budu Vaši dobrou myšlenku a práci šířit jak to půjde, ačkoli "nás" otevřenějších je méně.

PS: děkuji za peříčko, nevím zda je běžnou součástí balení, ale mám ho taky vystavené :)

(...) Š

09.02.2011 21:24 | [@]

Milá Helenko,
velice Vám děkuji za krásné kytičky a nádherné srdíčko. Zřejmě vše zůstane u mne - patří k sobě :-) Při prohlížení těchto milých orgonitů mnou projelo něco jako mrazení, které vnímáme při hlubokých prožitcích. Uvědomila jsem si, že číslo tři je magické - je to síla, trojjedinost - a v mém případě umocněná Vaším srdíčkem.

Byla jsem v čajovně a dvě vizitky jsem tam zanechala. Je vhodné, aby lidé alespoň nahlédli . Již několika lidem jsem o Vás vyprávěla, ale někteří mají obavy ze špatných energií. Myslím si, že tady již dochází k určitým extrémům - nevěřit své intuici a nahlížet na druhého s obavami, že šíří špatné energie - to už není dobré.

Mockrát děkuji a přeji hodně síly k vytváření nových orgonitů.
M.


ODPOVĚĎ 21:56 9.2.2011
Dobrý den milá paní M.,
moc děkuji za zprávu a také za vypuštění vizitek do světa.
Všechny talismany patří ke svým paním a pánům jenom díky důvěře.
Kritické myšlení a motivace strachem není totéž, ano - je to extrém, přesně jak píšete.
Energeticky tak má každý přesně to, k čemu dospěl - všechno začíná motivací.
Mějte se moc hezky
vaše Hoplea

09.02.2011 21:24 | [@]

Krásný den milá paní Heleno,

orgonitky už držím v ruce,jsou úžasné a krásné,moc děkuji . Děkuji i za krásný dárek ,moc mě potěšil - jak jste věděla ,že zrovna dnes potřebuji jeden navíc, jako dárek?? Všechny tyto orgonitky mám pro své milé dcerušky a kamarádky, jako dárečky,už se těším na ty krásné účinky. Já sama jsem se ihned povznesla nad všechny problémy a je mi super :-)

Vizitky rozdám na správných místech a taky děkuji za rady.
Mějte se moc krásně, posílám vám hodně sluníčka a lásky
S pozdravem a úctou K.

2.2. 2011 00:08 | [@]

Dobrý večer paní Heleno, na úvod moc děkuji za balíček, přišel v pořádku dnes v odpoledne, osoba, která balíček převzala od poštovního doručovatele mi sdělila, že při jeho přebírání pocítila nespecifikovaný příjemný záchvěv, mrazení či závan. Je to o to zajímavější, že nikdo neví co je obsahem balíčku, kouličky jsou zatím jen mým tajemstvím..., ono vůbec se dnes děly po doručení balíčku zajímavé věci, Mikulov je malé městečko, bydlím na jeho samém okraji, kde je bezprostřední přístup do přírody, vinohradů a volných plání, během krátkého času po doručení zásilky kroužil nad mým domem a v jeho těsné blízkosti (...) vše trvalo bezmála půl hodiny! To jen tak pro zajímavost, bylo to vybočení z normálního stavu věcí během pracovního týdne. Musím Vám také poděkovat za kytičku, mám ještě šestiletou dcerku, které ji věnuji. Děkuji i za krabičku a krásnou modrou deku! Vizitky rozdám lidem, kteří jsou temně fialovou barvou své aury připraveni vnímat svět ve své přirozenosti (...)

Děkuji Vám ještě jednou, mějte se krásně.
M.

orgonit

29.01.2011 14:48 | [@]

Přeji krásný den a srdečně Tě zdravím,Helenko...

Chtěla jsem Ti jen napsat,že "trpaslíčci" v pořádku dorazili a že se pomalu seznamujeme. Jsou krásní a udělali mi radost.Postupně si o nich znovu přečtu na Tvých stránkách a budu zkoušet každé srdíčko zvlášť,no a uvidím,co přijde... :-) Vidím,že jedna kytička je navíc,to bude asi dárek od Tebe! Chtěla jsem Ti za něj tímto taky moc poděkovat,protože jak srdíčka,tak i kytičky,to je prostě nádhera. Je vidět,že do toho opravdu dáváš svoje srdce a kousek sebe. A já věřím,že mi přinesou to,co jsem si od nich přála... Napadlo mě taky,jestli by bylo možné vyrobit nějaký orgonit pro navrácení zdraví. Mám teď nějaké zdravotní problémy,po doktorech se mi běhat nechce a ráda bych nejdřív vyzkoušela i něco jiného,jestli to pomůže,ale nevím,jestli by vůbec bylo možné takový orgonit vyrobit. Vím,že orgonity nemůžou nahradit lékařskou péči,ale i tak bych nejdříve chtěla vyzkoušet něco jiného,než začnu obíhat doktory. To mě prostě jen tak napadlo... Hlavně jsem Ti ale chtěla ještě jednou moc poděkovat,jsi opravdu moc milý,hodný a ochotný člověk a já Ti přeji do Tvé další práce i do života co nejvíc štěstíčka a ať se Ti pořád jen a jen daří...

Děkuji mockrát a ze srdce zdravím -M. :-)

4.2. 2011 14:45 | [@]

Hezký den milá Hopleo,
chtěla jsem Vám moc poděkovat za tři krásná srdíčka (Jednorožec, Větrný kůň a Hannah). Jsou překrásná, opravdu, nejvíc jsem se zamilovala do Jednorožce, upoutal mě na první pohled. Večer jsem si je všechny vzala do postele, hladila a objevovala v nich zvláštní záblesky. Poslední dobou mám velké problémy s usínáním a už to nechci řešit práškama. Tak jsem si povídala s Jednorožcem, vzala jsem si ho do ruky a za chvíli mě opravdu začala pálit dlaň, musela jsem ho pustit. řekla jsem si dobře, tak si tě uložím vedle polštáře a ejhle, poprvé za tu dobu jsem se opravdu vyspala, sny byly také, ale nepamatuji si je. Srdíčko Hannah nosím stále u sebe a také si více věřím. Mockrát Vám děkuji za orgonity, z kterých mám opravdu velkou radost. Přeji Vám hodně nápadů k tvoření dalších nádherných orgonitů. Vaše H.

29.01.2011 23:35 | [@]

Milá Hopleo

Nevadí mi vůbec zveřejnění mého e-mailu a nezlobím se kvůli tomu. Mě jen zajímaly čistě důvody které Vás k tomu vedly. Uvedu to na prvou míru,kdysi před lety jsem se jen tak z rychlíku zajímal o Boddhisattvu a jen krátkou chvíly,asi nebyl ještě ten praví čas. Během několika posledních dnů,krůček za krůčkem mě to dovedlo zpět k zájmu o Boddhisattvu,což se stalo včera odpoledne a týž den večer jsem onen název oběvyl u mého e-mailu na vašich stránkách,jako by potvrzení správnosti mé cesty,původně jsem na Vaše stránky ani jít nechtěl ale něco mi řeklo koukni se tam,jistě ten pocit znáte. Vypadá to že mě mantra skutečně vede,stále mám potřebu jí hladit a mazlit se s ní jako z nějakým domácím mazlíčkem.:-) A má pani zase měla se svím srdíčkem tentýž večer jako já jiný zážitek,když se šla koupat,srdíčko si sundala a položila na přebalovací pult v ložnici,po vykoupaní si na něj již nevzpoměla ale v momentě kdy ulehla do postele a spatřila své srdíčko,bylo jí ho najednou tak líto že ho tam nechala tak samotné že musela vstát a jít si pro něj,nemohla pak ten pocit vůbec pochopit.

Prosím ještě o popis kamenů v mém jednorožci,vým že je v něm černý turmalín,drahý opál a měl by tam být také ještě křištál jestly se nepletu a popřípadě také růženín ale ani jeden z těchto dvou nerostů tam nevidím zakomponovaný,jenom se ptám.

Moc děkuji
Rady0:45 31.1.2011 | ODPOVĚĎ
Dobrý den milý Rady,

moc děkuji i za tuto zprávu a přidávám slíbené info k černému turmalínu:

Váš Jednorožec je Černý Jednorožec. Obsahuje černý turmalín, drahý opál a křišťál. Křišťál je umístěný ve spodní části orgonitu v centru kruhu, mezi kovovými hoblinami. Opál a turmalín je z pohledové strany (tedy shora, tam kde je viditelný reliéf mantry). Pod opálem a turmalínem je stříbrný plátek, pod ním pak onen křišťál v orgonitové směsi.

Černý jednorožec odkazuje k moudrosti Zkušenosti, jedné z pěti moudrostí - (je jich podle buddhistické tradice pět - pět osvícených moudrostí).

Černé kameny absorbují nadbytečnou energii z energetických blokád. Výsledkem je správně uvolnění. Blok má tát jako kostka ledu v teplé vodě. Neznamená to odstranění příčiny toho bloku či bolesti, ale impluz pro změnu, pomoc v tomto procesu. Černé kameny obecně odstraňují napětí - platí to i pro černý turmalín.

Černý turmalín - skoryl - deaktivuje napětí, energii stresu, uvolňuje. Uvádí se, že odklání i GPZ. Říká se, že osvobozuje duši a chrání před špatnými vlivy. Chrání mysl před hněvem a nervový systém tímto způsobem chrání před stresem. Černý turmalín má vyšší vibrace než jiné černé kameny (např. onyx), je tedy vědomnější, méně působí na tělo, více na mysl. Zvyšuje proto i soustředěnost, koncentraci. Bývá zvykem černý turmalín vsazovat do stříbra jako do vhodného kovu (v Luciferovi ale používám zlato+safíry). Cituji: "Jméno dostal podle singhalského "turmali" což znamená "kámen který přitahuje popel". Turmalín totiž po zahřátí v ohni přitahoval popel, což je způsobené jeho piezoelektrickými vlastnostmi - zahřátím nebo tlakem se jeden konec krystalu nabije na kladnou a druhý na zápornou hodnotu. Brusiči jistě znají citlivost turmalínu na jakékoliv teplotní změny, jen teplota ruky může udělat z malého "pérka" velkou prasklinu a způsobit tím brusiči horkou chvilku. Rovněž brusiči znají tzv.. dvoubarevnost turmalínů (odborně dichroismus). Různě totiž pohlcuje světlo, podle toho z kterého směru vzhledem k ose krystalu přichází. Např. kámen který se vám zdá krásně světle zelený, může být po vybroušení ošklivě černozelený téměř neprůhledný a to proto, že jste špatně zvolili výbrus vzhledem k ose krystalu." (konec citace: http://www.astroesoterika.cz/polodrahokamy%20stranky/turmalin.htm )

Mějte se moc hezky
budu ráda, pokud zase někdy budete mít chuť napsat

ať se vám daří!
Hoplea

14:21 18.1.2011 | [@]

Ahoj Hopleo,

srdečně Vás oba s Emíkem zdravím a posílám krásné Bratislavské sluníčko!

tohle Ti musím poslat - dneska se mi zdálo, že jsem dostala narozeninový dárek, který prostě přišel, a nikdo nevěděl, kde se vzal. Rozbalila jsem ho a v něm byl Tvůj orgonit. ale jaký - SMRK.

Nádherný smrk, 4 vrstvy větví, kmen, kořeny - na těc stál. Koukala jsem na něj, že jaký nádherný umělecký kousek. Všichni v místnosti na něj koukaji jako u vytržení. V kořeni byly piliny, v kmeni jantar, středem "koruny" se táhl krystal s kovovou spirálou, ve větvích byly zelené kamínky. to nevím, co bylo. jinak byl krásně čitý, forma dokonalá. Jako celek byl nádherný, harmonický, každý byl překvapený, jak je dokonale vyvážený, že dokáže stát na tom kmeni, vše bylo dokonale vypočítané a rozvržené. Byl dost vysoký, asi 25 cm. Pyšně jsem ho všem ukázala s tím,že tohle přišlo od Tebe.

Nevím proč, ale cítím, že tohle se jednou, až přijde čas, povede.

Ani nevím, čemu by měl sloužit, ale byl to nádherný kousek.

Tak tolik jsem chtěla.

Měj se krásně,
Binn

07.01.2011 06:45 | [@]

Hello! I was given one of your orgonites as a gift from a Czech friend when she visited Los Angeles, CA in December. And she gave me your website. It is beautiful and I cherish it. Thank you very much and I wish you a very Happy New Year.
(deanmcclure)

5.01. 2011 22:03 | [@]

Mila Hoplea,

este raz Ti velmi pekne dakujem za moznost prevziat si orgonity u Teba. Dufam ze Ta nevydesila moja nova pocetna spanielska rodinka, ktora ma sprevadzala :-)

ako to ale byva, nakoniec aj oni si odniesli co mali, a zvlast sa tesim mojmu svagrovi, ktory sa u Teba "nahodne" stretol s krasnou okruhlou planetkou Hannah, a odisli spolu! Svagor je osobka citliva, a hoci sa duchovnu aktivne nevenuje, myslim ze je takymto veciam podvedome otvoreny, a nie je ozaj nahoda, ze sa on a Hannah u Teba stretli! Dovolim si prezradit par slov o nom, aby si chapala preco si myslim, ze stretnutie ich dvoch je dobra vec, a Hannah mu urcite posvieti na zivotnej ceste ako ohniva pochoden, ktora mu doda energiu a zivotnu silu: pred piatmimi rokmi stratil manzelku a svoju zivotnu lasku, ktoru mu zobrala tazka choroba a nechala mu tu dvoch krasnych synov, s ktorymi maju perfektny vztah. Svagor je odvtedy uzavrety pred svetom, hoci navonok posobi ako osobka zabavna, mila a citliva, co vskutku aj je, citim ze ma stale zranene srdce a velku hradbu okolo seba, akoby sa uzavrel pred zivotom a celym svetom, a hlavne pred laskou. Zije vo svojom svete, myslim ze kontakt s vonkajsim svetom udrzuje len kvoli a skrze svoje deti. ked mu padla u Teba do oka orgonova gula Hannah, uz som sipila ze v sebe nesie vela zivotnej sily a radosti, podla farieb a kamienkov, ktore obsahuje. A ked som si vecer citala ake vlastnosti ma, v duchu som sa velmi tesila ze sa dostala prave k mojmu svagrovi, pretoze pevne verim ze mu bude svietit ako svetlo v temnotach, znovu v nom zapali chut do zivota, radost z drobnych veci a iskru v oku. pretoze je skvela osoba a naozaj si to zasluzi. tak budem informovat, ako si z Hannah nazivaju :-)

Dalej sa Ti chcem podakovat za svoju babicku, ktorej som na vianoce slubila orgonitove srdiecko. Ty si mi poradila Lungtu, a musim potvrdit ze je skutocne krasna! Babicka si na moj slub pamatala, a srdiecko drzala vitazoslavne v ruke ako najcennejsi vianocny dar, napriek tomu ze dostala od velkeho poctu navstevnikov kopec dalsich darov (mali sme svadbu a na vianoce ostala cela manzelova rodina). Lungtu si ulozila pri posteli, spolu s fotkou dedka, ktory uz nezije. teda na velmi cestne miesto. okrem toho ze je si absolutne ista, ze ju ochranuje od zlych ludi, povedala mi po prvej noci s nou: "vies co, naozaj to srdiecko funguje, lebo som dnes prvy prat po dlhom case dobre spala, a krasne sa mi snivalo..." (babi trpi nespavostou kvoli bolestiam z artritidy) takze velke vdaka aj od mojej babicky :-)

ja som si odniesla trojlistok zlozeny z kyticky Gaie, srdiecka Chesbet, ktore ma hypnotizovalo odkedy si tento typ orgonitu vyhodila stranky, a srdiecka Nathanael. Mala som povodne v umysle kyticku darovat, ale akosi ich nemozem odlucit od seba. Su zohrata partia, a myslim ze maju vsetko co potrebujeme ja a moj manzel v tomto narocnom roku, kedy chceme uskutocnit vela zmien, a potrebujeme vela ochrany, podpory a zivotnej energie. nosim ich teda spolu v satenovom vrecusku, alebo spia vedla nas v noci. Dakujem ti za ne z celeho srdca. a dakujem za krasnu pracu, ktoru robis pre nase duse, srdcia, a v neposlednom rade pre nase oci :-)

Vierka

30.12. 2010 09:13 | [@]

Milá Hopleo,
chci Vám poděkovat za orgonitová srdíčka! Objednala jsem tři a původně zamýšlela jako dárek. Včera jsem si rozbalila balíček a v něm bylo i srdíčko navíc od Vás - Granátový paprsek. Krásně doplnil ty ostatní a já najednou věděla, že jsou v tuto chvíli určeny všechny pro mě : Phoenix - Love Rebirth - Granátový paprsek...a ...Dar moudrosti:

až znova vstanu z popela, uzdravím lásku v sobě a přijmu poselství těch, co tu byli přede mnou, pak budu moc plně přijmout dar moudrosti ale zároveň dar moudrosti mi pomáhá znovu vstát, vyléčit mé srdce a nést moje dědictví...

Díky moc za všechno!

Jsem vděčná za to, že jsem Vás potkala a za to, co se díky tomu setkání začíná probouzet :-)

Krásný nový rok
Lenka L.

19:25 13.12.2010 | [@]

Milá paní Helenko,
dnes jsem předala orgonitek, srdíčko Nathanaela a moc se líbil. Energie jsou vnímány velice dobré. Moc Vám ještě jednou děkuji. Včera jsem na trzích koupila surový kámen růženínu a dala jsem ho po očistě k Fiducii. Začala být veselá a taky jsme si dneska hezky povídaly a hladily. Je kouzelná a důstojná.

Kouličku jsem měla dnes na terapii a ta žena pro kterou bylo srdíčko, když jí vděla, tak říkala, že je v ní obsažený celý svět. Vokatá koulička spává pod mým polštářem.
(...)
I.

4.12. 2010 15:20 | [@]

Dobrý večer,

(...) Ještě jsem Vám chtěla sdělit, že jsem si prohlédla několik stránek, kde se nabízejí orgonity a ty vaše mi připadaly nejsilnější a pro mně nejpůsobivější, a to výtvarně, ale i jinak. To, co k nim píšete, mi přišlo nejhlubší a opravdu je nejspíš neděláte náhodou. Jak jsem si je několikrát chodila prohlížet, cítila jsem i z obrázku tu energii, kterou v sobě mají nebo prostě kterou na mně vysílají nebo co jsou se mnou schopny dělat. Hlavou tomu asi rozumět nelze. Tak jsem zvědavá, až je budu mít tady doma.
Potěšilo by mě, kdybyste mi udělala někdy nějaký úplně pro mě na míru, jak o tom píšete na svých stránkách. Zatím ale potřebuju mít tyhle docela rychle. A moudrosti není nikdy dost. Těším se
a zdravím Vás
T.

4.12. 2010 15:20 | [@]

Ahoj Hopleo,

dnes v noci se mi o Tobě zdálo. Ve snu jsi ke mně přistoupila do tramvaje v Bratislavě a já se divila, co tady děláš. Ty jsi se jen smála. Měla jsi šedivou bundu a modrý šátek. No, tak díky za "noční návštěvu." :)

Konečně nám tu nasněžilo a tak jsem vzala koníčku fotit do sněhu a ledu, aby byla jako doma... trošku se mi tam nejdřív propadla (je to prašánek), tak jsem udělala jen pár foteček.

Tak ti je posílám...

Pozdravuje Binna a Hvězdička Severu :)

15:58 24.11.2010 | [@]

Dobrý den paní Heleno,
v březnu letošního roku jsem si u Vás objednala miminkovský orgonit a čekala na zázrak.
Nebudete tomu věřit,ale zázrak se stal a dnes jsem ve 24t těhotenství.
Chtěla jsem Vám touto cestou z celého srdce poděkovat a popřát mnoho úspěchů ve Vaší záslužné činnosti.

S pozdravem
Kateřina L.

06:01 15.11.2010 | [@]

Ahoj Heleno,
jeste jednou. Rad mam osobni jmena (myslim ,ze tak to ma byt ) ,
nechci Te nijak plasit - jak jsem uvedl jde mi o kvalitu ......................ma to preci zit v simbioze se mnou mnoho let (myslim az do konce ) .....a orgonitu je mnoho .....mam jeden z Australie ,nekolik z Afriky ,dva od Tebe a dalsi tri prijdou , trochu jsem patriot a trochu snob - nechal jsem si vyrobit nejvetsi kouli od Tebe .alespon doufam { .mam jeste jedno prani - ale to mozna az za rok jak se mi bude darit .( zatim nechci davat plane nadeje - jen pro informaci .............symboly tradingu cerveny medved a zeleny byk pravidelne sleduji Tvoje stranky a tak vidim ,ze by to nebyl problem , take jsem si myslel nechat vyrobit a poslat orgonit nekomu - to neni reseni a je to spise ovlivnovani ), ale abych se vratil k realu pokud by mne nekdo prekonal ve velikosti koule ozvu se postavime jeste jednu vetsi pyramidu .Wisdom's gift se special znakem po stranach ,........

Mam rad lidi, kteri si veri a neco dokazou a vlastne prace mluvi sama za ne, vsechno souvisi se vsim : a jednou mi bylo receno (je to hluboka pravda nebot to mam stale v pameti )
USPECH HOVORI SAM ZA SEBE - NEUSPECH NEOMLUVIS NICIM

At se Ti dari i nasledujici roky alespon tak jako letos
.....................Honza

PS: s Afroditou opravdu spim (kouli).. chvili trvalo nez jsme si zvykli - brneli mne prsty na rukou a budil jsem se v noci ( prvni tyden) ted je vse v normalu

dekuji

13:54 11.11.2010 | [@]

Dobrý den,
vážená paní Heleno, před pár týdny, jsem od Vás dostala Dar Moudrosti a malé srdíčko pro nejmenší kočičku.

Dar Moudrosti visí u mne v ložnici, kousek ode mne. Zdá se mi teď hodně snů barevných, někdy zvláštních, někdy naprosto realistických. První sen, který se mi zdál, si pamatuji do dneška - bylo to o velmi prudké bouři (tornádo), které jsme utekli a dostali se domů. Naprosto reálně jsem viděla náš dům, všude sice okolo byla tma, ale dům stál a byl v pořádku. Velmi zajímavé. Cítím také příliv energie.

Koťátko, které jsme adoptovali - máme teď doma 5 koček (!), dostalo srdíčko do pelíšku. Nejprve, když orgonitek nemělo, bylo nervozní a umňoukané, ale teď je to malý rozkošný drzounek, který si od dospělých koček nedá nic líbit a naopak je samo je ponouká ke hře a honičkám. Získalo si rychle respekt. Teď, ale srdíčko někam zmizelo, oni mají čičiny své skrýše, snad jej najdu při vánočním gruntování.

Tak to je zatím všechno, zdraví Vás a sleduje Vaše webové stránky,
J.S.
ORGONITE by Päma Wangmo

9.11. 2010 08:16 | [@]

Ahojda miloučká,
tak jsem dneska spala s Metatronem...Večer jsme se na sebe ladili. Když jsem ho vydala z krabice, to bylo ještě v autě, jeli jsme totiž s Terezkou do Jitra - královéhradecký pěvecký sbor, tak jsem byla hodně překvapená. Měla jsem pocit, že mi v dlaních zapadnul na to správné místo. Že tam patří. Měla jsem takový pocit. Jak to popsat...hlaďounký, hebounký... Ale pak jsem ho dala do kabelky a pak následovaly takové ty běžné pochůzky, kdy máš čas než vyzvedneš po kroužku holčičku. Nákup atd. Večer jsem seděla u počítače, on byl vedle mě...nejdřív jsem cítila teplo v oblasti srdeční čakry a různé hezké energie. A pak zase takovou tu energetickou čepičku...kdy cítím magnetizaci tam nahoře. Fakt dobrý. Vzala jsem si ho do postele. Ještě jsem děkovala na všechny strany za tohle štěstí...hlavně Tobě...Bohu...Metatronu...pak modlitby...takové ladění se...pokora, láska, vděčnost... V noci se mi tedy zdály sny...

Bylo to úžasný.
Byly jsme spolu.
(...) Nevím, kdo byl náš průvodce, ale vím, že tam byl...možná Metatron...možná někdo jiný...asi to nebylo podstatné, abych si tohle pamatovala... Byli jsme ve Vesmíru, v Galaxii...Házely jsme barevné energetické koule, takové kouličky, které se vešly do ruky, na naši planetu. Na Zemi...Moc nás to bavilo. Byla to pro nás dvě hra a náš průvodce se radoval s námi. To jsem cítila. Měl radost, že nás tohle baví a líbí se nám to...že to děláme... Pak se mi zdál ještě jeden sen, kde jsi byla taky, ale možná, že je to pokračování toho předešlého snu...kdy dochází k různým přechodům, které nemají být, asi, známé...kdy se dějí určité věci, které ještě mají zůstat utajené...nemám si je prostě pamatovat...protože pak si pamatuju, že jsme pak stejným způsobem působily přímo na konkrétním místě na planetě. Stejné věci, stejná činnost, ale už to nebyla Země z pohledu z vesmíru...bylo to něco zatím pro mě nepopsatelného...pamatuju si to málo...moc jsem se z toho snu neprobudila...to když se pak zaspí...tak toho moc nezůstane...asi to tak má být, kdyby to zůstat mělo, tak by to pro mě bylo intenzivnější pro pochopení, popsání...někdy stačí jedna věta, jedna myšlenka...ta zásadní... Ale pak tenhle zážitek přešel v další sen...kdy jsem dostávala informace o sekeře (PARASHU)...víš, jak jsi Ty psala ten sen ...tak proč zrovna sekera - bylo mi řečeno, že se volí tenhle tvar i kvůli tomu, aby vydržela ten nápor těch energií. Že je tam různá tloušťka, že je tohle důležité. Že je to jeden kus. Není vrstvená. Takhle jsem to pochopila. To se mi zdálo chvíli před tím, než jsem vstávala k Ráďovi, abych ho vypravila v šest hodin do školy. Tak jsem si to hned zapsala. Připadalo mi, že jsem byla s tou sekerou seznamovaná. Takové to učení... Taky se mi zdály soukromé sny...ale ty moc příjemné nebyly...Totiž, že nám umřel náš kocour Zuzánek...ten rezavý. Zalezl si do linky mezi něco jako talíře nebo něco placatého a tam jsem ho viděla mrtvýho...tak jsem říkala dětem, aby šly pryč, aby ho tam tak neviděli. A oni nešly a ptaly se - A próč...a já jsem začala hrozně brečet. A děti taky...( Víš, on je Zuzánek takový andílek...) (...)

Papa
Á.

8.11. 2010 10:59 | [@]

Dobrý den paní Hopleo, dorazil balíček s Nathanaelem [»], je moc pěkný, jakmile budeme mít nějaké poznatky, dáme vědět. Floraly používáme každý den, při reflexní terapii je to koncert, okamžitě nám "naskakuje", co máme udělat, rychleji se nám spojují souvislosti, a co je nejhlavnější - nejsem po terapii unavená, opravdu mi klieneti "nevycucávají" energii. Přejeme pohodov dny, S+J

orgonit orgonit

4.11. 2010 23:05 | [@]

Krásný večer Hopleo,

koulička [»] mi dnes v pořádku přišla, je úžasná....děkuji!Když ji beru do dlaní, hned po pár vteřinách cítím její energii, brní mi prsty, takový jehličkový, hřející pocit.... A krásně voní eukalyptem.... Tak jsme se seznámily :-). Určitě Vám napíšu, jak se bude vyvíjet naše spolupráce - kouličky jako inspirátora a mě, jako realizátora :-).

Ještě jednou Vám děkuji a mějte se krásně ;-)
I.B.

13:38 4.10.2010 | [@]

Zdravím milá Hopleo,
dnes za mnou přišel do práce pošťák :-)), naprosto nečekaně !

......ano, Země svítání už je u mě :-)) je nádherná a moudrá, přišla jako miminko zabalená v té dečce a košíčku........přivítala jsem ji, je magická.... a děkuji za dáreček, věděla jsem to, že to bude Nathanael, děkuji Vám moc, mám ho ve své kapse a je mi s ním nádherně , snad první dvě hodiny po seznámení jsem byla moc nahoře....já a celý vesmír ....jedna látka..., dívala jsem se na svět jak na hemžení mravenečků, jen jsem byla......, klid a mír .....žádná myšlenka ....jakobych se zastavila a jen sledovala co se děje tady ve fyzickém světě, absolutně nic se mě nedotýká.......jsem a nic mě nemůže ohrozit .........jsem v naprostém bezpečí v náručí Universa .......děkuji velmi dobře znám ten pocit, ale poslední dobou se mi ten stav vyhýbal........orgonity mi ho přinesly zpět .....děkuji Vám z celého srdce .......nashledanou L.V.

P.S. Brzy se ozvu, jak se nám na domečku s orgonity žije a podělím se o zážitky

10:04 3.10.2010 | [@]

Dobrý den paní Hopleo,
koulička přišla už v pátek. Je naprosto úžasná.
Už na těch fotkách na mě tak pěkně koukala. Když jsem ji vybalila z papíru a vytáhla z košíku, tak se mi okamžitě jakoby přilepila k mé pravé ruce. Bylo to jako držet kovovou rukou magnet. Nechtěla se vůbec pustit. Tak jsem si s ní sedla a čekala, až se sama bude chtít pustit. Nakonec povolila. Tak jsem ji uložila zpátky do košíku, aby si odpočinula. Když jsem ji znovu vzala do ruky, tak do mě okamžitě začala pouštět energii. Měla jsem pocit, jako bych držela hořící kouli. Tak moc mě to pálilo. Ale vydržela jsem. Uložila jsem ji horkou zpátky do košíku. Ty ruce mě pálily celý den. Jsem z toho trochu nesvá, protože tak velkou reakci jsem nečekala. Ale teď už koulička jen tak příjemně hřeje.
Jsem moc ráda, že ji mám.
Taky Vám chci moc poděkovat za kytičku. Nosím ji u sebe, když odcházím z domu.
Přeji Vám moc krásné dny!
Zdraví Šárka.

24.9. 2010 20:02 | [@]

Dobrý večer,
Musím Vám napsat, že orgonity jsme si dnes vyzvedli na poště a byli jsme nadšeni.
Celé odpoledne jsme celá rodinka prohlíželi orgonity.
Starší dcera nejdříve pokukovala po těch našich slunečních štírech aspoň doufám, že jsme si to rozdělili správně :-)
ale pak si dala talisman granát a opál na krk a už ho nesundala :-)
Moc děkujeme a určitě se ozveme
přeji pěkný večer

k.

21:03 17.9.2010 | [@]

Dobrý den milá paní Hopleo,

ani nevím, jak mám poděkovat za úžasný balíček! Předně moc děkuji za srdíčka navíc!!!!!! Já jsem se dívala na srdíčko - Navrácení lásky na Vašem webu a měla jsem v plánu ho pořídit kamarádce k Vánocům a vy jste nám ho poslala navíc, já mám takovou radost, ale takovou velikou! Tak jsem hned přímo z pošty jí ho odvezla, měla velikou radost, je sama a touží po 20ti letech samoty to změnit... :-) ! No a floral - já jsem rozbalila pouze věci pro mne, ty pro J. - její floral jsem nechala zabalený, tak mohu pouze psát o Nathanaelovi - je nádherný! Je tak úžasný, že ho pořád mám v ruce, je u mě a nemám na to slova....

A představte si, že se mi stala neuvěřitelná věc! Já jsem na balíček čekala v práci, pošťák nikde, tak jsem volala vedoucí na poštu, ta mi sdělila, že přijde odpolední poštou, tak ho doručí v sobotu. No a najednou sama povídá, víte co, přijďte si po 15. hodině k přepážce č......, no a já Vám ho tam připravím. Já málem upustila mobil, protože s pracovnicemi na poště nemáme žádné pěkné zkušenosti! Hned po 15. hodině jsem přiběhla na poštu, čekala tam na mě USMĚVAVÁ slečna, která mi na dotaz, že tam mám mít připravený balíček - s ÚSMĚVEM sdělila, jejej, to jste vy? Já ho mám u sebe na stole a tak mi tady voní, že mám chuť si ho nechat! s ÚSMĚVEM mi ho vydala a já ani nevím, jak jsem se dostala zpět do auta. Tam jsem mimo jiné právě našla srdíčko, které jsem měla vymyšlené pro kamarádku - Navrácení lásky a tak jsem neměla pár minut slov (což u mě je výkon). J. jsem to hned volala, ta si na floral počká do pondělí, nebo jí ho možná zítra odvezu k ní domů :-), protože to asi za ní nevydržím :-). Opravdu jsem na poště nikdy za celou dobu neměla tu čest potkat příjemnou pracovnici, aby mi vyšli vstříc - bez nějakého pádného důvodu - to prostě nehrozilo, no víc k tomu ani co dodat.

Srdíčka v neděli potěší moje děti a já Vám chci opravdu moc poděkovat. Za Vaši vstřícnost, rychlost - ihned jste reagovala, udělala jste mi okamžitě horoskop, vše se mnou probrala, vážně, já s J. podnikám a obě máme moc rády spolupráci - jako byla s Vámi. Opravdu jsem ráda, že jsem dostala kontakt právě na Vás a s láskou Vás budu RÁDA doporučovat!
Přeji Vám krásné a pohodové dny, a jakmile budu mít jakékoliv zkušenosti s mým nádherným floralem, určitě Vám napíši. ¨

S díky S.

21:09 9.9.2010 | [@]

Milá Hopleo,
Fiducia bydlí na mém nočním stolku. Někdy se mi zdá, že si cosi kutí a někdy, že spí. Je velice jemná vně i uvnitř. Jako první změnila vůni vzduchu. Ne, není to zvenku ani se mi to nezdá. Mám tu najednou zimní horský vzduch-nádherně se mi dýchá. Což tedy určitě potřebuji, uvolnit zacupované a zatuhlé v sobě a jak lépe tohle tání udělat než plně dýchat. A nelapat do vzduchu jako bych ho kradla. Tak si tu s Fiducií žijeme. Učím se její řeč. Často ji hladím, ale jen lehce, letmo. Zmiňuji ještě, že se mi od včerejšího odpoledne v praktických záležitostech silně daří. Nějak všechno plyne hladčeji.
Děkuju Heleno. Vaše Dáša


Fiducia [»]

17.8. 2010 10:30 | [@]

(...)
Vaše orgonity u nás "řádí"... doslova nám tady vyhazují /prakticky to provádím já/ všechno a všechny, kteří zamořují náš prostor jakýmkoliv negativismem. Zlé chování, které v lidech je, se umocňuje a tryská na povrch. Během prázdnin se u nás vystřídalo několik návštěv, které měly tendenci se u nás "realizovat" a já jako Johanka z Arku řeším naprosto jasně jejich odchod, něco jako okamžité čištění našeho životního prostoru. Konec jakémukoliv pokryteckému jednání. Děkuji Vám konstantně.
Partner se "rozkreslil", dokonce vytáhl z jedné ze svých pokladnic ve sklepě přírodní orgonit, prostě nádhera...
Moc krásný den

Katka

11.8. 2010 13:17 | [@]

Vážená a drahá Hopleo,
nedávno jsem Vám psala o tom co se mnou udělalo "Země Svítání" a Flower opal TB. Země svítání jsem si vybrala sama a kytičku jsem obrdžela od své velmi drahé kamarádky. Kytičku když jsem svírala v dlani, tak jsem najednou měla pocit že jsem "celá". Ten pocit nedokážu popsat lépe. Najednou jako by mě někdo slepil dohromady s mým chybějícím kouskem....kytička byla ten kousek a to jsem cítila velmi intezivně. Asi 14 po tom co se ze mě stal celý človíček - kompletní. Si mě našel můj přítel. Nikdy jsem neměla extra štěstí na lásku a mužské pokolení a ten co si mě našel (a to opravdu sám - prostě mě oslovil) Jeníček je přesně ten po kterém jsem celý život toužila. Od t&eacu te; doby co mám kytičku jsem si říkala tak a teď ještě toho taťku hodného co nám chybí...moc jsem si přála, aby byl jako já, abychom měli hodně společného atd.
DÍKY Vaší kytičce a věřím i Zemi svítání je najednou vše jak má být staré bolesti byly zahojeny...sice malinké jizvy jsou,ale můžu žít!!! Jsem šťastná!!! Najednou mám to co jsem vždycky chtěla po čem jsem toužila. Jsem šťastná.


Hopleo ty jsi zázrak D Ě K U J I Giruanca


PS: Pokud potřebujete svolení k uveřejnění máte ho mít. Vy si to zasloužíte. Určitě si od Vás zase něco objednám.

31.7. 2010 13:00 | [@]

Mila Hopleo,
orgonity na postu dorazily az ve stredu, mne oznameni do schranky hodili ve ctvrtek vecer a ja si je vyzvedla tak pred dvema hodinama. Jsou nadherne :)
Opravdu Vam jeste jednou moc dekuju!
Mejte se krasne!
H.M.

30.7. 2010 02:59 | [@]

Moje Milá Hopleo,
přála bych si však, abyste tento text naopak na svůj web určitě dala.

Jste křišťálově čistý člověk, na nic si nehrajete, nevytahujete se, co všechno umíte, cítíte a víte. Nepovyšujete se nad ostatní, že Vy jste ta vyvolená, oni ne. Že oni mají kliku, že Vás znají a že Vy jste tak laskava a tlumočíte jim z nebes to, co oni neslyší, neboť nejsou TI VYVOLENÍ. Jste statečná a máte krásného syna, který si skvěle vybral svoji maminku. On ví moc dobře, co dělá. Přitom se tváří, že nic nedělá. Ale on všechno velmi dobře slyší, cítí a vidí. Po očku pozoruje, ale nikdo to nevidí. On pozoruje i po očku Vás. A co je také na Vás krásného - jak mistrně umíte oddělit svůj osobní život od svého povolání. Jste povolána, to Vy víte. Nevplétáte do orgonitů svou bolest ani ty ostatní. Vplétáte jen a jen LÁSKU. A to je nádherné. Proto jsem si už tolikrát dovolila u Vás objednat něco tak závažného. Vzpomínáte, kdy jsem Vám psala, zda mám vůbec právo se vměšovat lidem do života tím, že jim do něj přivedu orgonoita. Vím, že orgonita vytvoříte nejlépe jak v té chvíli umíte. Nejpoctivěji. Nejdokonaleji. Mohu lidem přivádět do života orgonity, protože ve Vás absolutně věřím.

Terezie Holovská

27.7. 2010 09:58 | [@]

Dobrý den Hopleo,
orgonity nám včera přišly v pořádku.
Jsou nádherné, děkuji za leopardí srdíčko, je krásné a milé.
Monice se orgonit líbí a je nadšená.
Orgonit kundalíni je krásný a silný, má volba byla správná.
Děkuji.
Mějte se hezky a přeji spoustu spokojených zájemců o orgonity.

Děkuji V.B.

22.7. 2010 13:21 | [@]

Dobrý deň,
balíček my prišiel včera v poriadku :), ani som sa nevedel dočkať kedy ho otvorím kým prídem domov, veľmi som sa potešil guličkám sú nádherné a a aj ten horoskop sedí :) ako som sa začal venovať "meditácii" pomaličky chápem určité veci trošku inak ... ďakujem za darček srdiečko :) duchovná komunikácia krásne funguje lebo som si pomyslel minulí týždeň ako by bolo fajn ešte jedno srdiečko pre moju bývalú priateľu a nakoniec otvorím balíček a ono tam bolo :)

Prajem krásny deň s pozdravom T.

Pozn.: koule 8cm Hannah [»] a Něha [»] - jsou na Slovensku! :-)

13:50 16.7.2010 | [@]

Ahoj Hopleo,

Borůvka je u mě...Není v krabici ale na poličce:-),všechno se změnilo...Nevím,jak to popsat a co říct..Krásná..Ach jé..Díky..Stejná a přece jiná,mám úplně jiné pocity,hned sem k ní přilnula..Žádné pochyby,rozpačitost,nic,jen klid a mír,až mi tekly slzy a první co mě napadlo byla volnost a osvobození..Nemá ty řetízky okolo krku mě napadlo ještě:-).A připomněla mi dvojici koní z andělských karet,takže si dneska v meditaci s Borůvkou poprosíme o jednotu..Zatím pa..Čeká mě praćovní víkend spojený s olavou a to ještě v pondělí a úterý,papa..Krásný,pohodový,úspěšný a ničím nerušený víkend tobě i malému..

Lemuriel s klukama..

PS:Víš,že si mě vrátila k reiky,tou přezdívkou?:-),píšu si...:-)

Borůvka, orgoníček pro Lemuriel [»]
pozn.: TAKHLE se dějí zázraky ;o)

13.07. 2010 20:43 | [@]

Hezký den Hopleo,
jednoho dne mi kamarádka (cca v březnu 2010) řekla o Vašich stránkách...tak jsem koukla a objednala si srdíčko "Země Svítání". Ve svém životě hodně řeším smrt a právě v minulosti jí bylo víc než dost. A plno dalších bolestí z minulosti jsem se rozhodla, že vyřeším. Když mi srdíčko přišlo...říkám si hmm krásné a co teď? Uplynuly asi 2 týdny a nemohla jsem ho sundat z krku, něco mě nutilo mýt ho stále u srdce. Pak jsem jednou v noci pocítila stav podobný smrti. Strašně opravdu strašně mne to vyděsilo. Probudila jsem se studená, byť totálně pod dekou, tlak i tep odpovídali "papiňáku" myslela jsem, že je konec a plakala jako blázen. Jsem sama se svým synem a ten spává zatím se mnou v ložnici...bude mu 5. Spal ještě tvrději než kdykoliv jindy...poslouchala jsem jestli on žije jestli mu srdce buší protože já měla pocit, že já končím. Po zbytek noci jsem se bála zavřít oči a 2 dny jsem byla naprosto v rozkladu. Svěřila jsem se kamarádce - psycholožka, která o orgonitech ví opravdu hodně od Vás. Hned věděla odkud vítr vane. Orgonit upadl v nemilost visý \"pouze\" na zdi. Ale v mé jídelně kde trávíme nejvíce času. Mám z něj respekt a povídám si s ním. Dnes jsem byla opět u psycholožky a tam jen tak jako ležel orgonitek kytička myslím Floral* nebo tak nějak s opálem. Miluju opál tedy drahý opál ten blýskavý a najednou tam ležel. Kamarádka ho dala na stůl a ldyž jsme skončily nemohla jsem jí nepoprosit abych si na něj šáhla... nakonec mi ho dala darem a při cestě domů jsem pocítila velmi intenzivní pocit, že to je zbylý kus do mé lidské mozaiky. Najednou jsem si připadala celistvá....složila jsem si celé své puzzle. DĚKUJI MOC ZA VAŠE orgonity i když někdy je s "nimy-námi" tolik práce ;-). Určitě Vás v budoucnu zase požádám o nějaký a nějaký třeba i na míru. D ěkuju moc a přeji Vám plno malých vítěztví s orgonity,silnou intuici atd.....
Giruanca

*pozn.: Flower Opal TB [»] - kytička 12ml s drahými opály ze slovenského Dubniku.

8.7. 2010 22:21 | [@]

Milá Hopleo,

moc děkuji za krásný balíček s orgonity, které jsem už netrpělivě očekávala :-) Jsou nádherné, VŠECHNY!!!! Z mého talismanu jsem nepopsatelně nadšená, je FASCINUJÍCÍ, NÁDHERNÝ, NEMŮŽU SE VYNADÍVAT.. Děti se s nimi také pomalu sžívají a manžel vypadá taktéž spokojeně.. Mám za sebou také nádherný večer povídání o orgonitech s K. (Melsiah). Takže je to všechno nej...

Určitě ještě napíši o účincích, ale to asi za nějakou dobu.

Moc Vám děkuji, opravdu od srdce!!!
Přeji hezký večer
S., Trutnov

01.07. 2010 10:53 | [@]

Drahá Hopleo,
opět Vám píši,dějí se se mnou divné věci..krásné...moc krásné..ale také dost smutné...cítím,že jsem na rozcestí..jako ostatně již mnohokrát....Vše mi do sebe začíná zapadat..pokud se ponořím do všeho...pálí mě tolik u srdce..je mi tak smutno při ohlédnutí zpět...najednou vůbec nerozumím,proč a jak jsem mohla žít tak...jak jsem žila...Já věřím,že právě orgonit mi otevřel oči...a asi i pomohl někoho" připlést" mi do cesty...snad i díky jemu jsem pochopila....jen se bojím..abych neudělala něco špatně...ano,mám výčitky,ale srdíčko mi říká,že takhle to má být...že jdu správně....Abych to shrnula..plácám,páté přes deváté:)))Psala jsem Vám,že něco není v pořádku..Ty sny....jakoby říkali,že máme s manželem jinou cestu...ano..já jsem se snažila,aby byl šťastný...miluju ho,dělala jsem vždy vše proto,aby se cítil šťastný,chtěla ho vést...což byla chyba...ale o to samé se snažil i on..i když v jiném smyslu...on chtěl to dobré jen sám pro sebe...pokud jsem se vymykala jeho představě byl veliký problém-když jsem si stála pevně za svým...došlo i na rány....Orgonit nám měl ukázat,že tudy cesta nevede...já už jsem si jistá....snad jsem si to jen dokázala přiznat..že to,co ke mě manžel cítí..není láska......jednoho dne jsem se ráno probudila a řekla nahlas příjmení jednoho dááávného přítele..neviděli jsme se 16 let...vyhledala jsem ho na netu...a setkali jsme se...miloval mě....ale já zůstala s manželem,moc jsem mu ublížila..ale on mi odpustil..co víc..nikdy mě nepřestal milovat...a já cítím..že takhle má láska vypadat...všechno se ve mě svírá...bolí...směju se i pláču zároveň...hned,jak jsem si s ním jen psala,jsem tu lásku cítila....a najednou věděla...že to,jak žiju nemá vůbec žádný smysl..ten opravdový...Já musím manžela pustit dál...a já jít také...tady pro mě cest a nevede....jsme pro sebe navzájem nebezpeční....bolí to...moc to bolí....mám výčitky....že bych si našla jiného partnera a opustila otce svých dětí....ale tak to přece není....já to vím...já odešla již několikrát,ale sama jsem být nemohla....a tak jsem si řekla..radši budu žít ve své rodině i když bez lásky.......ta má bude stačit.... Jsem plná pocitů....vše se ve mě bouří.....mám jen jednu jistotu....moje srdíčko..které cítí,že je to tak správně... Musela jsem Vám napsat...přeji krásný den a hezké prázdniny...L

25.6. 2010 15:16 | [@]

Miloučká Hopleo,
ještě jednou moc děkuji za srdíčko \"Miminka\", je překrásné. Už když vznikalo tak mě přepadával stav spinkání, byla jsem strašně unavená a to trvá do ted. Vlastně někdy usnu i přes den a to nemluvím o tom že jsem unavená i v práci. To jsem nikdy nebývala a přes den jsem skoro nikdy nespala, ale ted spím a spím a spím - a aké skoro denně zaspávám, za devět let co pracuji jsem zaspala asi třikrát, ale ted zaspávám skoro pořád. Kytičkové orgonity jsou na svých místech u počítačů a jeden máme v ložnici, jsou krásné- fialkové. Miluju fialovou barvičku :) Chtěla jsem ti ještě jednou poděkovat i za dáreček :) děkuji .
P.

24.6. 2010 16:53 | [@]

Dobrý den paní Hopleo,

dnes mi v pořádku přišly orgonity, moc a moc Vám děkuji, jsou opravdu krásné. Ty pro dceru zatím nechávám zabalené, aby si to kouzlo seznamování se pěkně užila až nás přijede navštívit.

Děkuji také za dáreček, kytička je "k sežrání".

Pokud budu mít nějaké zážitky s Metatronem, určitě Vám dám vědět.
Začínáme tím, že se mi tzv. točí hlava. Holt si na sebe musíme
navzájem pomalu zvykat.

Ještě jednou Vám moc děkuji
a loučím se s přáním krásných letních dnů.


J.

24.6. 2010 14:34 | [@]

Milá Hopleo! Přemýšlela jsem jak Tě mám oslovit,ale pak mi tato varianta připadala bližší, a myslím si, že i Ty se nebudeš zlobit i za to tykání. V první řadě Ti chci poděkovat za krásné orgonity a taky za ty kytičky navíc co jsi mi poslala. Hlavně se chci omluvit že svoje díky vyslovuji za tak dlouho, objednávala jsem si už začátkem června. Ale, než já se k něčemu dokopu, je to hrůza. Orgonity pořád žmoulám v ruce, hlavně kytičky. Triskel dostal manžel,odvezl si jej do práce a zvonek mám v ložnici. Manžel tvrdí, že od té doby spí jak špalek i mě se kvalita spánku zlepšila, i když už to není co bývalo. Zvonek někdy používám i k zahánění bolesti přikládáním špičky na bolavé místo. Myslím, že to funguje, podařilo se mi rozehnat bolest hlavy, pokud to nebyla náhoda. No, mám ho ještě krátce, to víš, jsem takový "nevěřící Tomáš". Ale na druhou stranu by to musela být opravdu veliká náhoda, protože bolest hlavy bez prášku mi ustoupí velice vzácně. Promiň, nějak jsem se moc rozepsala, nechtěla bych Tě zdržovat planými řečmi, vím že toho máš moc a moc. Přeci jen kdyby se Ti naskytla chvilička a mohla jsi mi napsat, prosím z čeho jsou ty kytičky co jsi mi poslala jako dárek, byla bych Ti vděčná. Mají ve svém středu jakýsi černý kámen, nebo co to je, který se na sluníčku zlatavě třpytí. Moc mě to zajímá. Určitě si ještě někdy nějaký orgonit nechám zaslat, ale nemohu si vybrat jak jsou všechny krásné, možná vyhrají srdíčka. Děkuji a přeji Ti moc úspěchů a hodně krásných nápadů. S pozdravem E.

Dárkové zlatě zbarvené kytičky s tmavým středem jsou Nathanael, byla to série 16ti kusů s velmi jemně mletým chalkopyritem, granátem a ametystem. Zlatavě se na slunci třpytí.

21.6. 2010 10:55 | [@]

Milá Hopleo,
dnes ráno jsem si vyzvedla na poště tvou zásilku s vizitkami a nádherným, pro mě symbolickým srdíčkem. Moc děkuji, ještě ti musím napsat, že jsem měla z pátka na sobotu sen, že jsem si vyzvedla balíček od tebe s krásným červeným srdíčkem, které neustále pulzovalo. Nakonec v Nathanaelovi je krásný červený granát a hlavně, před časem jse psala Wahlgrenis sen, ve kterém mě provázelo slovo "chalkopyrit", takže asi to tak mělo být, nakonec je skutečně u mě a já z něj mám ohromnou radost. Děkuji, děkuji, děkuji z celého srdce za to, jaká jsi vnímavá bytost a že jsem měla možnost tě, i když přes internet, poznat (tebe i Wahlgrenis). Přeji krásné léto a mnoho dalších nápadů a vnuknutí shůry k uvedení do života nových orgonitků. PS. Moc se mi líbí triskeliony, určitě si po prázdninách objednám. Vaše H.

21:12 17.6.2010 | [@]

Dobrý večer, milá Hopleo...

(...)
Říkala jsem si, zvláštní, že jste mi poslala fotku kobylky... Ale musela jsem na ni kouknout. Když jsem Vám psala 10.5. , slyšela jsem : Pama Wangmo - bílý kůň... Nevěděla jsem vůbec, co to znamená. Když jsem před chvílí otevřela ten obrázek, napadlo mě, to je TEN bílý kůň...

Měla jsem takovou vizi, že se s tím koníkem mazlím, objímala jsem ho a cítila k němu něhu a lásku. Fakt zvláštní, normálně mám ke koníkům respekt a nikdy jsem se s žádným netulila. Ale vy píšete velká kobyla a já ho viděla spíš menšího, nemusel se ani sklonit , abych ho objala. Je to síla, až se mi z něj točila hlava a měla jsem pocit, že vystupuji z těla. Vy jste prostě úžasná, tak krásně je umíte. Mějte se moc hezky.

L.


17:10 17.6.2010 | [@]

Milá Hopleo,
děkuji za krásný příspěvek k mému snu. Nemohla jsem se nezmínit Wahl o Tvém talismanu,který jsi mi vyrobila a který je teď mým průvodcem každého dne i noci. Slíbila jsem Ti,že Ti napíšu své pocity. Ano,je to tak,jak jsem psala Wahl. Dějí se věci.Nejprve ze všeho jsem začala mít lepší spánek. Do té doby jsem si často musela brát prášek na spaní. Mám z toho radost.
Ty víš,že mě trápil vztah. I tady se mnohé změnilo. Musím se přiznat,že na tom mám podíl zejména já sama(manžel je stále stejný:-)). Změnila jsem své chování a ejhle, ono to všechno jde tak lehce. Kdybych se měla o všem rozepsat, byl by to dlouhý mail. Já jen vím, že můžu poděkovat Tobě a taky Wahl. Jste úžasné bytosti.

Měj se moc a moc hezky. Budeme se dále setkávat na stránkách Wahl.

Zdraví Tě vděčná Maika

16.6. 2010 23:23 | [@]

Milá Hopleo, nevím, nevím, opravdu nevím. Všechny barvy jsou nejkrásnější, všechny jsou jiné, všechny jedinečné, všechny nenahraditelné, všechny nesou nějaké sdělení - přesně tak je to i snámi, lidmi. Snad možná místo černé modrá - jako Epona - co by to udělalo? Nevím. Černá se mi nezdá. On je uvnitř něžňounký. Co když se chce skrývat třeba v nebi? Nebo v oranžovém písku? Nebo dokonce ve Slunci?? V Měsíci? Nebo v zeleni palem? Nebo čistě běloučký? Fakt nevím. Nechme to ještě uzrát - ve mně, ve Vás, v něm. Co si přeje on? Wahlgrenis říkala, že se mu od Vás nějak nechce. Není si jist, zda bude hýčkán a milován? To je tedy otazníků dnes. Rubínová očka. jsou skvělá.
Mám Vás moc ráda.

Včera jsem četla slova paní, co Vám říká, jak rostete, rozvíjíte se. Jste Sama Orgonit. Stavíte se na nožky tak jako (ony - oni). Hledáte stabilitu, zkoušíte polohy. Zvedáte šíji. Hlavu. Stále silnější a silnější, stále jistější a jistější. Jste Nekonečná. Nekonečný Orgonit. Hoplea. Nekonečná Hoplea.

T.14.06.2010 20:17 | [@]

Dobrý večer, paní Kühnelová,

Asi si nepamatujete, ale objednávala jsem si u Vás, někdy na začátku března, orgonitovou kytičku... A chtěla bych Vás požádat, jestli byste mi nemohla vyvrátit mé přesvědčení, že se mnou není něco v pořádku :-)...Nosím totiž kytičku v kabelce všude s sebou a nějak se se mnou nic neděje...Né, že bych čekala nejaké kotrmelce:-), ale nějakou reakci na tyto energie jsem od sebe čekala :-)....Nebo se o orgonit špatně starám?....

Jestli si uděláte čas na to, mi odpovědět, budu moc ráda...
S úctou
J.P.


ODPOVĚĎ 22:25 14.6.2010

Dobrý večer paní J.,

děkuji za vaši zprávu a za vaši otázku. Pokusím se na ni odpovědět jak nejlépe umím (jinak to ani nedělám:-).

Znakem duchovního rozvoje není počet a bizardnost úletů, které naše mysl prožívá, ale právě naopak stabilita mysli. Pokud se ve svém životě cítíme příjemně a jdeme si tak nějak kam nás to táhne, v co věříme, pak nám opravdu stačí jen vděčnost. Z prostoru se objevují možnosti - a my si vybíráme. Jsou to myslím velmi dobré podmínky, které mi u sebe popisujete - máte klid na to všímat si, co se děje ve vás i kolem, uspořádat si myšlenky, zaměřit se, žádat o správné věci. Myslím, že je-li to takto, je všechno v nejlepším pořádku. Harmonii, rovnováhu, není třeba "kotrmelcovat". Jen občas jemně vyvažovat.. věřím, že tomu může malinká kytička pomáhat. Mnoho lidí musí projít opravdu ošklivými, jak vy říkáte, "kotrmelci", než se do takového stavu, který máte k dispizici vy, dostanou.

Jděte dál, využívejte dobrých podmínek které máte,
..a mějte se hezky


17.06.2010 19:49 | [@]

Dobrý podvečer, paní Kühnelová

Popisujete to zcela správně, ten klid a možnosti, spokojenost a nadmíru vděčnosti.
Opravdu se takto cítím. I když pravda, ještě něco navíc. A to, že jsem na svůj vkus velmi přecitlivělá a snadno se rozpláču. I na VEŘEJNOSTI. Což já nerada ukazuji svou slabost a nikdy jsem to nedělala. I když je to zvláštní, že se cítím příjemně ve svém životě. Cítím od lidí kolem mě, že mě mají plné zuby a vůbec je to teď kolem mě tak nějak vyhrocené. Pořád mám pocit, že bych se jim měla za něco omlouvat.

To jsem se to rozpovídala:-)....A přitom jsem chtěla napsat jen - DĚKUJI......

Mějte se krásně a ať Andělé (ať už v ně věříte, či nikoli) stojí při Vás a stráží Vás i Vaši práci.

J.

ODPOVĚĎ 0:43 18.6.2010
Věřím

12:46 14.6.2010| [@]

Krásný den, Hopleo!

Koupila jsem klavír. A budu se na něj učit hrát. Splněné přání z dětství? Maluji. Kreslím. Používám \"jiné\" věty, formuluji, co chci, aby se mi dělo. Gesta jsou měkčí, vnímám jemnohmotný svět. A neumím se toho nabažit. Žiju.

Vám a vašim orgonitům z celého srdce děkuji.
K.

15:09 13.6.2010 | [@]

Ahoj Hopleo,

na Tvých stránkách jsem skoro každý den, a sleduji, jak se Ti daří. Jsi jednoduše úžasná, jedeš jako drak. Žádná výzva není pro Tebe překážkou. Rozvíjíš se, zdokonaluješ, Tvoje práce dostává čím dál tím víc jakýsi charakteristický punc Tebe.
Je mi potěšením a ctí toto všechno sledovat, z povzdálí podporovat, držet palce a fandit, v napětí čekat na zrození nečeho nového, klíčícího, a pak oslavovat jeho narození, když se hotový orgonitek u Tebe objeví na stránkách, ještě novoučký, trochu stydlivý. Dostane pak od "maminky" luxusní výbavičku na cestu, pusu na čelo, a míří ke svému majiteli plnit svoje úkoly.
Je to nádhera sledovat jednotlivé kousky, jak jeden po druhém vylétají z hnízda za svým posláním.
Moc ráda čtu reakce majitelů orgonitů, jak jim jejich talismany pomáhají.
Je to krása.
Cítím už dlouho, že Ti to musím napsat. Má to obrovský smysl. Už jen na tvém webu je postupně vidět kus obrovské poctivé práce, nemluvě o vlastním navrhování, tvoření... a samozřejmě máš i nějaký osobní život.. že...
Klobouk dolů, holka, drž se a makej. :)
Máš ve mně velkého fanouška. Jen to jsem ti chtěla říct.

Měj se moc krásně, přeju ti moc štěstí a energie do další činnosti!

papa, Binna s "Darem Moudrosti[»]" , :-P

8.6. 2010 21:47 | [@]

Dobrý večer, milá Helenko,

posílám večerní pozdravení s oznámením, že zkouška z filosofie vyšla za jedna. Měla jsem svůj orgonit [»], se kterým jsem byla jednota na první pohled. Opravdu se povedl, mám z něho radost. Když jsem se na orgonit podívala poprvé, tak jsem se vrátila do věku asi pěti let. Můj tatínek maloval obrazy - krajiny. Byl to jeho koníček, ale bohužel v mém životě maloval jen krátce. Jednou měl na plátně namalována oblaka a mne neustále přitahovala. Vzala jsem štětec a oblohu jsem trochu vyspravila :-). Tatínek změnu poznal a ptal se mne, zda jsem byla malířem, který zasahoval do jeho díla. Přiznala jsem se a on mne nepotrestal. Vytušila jsem, že je rád, že mám zájem malovat. Když jsem se podívala na orgonit, tak jsem měla pocit, že opět vidím obraz s namalovanou oblohou.

Malovala jsem hodně, až do deváté třídy, zúčastňovala jsem se různých soutěží a vždy jsem si odnášela nějakou cenu. A tu přišel čas zvolit si budoucí povolání, já jsem chtěla jít na pedagogickou školu, ale studium mi komunisté zakázali kvůli náboženství. Byla to pro mne rána, veliká rána. Tenkrát jsem přestala intenzivně malovat. S tímto verdiktem jsem se smířila až ve čtyřiceti letech. Naštěstí. Pokud ve zdraví ukončím nynější vysokoškolské studium a osud mi dá další roky života, tak se přihlásím do výtvarné školy a opět budu malovat. Uvnitř cítím velkou touhu tento plán uskutečnit.
Asterický safír [»] je nádherný - když ho držím proti světlu, tak mám pocit, že na něm vidím třpytivé diamanty, třpytivé hvězdičky. Rovněž leštěná část kamene je velmi zajímavá. Opět nejlépe vynikne v nasvícení sluníčkem - objeví se na něm malá zářivá tečka. Neustále jsem přemítala, kterou hvězdu mi připomíná. Je to Arcturus -
http://liveinprayer.files.wordpress.com/2009/02/arcturus_med.jpg
(tj. hlídač medvěda - hvězdářsky - Velké medvědice) - a tady jsem si uvědomila zajímavou spojitost - k tomu, abych tuto "hvězdičku" viděla na svém orgonitu, je potřeba svit slunce - k tomu, abych ji viděla ve vesmíru - je potřeba noci. Vše spolu souvisí, vše spolu zapadá. Vesmírné Putování už existovalo v ideji, my jsme tomu daly látku a formu.
(...)

ještě něco na závěr. V sobotu, když jsem byla v plném studijním nasazení, přijel za mnou nečekaně syn s rodinou a snědl všechny mé nepatrné zásoby. V neděli dopoledne jsem měla neustálé nutkání zjistit, jakou otevírací dobu má tamní obchod. Oblékla jsem se a šla k prodejně. Najednou jsem uslyšela dechovou hudbu. Uviděla jsem průvod s knězem, připojila jsem se k nim. Slavilo se Boží Tělo. Byla jsem z této slavnosti úplně unesena. Od úterý jsem se neustále věnovala přípravě na zkoušku, metafyzice, idejím, Bohu, takže průvod byl pro mne zjevením.

Dalším zjevením byl vchod do kostela. To jsem si již myslela, že vcházím do ráje (posílám foto). Při východu z kostela se rozdávaly koláče a já, "hladová" jsem byla nasycena. Největším překvapením pro mne byla skutečnost, že slavnost Božího Těla se ve vesnici koná jednou za šest let. Tento prožitek byl velice hluboký, cítila jsem se být účastna jiného rozměru bytí.

S pozdravem a přáním všeho nejlepšího

M.V.


Melč

00:42 4.6.2010 | [@]

Dobrý večer - noc, paní Helenko,
tak to funguje,dnes jsem si říkala kolem 14.hod.,že Vám napíši,co se děje,no a v 15 hodin zazvonil pošťák,hurá,balíček dorazil!!! Zasílám informaci,že došel v pořádku,zvonečky jsou hezoučké,měla jsem honičku si ten svůj vybrat,ale ten jeden na mě juknul. Další bude manžela a maminky.
Jak budou účinkovat napíši.
Mějte se hezky,děkuji, KHH

24.05.2010 19:30 | [@]

(...) ...podme ku 12cm planetke.Neviem či je to možné a či to bude dobré ale v tejto planétke by som chcel zakomponovať ešte dalšie kamene a to: peridot/olivín/sardonyx adulár/karneol/magnetit/modrý topás/zafír modrý/citrín/granát /chryzokol.V tejto záležitosti si nechám poradiť od Vás.Viem že niekedy menej býva viac ale .............,skúste sa na to pozrieť .V poslednej dobe sa snažím žiť v harmonii s celým okolím a naozaj sa vyvarovať rôznych nepríjemností.Som si vedomí ,že nemôžem zmeniť celý svet,ale to čo viem spraviť je správanie sa ,rozhodovanie sa,komunikácia ,chápanie súvislostí a nad nikým nevynášať súdy. Ostávam s pozdravom... (...)

ODPOVĚĎ 22:05 24.5.2010

Dobrý večer xxxxxx,

zkusím vám dát takový jeden příklad: představte si, že vejdete do krámku s bylinkami a prodavačce-lékárnici řeknete: "chci fakt skvělý čaj a vím, že jste nejlepší, tak mi namíchejte prosím do toho čaje zlatobýl, vlčí mák, přesličku, heřmánek, kočičí dráp, guaranu, opium, česnek, zelený ječmen, vanilku, lipový květ a vraní oko..." - vsadím se s vámi, že ta paní to bude chvíli poslouchat, a pak se vás zeptá, jestli to vážně budete pít? A pokud má v pořádku svědomí, dostanete od ní jen aspirín a sklenici vody.

Ony všechny ty bylinky jsou samy o sobě skvělé a jejich kombinací se dají podpořit účinky, protože některé ty byliny spolupracují a to je ověřené zkušností. Dokonce i jedovaté byliny se používají k přípravě užitečných léků. Jenže když to všechno smícháte dohromady, dostanete cosi nepoživatelného.

S vaším orgonitem je to stejné.

Já vím, že máte pocit, že potřebujete ten nejsilnější orgonit a v něm ty nejmocnější kameny světa na svou ochranu. Možná máte pocit, že potřebujete všechny anděly, abyste si nerozhněval žádného a na žádného nezapoměl.. nebo naopak aby všichni démoni byli tím talismanem vykrytí a žádný neuniknul.. tak dobře. Já vám ho odliju, proč ne. Ale jen, když mi řeknete, co těch 11 kamenů, které jste mi vypsal, bude dělat dohromady. Anebo to uděláme obráceně, jak to navrhuju já, protože jsem v tom vážně dobrá, a sice: že mi svěříte své přání a já pro vás najdu tu nejlepší kombinaci, co dokážu. Je to nakonec vaše přání. Budu to respektovat. Tak jak to uděláme?

Hoplea


Poznámka na okraj: Když jsem posílala tyhle řádky, přešlo mi přes mysl tohle tradiční vánoční téma:

"O come let us adore Him
O come let us adore Him
O come let us adore Him
Christ the Lord

For You alone are worthy
For You alone are worthy
For You alone are worthy
Christ the Lord

We'll give You all the glory
We'll give You all the glory
We'll give You all the glory
Christ the Lord

"

Zpívá se tu: Pojďme ho obdivovat.. Protože ty jsi jediný důležitý... Dáváme ti všechnu slávu.. je to vlastně obrácení se k tomu jedinému. Opak roztříštěnosti. Právě proto, že stačí obvykle povolat jednoho anděla. Člověk v opravdové nouzi už ale v zoufalství volá úplně všechny. Ale modlitba, stejně jako přání, musí být učiněna s důvěrou. Bez důvěry vás žádný anděl neuslyší. Existuje jediný princip, skrze který hovoříte s bohem - a to je princip odevzdání se a přijetí, tedy důvěry. Důvěra je klíčový faktor, který určuje, jak se svět kolem nás (a nám) odehrává.

15:17 12.5.2010| [@]

Ahoj Hopleo,

ráda jsem si v čajovně "pochovala" Tvoje triskely. Působí na mě velmi jemně jako tři propojené perly, jako klidná hladina průzračného jezera, zároveň je v nich ale i cosi chladivého a dynamického jako když noříš prsty do horského potůčku, necháš si přes ruce přelévat vlnky a hledáš v útrobách vody kamínky různých tvarů a barev. Píšu Ti, protože se mi dnes zdálo, že mám v rukou triskel od Tebe. Byl ale jiný, než ty, které jsem viděla v čajovně. Nejvýraznější v něm byly tři temně modré kameny oválného tvaru (na výšku asi 1,5 cm). Ty kameny působily jako miniaturní vajíčka nějakého ptáka. Ta barva mi připomněla hlubiny oceánu, temně modré - moudré oči nějakého božstva... Prakticky by šlo asi o sodalit nebo lapis lazuli, mám pocit, že na těh kamenech byly jemné bílé kouřové vlnky. Pak tam byla ještě spousta dalších kamenů, které byly taky důležité, ale tolik nevyvstávaly. Jako by ten triskel byl naplněný spoustou lastur, škeblí, mušliček... Asi byl nějak propojený s mořem, ale byl tam i jiný rozměr. Nechci do toho teď zaplétat fantazii. Nevím, jestli Ti tato informace k něčemu bude, např. k inspiraci... Ale raději posílám... A zdravím ! K.

Triskel [»]

21.04.2010 12:07 | [@]

Pekný deň Hoplea.

Rada by som vám napísala niečo o orgonitoch za ktoré som po dobierke síce nepoďakovala, ale v mysli vám ďakujem aj niekoľko krát denne.

Mám od vás orgonit dar múdrosti a už sa nemusím stále snažiť byť vnútorne pokojná a potláčať to neustále napätie a pochybnosti ktoré ani neviem z čoho a odkiaľ prichádzali. Teraz ten pokoj a vyrovnanosť vychádza z vnútra. To neznamená že by som sa nerozčúlila, alebo nenahnevala iba tie ostatné fázy medzi tým sú pokoj v duši. Myslím si, že ten vnútorný pokoj, je začiatok mojej cesty, bez ktorého by to nešlo. Prichádzajú ku mne niekedy myšlienky ,inokedy knihy ,tiež stránky na internete s témami ktoré dávajú odpovede, ale aj poznanie že toto je obdobie učenia a nie je dôvod na netrpezlivosť. Mám ešte jeden orgonit šamanov sprievodca. Mám ho pod vankúšom spolu s ametystom. Na sny som sa rozpamätávala veľmi ťažko a snívalo sa mi veľmi málo. Pripisovala som to nepretržitej pracovnej dobe a nočným zmenám ktoré neviem dospať. Teraz sa mi sníva častejšie a sny sú zreteľné niekedy až neskutočne- skutočné. Poprosila som anjela strážneho aby mi pomohol v sne stretnúť s osobou ktorá už nežije. Nebolo to stretnutie ktoré sa už stalo ani som ho nevedela priradiť k nejakej dobe. Neuvedomovalo som si v tom sne že už nežije, ale všetko bolo jasné ako v bdení. T eraz keď sa mi sníva viac a moje sny už nie sú ako by som ich sledovala cez hrubý igelit, uvedomujem si, že vo svojich snoch reagujem presne tak ako v bdení. Nie som odvážnejšia, ani bojazlivejšia. To čo mi je nepríjemné normálne mi je rovnako nepríjemné aj v sne. Tento poznatok bol pre mňa zarážajúci, lebo som si myslela že v sne sa prejaví to čo vedome či nevedome potláčame.

Ja nerozumiem snom nikdy som sa o ne nezaujímala, ale ak vás niečo v súvislosti s týmto napadne veľmi rada si to prečítam.

Mája

Orgon Field Horse by Pama Wangmo
/Wisdom's Gift, talisman č.81/

21.04.2010 11:15 | [@]

Milá Hopleo,

už to bude pomalu měsíc co mi od Tebe přišel orgonit na moje přání. Je hezký a mám z něj radost. Asi jsem podcenila jeho sílu, ale asi za dva dny po tom co jsem ho měla doma jsem dostala strašnou rýmu, kašel a bolelo mě hrozně v krku. Kašle jsem se dlouho nemohla zbavit a občas zakašlu ještě dneska. Byla to teda síla takovou rýmu i kašel jsem snad ještě nezažila. Nevím jestli to může souviset, ale asi jo. Hodněkrát jsem četla, že se lidem spustil očistný proces atd. Jsem zvědavá jestli se mi teď začnou plnit moje přání, nebylo jich sice málo, ale zase byly z jednoho "soudku " tak uvidíme.Věřím tomu.

Měj se zatím hezky
Vlasta

Orgon Field Horse by Pama Wangmo Orgon Field Horse by Pama Wangmo
/Bouřková Mračna, talisman č.82/

21.04.2010 09:57 | [@]

Milá Hopleo,

dnes je to přesně 2 měsíce, co mám u sebe "Dar Moudrosti", a proto jsem se rozhodla popsat, jak funguje, a jaké s ním mám zkušenosti. Když jsem si ho rozbalila u rodičů z obálky, moje máma prohlásila v první chvíli, že je v "tom" něco "divného", říkám, že není, že ten jsem si nechala udělat pro sebe. Vzala instinktivně prstýnek na bílé niti a to jsi měla vidět ty vibrace. Krásné, krouživé. Tak říkám... je to dobré. Pak jsme přeměřily všechny kameny a amulety v domě a některé jsme vyhodily. Uložila jsem si orgonit do kabelky a nechala ho tam. Třetí den jsem cítila, jako by se mi šly roztrhnout plíce, tolik energie okolo hrudníku a srdce a krku. Byla jsem "jak na speedu". Nadšená, neúnavná, hyperaktivní. Tento stav trval asi den, pak to přestalo. Od té doby nic, neuvěřitelná shoda.
Nosím ho stále u sebe. Zjišťuji, že se víc soustředím, koncentruji, dokážu dokončovat úkoly, když píši, vkládám do písmen silnější energii. (říkají to ti, kdo to čtou, já to nedokážu až tak posoudit.) Používám ho pod Wahlgrenisinu věšteckou mapu. Ukládám ho do středu.
Začala jsem předávat svoje zkušenosti dál. Scházíme se s ostatními lidmi, hovoříme o tom, vyměňujeme si zkušenosti. Tohle jsem předtím nedokázala. Tohle tady nebylo. Jo, a taky jsem zjistila, že jsem se vrátila na startovní čáru, jakoby deset let zpátky. Stejný účes, styl oblékání, ozývají se mi lidé, se kterými jsem tehdy byla v kontaktu, znovu prožívám stejné události. Ale jinak. Už se zkušenostmi, které jsem nabrala. Zajímavé. Neříkám, že sa to všechno může právě orgonit, ale tohle se děje. A není to jen tak.

Díky,
Binna
http://binn-a.blogspot.com/ [»]

Orgon Field Horse by Pama Wangmo
/Wisdom's Gift, talisman č.73/

ODPOVĚĎ 1:32 22.4.2010:
Milá Binno,
...je to pro mě velká odměna.
S tvým orgonitem přišla hodně inspirující kombinace, jsem za to vděčná: že ses objevila ty s tvým přáním, že jsme našly tu kombinaci a že to mohlo vzniknout... že vznikl Wisdom's Gift... Děkuji! :o)

17.04.2010 12:12 | [@]

Krásný,dobrý den,Heleno..
Již od rána cítím potřebu Vám napsat,ale až nyní jsem si uvědomila,že se může jednat o zásah orgonitu do mého problému-sdělení-snu....
Já si nikdy sny moc nepamatovala,poslední dobou vůbec,ale dnes jsem měla téměř živý sen a pamatovala jsem si ho a pomatuji až do teď....Byla jsem s dětma a pár přáteli v přírodě,bylo tam takové přírodní jezírko..uprostřed strom..koupali jsme se tam...můj manžel tam nebyl,řešila jsem s kamarádkama,jak je můj syn neuvěřitelně hodný,laskavý,jak si hraje se všema dětma..i když už je dospělý....bylo tam fain..krásná,čistá voda...zpěv ptáků...pohodička...já jsem byla pyšná na svého syna...a najednou...už nevím,kdo mi to řekl..snad dcera,páč měla strach,že syn spadl ze stromu,ale nechtěl,aby mi to někdo říkal...mě popadla panika..on měl úraz v devíti letech,že spadl ze stromu a měl naštípnutá žebra,měsíc jsem ho jen nosila...taky měl ucpávání cév,po jiném úraze,tak jsem říkala..to né..on nesmí mít úraz..má cévní onemocnění....proč mi to sakra neřekl..kde..je???Nemohla jsem ho nikde najít ....zatáhlo se..voda byla kalná,špinavá..plavalo v ní spousta nepořádku..všechno bylo ošklivé...probudila jsem se...
Musela jsem Vám to napsat...také jsem přemýšlela,že je zvláštní,že lidé umělecky,hudebně nadaní,prostě s vášní ke kultuře jsou více duchovně založení...mají dar přijímat a vidět to,co jiní nevidí,necítí....to jen myšlenka ,další můj malý poznatek...i když je to logické....každé umění je citové a cit je to nejdůležitější srdeční....
Ještě k orgonitu,myslím,že na manžela začíná působit,alespoň co se týká sexuálních snů.)))Děti již přestaly mít zlé sny....očistila jsem všechny orgonity po cestě kyvadélkem-až tento týden,třeba to pomohlo...Děkuji Vám za vše a přeji vše dobré,krásné,pohodové dny Vám všem.L


Orgon Field Horse by Pama Wangmo Orgon Field Horse by Pama Wangmo

ODPOVĚĎ 22:43 17.4.2010:

Dobrý večer milá L.,

děkuji za zprávu a za ten sen. Mám radost, že jste se s talismany dobře sžili a zapadly k vám..na místo kam měly:) Ať vás chrání a inspirují.. Ten sen znám: jezírko a strom uprostřed, pak vše kalné a špinavé.. nejsem si úplně jistá, jestli k tomu mám vlastně něco dodávat, ale pokud mohu, tak vlastně jen toto: když teče voda z pračky, taky je špinavá. Ten orgonit mohl být "jezírko" pro vás na koupání a "praní", .. bývá to tak, že pokud je ve snu ten sled - něco čistého přijímáme - něco kalného nás opouští (například pití mléka, vzracení nafty a podobně) je to vždy znak toho, že probíhají na podvědomých úrovních nějaké čistící procesy.. chápala bych ten sen velice pozitivně. A nemějte obavy, nic špinavého nikde nezůstane.. tím, že se to zobrazilo, se to pravděpodobně také vybilo.

Ano, ..vlastně ještě k té citlivosti. To bylo od počátku. První umělci lidí byli přece šamani. První, kdo nakreslil značku a řekl, že je to jelen (ne značka jelena), byl umělec, šaman, byl na své nejvyšší duchovní úrovni - a ukázal ohromný prostor všem okolo. Od doby, kdy jsme začali být Lidmi, máme duchovní složku osobnosti, nedílnou součást nás.. a ta se projevuje v umění. Někdy v baroku, když baroko skončilo, se to rozdělilo.. je to ale jen otázka dnešní doby, že za umění může být považováno cokoliv, o čem se řekne, že to umění je. Ve skutečnosti se ale v umění zobrazuje podoba a tvar, nebo zvuk, nebo dokonce vůně toho, co nás přesahuje a spojuje. Umění je přece fyzickým zobrazení transcedence. My všichni to máme v sobě. I když se o tom mluví jen na univerzitách a podobně, v televizi obvykle ne. Myslím si a považuji za zdravé a přirozené, že skutečně všichni lidé, zdraví lidé, mají "dar přijímat a vidět", jak píšete. Jen to ignorují, protože mají naučený takový dost omezený a nepraktický model toho, co je a není "normální". Většina lidí si vůbec neuvědomuje fantastické možnosti, které sami od sebe a v sobě mají... ale pokud za tím jdou, vždycky to v sobě naleznou. Něco mi to připomíná;o) "Hledejte a..."

...mějte se moc hezky
Hoplea


9.4. 2010 16:33 | [@]

Milá Helenko,

tak to u nás vypadá, jak vidíš z fotek. Původní záměr byl mít Lunu a Korunu společně pověšené. Proto ta poutka. Než přišla pošta, dala jsem si tvoje snímky,kde jsou společně, na obrazovku. Pak našly svá místa u mne na nožce počítače v práci,srdíčko Šéfa nosím domů,ráno zas vytáhnu z kabelky, Lunu na víkendy beru taky domů. Manžel má svoji Korunu u počítače mezi prací. Vezme si ji do ruky nenápadně,když přikládá na dopisy jako těžítko. Působení Koruny na manžela bylo patrné ještě,než ji měl u sebe. Musel mít poslední slovo, ale to je v pořádku, je to šéf. A jak Luna a já? Hodně zajímavé období, teď s odstupem času hodnotím jako období všeobjímající, chápají, odpouštěcí. Po dvaceti letech, jsem se smířila(došlo k pochopení,odpuštění) se smrtí maminky. Zarytě jsem zaujímala postoj ukřivdění,že nás jako děti dobrovolně opustila. Změnu bych viděla i v postoji ke svému nejstaršímu synovi. Nechávám jej dospět, neřeším jeho budoucnost.Má 28, žije s námi,zatím si nedokáže představit osamostatnění. Potřebuje asi víc času. Dřív mně to znervozňovalo.

Helenko, stalo se mi taky, že jsem vnímala některé lidi jako malé hezké děti. Takový pocit jako maminka ke svému děcku. Přestože na jiné tak nepůsobili. Zmiňuji dva svérázné starší muže v sousedství. V době největších mrazů jsem přesvědčila manžela, donesli jsme jim oběd, nákup, uhrnuli sníh. Oba tak po týdnu "naší péče" náhle zemřeli. To,že jsem je vnímala, před koncem jejich životní poutě, jako dětské dušičky, přičítám taky víceméně Luně. Zmínit musím i pocit lásky a empatie k mladé handicapované dívčině, jak prodávala kytičky před Kauflandem. Tak jsem ji obdivovala...Měla jsem touhu ji obejmout, nakonec jsem ji pohladila po ruce, abych ji nevylekala. Toto období bylo poučné, ale teď přišla doba,kdy cítím potřebu změny. A to přesně tak, jak charakterizuje Sluneční štír: radost,energie,přátelství,ochrana před blbci a nepřáteli,štěstí, úspěch v podnikání,tělesná radost-no prostě vše,co v tomto orgonitku popisuješ + přání, aby mně nikdo nečinil zodpovědnou za své chyby a své nedostatky a nekritizoval mě nikdo, kdo sám nic nedělá dle hesla "kdo nic nedělá,nic nezkazí" Dřív bych takové přání nevyslovila. Beru to však jako takové střídání ročního období. Přišla doba i mé změny a mám radost,že si dokážu říct o vše, co obsahuje Sluneční štír.

Přeju hezký víkend a radost z chlapečka a z práce
Lída


19:02 8.4.2010 | [@]

Dobrý den Hopleo,
děkuji za úžasný orgonit. Musím říci,že od té doby co jsem si ho u vás objednala se začali dít zvláštní věci. Děkuji a teším na první noc s orgonitem.
Alena

P.s u Wahlgrenis jsem četla váš příspěvěk o čísle 12, 14 a 96. Musím na to neustále myslet, nevím jestli vám to pomůže,ale mě první napadlo číslo 8.
Mějte se krásně a děkuji
A.


Orgon Field Horse by Pama Wangmo
/orgonit na přání, kombinace: karneol, granát, citrín/

18:10 8.4.2010 | [@]

Milá Heleno,
chtěla jsem to napsat již ráno,ale připadalo mi to bezpředmětné,orgonity přišly včera,ale celá rodina od konce minulého týdne máme žaludeční potíže,nejdříve dcera,ta myslím v pátek a poté syn,pak já-já jen jeden den a manžel,ten na tom byl nejlépe,ale také mu nebylo dobře...děti jsou nemocné ještě nyní....nemusí to mít vůbec souvislost,ale četla jsem na Vašich stránkách,že již v době odlévání a při výrobě může Orgonit působit na budoucího majitele a obráceně,tak jsem Vám to chtěla napsat.Jestli třeba už nedošlo k nějakému procesu čištění.Jinak Jednorožeček na mě působí opravdu čím dál lépe,musím ho stále hladit a dotýkat se ho,šíleně mě přitahuje.Moc Vám děkuji.Také jsem koukala,že píšete básničky..nebo jste psala...jste neuvěřitelná bytost...ale to my vysvětluje tu bohatou slovní zásobu,kterou máte,také jste nadaná na jazyky,jste velice chytrá,vnímavá a navíc máte i ši kovné a tvůrčí ruce...to se jen tak nevidí...smekám před Vámi....no...jste velký člověk...
Tak ať se vám daří....a pokud máme nějakou střevní chřipku,
tak se nezlobte,že vás s tím obtěžuji:))))))
Krásný tvůrčí den.L.

Orgon Field Horse by Pama Wangmo Orgon Field Horse by Pama Wangmo Orgon Field Horse by Pama Wangmo Orgon Field Horse by Pama Wangmo

09:18 8.4.2010 | [@]

Milá Heleno,
Dobrý den,tak to všechno v pořádku přišlo,jsou krásné...nejvíce mi k srdci přirostl Jednorožeček,za kterého moc děkuji,nosím ho stále s sebou...Slunceplášť jsem dala dětem do pokoje a ten druhý je v ložnici,snad jsem to správně rozhodla..malinko jsem požádala o pomoc kyvadélko,abych to nepopletla:))Jsou si opravdu podobné,i když jsem si byla téměř jistá,který je který...Tak Vám za vše děkuji a brzy Vám napíši zda se u nás něco změnilo.Krásné,pohodové dny L.

4.4. 2010 21:19 | [@]

Mila Hoplea,
neodolala som a musela som poslat par foto ako si uzivaju spanielske slnko Tvoje krasne orgonity :-) Viem zeby nemali byt na priamom slnku dlhsi cas, no na takych 5 minut sa vyslovene pytali ;-)
este raz dakujeme za tie krasne orgonitove bytosti a za energiu, ktoru v sebe nesu...
V.
Orgon Field Horse by Pama Wangmo Orgon Field Horse by Pama Wangmo Orgon Field Horse by Pama Wangmo

16:31 3.4.2010 | [@]

Mila Hoplea/Helenka,

prepac ze pisem tak neskoro, ale len vcera sme sa vratili (k internetovemu signalu :-) zo Slovenska, kde na nas cakal balicek od Teba :-) v prvom rade velka vdaka za za krasny darcek a vobec, za vsetky Tvoje uzasne vyrobky!!! srdiecka uz nosime, zvoncek a kvetinka nas strazia pri posteli.

Kedze cely minuly tyzden bol velmi silny na zazitky, prezitky a cistenie, neviem Ti povedat co bolo v dosledku orgonitov a co nie.. kazdopadne je z nich citit silnu energiu, naozaj vyvolavaju dojem ze "ziju"...

srdiecko nosim na urovni solar plexu, mam pocit ze krasne zahrieva :-) Priatel ho hned zavesil na krk a sklada len v kupelni :-) moje prve chvile s priveskom na krku boli doslova take zvlastne, neviem ci sa vyrovanavali energie, ale akoby som citila napatie v zaludku, skoro az bolest.. po chvili polavilo a potom uz len pokoj, klud, vyrovnanost a taky nadhlad...

tiez prvy vecer, ked som spala v izbe s orgonitmi ma strasne bolela hlava.. doslova, akoby "boleli myslienky", bolo ich tolko ze som ich len zufalo odhanala ze pomooc, chodte prec.. :-))

a tiez (mozno to bolo z casti sposobene tym ze som bola na domacej pode :-) ale myslim ze aj vdaka orgonitom som bola cely tyzden plna energie, cudovala som sa sama sebe ze odkial sa to berie :-)) verim ze tento level energie a tieto pocity vydrzia aj po prichode, hoci ma caka narocne obdobie...

to len take prve rychle dojmy, urcite sa este ozvem a napisem dalsie skusenosti s orgonitmi.

Este raz dakujem za seba aj priatela, robis kus nadhernej roboty :-)

V. a R.

12:07 2.4.2010 | [@]

Hopleo, tady v noci nasněžilo.... Zničeho nic. Všude bylo ráno bílo a čisto, a chladivý svěží vzduch, závan bílých perutí.... Už je to skoro pryč, ale teď tomu rozumím trochu jinak

Ještě jednou dík
K


/zvoneček Bílého Anděla/

21:05 23.3.2010 | [@]

Dobrý večer,

orgonity jsem si už vyzvedla na poště. Rozbalování jsem si nechala až na večer, kdy budu mít klid a dobře jsem udělala. První jsem rozbalila osobní miminkovský orgonit. Musím říct, že mě velice pobavilo, ale i dojalo balení. Bodýčko si schovám pro to naše miminko, už se na něj moc těším :o) Zvoneček je úžasný, dám si ho asi do ložnice.

Mockrát Vám děkuji a až budu mít s orgonity nějaké zkušenosti, tak určitě napíšu.

M.

15:56 23.3.2010 | [@]

Krásný sluníčkový den milá Hopleo,

včera jsem dostala balíček, o kterém jsem od pátku tušila, že určitě přijde. Již v pátek jsem se dívala do schránky s tím, že jsem cítila jejich blízkost a těšila se na představu, jak asi budou vypadat. Když mi v pondělí volal syn do práce, že mi přišel balíček, měla jsem neskutečnou radost. Je fakt, že mě celý ten den bolela dost hlava, což se mi často nestává, a tak jsem tu bolest tišila jen těšením na to, až balíček otevřu. Srdíčka jsou nádherná, každé svým způsobem, jsem do nich zamilovaná. A protože mě bolest hlavy nepřestávala, zavrtala jsem se do pelíšku s oběma srdíčkama a s miminkovským v ruce jsem usínala. Po hodině jsem se vzbudila s náladou plnou energie a bez bolesti hlavy. Dnes jsem si vzala oba talismánky do kapsy a mám je celý den v práci, vždy na ně musím pohlédnout, jak mě dobíjí. Ještě jednou moc děkuji i ze krásného medvídka, kterého jsem darovala mému 12-letému synovi a ten s ním s radostí usínal.... Přeji Vaší tvůrčí práci a vlastně zábavě mnoho úspěchů a Boží ochrany a lásky.

Vaše H.

21:36 22.3.2010 | [@]

Dobrý večer Hopleo,
děkuji za odpověď,to je mi líto,že zrovna moji orgoníčci tak zlobí,ale snad jsem to i tušila.Zrovna totiž už asi týden mám menší neshody jak s dcerou(opálové srdíčko), tak se synem(Avatar),tak si myslím, že to asi může být možná příčina,ale co s tím? Snad právě orgoníčci to všechno pročistí.Větší problémy řeším se synem.Je to zvláštní, ale nic jiného mě nenapadá.Myslíš si taky,že by to mohlo mít vliv? Můžu proto něco udělat?Promiň,ale chtěla jsem,aby jsi to věděla.
Přeji hezký večer
O.


ODPOVĚĎ:
Dobrý večer O.,
ano, mě to sice také stále zaráží, ale může to být tak, jak píšete.
Z nějakého pro mě ne zcela uchopitelného důvodu je to tak, že pokud odlévám orgonity na přání, energetické změny u (budoucích!!) majitelů nastávají v okamžiku, kdy jsou orgonity odlity. A pokud jsou nějaké překážky, mohou se vybíjet přímo na orgonitech.. a ani fyzicky nemusí být u sebe.

(...) Když odlévám orgonit na přání, myslím na člověka, pro kterého je, a dělám přání.
Avatárek pro vašeho syna bude nový - možná to něco symbolizuje. Opálové srdíčko dlouho unikalo - řešila jsem drobné bublinky (to mohou být ty drobné neshody).. Šaman byl poslušný, hematit také.

Nemyslím O., že byste mohla přímo něco udělat. Asi jen mějte prosím trpělivost. Mě mrzí, když neodevzdávám právi včas. Ale věřím, že se vám budou líbit.. jsou to "ty vaše" orgonity.
Děkuji za pochopení
.. jdu zkontrolovat nového avatárka

...hlásím, že se Avatárek povedl a je dokonalej:o) Zítra mohu poslat, UF!
***

Ještě jednou zdravím,
jsem ráda,že se Avatar povedl, jsem přesvědčena, že všechno to spolu souviselo,
i jak píšeš že Šaman a hematit byli bez problémů, tyto orgonity chci darovat, vztahy jsou tam v pořádku.
Milá Hopleo, je to pro mě zvláštní situace, ale myslím, že to tak má být.
Ozvu se, jak je dostanu, moje zvědavost je teď ještě větší a moc se těším.
Hezký zbytek večera
O.

21:31 22.3.2010 | [@]

Milá Hopleo,
úžasné moc děkuji za příjemné zprávy. Představte si, včera jsem četla některé ohlasy na orgonitky a tolik jsme četla až jsem se začetla na nějaký komentářík neví teď kdo byl autorem možná dokonce vy sama. Ale zvláštní bylo že tam byl drobný popis jak budoucí majitelé orgonitů někdy cítí, že i když orgonitek není ještě v jejich péči teprve se rodí u Vás doma tak cítí, že je něco jiného nebo nového. Musím se přiznat že i já jsme dnes cítila ve vzduchu něco jiného nového. Něco se jako by pohnulo nevím co ani kam ani jakým směrem, ale cítila jsme dnes nějakou změnu sice ne viditelnou ani popsatelnou, ale cítila.

Přeji Vám krásný a tvořivý večer ja dneska svoji tvorbu už vzdala nějak se mi nedaří tak doufám že Vám se bude jen dařit:0)

S pozdravem Sefiella


/pozn.: reakce na zprávu, že orgonit už je odlitý/

18.3. 2010 22:50 | [@]

Dobrý večer,
k mailům sedám až pozdě večer. :-)
Dnes jsem Wahlgrenis přivezla Stellu Rosettu až na náměstí Hradčan. Ani ona nedutala, když jsem ji pomalu vybalovala z vlněného plédu. A pak už jen rozhodila tu nádhernou hřívu, v níž se blýskalo teploučké jarní slunce střídavě s hvězdou na čele. Byla bělostná jak nikdy předtím. A Wahlgrenis fotila a fotila. Pravou Královnu. Měly jsme krásný oběd a hodně jsme si povídaly i o Vás, jaké nádherné a tvůrčí schopnosti Vám byly dány. Emanuel. Krásné jméno, kromě jeho tlukotu na dveře jsem ho nestihla poznat. Tak příště. H. mi taky nějak neseděl, zvlášť proto, že už jednoho, jedinečného dávno a dlouho má. Lvice je nádherný nápad. Ona miluje cihlovou a pořád mhouří oči, ze strany na stranu. Šelma. Něžná křehká šelma, to ona je. Dobře. Se vším souhlasím, protože je to všechno tak, jak má být. Tak se, prosím, pusťte do práce. Zase si pro ně přijedu. Už se moc těším na první ultrazvuk.:-) Chce se mi napsat Miluju Vás. Tak Vám to prostě píšu.
A taky moc děkuju.
T.

Stella Rosetta

P.S. Píšete, že je pro Vás velká odměna dozvědět se, jak jsou orgoníčci přijímáni. To naše hříbátko je výsostně hýčkané. Má nádhernou podložku, knihu Avatar, která nedávno vyšla. Aby se jí pohodlně stálo. Aby se jí nesmýklo kopýtko. Jenže ona je tak divoká, že všichni mně blízcí a všechno kolem mne a ní je vzhůru nohama. Můj syn Sylvester s ní mluví a chodí ji hladit.

22:19 17.3.2010 | [@]

Dobrý večer,
Dobrý den, děkuji za fotky. Je moc krásný. Drak už střeží mého mladšího syna. Shlíží z nejvyšší poličky v jeho pokoji. Když jsme ho rozbalovali, tajil se mu dech. (...) Těším se zase na písmenka od Vás.
T.H.

21:45 17.3.2010 | [@]

Dobrý večer Hopleo,
zdravím vás já i můj kamarád Jednorožec. Známe se teprve týden,ale přijde mi to už jako celá věčnost. Naše první setkání bylo dost bouřlivé,ten den se ze mě uvolnil všechen nahromaděný stres,vztek a potlačovaná nenávist,co jich jen ve mě bylo. A všechno najednou...do toho se přidala prudká rýma,kýchala jsem snad 100x za minutu. A pak najednou klid...někde zevnitř,něco se uvolnilo,odešlo. Nedá se to popsat,jako když v jedné vteřině utichnou všechny zvuky a vy se ocitnete někde v prostoru,to uvolnění bylo nepopsatelné. Hned první noc jsem měla barevné sny,srozumitelné,ráno jsem si všechno pamatovala. Trochu jsem měla strach,co všechno se o sobě dozvím...přece jen Jednorožec...ale už se nebojím,jsme přátelé a já jsem klidná,žádný stres a napětí. Mám ho pořád u sebe a i lidé kolem mě se mi zdají vstřícnější. Těším se na další malé zázraky a vám z celého srdce přeji hodně štěstí,v těchto dnech i pevných nervů a ať jsou kolem vás jen samí milí lidé. A.
ametystový jednorožec

20:26 17.3.2010 | [@]

Dobrý večer,
dnes mi dorazilo "miminko". Moc za něj děkuji, mám pocit, že ke mně ladí :). Za syna děkuji za plyšáčka, v tuhle chvíli už spolu spí v posteli (a takovou poctu si zatím zasloužily jen 3 jeho hračky).
Přeju spoustu radosti z Vaší práce.
M.

13:12 17.3.2010 | [@]

(...) A o tomhle mluvím. Vždycky se budeš potkávat s tím co je na druhé straně. Bude tě to sunout výš a výš. Záleží na tobě jak zareaguješ. Jak budeš odolná. Podívej se, jak jsi krásně zareagovala na ten článek v Meduňce. To je úžasný. Super. Krása. Taky ses setkala s nepoctivostí. Nenechalas to v sobě. Udělalas pro to něco. A to je hodně dobře. Uvolnilas energii nespravedlnosti, ublížení a bolesti v sobě, tím že jsi nebyla pasivní. Když totiž pro tohle nic neuděláš, pak ten pocit v tobě může zůstat. Ten pocit, že jsi něco udělat mohla a neudělala. Hopleo, mám Tě ráda, moc ráda. Přeju Ti všechno nejlepší při Tvé práci, která je fakt super, požehnaná... Vycházet se všemi lidmi, to je fuška..., věřím, že Ty to zvládneš.

Tak pevné nervíky.
Ája

13:43 16.3.2010 | [@]

Dobrý den,
Vaše orgonity jsou pohlazením na duši. Chtěla jsem si je objednat z Meduňky, ale něco mě odrazovalo a tak jsem pátrala dál a dopátrala se, a od pana Šebeli ne.
Přeji Vám mnoho štěstí a pevné nervy. Krásný den R.T.

10:38 5.3.2010 | [@]

Dobrý den,
orgonit právě v pořádku dorazil.Překvapila mě vaše rychlost...děkuji. Zatím jsem ho zakomponovala mezi své výtvory, uvidíme, jak se mu tam bude dařit. Mějte se hezky, odkaz na vaše stránky posílám, s dovolením, dalším spřízněným duším.S pozdravem. Jana B.

CITRÍN - HEMATIT - TYRKYS CITRÍN - HEMATIT - TYRKYS

00:46 4.3.2010 | [@]

Dobrý den,
moc děkuji za fotky, jsou nádherné. Včera to byl pro mne velmi silný zážitek. Zatím se učím přizpůsobit se tempu té nádherné panenské klisničky. Je opravdu rychlá a svým kouzlem nepřipouští odklon. Ozvu se a moc děkuji.
Tereza
P.S. Těším se, až Vám pro změnu pošlu fotky zase já.
miminko - kobylka

3.3. 2010 10:45 | [@]

Milá Hopleo,

tak mi včera dorazily orgonitky. Moc Vám děkuji, jsou krásné. Přeji Vám spokojený život, hodně lásky a štěstí.

Hanka

17:48 19.2.2010 | [@]

Dobrý podvečer.
Dlouho jsem váhal, ale nakonec jsem se rozhodl Vám napsat o svých zkušenostech - jak jste si přála. Takže - ještě jednou díky za zaslání dvou kusů orgonitu. Jeden z nich jsem umístil do svého nočního stolku a ve sféře jeho působení jsme tedy byli s paní oba, protože spáváme na "letišti". Jeho působení se mi jeví jako zklidnění po problémech těch dní a zlepšení spánku nás obou, i když jsme před tím žádnou poruchou spánku netrpěli. Druhý orgonit jsem si - po různých úvahách o umístění - vložil do boční kapsy kalhot, kde jsem jej nosil cca měsíc. Při převlékání do jiných kalhot - na př. svátečních v neděli nebo na návštěvy, jsem jej přendával, takže jsem byl celý den pod vlivem jednoho a v noci pod vlivem druhého. Píši jen o sobě, protože paní dodnes o orgonitech neví. Cca po třech týdnech mě velice citelně začal bolet sval na noze, jehož se orgonit prakticky celý den, přes látku, dotýkal. Po několika dnech bolesti jsem se rozhodl, že umístím tento orgonit na nějakém místě v našem bytě. Abych zmírnil účinky prokázané negativní zóny v bytě, jsem jej uložil do skříně cca 100 let starých, ale poctivě sloužících a přesných, bicích hodin. K mému překvapení se hodiny po nějaké chvíli zastavily. Po vyjmutí orgonitu a jejich uvedení do provozu jdou dodnes bez nejmenší závady. Zkoušel jsem - orgonit není magnetický. Tak nevím. A tak jsem jej uložil do sekretáře, kde je dodnes. V současné době (od té doby) sedím cca 2 metry od jmenovaného orgonitu, u počítače, a přes stěnu mám ve vzdálenosti cca 1,25 metru (v nočním stolku) orgonit druhý. U počítače trávím cca 7 hodin denně. Před několika dny mě neskutečně začalo bolet pravé rameno a krční páteř (cca na spojnici obou orgonitů), a tak uvažuji, že inkriminovaný orgonit odnesu do garáže. Možná jej uložím do auta. O výsledku Vás budu informovat. Fakt je, že nějaké působení orgonitu - pro mě neznámým způsobem - se projevuje. Celkově však jeho působení hodnotím kladně.
S pozdravem
Ing.D.J. st.

flower opal TB 12ml s pravým opálem

11:31 17.2.2010 | [@]

Ahoj Hopleo,

koníčky mi před chvikou dovezla pošta,byla jsem vážně překvapená,čekala jsem jiný balíček..Vlastně ani nevím,včera jsem zrovna poštu viděla přijíždět a nic,tak jsem si tak v duchu říkala co kdyby a nic - přišli dnes:)))),možná sem nad tím zbytečně moc přemítala,já vlastně ani nevím,ale jsem tak šťastná,jsou tak krásní,mám pocit,že nic hezčího jsem v životě neviděla...jako že člověk pořád něco chce a kupuje takové ty "nutné" věci,ale ti tví koníci,to je něco,jsou jako sen a nejsou,když je mám doma..Jakoby se mi hrozně ulevilo,měla jsem teď zase pár zvláštních dní..,ale mohla jsem jim předejít..Já vím,ale snoubí se ve mně dvě osoby,tak jedna která chce moc a ta druhá,která tomu všemu zase odmítá uvěřit,no spíš chrání tu první aby zase nebyla moc nadšená,Oba jsem si prohlédla jednou,dvakrát,třikrát,první jsem rozbalila Snětenku a hned mi přišlo,to není ten "můj" koniček,no¨apak jsem jsem rozbalila Růženku,ta sice spala sto let podle jedné pohádky...,ale kdo ví..jako bych cítila,že je "moje",Pořád jsem tedy zmatená,proč jsou u mě,ale jsem tak ráda..Znovu jsem je zabalila vlastně ještě ani nevím,kam je dát..Nemám tu to správné místo..,chvíli mi i přišlo jako by je neměl nikdo vidět,je teda pravda,že Štěpánek rozbaloval se mnou,ale toho spíš zajímá polystyten:)))))A stejně jakoby měli být vidět do celého světa..Taky mi teď proběhlo myslí,že si na ně "musím" zvyknout,že je mám jako na skutečnost..Dala jsem je tedy zatím do bílé krabice a k sobě do ložnice..tam to mám ráda,je tam klídek,žádný řev,žádný vztek,navíc moje oblíbená fialová barva..Moc,moc,moc,moc,moc,moc,moc ti děkuji,neznám správná slova,asi ani nejsou,můj nejkrásnějí den pro tento týden - zatím,teď už si říkám,že chci věřit,že další dny už budou jen dobré..a že jsem připravená na vše,protože to vždycky stejně nakonec dobře dopadne..Mám tě ráda,už jenom za ty tvé maily,to povzbuzení a teď ti koníci..Krásný den ti přeji..Marťa

PS:Nedá mi to,ale musím se zeptat,poštovné a balné...dala sis s tím práci,zabalit to, připravit,to poslat to,nestálo to jen penízky,ale i čas..Přijde mi,měla bych se podělit i o toto..Chceš?Mám? A hlavně poděkovat:))Nejdradši bych tě objala..pa
M.

orgonový koníci na procházce ve sněhu

01:18 17.2.2010 | [@]

Dobry den,
moc Vam dekuji za ty krasne fotky a za to, ze Vas napalo mi je nafotit a poslat. Udelala jste mi velikou radost. Je nadherne videt orgonity, jak se rodi. Jsou uplne stejne krasne jako fotky nenarozenych miminek z ultrazvuku. Jsou takove syrove, prirodni a prirozene, nevymydlene a neucesane, neoblecene jeste. Krasne, opravdu krasne. Dekuji moc. Je to take krasny pocit, ze nekde daleko, kde stoji srpek mesice na nohou na rozdil od toho, ktery se tady houpa na zadech, je nekdo, kdo zatim, nez prijedu, vytvari neco, na co se muzu tesit. Vlastne jsou tam vsichni tri, vsechny me tri deti, ktere se vsechny rodi jako opravdovy zazrak. Kazde miminko je zazrak, ale ty moje - nevim, nechci byt vyjimecna, ale - nikdy jsm neverila, ze by mohly byt.

Moc se na Vas tesim,
mejte se krasne a jeste jednou moc dekuji,
TH


12.02.2010 09:32 | [@]

Milá Hopleo,Helenko !


jak jsem nedávno psala,tak dnes činím. (...) nejdříve napíšu jak na mě působí opálovo - granátové srdíčko, které mám 2 měsíce.

Opravdu musím napsat, že se věci, které řadu let stagnovaly, dávají do pohybu...Od té doby, co mám srdíčko, necítím větší únavu, jsem stále nabitá energií, která mě dříve docházela. Největší vývoj cítím ve svém myšlení, kdy o hodně snadněji překonávám své staré vzorce jednání , které mně brzdily a vlastně ubíraly tu energii. Samozřejmě si to všechno neuvědomuji hned, ale každý nový den mně dává odpověd´na moje otázky. Moje okolí na mě reaguje jinak, a ti kdo jsou citlivější na různé druhy energií změny cítí i vidí...Zdá se mi, že v tom orgonitu se nashromáždila moje minulost a čím dál tím víc ji nechci vidět a přemýšlím, kam ji vlastně zakopat....Nechci s ní mít už nic společného...Proto cítím,že je čas, abych si objednala nový , větší orgonit. Vybrala jsem si Paprsek, protože se cítím už opravdu zmožená tím vším co jsem si sebou táhla z minulosti tolik let...Vě ím, že mi pomůže na mojí nové cestě...Děkuji za možnost se svým(vaším) orgonitem být vnímavým svědkem svojí proměny a těším se na každé svoje prozření jako malé dítě....

Moc děkuji a přeji krásný zasněžený den i celý víkend.
S úctou R.

01:10 9.2.2010 | [@]

Milunka a uzasna Hoplea,

chystam se Ti napsat jiz dva dny, ale ted vim, ze je spravna doba, i kdyz je hodne pozde v noci. Orgonity jsou uzasne, jak srdicko, tak zvonecek. Prvni den jsem se necitila dobre. Vstala jsem velice vycerpana a unavena, zaspavala jsem nad klavesnici a knihou, i kdyz jsem mela normalne naspano. Spustili se ocistne procesy v tele. Mela jsem meridiany zacpane a potrebovali akutne vycistit. Samozrejme znecisteni zpusobili slabe vibrace myslenek, ktere jsem si jiz dlouho dobu pripoustela. Az ted zacinam chapat, jak moc jsem se odklonila od sve podstaty a zase se vztekala, ze neni neco podle mojich predstav, ktere nebyly spravedlive..byly nadhodnocene a snilkovske. Ten den pote jsem nemela naladu a ma duse touzila po samote, kterou i dostala, kdyz pritel sam odjel domu. Nejdriv se mi stale zdaly odzitkove sny, mysl potrebovala hodne uklidit a podvedomi take. Nedivim se, protoze jsem velice malo spala posledni mesice a stalo se to jiz chronickym zvykem.

Tahle noc ze 7.2 na 8.2 byla pro mne v mnohem zasadni. Zdal se mi sen, ktery patri do kategorie hodne intimnich a rekla bych i hodne zivych a napovidajicich, co se v srdicku skryvalo. Byla jsem v byte v Bratislave u me babicky. V realu bydli v malem dvoupokojovem bytecku, ve snu mela velikansky komplex. Byla tam cela rodina, boze, byli vsichni tak krasni...Ja byla plna lasky a ticha. Pak tam prisel muj byvaly kluk (...). Nikdy na neho jako cloveka nezapomenu, otevrel mi intuici a take jsem skrze jeho partnerstvi poznala hluboke city a mela moznost hodne se naucit. Je to clovek, na ktereho se nezapomina. A on mi prisel do snu a ne jen tak. Mel na sobe lenovou nadhernou kosili, pripadal mi jako andel. Sedel proti mne a ja jsem v tom snu byla pred nim v plne pokore, tak rikajic "na kolenou". Koukala jsem nejspis do deky, sedeli jsme na posteli, byla zelena, a rikala mu. Ty slova jsou fakt zvlastni, rikala jsem mu, ze jsem se stale z rozchodu nevzpamatovala a ze k nemu citim lasku a uz se to nezmeni. I ted jsem prekvapena, bo jsem mela za to, ze jsme si vsechno rekli a kazdy jiz zijeme svuj zivot sami bez sebe. On se zaradoval, mel to ve snu stejne. Pak jsme se k sobe pritulili. Byli tam jeste karty, vnimam je, ale neprectu je. Jakoby jsem se s nim na baze dusi konecne mohla smirit, rict mu jak mi chybi a jak je mi cti, ze jsem ho znala a ta laska se nevytrati... v reale vsak spolu nemuzeme zit. Pak jsem cestovala, nekam jela... byla tam siroka reka a most... tohle uz je mlzive, nepamatuji si to.

Po cele noci mam na nocnim stolku polozeny zvonecek, vedle srdicko a pak i ametystovy a ruzeninovy naramek. Tenhle sen byl moc krasny, jeste ted , kdyz to pisi, jsem toho plna. Tenhle den, co byl 8.2 byl pro mne uzasny. Mam praci a take jsem konecne nasla ticho v sobe... prosvetlila se mi komunikace s ochrancem. (...) tak mne potesil. Uzasna Hopleo, ja ti proste dekuji...protoze Tva prace je pozehnani a leci, skutecne leci... Leci ducha, leci mysl a srdce. Brno mne bavi, zacinam tady videt svuj domov. A to je veliky pokrok, ja se totiz velmi branila.

Vcera jsem nemohla do cajovny, nakonec jsem to tak necitila. Kazdopadne Ti vzdy rada pomohu a skonzultuji, co jsi budes prat. (...)

Noc ze soboty na nedeli se mi zdal sen o fialovych gumickach...byly plne vlasu, chlpate.. a ja je cistila.. az byli ciste, ulevilo se mi.

Jeste jednou krasny, kouzelny a vesely den,
(...), s laskou a radosti
S.

11:56 4.2.2010 | [@]

Milá Hopleo
moc a moc Tě pozdravuju. (...) Moc děkuji ještě jednou za Saint Germaina. Saint Germain - č.38 Ze začátku chtěl chodit pořád se mnou a nehnout se ode mě ani na krok. Teď už se mi zdá, že mu to tak nevadí. :-) Vylaďuje si mě ke svému obrazu. Hodně mě hřály po loktech i spánky. Hledala jsem co tam je za vedlejší čakry, ale zatím se nezadařilo. Ale měla jsem před rokem vizi, před probuzením, že se snažím z těch spánků nahodit nahoru nějaké tlusté pružné trubky nebo co. Jenomže mi padaly pořád dolů a nahoře se neuchytily. A slyšela jsem :,, Ještě ne, musíš být víc sebevědomá." Při tom různém vylaďování mozkových hemisfér mě začalo hřát občas a cítím takový tlak i dole vzadu na hlavě. Myslíš, že to mám vše přičítat jemu? Včera ráno jsem ho dala na poličku co máme za postelí. Ke kytičce. Zdála se mi taková seschlá. A pak jsem ho tam zapomněla. Ráno jsem byla vyspalá už ve čtyři a to se mi poslední dobou stává dost často. Možná je to tím, že se teď snažím o fyzickou očistu. Pak jsem usnula až v sedm hodin na dvacet minut. To co se mi zdálo snad ani nebyl sen. Bylo to hodně zvláštní, živé... Nevím, kam to zařadit. Před usnutím jsem si dělala taková ( prostě mě to najednou napadlo) přijímací cvičení. Přijímala jsem ženskou a mužskou část v sobě. Vizualizovala jsem si, jak si to dávám dohromady atd. Dělala jsem to pocitově, ani už teď nevím co jsem přesně říkala. Ve spánku, byl hodně hluboký jsem se ocitla i s postelí a peřinou v nějaké světlé asi místnosti. Jakoby vírem. Když jsem zaměřila svůj zrak přede mě, takový pocit, jako když bych se dívala jinam v čase, do jiné smyčky???? Viděla jsem před sebou nějakou desku, vypadala jako chvíli na zemi a pak zase v prostoru, ale já na to dobře viděla a byla jsem přímo nad tím. Připadalo mi to celé barevně jako z mědi? Byla to plastická města, domy, znaky, symboly. Vím, že jsem si to prohlížela, moc jsem tomu nerozuměla a hledala jsem jestli je tam i pyramida. Pak jsem se zahleděla nad sebe a tam jakoby z mlhy vystoupila dušička. Za chvíli se zformovala do miminka a já jsem říkala: ,, Ty jsi můj anděl strážný?" Pocitově jsem dostala odpověď, že ne. Cítila jsem anděla za sebou. Tak jsem říkala - ty jsi moje miminko! Natáhla jsem ruce, že si ho pochovám. Co se dělo pak nevím. Měla jsem pocit, že po rukou vklouzlo do mě. Pak jsem se ocitla znovu ve velmi silném víru, kdy jsem se otáčela i s peřinou proti směru hodinových ručiček. Byla to ohromná rychlost. Otáčela jsem se na té posteli. Celou dobu jsem si říkala: Pane Bože, prosím, ochraňuj mě. Dokola. Po chvíli to skončilo a legrační na tom bylo, že jak jsem se rychle otáčela s tou peřinou, tak se tou odstředivou silou jakoby odvál cíp nahoru a po zastavení to zase žuchlo zpátky. Takový detail, kterého jsem si všimla, ale musela jsem se tomu smát. S úžasem. No a pak jsem se na etapy probouzela. Nejdřív jakoby do jednoho sna ze kterého jsem usnula do toho druhého. Zvláštní. Už se mi to taky několikrát stalo. Nevím jak to blíž popsat. Jako když se ti zdá, že ve snu jdeš spát a usneš a v tom snu se ti něco zdá. (...) Ptala jsem se pocitově co to mělo znamenat. Přišlo mi, že se to ve mě všechno spojilo a propojilo - Ženská část s mužskou a přijala jsem i dítě,(...)
Mám Tě ráda a posílám hodně sluníčka a podpory.
Á.
(S.G., č.38)

04.02.2010 11:49 | [@]

Hopleiko, Helo, dík moc. Honza má jedno srdíčko v pokoji nad postelí na poličce nad hlavou, druhé v pytlíčku v ruksaku do školy. Já mám své srdíčko také v pytlíčku a budu ho přendavat, jak se budu pohybovat - v práci v kabelce, doma pak na poličce nad svojí postelí. Orgonit Saint Germaine už visí vedle vchodových dveří. Jen mně tak napadlo, je to ten původní - Tvůj, nebo ten pro mně? Otevřela jsem si teď Tvoje stránky a vizuálně mě připadá, že je to ten první,? - podle té Měděné - Zlatavé dlouhé špony - jakoby osy - páteře i podle umístění ametystů a smaragdů, nebo se mě to zdá? Každopádně mě vyskočil malý opar v místech na rtu, kde jsem ho nikdy neměla a když jsem si ty orgonity vezla v kabelce a položila v metru na ni normálně ruku, ruka mě pulsovala a žhnula jako pod reiki. V sobotu a v neděli jdeme na Kurs mentálních technik - vkládání mentálních informací do předmětů apod... podtitul to má část Vysokého učení Mistra Saint Germaine.... tento kurs jsem měla od léta vyhlídnutý, ale něco mě říkalo, že ještě není čas. Svým způsobem jsem byla vázaná i k Zuzce a měla dost práce tam. V lednu, ještě dřív, než jsem Tě oslovila, jsme se hlásili, byli jsme první 2 náhradníci. Já pochybovala, zda se na nás dostane řada, Honza už tehdy jednoznačně říkal, abych nás přihlásila i na dv abychom se přihlásili i na tu dvojku, že to určitě vyjde. Měl pravdu. Měj se moc hezky, díky Ti a za pár dnů - možná týdnů, jak odhaduju, se Ti zase ozvu. O.


23:30 3.2.2010 | [@]

Krásný večer Vám přeji Hopleo :-) ,
Májový Déšť - č.57 Májový déšť pro maminku mi přišel dnes v pořádku a děkuji Vám za dáreček, který mi myslím zvedá pozitivní vlnu energie. Když ho držím v dlaních, úplně cítím jeho puls a fakt pozitivní pocit, který jde celým tělem až do hlavy, kde mi tak nějak příjemně brní :-) . Jestli toto byl Váš záměr, tak se tedy povedl :-) . Na obálku jste napsala slova, kterým nerozumím, ale jistě vím, že jsou něčím jako magickým zaklínadlem, kouzlem, které by mohlo přispět mamince k lepší pohodě :-) . Mějte se krásně a dám Vám vědět, jak Májový déšť zapracoval :-) .
Iveta


ODPOVĚĎ 09:39 4.2.2010

Milá I., děkuji vám za zprávu. Mám radost:o)
Ta mantra je mantra buddhy medicíny: TAJATHA, OM BEKANDZE BEKANDZE, MAHÁ BEKANDZE, RANDZA SAMUDGATE SOHA. Mám na ni iniciaci a tak ji posílám kam potřeba..
(M.D., č.57)

11:31 2.2.2010 | [@]

Ahoj Hopleo,
tak jsem si dneska přečetla,co ty přede mnou...Včera jsem neměla jak já říkám svůj den..Nevyznám se v sobě,tak se snažím žít aspoň tak,abych měla čisté svědomí a nemusela se stydět...S pousty věcí dělám jinak...Pak přijde den,jako ten včera a jsem zase zpátky..Dost věcí mě včera vzalo,přesto jsem šla a omluvila se..Nestál o to..Řekli jsme si s manželem spusty věcí,které byly zbytečné..Někdy je to opravdu nadlický úkol..Přemýšlím nad těmi články,co mi mají dát a...tápu...Dneska jsem mu poslala novou smsku...jsem jiná a přece nejsem,kdo sem v tom má vyznat..:))))Protože nechci lhát,říkám si zrovna včera a právě teď jestli si vůbec zasloužím ty tvoje koníčky,vzhledem k jejich "úkolu"zrovna včera mě i napadla spousta myšlenek pro koho,či co vlastně jsou,vždycky si říkám,že to vím a pak..I přesto vím,že je chci,možná kdyby mi na krku neseděla ta moje hlava,bylo by to snažší,i když kdo ví.Moc přemýšlím já vím,ale to jsem holt já..tak se učím teď nepřemýšlet,ty moje teorie by totiž nevymyslela si kolikrát říkám ani FBI.....Díky za podporu,tak nějak mě ty mailíky vždycky uklidní:)),u nás je nádherně přeji i tobě krásný den..M.

orgonový koníci na procházce ve sněhu
ODPOVĚĎ 11:31 2.2.2010

Ahoj Marťo, děkuju za dnešní řádky. Myslím, že znamenají, že se stavíš na pevnou zem. Pochybnosti jsou totiž součástí sebereflexe, žehnej jim, vstup do nich.. uvidíš, co z toho se rozpouští jako kostky ledu v hodké vodě..a co přetrvá jako pravda. Ta je bez času.
Některé kostky ledu jsou o hodně větší, než čekáme;o)

10:07 2.2.2010 | [@]

Helenko, to je úžasné. Dnes přes poledne si jdu pro zásilku, budu ji muset mít chvíli - odpoledne - v práci. Snad se nic tak převratného nestane, doufám. Objevila jsem také modlitbu Saint Germaine, během dne nebo zítra Ti ji pošlu, přepsala jsem si to do fialkova, je nádherná. Nejsi vůbec hubatá, sděluješ toho právě tolik, jak to má být, já Ti také sděluji po svém způsobu přímo a nezkresleně vše, co probíhá. Tahle zpětná vazba je úžasná.
O.

Mantra – modlitba Saint Germaine

Jsem fialový plamen, teď ve mně působící,
Jsem fialový plamen, jen před ním skláním líci,
Jsem fialový plamen, jenž plá kosmickou plání,

Já hořím světlem Božím,
jenž září bez ustání.

Jsem fialový plamen, jak z nitra slunce láva,
Jsem Boží svatá síla, jež svobodu všem dává.


06:46 2.2.2010 | [@]


Ad. "Na co se podíváš, zmizí."

Hopleo díky mě jen ted přišlo co ti řekl kineziolog: když vstoupíš do strachu tak zmizí.To mi jen tak přišlo do hlavy.Těším se na tebe i maličkého.Mám tě ráda
Majka
KOUZELNÁ FLÉTNA - ne přímo tento kus, ale ta první, podobná, stejné kameny: křišťál, jantar, sagenit, rubín P.S. vím, že jsem se rozhodla správně a těším se na nový život.
...
stále přemýšlím a myslím, že to je čeho se bojíme a vstoupíme do toho tak to zmizí.Může se to týkat všech oblastí.Podle mě můj nějvětší nepřítel byl strach.Jakmile do strachů vstupuji, tak prostě nejsou.Vlastně jsem zjistila, že strach už u mě není.A z čeho?Z ničeho.A od té doby co jsem vyhlásila boj strachům, tak se mi žije líp vlastně krásně.Všechny strachy o kterých jsem věděla, tak zmizeli jakmile jsem s nimi pracovala a ukázali se jiné obzory.Díky , že jsi mi napsala.Jednala jsem správně a správně jsem se rozhodla.A víš co? s vděčností k tobě ráda přijmu orgonit.Já ho mám stejně od počátku přijatý.Tam to byla malá pochybnost, nebyla jsem jsi jista, zda Matce bych já mohla něco vůbec dát.Já se ještě s nikým takovým nesetkala, vše je pro mě nové a za krátkou chvíli je toho hodně.Někdy mám také problémy zachytit informace co my chodí do hlavy.Sny tak ty neřeším.Mám jich spoustu,asi mi mají něco říct. Ale já věřím, že vše mi přijde ve správnou chvíli.Žádná pochybnost i strach už u mě nemají místo.A fakt se žije líp.Víš jakou jsem si pro sebe vymyslela nejlepší mantru: děkování a vděčnost. Jsem vděčná za všechno a všechny co mi přichází do života. Je mi skvěle. Marušku nechávám dorůst a zahrnuji ji láskou a bezpečím. Dnes už cítím, že mi nikdo neublíží. A hodně věcí mi došlo z tvých mailíků.
Jsi skvělá a děkuji, že jsi mi vstoupila do života.
Majka
napiš mi občas, vždy si najdu nějakou informaci pro sebe.
A já ráda hraji hry a zkoumám tajemství.
A ty mi poskytuješ hodně klíčů k tajemstvím, a hádanky mám také ráda.

12:23 31.1.2010 | [@]

Přeju příjemnou neděli,
orgonitové srdíčko dorazilo i s dárečkem (moc díky :-), potěšil, rozesmál. Zřejmě je ještě brzo popisovat nějaké účinky, ale od pátku se mě nedaří ráno "vyspávat" (aneb jak jsem byla zvyklá se ještě chvilku povalovat), a něco mě pořád nutí vstát, cokoliv dělat, zužitkovat den. Netuším, jestli mám přičítat orgonitu to, že jsem byla nucena ulehnout s náhlou atakou chřipky a nachlazení, které se mě už několik let vyhýbalo, ale věřím tomu, že během dvou dnů, už budu opět v pohodě. Na další zprávy o tom, jak se u mě orgonit zabydlel, si určitě chvilku v budoucnu najdu :-)
díky moc a hodně štěstí
Lenka

29.01.2010 21:03 | [@]

Přeji krásný večer milá Hopleo,
mám od Vás osobní orgonit - kolečko v kombinaci černý turmalín a celestýn.Nosím ho u sebe asi měsíc a půl a mnohé se změnilo.Ve skutečnosti se asi změnil můj pohled na svět :-).Víc si věřím , nálady lidí okolo mě cítím pořád stejně,ale nedotýkají se mě tolik.Jsem vyrovnanější,klidnější, stresové situace v práci se mi daří snáz ustát , líp se soustředím. Přes ty všechny pozitivní změny,mám pořád pocit,že mi něco uniká,že nemám spojení se svou duší,se světlem,málo si pamatuji sny .Možná chci příliš a nemám odpracováno:-),nevím,nechci být neskromná,mám všechno co potřebuji,zdraví,děti,milujícího partnera,práci...... Dnes jsem viděla na Vašich stránkách nového Jednorožce, je nádherný a já jsem nemohla jinak,než napsat tento zmatený email.Mohla byste mi prosím poradit,nevím jestli je Jednorožec pro mě nebo bych měla mít nějakou jinou kombinaci,možná bych potřebovala dostat za uši ,abych byla víc pokorná.....nevím...
Jestli si pro mě najdete trochu času,budu moc ráda....a pokud myslíte ,že je to všechno jenom nesmysl a hloupost a nebudete se tím zabývat, je to v pořádku, jsem Vám i tak moc vděčná .
S pozdravem V.

21:53 29.1.2010 ODPOVĚĎ:
Hezký večer i vám paní Věro,
děkuji za krásný feedback, jsem ráda, že se vám daří.

Ten jednorožec, který zmiňujete, (č.53) putuje do Bordovic. Je to kombinace opál+křišťál+růženín. Opálový orgonit v této velikosti už pracuje hodně silně.. je to pravda, spravednost v nás, jakýsi průlom (proto jeden roh - jedno-rožec), okamžik odhalení - kdy všechny časy i úrovně mysli splývají a jsou viditelné. Nemohu říct, co byste uviděla s Jednorožcem vy. Nevím, k čemu směřujete, co vás láká - to je ve vás, ve vašem srdci, ve vaší motivaci, v minulých přáních..

Když tuto kombinaci někomu posílám, ptám se, jestli je to opravdu touha zkusit zrovna tohle, nebo to jen "pěkně vypadalo na fotce". Ale popravdě, ti, co si o něj řekli, těm jsem ho stejně nevymluvila:o)) Orgonit vždy pracuje jen s energií, kterou má k dispozici, takže je těžké říct, co se objeví, nebo jaké pochopení se danému člověku ukáže. Žádné otázky nejsou hloupé a žádná role není malá. Svět je smyslupné místo a my máme možnosti. Jsme tu správně. Máme svá poslání. Pokud to, co se zrovna nabízí inteligentně (s dobrou motivací) využíváme na 110% procent, je to jedině dobře. Je to můj názor, pohled na věc, že nejvíc práce udělá ten, kdo se umí rozhodovat svobodně, nezávisle... od koho by dostal za uši?? .. ten nahoře přece chce, abys život byl bohatý, abysme se projevovali svobodně, abychom tvořili, nebáli se zasahovat tu i onde.. a že jsou tu síly, které působí proti? Že se manifestují jako nepříznivé okolnosti, nebo jako náhodní psychopati, aby nás strašili a vnucovali nám bludy? Už to tak je. Ale díky tomu rosteme, když se jim umíme postavit. Nikdo neříkal, že to bude snadné. Takže pokud máte přání, realizujte ho, realizujte se. Nikdo jiný to za vás totiž neudělá;o)

27.1. 2010 16:35 | [@]

Mila Hoplea,
zdravim ta zo zasnezenej a mrazivej Viedne...asi som tu sama, co sa z tohoto pocasia vytesuje..ale musim povedat, ze vonku je uplna nadhera..no proste teta zima...:-) Tvoje nove koniky su nadherne. Celkom sa hodia prave do tohoto zimneho obdobia...akoby mali byt vyrobene prave v tomto peknom zimnom case, ked je cela krajina zapadnuta snehom....su krasny....prajem pekyn zimny mrazivy den...
D.

27.1. 2010 12:51 | [@]

Ahoj Helenko, přidávám příběh o Tvé rybičce. Všichni jsme je dostali. Bylo nás kolem toho artušovského stolu nedaleko Kolína hodně, chodila jsi mezi námi a rozdávala. I ke mně jsi přišla a řekla: \\\" Sem, mezi Vás, určitě musí aspoň jedna přijít\\\"...přemýšlela jsem dlouho, kam ji dát. Když si ji vezme syn, nebudu ji mít já,.. když ji sbalím já, zase se k ní on nedistane, volba padla na obytnou kuchyni nebo chodbu. Nakonec zvítězila malá toaletka na chodbě, díváme se do ni oba, dost často tam stojíme,.. okolo procházíme mnohokrát za den, a navíc, kdokoli k nám jde jako návštěva, jde kolem... zprvu jsem měla pocit strašlivých emocí,.. vneslo to jakoby vichřici domů,.. postupně se situace uklidňovala,.. dnes mám pocit, že zabezpečuje stabilizaci, klid, pohodu,.. pravdu...synek přijal své vnitřní hluboké rozhodnutí - nekouřit - koketuje s tím cca 4 roky, a nic,... teď, jak se zdá, doopravdy bojuje sám se sebou a se svojí vůlí... Ta objednaná srdíčka asi budeme mít každý u sebe, to kolečko přijde na zeď k hlavním dveřím, stane se jakýmsi středobodem. Ty kytičky jsou překrásné a úplně jiné, než ta srdíška nebo ty rybičky...ryba je jakýsi symbol boží úmluvy a božích darů, srdce je symbol lásky. Kytička je úsměv.. pohlazení... O.

27.1. 2010 11:01 | [@]

Ahojík Hopleo,
nádherní koníci i moji dceři se líbili, hned mi říkala že by takového chtěla, ale vysvětlila jsem jí že si to nemůžeme koupit protože tolik penízek na to nemáme, prohlížím si často tvé stránečky, moc mě zaujal ten zvonek, ale nenašla jsem cenu, orgonit co mám od tebe slouží tak jak má, myslím že velice pozitivně působí na celou moji rodinu nejenom na mě, zatím pááááááááá s láskou Svaťa - Piškotek

PS: Vím že toho všeho máš hodně, zanedlouho budeš mít další dítě, ale nedá mi to, vím hloupá otázka hloupá odpověd, asi potřebuji nějaké to nakokpnutí jak dál, ale jak......................
díky

27.1. 2010 08:17 | [@]

Milá Hopleo,
moc Vám děkuji za fotky.
Moje orgonitové srdíčko se mnou putuje všude. Nosím jej v kabelce a moc mi pomáhá. Udělal jsem dobře, že jsem požádala o kombinaci granátu a smaragdu. Psala jste, že granát je hodně rázný, ale zatím necítím, že bych se chovala vůči svému okolí nevhodně. Jsem ráznější, ale znám a dodržuji meze.
Se svou sestrou jsem zatím na téma orgonitů nemluvila. Až vyčistím jestli pociťují účinky na zdravotním stavu rodiny, ozvu se.
Děkuji
M.

20:03 22.1.2010 | [@]

Hopleiko, zázraky pokračují, vše v přímém přenosu - úžas, nádhera, jsem dojatá, chodí i různé "věci zpětně"...dochází, doklapávají, usazují se, prostě rozumím - už chápu konečně...(čekala bych i bolest zpětnou...ale ne, je to jen povzdech - černobílé informace....ano..i slzy, ale...úlevné - rozpouští...pouze, co je nutné rozpustit...však víš...)...jsem Ti tak neskonale vděčná - ten posun je neskutečný...díky Ti, opravdu...jsi úžasná...H.

....detaily nejsou nutné...prostě...je to....fakt....."skutečný".....

...dnes jsem se domluvila s p. Hargašem na tom plátně, pošle ho, vše ujednáno...těším se, opravdu...všechno chce správný čas a ten už očividně nazrál...modlím se, aby se ledy pohnuly, když "všichni" spojíme své síly, přání, modlitby...

04:14 22.1.2010 | [@]

Dobrý den,
moc děkuji za Váš email.

Moc ráda bych Vás navštívila hned, ale dnes ráno odlétám do Los Angeles a vracím se 2.2., pak budu ještě mimo republiku od 6. do 21.2.. Mladší syn má desáté narozeniny 6. března a ten starší dvacáté páté 20. března. Nemám představu, kolik času na jejich orgonity potřebujete. Pokud bych za Vámi přijela hned 22.2., měla bych je v rukou včas? Pokud by to pomohlo, ráda si pro ně přijedu k Vám. Jsem z Prahy a do Brna nebo kolem jezdím často. Napadlo mě, že by bylo úžasné, kdyby se Vám podařilo pro mladšího Sylvestera stvořit orgonitového Draka. On je absolutně filmem Avatar fascinován. Ten nejsilnější oranžovo žlutý. Navíc je narozen v roce Draka. Také jsem se chtěla zeptat, zda byste mohla stvořit orgonitového Buvola, to pro mého staršího syna Sebastiana. Wahlgrenis uviděla, že naše dcera bude počata v dubnu 2010. Mluvím s ní už teď, poznám, kdy je nablízku, vždycky mám slzy v očích nebo mi rovnou kanou. Máme splnit ještě nějaké úkoly a já si představuji, jak jí orgonitový koník pročišťuje cestu k nám a nám klestí cestu k ní.

Moc ráda bych se s Vámi setkala také proto, že v Praze 6 v Dejvicích připravuji místo (400 m2) s osmi výlohami, kde by lidé našli všechno možné, co jim může zase o krůček pomoci být šťastný. V přízemí bude posezení a galerie, v suterénu sál na přednášky, semináře a kurzy, něžná místnost na masáže, individuální terapie. Pracovní název je Světadíly nebo Kontinenty, což dává možnost mluvit o všem a vystavovat všechno. Výstava koní všech kontinentů, mosty všech kontinentů, výstava hrnců všech kontinentů - cokoliv. Ráda bych, aby se Vaše nádherné orgonity přistěhovaly také do Prahy.

Zase se moc těším na Vaši odpověď,
TH

11:59 21.1.2010 | [@]

Hopleiko, díky….jo bylo to psycho, ale…už přicházejí…a nejen ony (ty el. přístroje), najednou se tu u nás centralizuje (v těch společných prostorách nějak víc lidí – ne, že by se dveře netrhly, ale je to rozdíl…taky….teda, s těmi orgonitky je spoustu práce a starostí – jsi ale ta pravá, které se prostě pod rukama narodit mohou – máš to štěstí + ta velká snaha a píle---a láska (je to z nich cítit…všechno…každý den se u toho našeho – Tvého stavím, usměju a pohladím si ho…je taky svým způsobem „jedlý“….i když jinak než ty kytičky:o))…aha…vidíš, tak to já třeba žila v domění, že se ta pryskyřice dá zpátky roztavit (a dokonce použít!), když se něco nepovede a tedy i ty kameny, no vidíš – jaký jsem „netechnik – nevzdělanec“:o)))…a taky mi vrtalo hlavou, kde bereš ty kovové „vrtulky“….někdy bych chtěla u takového zrodu orgonitu být od začátku až do konce……..taky…..Terezku jsem dnes nechala doma, bolela ji hodně hlava ráno…(necítila jsem to nijak zásadně, ale lépe zavčasu tělu vyhovět než pak řešit důsledky, když už se pak děje něco zásadního ….odjíždíme na hory taky…v sobotu – tak i proto, ještě ji odpoledne reiknu, te´d uklízím, abych pročistila i prostor)…chtěla jsem Ti napsat, že...ona usíná každý večer s Tvým orgonitovým srdíčkem na třetím oku a když ho občas v té posteli ztratí, hledá ho úporně:o)))…má ho moc ráda, vybrala jsem jí to „zlaté“ naší zlatovlásce (teď si ho taky drží v ruce), Petřík má stříbrné (je „kov“)…taky ho má u sebe v pokojíčku….fíkusu už začínají růst lístky tak výrazně, že si toho už včera všiml i manžel (sice se smál, že rostou spíš z kmene než na větvičkách koruny, ale žádný násilí, necháme ho:o)….tak děkuju za zprávky…už si pomalinku objednávám ten obraz- fotografii do ložnice…poslední „detailek“…váhala jsem hodně jaký – podle paní, která nám radila s celým domem velmi detailně (feng shui) by na tom místě měl být nějaký partnerský symbol…ale…na první pohled mě okouzlila fotografie „ohnivý tanec“ (to bude tanec hahaha:o) http://www.hargas.cz/galerie_o_cem_sni_kvety_4.htm, která bude samozřejmě zvětšená (75x50)…není přímo partnerským symbolem (i když…?), ale přesně vím, že tahle je ta pravá (mimochodem, možná fakt do jisté míry ano – pro nás, 10 let jsme s manželem „společensky závodně tančili“, seznámili jsme se vlatně na tancování, a vlastně se zamilovali hned při prvních společných trénincích, takže…cítím, že je to i o tomhle…)..měj se moc krásně…a …to Brno mě fakt táhne…strašně moc H.

18.1. 2010 12:25 | [@]

Ahoj Hopleo/Heli,


v sobotu ke mně konečně dorazil můj malý kvíteček orgonit. Zůstal pár týdnů u rodičů, než jsme se setkali. Mamka mi tenkrát volala, že přišlo něco něžňoučkého, a to viděla jen obálku. :) Mockrát děkuju, je roztomilý. Můžu říct, že zatím spolu vycházíme dobře. Nosím ho všude s sebou. Dnes je se mnou v práci pro štěstí. Jsem ráda, že \\\"neprudí\\\", teda že se kolem mě žádné bouřlivé změny nekonají. Spíš vládne nádherná pohoda a souznění. To je fajn. Víš, jak se mi kdysi zdálo o těch lidech, co jsme něco podepisovali, vím,že jsi tam byla, přinesla jsi přívěsky. V tom snu. Teďka je vidím tady jako orgonity. :) přinesla jsi v tom mém snu taky náušničky orgonitové. Myslím, že brzy tě požádám o jeden miminkovský, nějak se těm dušičkám k nám nechce. Šel by i z vltavínu? Nevím, jestli se vltavín na miminkovský orgonit hodí, jen tak si přemítám... ten vltavín je takový můj kámen jaksi... Přeju moc a moc úspěchů a posílám spoustu energie,
s obrovským pozdravem Bohumila/Blanka :)

17:00 17.1.2010 | [@]

Dobrý den,
chtěla bych vám moc poděkovat za orgonitová srdíčka, která jste mi poslala, myslím, že někdy na začátku prosince. Jedno mám pořád u sebe, to jsem zkoušela "prozkoumat" kyvadlem a to se moc krásně rozkývalo..:-) Cítím se s ním tak nějak klidněji, nevím, jak bych to jinak nazvala, celý den ho mám u sebe a na noc si ho pokládám na poličku k hlavě, mezi dva přibližně stejně velké hematity -myslíte, že to tak může být? Ale největší radost mi udělala má mladší dcera, od října měla mononukleózu, a napsala mi krásnou SMS, že "od chvíle, co jsem jí dala orgonity, má mnohem víc energie"- dala jsem jí dvě další srdíčka, granátové a jantarové. (...) Moc vám děkuji,
zdravím a přeju krásné čisté bílé dny,
A.D.

16.01.2010 15:31| [@]

Dobrý den,
o orgonitech jsem lehce slyšela, ale nevím, zda může nějaký pomoci tomu, co mně nyní trápí. Mám 11 letou dceru, která přišla kdysi na svět jako nechtěné dítě. Mám pocit, že i když jsem tyto věci řešila přes kineziologii, sama na sobě hodně zapracovala...tak pořád jakoby valí ten balvan s sebou. Naprosto si nevěří a co hůř, bohužel v poslední době (asi)v souvislosti s nastupující pubetrou mívá stavy, kdy zničehonic přestaně komunikovat. PO nějaké názorové výměně to celkem je k pochopení, stává se to ale i po nepatrných impulzech. Jsem rozvedená a dle mého dcera xxxxxx visí (i když to navenek tak nevypadá) na svém otci. Co může, to si pořídí modré atd. Nicméně tatínek má novou partnerku s dcerou, dle mého se docela snaží, děti si bere. Ale množí se konflikty nebo chvíle odmítání komunikace s ním. Úplně neznám příčinu, myslím, že je to panický strach z toho, že jakmile nebude vyhovovat představám někoho, že jí ten človk nebude mít rád. Nakouila jsem i růženíny a nějaké další kamínky, které podporují sebelásku atd., má je pod polštářkem a spí na nich. JInak je to chytrá a velmi vnímavá holka. Myslíte, že by nějakým orgonitem šlo pomoci tomu, aby se svého strachu z nelásky zbavila?
Předem moc děkuji za odpověď a přeji krásný den!


OPODVĚĎ 15:04 17.1.2010
Dobrý den paní xxxxxx,

děkuji za zájem o orgonity a důvěru, s kterou se na mě obracíte. Onehdy jsem přemýšlela nad vlastnostmi nového kamene, který mám doma, a podle popisu vašeho přání si myslím, že by na to byl asi nejvhodnější. I tak ale myslím, že pro xxxxxx se situace stabilizuje až ve chvíli, kdy dospěje a postaví se na vlastní nohy, bude svou paní - říkám to ne proto, že bych byla terapeut, nebo že bych chtěla věštit, ale proto, že jsem v podobné situaci sama byla. Rodiče rozvedení, já netušila, kam patřím, spousta otázek nezodpovězených, zmatek, závislost, pocity odmítání.. nebude to stejné, ale chci říct, že dokážu tyto problémy chápat. Mám tuto zkušenost sama.

Nabídla bych vám, pokud by jste měla zájem, orgonit, - jako energetickou pomůcku a talisman pro vaši dceru, aby to pro ni bylo alespoň malinko snazší nebo uvěřitelnější. Dala bych dohromady kameny Rhodonit (zde nejdůležitější), aquamarín a opál. Růženín by tady zjitřoval bolest a to nechci. kameny se v orgonitech, zvlášťe v kombinacích, chovají trochu jinak.

(V orgonitu budou tyto tři spolu s křišťálem, kovovými částmi a pryskyřicí), kolečko 55ml, se závěsem, aby ho mohla nosit s sebou. Rhodonit proto, že ovlivňuje sebelásku, sebeprožívání, sebedůvěru.. Opál proto, aby věděla, kde je skutečná pravda a spravedlnost, bez níž není možný vývoj ani posun. Aquamarín symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování a pomáhá převzít odpovědnost za svůj vlastní osud. Zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření.

(...)

Líbilo by se vám něco takového?

15.1. 2010 00:11 | [@]

Dobrý den,
dnes jsem po téměř 25 letech navštívila svoji bývalou spolužačku, nyní Wahlgrenis. Potkala jsem u ní nádherného koníka a dlouze jsem se s ním loučila. Říkala mi o Vás. Řekla mi také o holčičce, která se k nám v dubnu chystá a já vím, že spadne s nebe. Znám magickou sílu koní, strávila jsem s nimi každý den svého dětství i mládí. A dnes, po cestě domů jsem potkala spoustu dalších koní. Přála bych si, abyste pro mne stvořila koníka, skrze kterého budu moci mluvit se svou dcerou už teď, co nejdříve. Říci jí, jak moc se na ni těšíme. Že se nemá čeho bát. že už může přijít. Mám doma spoustu nádherných kamenů. Křišťály, jantary, růženíny, ametysty, kalcity a chalcedony, turmalíny, ametríny. Jeden vltavín bydlí v mém tyrkysovém autě, co je můj kamarád. A doma sedí stočtyřicetikilový ametyst, co vypadá někdy jako vagína, někdy jako sloní noha, někdy úplně jinak. Nevím, zda těchto pár slov postačí. Ze všeho nejraději bych se s Vámi setkala. Svým dvěma synům bych ráda věnovala orgonového průvodce a ochránce jejich kroků životem. Mají totiž v březnu kulaté narozeniny.Dvacet pět a deset. Sebastian a Sylvester. Nevím, jestli by to měl být koník.Možná ano. Sylvester je fascinován Avatarem, filmem. Chce, abych mu nechala vymalovat pokoj všemi rostlinami a barvami jaké mají na Pandoře.
Moc se těším, až mi odpovíte.
Děkuji.
T.H.

ODPOVĚĎ 15.1. 2010 15:30
Dobrý den,

děkuji za zájem o orgoníky, koníky a krásný mail.

Návštěva je možná, ráda vám orgonity i koníčky předvedu naživo.

Pokud byste chtěla koníčka pro komunikaci s ještě nenarozeným miminkem, můžeme zkusit odlít pro tento účel do nově vznikajícího koníka orgonit, který by k tomu byl vhodný. S kameny máte zkušenosti a tak věřím, že vhodnou kombinaci snadno nalezneme.

Film Avatar jsem viděla (resp.sledovala po několik večerů na pokračování:o), a nakonec odlila orgonit "Avatar" - v kombinaci opál, zelený jaspis, aquamarín a křišťál. Vlastně dva, ale jeden už má svého pána.

Dejte mi prosím vědět, kdy byste chtěla přijít na návštěvu (nevím odkud jste). Těším se na odpověď.

13.01.2010 17:57 | [@]

Milá Hopleo,
dnes se mi stále vrací jedna myšlenka...
Dal by se \"gifting\" uplatnit i na vysoce negativních místech (např. bývalé koncentrační tábory, místa hromadných vražd, katastrof apod.) ? Je možné karmické zasažení takových míst nějak (jakkoli minimálně) energeticky upravit, pročistit..? Má někdo právo se o to pokoušet ? Máš na to nějaký názor ? Zdravím Tě a do nového roku Ti přeji vše dobré !
Katka

ODPOVĚĎ 17:42 13.1.2010
Katko ahoj,
děkuju ti za vzkaz a otázku. Předem - považuji se jen za prostředníka, hledám vhodné orgonity. Dokážu odlít HHG na odrušení GPZ, to jsme si ověřili. Dobře mi jde hledání osobních orgonitů tak, aby měly konkrétní význam pro konkrétního člověka. Je nutné taky říct, že orgonit vždy, citlivě a okamžitě reaguje na (bio)energii, kterou má ve svém dosahu.

Pokud by šlo o navracení zdravé energie do míst, jaká popisuješ, nebo to tam nějak "karmicky napravovat", jak píšeš, je to asi otázka vždy konkrétního místa a velmi citlivého přístupu. Je dobré si uvědomit, že poté, co se tam ta situace odehrála, se karma tímto VYBILA. Hotovo. Někdy zůstává nějaká energie, ale mnohem spíše jde o to, že v myslích a paměti lidí to místo zůstává připomínkou, symbolem tragické události. nějak jako "tady se stalo tohle a tohle proto a proto a neměli bychom to už nikdy dopustit". Je důležité, aby lidé taková místa měli - chodí tam truchlit, uvědomují si díky tomu řadu osobních (intimních, duchovních,...) záležitostí, nebo jak to mám nazvat. To je něco, do čeho bych NEchtěla sama přímo nějak zasahovat.

Naopak si myslím, že důležitá je práce tam, kde zrovna nějaký vývoj a rozvoj probíhá - tedy orgonity pro lidi. Člověk může sednout a meditovat a dosáhnout osvícení, ale místo nebo kámen ne. Člověk může sepnout ruce a modlit se a přiblížit se svému bohu, ale kámen nebo místo ne. Takže si myslím, že giftingem se sice nezkazí vůbec nic, ale určitě je mnohem užitečnější věnovat se lidem.

(...) a děkuju za skvělou otázku!!

Měj se krásně
užívej svět:o)
Hoplea


p.s. NEJSEM autorita v této oblasti. Pokud by šlo o to, že nějaké místo lidem škodí, klidně na něj vysypu kýbl orgonitu když by to pomohlo. (A nikdo vědět nemusí).

00:58 14.1.2010 | [@]

Ahoj Hopleo,
díky moc za názor ! Napsala jsi to pěkně, tak jak to cítíš, tak jak to máš. Vývoj se týká hlavně lidí.
Myšlenka, že vlastně taková místa potřebujeme a je důležité je zachovat (kvůli vzpomínce, uvědomění, pro výstrahu apod.) mi vždycky připadala kontroverzní (ne pro symbolický vznam těch míst a jejich poselství, ale právě pro tu nashromážděnou nedobrou energii, která se tam drží a konzervuje - proto i otázka na orgonity). Nemám ale patřičný vhled, abych si v sobě tento problém vyřešila. Třeba ještě někdo připojí svůj názor, náhled...
Krásné dny,
Katka

08.01.2010 17:20 | [@]

Krásný podvečer paní Helenko,
Tak krásný mejlík jste mi napsala, tolik péče mi věnujete. Moc, moc Vám děkuji, velmi si toho vážím. To co mi popisujete zní jako rajská hudba J Přeci jen, bych měla jeden dotaz, ikdyž snad cítím správně vrátí se mi chuť malovat? Velmi po tom toužím, ale nějak uvnitř sebe nemohu. A nebo je tento dotaz troufalý a chtěla bych toho hodně najednou ? S láskou a úctou
S.

ODPOVĚĎ 17:43 8.1.2010
Orgonit očistí vaši energii, dodá vám jí, může nechat proudit energii, aby se odplavily staré bloky a křivdy, může vynést něco z podvědomí, může přinést zvláštní sny.. - ale vy máte svou karmu - z toho plynoucí svůj úkol, poslání na zemi. Možná něco nebylo pochopeno. S tím malováním - někdy trváme na tom, že něco být MUSÍ A MUSÍ A MUSÍ. Ale ono to tak třeba ani není.. a proto to pořád NEJDE A NEJDE. Pak se točíme v kruhu a už nevidíme nic jiného. Já nevím, jestli to správné pro vás je malování, nebo jestli malování je jen jakýsi symbol, něco zástupného. Já bych se nechtěla stavět mezi vás a váš úkol tím, že bych se snažila tvrdit vám, jaký úkol zde to je. Může to být kreslení a nemusí. Jenom vy sama můžete odhalit, jestli je to skutečně správná cesta, nebo ne. Protože to je vaše zodpovědnost, ne moje. Pánbůh ji dal vám, a já ji za vás převzít nesmím.

Přeji krásný večer
Hoplea

10:14 6.1.2010 | [@]

Mila Hopleo,
dekuji za orginit (vcera dorazil - uzasne baleni :-)), je nadherny. Mam ho neustale u sebe ... "citim" ho fakt hodne. Cosi nepopsatelneho (urcite klid) z nej primo sala.
Dam vedet, jak se "to" u nas bude vyvijet dal!
Hezky den a diky
M
(Orgonit Miminko, č.41)

22:59 5.1.2010 | [@]

Dobry vecer mila Hopleo. Mam od Tebe orgonit Samanuv pruvodce od 30.12.2009. Hned jak mi prisel jsem vedela, ze ke mne patri. Prvni pocit byl klid a pohoda. To zatim trva. Take se citim nabita pozitivni energii. Chtela jsem se zeptat jestli to ovlivnuje i osoby, ktere jsou se mnou denne, nosim ho stale u sebe. Co se mi zmenilo jsou sny. Ja si drive skoro nic nepamatovala a ted behem 6 dni se mi zdal 3x sen ve snu. Neumim to poradne popsat, ale mela jsem sen, ve kterem jsem mela velmi zivy sen. No byla to sila se z toho dvojiho snu vzdycky probudit. To se mi nikdy nestalo, tak uvidim ci bude dal.
Krasny vecer preje Milena


23:53 5.1.2010 ODPOVĚĎ:
Dobrý večer Mileno,
děkuji za zprávu. Máš orgonit Šamanův průvodce a v tom je kombinace kamenů opál, vločkový černý obsidián a křišťál. Kdysi jsem četla, že černý vločkový obsidián jsou chycené sny... nevybavím si kde. Byl to článek který dál hovořil o indiánech, šamanech, ... A Opál je vědomí, emoce, sny a spravedlnost. I proto jsem nazvala obsidiánový orgonit Šamanův průvodce. Opál jsem přidala pro průzračnost, věděla jsem že půjde o sny.. a znám účinky opálu v orgonitu, vynořují se nesmírně staré sny, silné, symbolické, vstupují přímo do vědomí a pokud je člověk připravený, přichází katarze. Jsem ráda, že je působení podle kamenů tam kde být skutečně má a že se to celé potvrzuje. Moc ti děkuju za feedback, hodně to pro mě znamená! Přeji ti spoustu radosti a svobody ve všech snech a nejen v nich.
Hoplea

21:29 04.01.2010 | [@]

Uz se se svým kamínkem mazlím, je krásnej....
Co tomu predchazelo? Celej den jsem jak na trní, prisuzovala jsem to prvnimu dni v praci, po te dlouhe svatecni odmlce. obcas mi bylo do breku, ale nemela jsem duvod.odpoledne se kouknu na tvoje stranky a vidim HO, je krasnej, jeste si HO porovnavam s tim druhym, ktery patri kamaradce Mise...vecer prijdu z prace, a na rohozce pred bytem balicek a ja hned vedela....a to me jeste cekalo prekvapko! kaminek byl ulozenej v krasnym "domecku"....kocky jsou jak vymeneny, furt polehavaj a jsou na sebe, ty dva kocouri, nezvykle hodni...ze by to mel na svedomi muj kaminek?
Hned jsem se s nim pochlubila kde jsem mohla, nebo spis chela...nosim ho u sebe, jen nevim presne, jestli by mel mit sve misto a jeslti ho mam mit u sebe stale?
Mnohokrat DÍKY,
budu davat dalsi info o mem novem priteli, s nim zacina novej rok krasne:-)
M.F.
PF2010

(Orgonit Miminko, č.42)

2.1. 2010 11:04 | [@]

Milá Hopleo,
tak ti zase musím napsat. ( jenom doufám, že tě tím moc neotravuju, to bych fakt nechtěla...) Dneska, když jsem šla spát, tak jsem si dala orgonit na noční stolek. Celou noc se mi spalo tak nějak divně, špatně, jakobych nemohla pořádně usnout. Spíš jsem byla něco mezi. V alfa rytmu. Ale před tím jsem byla hodně unavená a spát jsem jít chtěla. Když už jsem usínala, tak mě v mé mysli probudilo zřetelné slovo, myšlenka, ale ne ode mě. Už nevím o co se jednalo. Ale když jsem se tímto způsobem probrala, tak jsem vnímala u orgonitu nějakou bytost. Ale strach jsem nevnímala. Spíš jsem to vnímala tak, připadalo mi to, že ta bytost z něho čerpala sílu, energii. Źe snad se mnou ani neměla nic společného. Nijak na sebe neupozorňovala. Jenom tam byla. Nevím, je to jenom můj pocit. Nechala jsem to tak být, otočila se na druhý bok a snažila se spát dál. Tak si říkám, jestli je tohle možné, aby si orgonit takhle někoho k sobě přitáhnul. Jestli je to takhle dobře. Ale na druhou stranu já nikomu nic zakazovat nechci a pokud by to pomohlo i někomu jinému, tak bych byla ráda. Teď ale nevím, jeslti si ho mám dávat do ložnice. Mě tyhle energie budí a asi jich tam muselo být víc, když jsem nemohla tvrdě usnout. Připadalo mě, jakoby se tam střídaly. No nevím.
Hezký den a měj se hezky
Ája

(Orgonit Saint Germain, č.38)


Chcete přečíst starší vzkazy? Klikněte si sem:
01 VZKAZY, otázky, odpovědi 14.11.2010 do 31.12.2009 [»]

Floraly Gombíky Osmistěny Náušnice Koule Srdíčka Ptáčci Kyvadla Fleur de Lys Koníčci Lotosy

Jsem autorem textů, fotografií a webu (není-li uvedeno jinak).
© 2009-2014 Orgonity od Hopley, MgA. Helena Kühnelová. Všechna práva vyhrazena.
"Orgonit" jako poradenství v oblasti zdravého životního stylu je chráněn ochrannou známkou ORGONIT ®

vyřizuje:
(Hoplea) MgA. Helena K ü h n e l o v á
Oblá 464/56, 63400 Brno
IČ: 73713473
tel.č.: 704 276 603
- když orgonity brousím, tak nic neslyším a někdy bývám v autě a tak, ale nejlépe mě zastihnete mezi 9-12h dopoledne a pak po 18 večer.
e-mail: pamawangmo@gmail.com
www.orgonite.cz
Subjekt není zapsán v obchodním rejstříku.
Subjekt není plátcem DPH.
Subjekt je autorem projektu a majitelem ochranné známky.
Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR 2000244071 / 2010

Bankovní spojení pro platby ze zahraničí do ČR:
IBAN je CZ0806000000000211743402
číslo účtu: 211743402/0600
Adresa obchodního místa banky, která vede tento účet:
GE Money Bank - Brno - Campus, Netroufalky 770/16, Brno 62500
Swift pro BIC: AGBACZPP

Platba je možná výhradně převodem na účet nebo dobírkou na účet.

V souladu se zákonem dodávám následující informaci, která se týká odstoupení od smlouvy a vrácení zboží:

Zboží zakoupené po internetu je samozřejmě možné do 14 dní vrátit bez udání důvodu. (Netýká se pochopitelně zakázkové výroby orgonitů ani individuálně vám psaných nativních horoskopů, partnerských horoskopů či návrhů drahokamových receptur :-) Po odstoupení od smlouvy musí zákazník předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní nepoškozené. Platba bude vrácena v plné výši do 14 dní, ne však dříve, než zákazník zboží předá nebo prokáže, že je odeslal. Náklady na dopravu zboží od zákazníka ke mě neproplácím. Záruka na zboží je minimálně dva roky - potřebuje-li náhodně poškozený orgonit z mé dílny opravu, ráda ji zajistím i dlouho poté.
Dokud vám orgonit slouží, ať je jako ze škatulky - napište mi: pamawangmo@gmail.com
Věnujte pozornost návodu k použití: http://orgonite.cz/navod_k_pouziti.php
Věnujte pozornost obchodním podmínkám: http://orgonite.cz/obchodni_podminky.php
Děkuji za vaši přízeň a za zájem o kouzelné kousky z mé dílny!

Poznámky do patičky:

Všechny předměty zde nabízené jsou prodávány jako dekorace do interieru nebo šperky. Používám pouze pravé drahé kameny, polodrahokamy, minerály.

Jsem řádně registrována na Puncovním úřadě, na Živnostenském úřadě, Na Finančním úřadě. Dělám to nejlepší, vlastními silami, a jen s tím, co mám k dispozici. Mám náklady, rizika a odpovědnost. Jsem povolána k trpělivosti, velkorysosti a vstřícnosti. Jiné to nebude. A tak rostu a tenhle projekt rozvíjím. Překonávám překážky. Čtu z hvězd a z těch subtilních strun skutečnosti. Jsem hrdá na svou práci a na to, co jsem už v životě dokázala. I když bych už dnes zase ledacos dokázala třeba líp. Jsem vděčná za vaši důvěru a otevřenost. A děkuji za všechna svěřená přání a tajemství.

Předměty z mé dílny jsou osobní talismany, orgonity, energetické hříčky s drahými kameny. Pamatujte, že orgonit je zvláštní talisman určený k očistě životní energie. Harmonizuje prostor ve svém energetickém dosahu. Je to instituce relaxační, podobně jako různé esence, kapičky z bylin, drahé kameny, nebo tarotové karty. Orgonit pulsuje energií, dýchá pránu. Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. Předávají pocit sebedůvěry a probouzí velkou odvahu.

Stránky slouží jako katalog. Líbí-li se vám moje práce, napište mi a zhmotním něco krásného i pro vás. Mohu vám napsat horoskop a navrhnout drahé kameny, které s ním souvisí. Mohu pro vás znovu vytvořit libovolný orgonit, který tu na stránkách najdete, znovu. Mohu na vaše přání napsat horoskop pro někoho, koho si přejete obdarovat.

GDPR a objednávání orgonitů/horoskopů ode mě. Platí:

"Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.“ orgonite.cz není e-shop, je to katalog, ze kterého si vybíráte, co vás zaujme a objednávku mi pak píšete e-mailem. Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO.

Informace o zpracování osobních údajů:

Tento dokument poskytuje informace o způsobu zpracování osobních dat a o právech s nimi souvisejících. MgA. Helena K ü h n e l o v á, Oblá 464/56, 63400 Brno, IČ: 73713473 uchovává následující informace:

- Identifikační údaje - zejména jméno, příjmení, titul, který jste uvedli v objednávce.

- Kontaktní údaje - hlavně adresa, e-mail a telefonní číslo.

- Tato data jsou využívána následujícím způsobem: Údaje zákazníka jsou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží není-li na základě jeho předchozího souhlasu domluveno jinak.

- Protože podnikám, vedu účetnictví, kde se mohou objevit informace o vašich platbách.

-Údaje, které uvedete při e-mailové komunikaci, zůstávají zachovány na mailovém serveru.

Jak dlouho vaše údaje držím? Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO. Pokud mám tento oprávněný zájem, nepotřebuji od zákazníků souhlas se zpracováním osobních údajů, protože je získávám, protože mě k tomu vede zákonná povinnost. Po uplynutí příslušných lhůt jsou data mazána. Informace o platbách jsou drženy po dobu danou zákonnými předpisy od jejich uskutečnění, tedy po dobu, kdy může být účetnictví předmětem finanční kontroly.

Jaké údaje o vás potřebuji? Jak můžete ovlivnit zpracování údajů? Za účelem vyřízení objednávky potřebuji být schopná vědet kdo jste a mít možnost se s vámi spojit. Za tímto účelem od vás potřebuji vaše identifikační a kontakní údaje.

Komu předávám vaše údaje: Pouze za účelem vyřízení objednávky, tedy její přepravy k vám, předávám vaše kontaktní údaje přepravní společnosti, nejčastěji české poště. Účetnictví spravuje Ing. Marcela Konečná účetní a finanční poradce.

Vaše další práva: Vaše data jsou zpracovávána transparentně, korektně a v souladu se zákonem. Máte právo na přístup ke svým údajům, na vysvětlení, jakož i další práva, pokud se domníváte, že zpracování není v pořádku. Také můžete podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně u soudu.

Taky se na mě můžete obrátit e-mailem, telefonem, přes formulář na orgonite.cz, tady přes facebook, nebo prostě přijít na koláč a kus řeči, ovšem ta poslední možnost jen po dohodě. Chodím normálně do práce jako vy a k tomu podnikám ;)

Aktualizováno: 15:59 6.5.2018
zde!   Křidélko: 532,-Kč Kč/ks
  Gombík: 686,-Kč Kč/ks
  Malé kyvadlo: 798,-Kč/ks
  Velké štíhlé kyvadlo: 1218,-Kč/ks
  Velké buclaté kyvadlo: 1358,-Kč/ks
  Čakrová kulička: 1610,- Kč/ks
  Srdíčko: 1160,- Kč/ks
  Lotos: 1500,- Kč/ks
  Floral: 1834,- Kč/ks
  Kulička 6cm: 1904,- Kč/ks
  Kulička 8cm: 2464,- Kč/ks
  Kulička 13cm: 5264,- Kč/ks
  Osmistěn: 924,- Kč/ks
  Fleur de Lys: 1200,-Kč/ks
  Ptáček letící: 1300,- Kč/ks
  Ptáček sedící: 1100,-Kč/ks
  Náušnice: 1000,- Kč/pár,
    komponenty Stříbro Ag 925/1000

  Nativní HOROSKOP
    a návrh drahokamové receptury:

    880,- Kč/ks

Navigace na těchto stránkách:

Pokyny k objednávání

Živnostenský list
Objednat orgonit na přání
Návod k použití
Facebook
Autor projektu
Blog

(To jen tak na okraj)


Mě je zas Poezie:
tak trochu chladno po těle
přehorko v srdci a tolik nesměle..

Přichází z ticha, to vždy, ta Poezie
Rodí se z noci, která sama sebou žije
Je to stav mysli, tak trochu vytržení
Maličké šílenství - jen jako pralinka
- malinká - v dárkovém nadělení.

Mě je Poezie. Už je to zase tady..
K půlnoci líbá jak anděl - kdo líbá, svádí!
Slyším jak cinkají střibřitá opálová
světélka. Okamžik věčnost trvá -
Věštím v něm o zítřku: že ráno povstane,
andělů zástup nesmírný - každý jednoho dostane
Každý kdo s vinou, každý kdo bez viny.

/Hoplea 22:49 13.7.2011/

Úvod | Novinky | K prodeji | Katalog & Fotogalerie | Talisman na míru | Co, Proč & Jak | Zkušenosti | Kontakt

Drahokamové receptury od Hopley [»]

Andělé:

Anděl Strážný
Gabriel
Chamuel
Lucifer (Jitřenka)
Metatron
Nathanael
Michael
Rafael

Mistrovské energie:

El Morya
Helion (Horus)
Kamakura
Kwan-Yin
Lady Nada
Lady Portia
Maria (Modrá Sasanka)
Lao C (Nebeský Vodopád)
Pallas Athena
Saint Germain

Čakrové energie:

1. Muladhara
2. Svadhisthana
3. Manipura
4. Anaháta
5. Višuddhi
6. Adžňa
7. Sahasrára

Další oblíbené archetypy:

Afrodite
Congruentia-Harmonie
Constantine
Dar Moudrosti
Duhová Luna
Durga
Epona
Face a la Mer
Himalaya
Chesbet
Jednorožec
Jitřenka-Lucifer
Kadyn
Láska a štěstí
Lungta-Májový Vítr
Malý Vodní Drak
Miminko
Návrat Jupiterův
Něha
Panna Slunce
Phoenix
Porta Coeli
Quercus Rubra
Racek
Rosa Coeli
Šamanův Průvodce
Shining Shanti
Slunce v Duši
Slunceplášť
Smaragdový Hrad
Stín
Velká Watanai

Pro vaši inspiraci:
Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání.Generátor banálních pravd:
[]

[CNW:Counter]