orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej


NEBESKÝ VODOPÁD, orgonitový talisman od Hopley


Nebeský Vodopád

kombinace kamenů:
Aventurin, Křemen, Mramor, Sodalit, Safír (vodní safír Iolit)

Vytvořte atmosféru rovnosti a důvěry. Vaše vnímavost dává pokoj a probouzí porozumění. Věnujte pozornost aktuálním stavům života, ale nepokoušejte se zastavit vodopád. Neskrývejte svoje kvality, nic nenechávejte Napotom. Svět je právě takový, jaký je teď - prožívejte čisté a nezatížené vědomí, jasné, průzračné a dokonale pohyblivé. Všechny těžkosti života se začínají rozpouštět již v tom okamžiku, kdy se nashromáždily.

Zpět na receptury [»]


Afirmace, symbolika, poslání:

Rovnost. Sdělte světu, co vám leží na srdci!

Afirmace, symbolika, poslání: Nebeský Vodpád může být vaší schopností vyjádřit věci obtížně sdělitelné. Vytvořte atmosféru rovnosti a důvěry. je to právě vaše vnímavost, co dává situaci pokoj a co probouzí porozumění ostatních.

Buďte jako voda - Voda zachovává jedinou hladinu. Padá-li shůry, je sestoupením inspirace. Vrací-li se do atmosféry, je aspirací, letícím přáním, které se někde zhmotní.

A vodopád? Možná je to probuzení téměř nehybného snu. Vodopád je stále čerstvá voda, živá voda, voda plná aktivity a radosti z pohybu. Dejte porozumění aktuálním stavům života, ale nepokoušejte se zastavit vodopád. Neskrývejte svoje kvality a žijte teď!Drahé kameny použité v receptuře:

Aventurin modrý působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s ochranou skrytých věcí. Účinný duševní léčitel. Posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost. Navozuje pokoj, mír a klid. Stav, němž jsme "bezpečně přikryti modrým pláštěm", nerušeni. (Modrý je aventurin jako lem roucha Panny Marie. Ušlechtilejší, mikrokrystalická odrůda tohoto drahého kamene je modrý chalcedon.) Tělo, mysl i ducha uvádí do stavu blažené milosti, ochrany a požehnání. Nechává štvanou mysl konečně spočinout a plynout. Aventuríny se používají k ochraně domů a zahrad před geopatogenními zónami.

Sodalit - říká se, že tento z modrých kamenů má vibrace nejintenzivnější. Dává porozumění aktuálním stavům života, spojuje logiku s intuicí, posiluje koncentraci, zklidňuje rozbouřenu hladinu citů a zbavuje strachu, chrání před projevy hněvu, zbavuje malicherných výčitek a vin. Pomáhá navodit rovnováhu tím, že spojuje ducha a hmotu. Je zdrojem síly ubránit svou loď v bouři, takže v každé situaci zůstáváme věrni sobě a blízkým na stejné lodi. Sodalit umí rozpouštět strach z onemocnění a jeho hojivé vibrace působí na nervový systém.

Bílý Křemen je symbolicky sníh, sníh tající ve vodopád svěžího času - pod ním se zem probudí, ožije, obnoví v jaro. Uvádí se, že odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, že čistí geopatogenní zóny. Působí proti bolehlavu, posiluje koncentraci při meditaci či modlitbě. Dává osvěžení podobně jako semenný zvuk (mantra) "Ti! Ti! Ti!" - snad je to ekvivalentem kapiček z tajícího sněhu.

Modrý Safír hledá duchovní pravdu. Je symbolikou moudrosti p odobné oceánu - zahrnuje vše, přestože vlny na hladině se mění: hladina je jednou hladká a průzračná jako zrcadlo, jindy zmítaná bouří. Pod vlnami leží klid a poklady. Safír je jako bdělý stav pravdy a "takovosti", pomáhá meditující mysli povšimnout si, jak myšlenky přichází a odchází, tak jako vlny, zatímco moře samotné zůstává na místě. Safír pomáhá soustředit se, uvolňuje napětí, zbavuje nervozity. Safír míval velký význam ve věštírnách. Přitahuje bohatství a prosperitu. Pomáhá dosáhnout práva, usnadňuje sebevyjádření.

Bílý Mramor symbolizuje Vznešené a Ušlechtilé. Je to materiál oblíbený sochaři, kteří oslavují dokonalou podobu lidského těla. V mramoru leží nádherná podoba řeckých bohů a bohyní. Výraz Mramor pochází z řečtiny a znamená "zářící kámen". Je amuletem, protože působí proti negativním silám a svého majitele chrání. "Zářící Kámen" je metamorfizovaným vápencem: je horninou, která prošla proměnou magickým procesem v lůnu Země, kde tlakem a časem vykrystalizoval původní měkký a beztvarý vápenec v jiskřící a tvrdý kámen. Astrologicky souvisí se znamením Raka.

Floraly Gombíky Osmistěny Náušnice Koule Srdíčka Ptáčci Kyvadla Fleur de Lys Koníčci Lotosy

Jsem autorem textů, fotografií a webu (není-li uvedeno jinak).
© 2009-2014 Orgonity od Hopley, MgA. Helena Kühnelová. Všechna práva vyhrazena.
"Orgonit" jako poradenství v oblasti zdravého životního stylu je chráněn ochrannou známkou ORGONIT ®

vyřizuje:
(Hoplea) MgA. Helena K ü h n e l o v á
Oblá 464/56, 63400 Brno
IČ: 73713473
tel.: 00420 733 322 820
e-mail: pamawangmo@gmail.com
www.orgonite.cz
Subjekt není zapsán v obchodním rejstříku.
Subjekt není plátcem DPH.
Subjekt je autorem projektu a majitelem ochranné známky.
Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR 2000244071 / 2010

Bankovní spojení pro platby ze zahraničí do ČR:
IBAN je CZ0806000000000211743402
číslo účtu: 211743402/0600
Adresa obchodního místa banky, která vede tento účet:
GE Money Bank - Brno - Campus, Netroufalky 770/16, Brno 62500
Swift pro BIC: AGBACZPP

Platba je možná také přes PayPal a v určitých případech dobírkou či v hotovosti.


V souladu se zákonem dodávám následující informaci, která se týká odstoupení od smlouvy a vrácení zboží:

Zboží zakoupené po internetu je samozřejmě možné do 14 dní vrátit bez udání důvodu. (Netýká se pochopitelně zakázkové výroby orgonitů ani individuálně vám psaných nativních horoskopů, partnerských horoskopů či návrhů drahokamových receptur :-) Po odstoupení od smlouvy musí zákazník předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní nepoškozené. Platba bude vrácena v plné výši do 14 dní, ne však dříve, než zákazník zboží předá nebo prokáže, že je odeslal. Náklady na dopravu zboží od zákazníka ke mě neproplácím. Záruka na zboží je minimálně dva roky - potřebuje-li náhodně poškozený orgonit z mé dílny opravu, ráda ji zajistím i dlouho poté.
Dokud vám orgonit slouží, ať je jako ze škatulky - napište mi: pamawangmo@gmail.com
Věnujte pozornost návodu k použití: http://orgonite.cz/navod_k_pouziti.php
Věnujte pozornost obchodním podmínkám: http://orgonite.cz/obchodni_podminky.php
Děkuji za vaši přízeň a za zájem o kouzelné kousky z mé dílny!

Poznámky do patičky:

Všechny předměty zde nabízené jsou prodávány jako dekorace do interieru nebo šperky. Používám pouze pravé drahé kameny, polodrahokamy, minerály.

Jsem řádně registrována na Puncovním úřadě, na Živnostenském úřadě, Na Finančním úřadě. Jsem živnostník, malé OSVČko. Pozn.: Živnostník je člověk, který nemá práci a který se pokouší protlouct na vlastní pěst. To je můj případ. Dělám to nejlepší, vlastními silami, a jen s tím, co mám k dispozici. Mám náklady, rizika a odpovědnost. Jsem povolána k trpělivosti, velkorysosti a vstřícnosti. Jiné to nebude. A tak rostu a tenhle projekt rozvíjím. Překonávám překážky. Čtu z hvězd a z těch subtilních strun skutečnosti. Jsem hrdá na svou práci a na to, co jsem už v životě dokázala. I když bych už dnes zase ledacos dokázala třeba líp. Jsem vděčná za vaši důvěru a otevřenost. A děkuji za všechna svěřená přání a tajemství.

Předměty z mé dílny jsou osobní talismany, orgonity, energetické hříčky s drahými kameny. Pamatujte, že orgonit je zvláštní talisman určený k očistě životní energie. Harmonizuje prostor ve svém energetickém dosahu. Je to instituce relaxační, podobně jako různé esence, kapičky z bylin, drahé kameny, nebo tarotové karty. Orgonit pulsuje energií, dýchá pránu. Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. Předávají pocit sebedůvěry a probouzí velkou odvahu.

Stránky slouží jako katalog. Líbí-li se vám moje práce, napište mi a zhmotním něco krásného i pro vás. Mohu vám napsat horoskop a navrhnout drahé kameny, které s ním souvisí. Mohu pro vás znovu vytvořit libovolný orgonit, který tu na stránkách najdete, znovu. Mohu na vaše přání napsat horoskop pro někoho, koho si přejete obdarovat. Nebo pro vaše děti.

Aktualizováno: 14:35 17.2.2015
Floraly 13 ks

Sdíčka - minifloraly 8 ks

Kyvadla 1 ks

Lotosy poznání 2 ks

Ptáčci 2 ks

Koule hojnosti

Fleur de Lys

Náušnice 3 páry
Stříbro Ag 925/1000

Doplňky, podstavce..

Navigace na těchto stránkách:

Pokyny k objednávání
OBCHODNÍ PODMÍNKY
ZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA
Živnostenský list
Objednat orgonit na přání
Návod k použití
Facebook
Oblíbené odkazy a spřátelené weby
Autor projektu

(To jen tak na okraj)


Mě je zas Poezie:
tak trochu chladno po těle
přehorko v srdci a tolik nesměle..

Přichází z ticha, to vždy, ta Poezie
Rodí se z noci, která sama sebou žije
Je to stav mysli, tak trochu vytržení
Maličké šílenství - jen jako pralinka
- malinká - v dárkovém nadělení.

Mě je Poezie. Už je to zase tady..
K půlnoci líbá jak anděl - kdo líbá, svádí!
Slyším jak cinkají střibřitá opálová
světélka. Okamžik věčnost trvá -
Věštím v něm o zítřku: že ráno povstane,
andělů zástup nesmírný - každý jednoho dostane
Každý kdo s vinou, každý kdo bez viny.

/Hoplea 22:49 13.7.2011/

Úvod | Novinky | K prodeji | Katalog & Fotogalerie | Talisman na míru | Co, Proč & Jak | Zkušenosti | Kontakt

Drahokamové receptury od Hopley

Přečtěte si více a prohléděte si galerii [»]

Andělé:

Anděl Strážný
Gabriel
Chamuel
Lucifer (Jitřenka)
Metatron
Nathanael
Michael
Rafael

Mistrovské energie:

El Morya
Helion (Horus)
Kamakura
Lady Nada
Lady Portia
Maria (Modrá Sasanka)
Pallas Athena
Saint Germain

Komplet, abecedně řazeno:

Anděl Strážný
Congruentia-Harmonie
Constantine
Dar Moudrosti
Duhová Luna
Durga
Epona
Face a la Mer
Gabriel
Himalaya
Horus,
Chamuel
Chesbet
Jednorožec
Jitřenka-Lucifer
Lungta-Májový Vítr
Malý Vodní Drak
Metatron
Miminko
Modrá Sasanka
Moje Jaro
Nathanael
Nebeský Vodopád
Něha
Růžové Svítání
Panna Slunce
Phoenix
Porta Coeli
Quercus Rubra
Racek
Saint Germain
Šamanův Průvodce
Shining Shanti
Slunce v Duši
Slunceplášť
Sluneční Štír
Smaragdový Hrad
Velká Watanai

Pro vaši inspiraci:
Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání.Generátor banálních pravd:
[]

[CNW:Counter]