orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej


NĚHA, orgonitový talisman od Hopleyorgonit od Hopley
kat.č.2012012403

Něha

kombinace kamenů:
bílý topaz, fuchsit, chalkopyrit, fluorit

Něha. Všeobjímající, hřejivá, přinášející úlevu a bezpečí. Něha se nedá vysvětlit slovy, jen se cítit, vnímat, prožívat. Je úkrytem, útočištěm i modlitbou. Povstává z důvěry a je projevem lásky.

Zpět na receptury [»]


Afirmace, symbolika, poslání
Něha, energetické pole, povstalo ze základu na chráněném místě a povzneslo ducha. Představte si místo velké síly, chráněné dokonale (chalkopyrit). Místo obehnané mocnou bílou zdí nebo náručí, skrze kterou lze nahlížet ven. Místo plné slunce, otevřené k nebi jako oko. Místo pokryté měkkým kobercem krátké, husté a chladivé trávy, která zklidňuje smysly (fluorit). Z tohoto místa velké duvěry se rodí Něha (fuchsit). Povstává přímo ze základu a stoupá vzhůru, k nebi. Důvěra je přijetí bezpečí.Drahé kameny v receptuře:

Topaz bílý dává přízeň osudu. Je jako slza strážného anděla. Horkosti ulevuje. Topaz je ochranný kámen proti všem protivenstvím. Vyhání zlé duchy, zahání z duše strach, ochrání před uřknutím. Pozvedá mysl k naději. Vhodný pro umělce, neboť inspiruje řešení, dává vnuknutí, inspiraci. Přivádí moudrost v těžkých chvílích, které se jeví jako bezvýchodné.

Fuchsit je zesilovač energetického pole, navyšuje potenciál. Odplavuje energetické blokády, zbavuje pocitů pokoření. Dává sílu k překonání problémů vlastními silami. Fuchsit umožňuje odplavovat pocity nemilovatelnosti, malé sebejistoty, strachu ze ztráty. Uvádí se k fuchsitu, že zvyšuje fyzickou pohyblivost, uvádí energie do pohybu a boří hráze v toku energií vystavěné. Ovlivňuje základní čakru, solar plex, druhou čakru (v návaznosti na to všechny tekutiny v těle, krev, plazmu).

Fluorit je kámen silně hojivých vibrací. Je lékařem pro tělo a terapeutem pro mysl. Podporuje duševní rozvoj, osobní růst. Přináší silnou ochrannou moc, chrání myšlenky. Dává dar rozeznávat léčivé vibrace, uspořádat si myšlenky a jednání, zvyšuje naše analytické schopnosti, odhad, plánování. Zvyšuje sebedůvěru a duševní koordinaci. Fluorit může být velmi pestrý, ale většinou jeho krystaly mají barvu zelenou-fialovou. Je to projektivní kámen a je vhodný ke spojování a posilování mnoha jiných krystalů. Negativní energie se před ním stahují pryč.

Chalkopyrit je kámen pro senzibily, proutkaře a léčitele - silně u nich zvyšuje vnímavost a schopnosti. Ochraňuje je před nežádoucím vydáváním vlastní energie. Energizuje auru a činí jí nedotknutelnou, chrání ji magneticky. Přivádí do energetického pole nositele nekonečnou energii a veškeré informace vesmíru. Uvolňuje veškeré energetické blokády. Pomáhá při léčení všech energií, umožňuje volný tok energie. Tím napomáhá zdravé buněčné tvorbě a buňky mohou regenerovat. Mimo probuzený a očištěný tok energie Chalkopyrit navíc otvírá a čistí korunní čakru - skrze vědomí samotné.Galerie:

Talismany ihned k odběru zde [»]

orgonit od Hopley
kat.č.2012012403


Orgonit Něha přišel 11:11 15.5.2010, předcházelo mu přání od Tuleň,
které ponechávám v původním znění, jak mi přišlo na Skype:

"...najednou mi přišlo jak blesk z čistého nebe - PROČ NEUDĚLAT MECHOVĚ ZACHUMLANOU HLADIVOU, OBLOU, HŘEJIVOU A PŘIJÍMAJÍCÍ KOMBINACI ÚLEVY A BEZPEČÍ(?)...TAK, ABY RADOST A MOTIVACE K "CESTĚ" MOHLA BÝT ZNOVUOBNOVENA.... - takový výsostný prostor, který nemusí být vlastním řešením, ale PŘINÁŠÍ MOŽNOST nadechnutí a vydechnutí v obtížných životních chvílích - BEZE SLOV VYSVĚTLOVÁNÍ, STUDU, VZPOMÍNEK... ÚZEMÍ "POZITIVNA", KTERÉ POSKYTUJE PROSTOR K SPÁNKU, KTERÝ ZREGENERUJE A UMOŽNÍ JÍT ZAS DÁL, BEZPEČNÝ - HÁJENÝ (I KDYŽ DOČASNÝ ÚKRYT), ZASTŘEŠUJÍCÍ POCHOPENÍ, BEZPODMÍNEČNÉ PŘIJÍMÁNÍ (I KDYŽ NE SLEPÝ SOUHLAS) A LÁSKYPLNÉ PŘIJETÍ...PŘÁTELSKÁ RUKA, KTERÁ STISKNE BEZ VÝČITEK A DRŽÍ, OBJETÍ MILUJÍCÍHO A MILOVANÉHO......, MEZIČAS - MEZIPROSTOR - ŠANCE, OBROVSKÉ PŘÁNÍ - MODLITBA - TOUHA A VLASTNĚ PŘEDPOKLAD, ABY SEMÍNKO NADĚJE STÁVAJÍCÍ SE POMALU STROMEM ŘEŠENÍ PADLO NA ÚRODNOU PŮDU...A BOLAVÉ SRDCE SE UZDRAVILO - MOHLO BÝT - I SVÝM PŘIČINĚNÍM - UZDRAVENO...."

Ten nápad navazuje na zážitek z hypnózy:

"...byla jsem v nějakém prostoru - barvy - zelená bílá, "průhledná" - byla to nějaká louka ohraničená něčím dokola obíhajícím vysokým bílým - jako spojité bílé zdi - občas oválné nebo kulaté "okno" - průhledné nebo úplně průchozí...po okrajích dole oblouhovité "průchody" - uprostřed té louky stálo "cosi" - byl to buď dům nebo zvláštní netypoicky vypadající létající talíř (možná obojí - 2 v jednom - nevím) - všechno bylo "z linií a křivek" - nikde nic ostrého - všechno obtékající - oválné (styl - knihovna chobotnice - tak asi)......a najednou - jak tak koukám - se začaly z trávy "vylupovat" - jakoby vyrostly a odlouply se hned od země různě velké - některé hodně velké - bílé a zelené chlupaté koule a jako balonky pomalu stoupaly k nebi (když jsem zvedla hlavu - zjistila jsem, že se stěny - ty bílé - obíhající nahoře jakoby přibližují, ale průchod - a to docela velký- kruhový nebo spíš oválný - těžko říct tam byl...ty koule byly zvláštně chlupaté a jakoby mechové a kompaktní, nesoucí nějaké "poselství" - možná... bylo to celé nějak strašně důležité, ale zároveň velmi samozřejmé - sama jsem se nejvíc divila sama sobě, že se nedivím..."

"...ten prvek něhy je tam - i v té vizi i v tom dalším - specificky důležitý - ten totiž chybí obecně nejvíc...vymírá bohužel - láska je "možná" jakš takš chápána (i když různými lidmi různě)..., radost, štěstí..hmmm......ale něha - ta se nedá vysvětlit slovy...ta se dá jenom prožívat, vnímat či přesálat....důležité je i to zaobalení té něhy...jistě - dokola pravotočivě (jako "twister" - ten nanuk - ale z několika vrstev - to je individuální)...jako když maminka hladí své dítě, jako když tanečník tančí v tranzu na pódiu a lidé uchváceni opisují ty křivky, které tančí milionem očí, srdcí...jako když se zamotá několik kvalit do jedné, jako když se partneři propletou až do úplného sjednocení při milování - TO je něha...a o tu jde... ta dává prostor a sílu ...v ní (spolu s LÁSKOU, v které je rozpuštěna) všechno začíná a končí......."tulení tulení"...jemné proplétání s příchutí respektu v rámci přijímání...něha...něha povstávající z lásky..."

Tuleni moc ti děkuji za odvahu a otevřenost a sdílení. Díky tobě přichází Něha, pro všechny, kterým bude sloužit, které bude chránit a inspirovat!

Floraly Gombíky Osmistěny Náušnice Koule Srdíčka Ptáčci Kyvadla Fleur de Lys Koníčci Lotosy

Jsem autorem textů, fotografií a webu (není-li uvedeno jinak).
© 2009-2014 Orgonity od Hopley, MgA. Helena Kühnelová. Všechna práva vyhrazena.
"Orgonit" jako poradenství v oblasti zdravého životního stylu je chráněn ochrannou známkou ORGONIT ®

vyřizuje:
(Hoplea) MgA. Helena K ü h n e l o v á
Oblá 464/56, 63400 Brno
IČ: 73713473
tel.č.: 704 276 603
- když orgonity brousím, tak nic neslyším a někdy bývám v autě a tak, ale nejlépe mě zastihnete mezi 9-12h dopoledne a pak po 18 večer.
e-mail: pamawangmo@gmail.com
www.orgonite.cz
Subjekt není zapsán v obchodním rejstříku.
Subjekt není plátcem DPH.
Subjekt je autorem projektu a majitelem ochranné známky.
Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR 2000244071 / 2010

Bankovní spojení pro platby ze zahraničí do ČR:
IBAN je CZ0806000000000211743402
číslo účtu: 211743402/0600
Adresa obchodního místa banky, která vede tento účet:
GE Money Bank - Brno - Campus, Netroufalky 770/16, Brno 62500
Swift pro BIC: AGBACZPP

Platba je možná výhradně převodem na účet nebo dobírkou na účet.

V souladu se zákonem dodávám následující informaci, která se týká odstoupení od smlouvy a vrácení zboží:

Zboží zakoupené po internetu je samozřejmě možné do 14 dní vrátit bez udání důvodu. (Netýká se pochopitelně zakázkové výroby orgonitů ani individuálně vám psaných nativních horoskopů, partnerských horoskopů či návrhů drahokamových receptur :-) Po odstoupení od smlouvy musí zákazník předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní nepoškozené. Platba bude vrácena v plné výši do 14 dní, ne však dříve, než zákazník zboží předá nebo prokáže, že je odeslal. Náklady na dopravu zboží od zákazníka ke mě neproplácím. Záruka na zboží je minimálně dva roky - potřebuje-li náhodně poškozený orgonit z mé dílny opravu, ráda ji zajistím i dlouho poté.
Dokud vám orgonit slouží, ať je jako ze škatulky - napište mi: pamawangmo@gmail.com
Věnujte pozornost návodu k použití: http://orgonite.cz/navod_k_pouziti.php
Věnujte pozornost obchodním podmínkám: http://orgonite.cz/obchodni_podminky.php
Děkuji za vaši přízeň a za zájem o kouzelné kousky z mé dílny!

Poznámky do patičky:

Všechny předměty zde nabízené jsou prodávány jako dekorace do interieru nebo šperky. Používám pouze pravé drahé kameny, polodrahokamy, minerály.

Jsem řádně registrována na Puncovním úřadě, na Živnostenském úřadě, Na Finančním úřadě. Dělám to nejlepší, vlastními silami, a jen s tím, co mám k dispozici. Mám náklady, rizika a odpovědnost. Jsem povolána k trpělivosti, velkorysosti a vstřícnosti. Jiné to nebude. A tak rostu a tenhle projekt rozvíjím. Překonávám překážky. Čtu z hvězd a z těch subtilních strun skutečnosti. Jsem hrdá na svou práci a na to, co jsem už v životě dokázala. I když bych už dnes zase ledacos dokázala třeba líp. Jsem vděčná za vaši důvěru a otevřenost. A děkuji za všechna svěřená přání a tajemství.

Předměty z mé dílny jsou osobní talismany, orgonity, energetické hříčky s drahými kameny. Pamatujte, že orgonit je zvláštní talisman určený k očistě životní energie. Harmonizuje prostor ve svém energetickém dosahu. Je to instituce relaxační, podobně jako různé esence, kapičky z bylin, drahé kameny, nebo tarotové karty. Orgonit pulsuje energií, dýchá pránu. Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. Předávají pocit sebedůvěry a probouzí velkou odvahu.

Stránky slouží jako katalog. Líbí-li se vám moje práce, napište mi a zhmotním něco krásného i pro vás. Mohu vám napsat horoskop a navrhnout drahé kameny, které s ním souvisí. Mohu pro vás znovu vytvořit libovolný orgonit, který tu na stránkách najdete, znovu. Mohu na vaše přání napsat horoskop pro někoho, koho si přejete obdarovat.

GDPR a objednávání orgonitů/horoskopů ode mě. Platí:

"Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.“ orgonite.cz není e-shop, je to katalog, ze kterého si vybíráte, co vás zaujme a objednávku mi pak píšete e-mailem. Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO.

Informace o zpracování osobních údajů:

Tento dokument poskytuje informace o způsobu zpracování osobních dat a o právech s nimi souvisejících. MgA. Helena K ü h n e l o v á, Oblá 464/56, 63400 Brno, IČ: 73713473 uchovává následující informace:

- Identifikační údaje - zejména jméno, příjmení, titul, který jste uvedli v objednávce.

- Kontaktní údaje - hlavně adresa, e-mail a telefonní číslo.

- Tato data jsou využívána následujícím způsobem: Údaje zákazníka jsou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží není-li na základě jeho předchozího souhlasu domluveno jinak.

- Protože podnikám, vedu účetnictví, kde se mohou objevit informace o vašich platbách.

-Údaje, které uvedete při e-mailové komunikaci, zůstávají zachovány na mailovém serveru.

Jak dlouho vaše údaje držím? Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO. Pokud mám tento oprávněný zájem, nepotřebuji od zákazníků souhlas se zpracováním osobních údajů, protože je získávám, protože mě k tomu vede zákonná povinnost. Po uplynutí příslušných lhůt jsou data mazána. Informace o platbách jsou drženy po dobu danou zákonnými předpisy od jejich uskutečnění, tedy po dobu, kdy může být účetnictví předmětem finanční kontroly.

Jaké údaje o vás potřebuji? Jak můžete ovlivnit zpracování údajů? Za účelem vyřízení objednávky potřebuji být schopná vědet kdo jste a mít možnost se s vámi spojit. Za tímto účelem od vás potřebuji vaše identifikační a kontakní údaje.

Komu předávám vaše údaje: Pouze za účelem vyřízení objednávky, tedy její přepravy k vám, předávám vaše kontaktní údaje přepravní společnosti, nejčastěji české poště. Účetnictví spravuje Ing. Marcela Konečná účetní a finanční poradce.

Vaše další práva: Vaše data jsou zpracovávána transparentně, korektně a v souladu se zákonem. Máte právo na přístup ke svým údajům, na vysvětlení, jakož i další práva, pokud se domníváte, že zpracování není v pořádku. Také můžete podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně u soudu.

Taky se na mě můžete obrátit e-mailem, telefonem, přes formulář na orgonite.cz, tady přes facebook, nebo prostě přijít na koláč a kus řeči, ovšem ta poslední možnost jen po dohodě. Chodím normálně do práce jako vy a k tomu podnikám ;)

Aktualizováno: 15:59 6.5.2018
zde!   Křidélko: 532,-Kč Kč/ks
  Gombík: 686,-Kč Kč/ks
  Malé kyvadlo: 798,-Kč/ks
  Velké štíhlé kyvadlo: 1218,-Kč/ks
  Velké buclaté kyvadlo: 1358,-Kč/ks
  Čakrová kulička: 1610,- Kč/ks
  Srdíčko: 1160,- Kč/ks
  Lotos: 1500,- Kč/ks
  Floral: 1834,- Kč/ks
  Kulička 6cm: 1904,- Kč/ks
  Kulička 8cm: 2464,- Kč/ks
  Kulička 13cm: 5264,- Kč/ks
  Osmistěn: 924,- Kč/ks
  Fleur de Lys: 1200,-Kč/ks
  Ptáček letící: 1300,- Kč/ks
  Ptáček sedící: 1100,-Kč/ks
  Náušnice: 1000,- Kč/pár,
    komponenty Stříbro Ag 925/1000

  Nativní HOROSKOP
    a návrh drahokamové receptury:

    880,- Kč/ks

Navigace na těchto stránkách:

Pokyny k objednávání

Živnostenský list
Objednat orgonit na přání
Návod k použití
Facebook
Autor projektu
Blog

(To jen tak na okraj)


Mě je zas Poezie:
tak trochu chladno po těle
přehorko v srdci a tolik nesměle..

Přichází z ticha, to vždy, ta Poezie
Rodí se z noci, která sama sebou žije
Je to stav mysli, tak trochu vytržení
Maličké šílenství - jen jako pralinka
- malinká - v dárkovém nadělení.

Mě je Poezie. Už je to zase tady..
K půlnoci líbá jak anděl - kdo líbá, svádí!
Slyším jak cinkají střibřitá opálová
světélka. Okamžik věčnost trvá -
Věštím v něm o zítřku: že ráno povstane,
andělů zástup nesmírný - každý jednoho dostane
Každý kdo s vinou, každý kdo bez viny.

/Hoplea 22:49 13.7.2011/

Úvod | Novinky | K prodeji | Katalog & Fotogalerie | Talisman na míru | Co, Proč & Jak | Zkušenosti | Kontakt

Drahokamové receptury od Hopley [»]

Andělé:

Anděl Strážný
Gabriel
Chamuel
Lucifer (Jitřenka)
Metatron
Nathanael
Michael
Rafael

Mistrovské energie:

El Morya
Helion (Horus)
Kamakura
Kwan-Yin
Lady Nada
Lady Portia
Maria (Modrá Sasanka)
Lao C (Nebeský Vodopád)
Pallas Athena
Saint Germain

Čakrové energie:

1. Muladhara
2. Svadhisthana
3. Manipura
4. Anaháta
5. Višuddhi
6. Adžňa
7. Sahasrára

Další oblíbené archetypy:

Afrodite
Congruentia-Harmonie
Constantine
Dar Moudrosti
Duhová Luna
Durga
Epona
Face a la Mer
Himalaya
Chesbet
Jednorožec
Jitřenka-Lucifer
Kadyn
Láska a štěstí
Lungta-Májový Vítr
Malý Vodní Drak
Miminko
Návrat Jupiterův
Něha
Panna Slunce
Phoenix
Porta Coeli
Quercus Rubra
Racek
Rosa Coeli
Šamanův Průvodce
Shining Shanti
Slunce v Duši
Slunceplášť
Smaragdový Hrad
Stín
Velká Watanai

Pro vaši inspiraci:
Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání.Generátor banálních pravd:
[]

[CNW:Counter]