orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej


JITŘENKA (Lucifer), orgonitový talisman od Hopley

Téma: Tajemství překročení hranic

ORGONITE by Päma Wangmo
kat.č.2010111002

Lucifer

kombinace kamenů:
Safír žlutý, Turmalín černý, možno s Galenitem a Onyxem a s diamantem (s diamantovým prachem)

Za hranicí vědomého světa je neviditelný svět, neproniknutelný jako nejtemnější noc. Jako za těžkou oponou tu existuje ta část našeho vědomí, o které se chceme domnívat, že neexistuje. To, co vzbuzuje náš strach a odpor do té míry, že to popřeme, vytěsníme, úplně před tím utečeme. Totiž, proniká-li nevědomí do vědomí, může to znamenat strach. A také vnitřní konflikt. Za tou těžkou oponou jsou věci, které jsme uvrhli do Stínu.

Ve Stínu se však pohybuje cosi osvíceného - ano, to je on: Světlonoš, Lucifer, Syn Jitra, Helel ben Šachar... Nosí tu "Šat ušitý ze Stínu", tedy má tady svou hrozivou podobu, ale je nejzářivějším z andělů. On napovídá: "Rozumím bolesti. Ve všech svých lidských zrozeních jsem zemřel rukou člověka, jako oběť jeho hříchu. Já znám povahu utrpení a povahu Stínu. Do Stínu vržení démoni jsou tu pod mou vládou - jak oni mě nenávidí! :) Já nesu Světlo, to Světlo, které svítí v člověku a temnota ho nepohltila. Upokoj se, překroč hranice svého strachu a získej zpátky Jednotu."

Afirmace, symbolika, poslání:

Věřit ve Světlo, i když se vám zdá, že se pohybujete peklem, znamená kráčet s Luciferem = se Světlo-nošem.

Vyvléct část sebe sama ze Stínu a získat tak zpátky onu potřebou základní Jednotu, to dokážeme jen s jistou porcí Sebejistoty - Sebejistí jsme Odvážní, Smělí a Hrdí. Lucifer je Odvážný, Smělý a Hrdý. A Sebejistý. S ním je tu Odvaha i Ochota řešit tu zatracenou situaci. Lucifer vám při tom radí: "Když procházíte peklem, pořád jděte!" Nezastavujte se. Hněv vám nepomůže. Pomsta vám nepomůže. Hysterické výlevy vám nepomůžou. Pomůže vám jen vaše vlastní ochota - přijmout pomoc, která vás posilní. Radu, která vás povzbudí. Pomůže vám, když budete vnímaví k možnostem, které se mohou objevit i tam, kde to nečekáte. Pomůže vám, když budete jednat přiměřeně a odpovědně ve své situaci- tedy se Svědomím. Pomůže vám, když si uvědomíte, s čím se to skutečně potýkáte. Kráčejte peklem svižně - a "pila pali", což je Brněnsky "rychle odtud"!


Pozn.: Světlonoš, lat. Lucifer, Jitřenka, Helel bel Šachar, Zářící syn jitra.

Slovo Lucifer pochází z latiny (lux = světlo, fero = nesu), v překladu "světlonoš". V prvé řadě jde o jitřní hvězdu, Venuši, tedy Jitřenku. Planetu Venuši pravděpodobně římští astrologové nazývali Lucifer, než dostala až pozdější, křestanské éře, své dnešní jméno. V bibli, ve starém zákoně, je v hebrejštině jako "helel ben šachar", „zářící, syn jitra“. „Ben šachar“ tedy označuje skutečnost, že vychází k ránu jako posel dne.

Pozn.: Archandělé i andělé jsou součástí monoteistických náboženských tradic (judaismu, křesťanství, islámu..) - přestože je různá náboženství zmiňují, tyto bytosti jsou necírkevní - nepatří k žádnému určitému náboženství.

Tarotová karta XVII. Velké Arkány. Naděje a slibná budoucnost. Jasná představa. Stanovení cíle.


Rovina ke zpracování. Pro koho talisman je:

- pro ty, kteří mají strach. Pro ty, které vyděsilo zlo, jako skutečná a reálná síla archetypálního rozměru. Pro ty, kteří se bojí spatřit něco svého - mají problém se Svědomím. Pro ty, kteří mají pocit, že "uvízli v pekle" (" ..povstali proti mě vzpupní lidé, nepřátelé mi usilovali o život, na Boha nebrali ohled,.. "). Pry ty, kteří vlivem utrpení, které prožili, přišli o své sebeobranné mechanismy, naučili být obětí, uvízli v "neučené bezmocnosti". Je pro ty, kteří se cítí odděleni, neúplní - je pro ty, kteří potřebují získat zpátky pocit Jednoty, úplnosti.

Je tu i pro ty, kteří chtějí projevit respekt k něčemu, co je ponořeno do Stínu - chtěli by se omluvit, nebo poděkovat.

Lucifer je tajemstvím překročení hranic Stínu - tam i zpět.
Tento Archanděl říká: "Když procházíte peklem, pořád jděte!"


Drahé kameny v receptuře:

Safír žlutý Safír budí pocity nadšení, přitažlivosti. Dává moc naladit se a tvořit. Je odrudou korundu a ušlechtilým bratrem rubínu. Učí nás neztrácet hlavu, když nás přepadne hněv. Brzdí nedočkavost.V západní křesťanské mystice a gnostice je symbolem božské moudrosti a čistoty. Svatý Jeroným o něm pronesl, že zmírňuje hněv boží. Možná proto, že vibrace safíru povolávají Světlonoše, toho-který-přináší-světlo. Safír měl posilovat víru, měl očistit srdce a myšlenky. Čím zářivější byl drahokam, tím pevnější měla být víra. Safírovým klenotem byl podle tradice židovské ozdoben prsten krále Šalamouna.

Žlutý Safír míval velký význam ve věštírnách. Rozpouští smutek a nastoluje rovnováhu v citech. Dává smysl pro přiměřenost našich reakcí, schopnost kontrolovat sebe sama. Silně rozvíjí odpovědnost k vlastní autonomii (nezávislosti). Zbavuje vtíravých myšlenek. Rozpouští duchovní zmatek. Svému majiteli Safír přináší stěstí v obchodech - bohatství, prosperitu a výdělek. Pomáhá při právních procesech a jednáních. Působí proti zklamání.

Turmalín Černý povzbuzuje naši ochotu, smělost a sebejistotu. Tělo uvádí do energetické jednoty. O kameni se traduje, že osvobozuje duši i to, že jako amulet chrání před špatnými vlivy. Pomáhá překonat hněv, odklání GPZ, uvolňuje napětí a bloky stresových reakcí. Černý turmalín urychluje energetický tok a vědomí s ním je probuzenější, než s jinými černými kameny. Je výrazem soustředěnosti, koncentrace a živého zájmu.

Jméno kamene pochází se singhalského "turmali" což znamená "kámen který přitahuje popel". Turmalín po zahřátí v ohni přitahuje popel, což je způsobeno piezoelektrickými vlastnostmi - zahřátím nebo tlakem se jeden konec krystalu nabije na kladnou a druhý na zápornou hodnotu.


Trochu to k tomu patří...

Má duše zpívá v nostalgii
sám modrou nocí, stínem svým
na věži deset bijí
dvě hodiny do spánku, tři do zapomění
zítřek se mění v hádanku
živý jsem jenom chvíli

Mé srdce bloudí ulicemi
jsem daleko, daleko jsem od svých zemí
na věži bijí jedenáct
jedenáct hodin hladovím
plnými sály procházím
jsem mordou noci, sám jak stín

Tóny mého blues se nesou nad vodami
jako mlžný opar, jako věky samy
to půlnoc odbyla na věži
nesmírný bez času, spočívám na vlnách
nepoznám břeh, ani věž co se drolí v prach
noc míjí mne, den ve mne nevěří


(od Hopley, 2003 )
A tady tenhle můj překlad z 1.3.2016 taky:

Z noci, jak z temné černé jámy,
všem bohům, kteří mne snad slyší,
ze tmy, jež mne od pólu k pólu halí:
Mé díky! za mou neporazitelnou duši.

Pod ranami osudu, který mnou smýká,
lapen tu ve chřtán strasti změn
nejsem co třese se, ani co kníká,
jsem zkrvaven, ano. Ne pokořen.

Jat prokletým místem, co slzy spřádá
do hrůzy jež kalí ostří Stínu,
čas letí tu tiše jako zrada
a já nebojím se, že tu zhynu.

Mě lhostejno jak úzká brána,
i kolik těžkostí tu musím nést,
jsem pánem světla, pánem rána,
pánem své duše i příštích svých cest.
*
V originále Invictus,
jejímž autorem je William Ernest Henley 1849–1903


Floraly Gombíky Osmistěny Náušnice Koule Srdíčka Ptáčci Kyvadla Fleur de Lys Koníčci Lotosy

Jsem autorem textů, fotografií a webu (není-li uvedeno jinak).
© 2009-2014 Orgonity od Hopley, MgA. Helena Kühnelová. Všechna práva vyhrazena.
"Orgonit" jako poradenství v oblasti zdravého životního stylu je chráněn ochrannou známkou ORGONIT ®

vyřizuje:
(Hoplea) MgA. Helena K ü h n e l o v á
Oblá 464/56, 63400 Brno
IČ: 73713473
tel.č.: 704 276 603
- když orgonity brousím, tak nic neslyším a někdy bývám v autě a tak, ale nejlépe mě zastihnete mezi 9-12h dopoledne a pak po 18 večer.
e-mail: pamawangmo@gmail.com
www.orgonite.cz
Subjekt není zapsán v obchodním rejstříku.
Subjekt není plátcem DPH.
Subjekt je autorem projektu a majitelem ochranné známky.
Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR 2000244071 / 2010

Bankovní spojení pro platby ze zahraničí do ČR:
IBAN je CZ0806000000000211743402
číslo účtu: 211743402/0600
Adresa obchodního místa banky, která vede tento účet:
GE Money Bank - Brno - Campus, Netroufalky 770/16, Brno 62500
Swift pro BIC: AGBACZPP

Platba je možná výhradně převodem na účet nebo dobírkou na účet.

V souladu se zákonem dodávám následující informaci, která se týká odstoupení od smlouvy a vrácení zboží:

Zboží zakoupené po internetu je samozřejmě možné do 14 dní vrátit bez udání důvodu. (Netýká se pochopitelně zakázkové výroby orgonitů ani individuálně vám psaných nativních horoskopů, partnerských horoskopů či návrhů drahokamových receptur :-) Po odstoupení od smlouvy musí zákazník předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní nepoškozené. Platba bude vrácena v plné výši do 14 dní, ne však dříve, než zákazník zboží předá nebo prokáže, že je odeslal. Náklady na dopravu zboží od zákazníka ke mě neproplácím. Záruka na zboží je minimálně dva roky - potřebuje-li náhodně poškozený orgonit z mé dílny opravu, ráda ji zajistím i dlouho poté.
Dokud vám orgonit slouží, ať je jako ze škatulky - napište mi: pamawangmo@gmail.com
Věnujte pozornost návodu k použití: http://orgonite.cz/navod_k_pouziti.php
Věnujte pozornost obchodním podmínkám: http://orgonite.cz/obchodni_podminky.php
Děkuji za vaši přízeň a za zájem o kouzelné kousky z mé dílny!

Poznámky do patičky:

Všechny předměty zde nabízené jsou prodávány jako dekorace do interieru nebo šperky. Používám pouze pravé drahé kameny, polodrahokamy, minerály.

Jsem řádně registrována na Puncovním úřadě, na Živnostenském úřadě, Na Finančním úřadě. Dělám to nejlepší, vlastními silami, a jen s tím, co mám k dispozici. Mám náklady, rizika a odpovědnost. Jsem povolána k trpělivosti, velkorysosti a vstřícnosti. Jiné to nebude. A tak rostu a tenhle projekt rozvíjím. Překonávám překážky. Čtu z hvězd a z těch subtilních strun skutečnosti. Jsem hrdá na svou práci a na to, co jsem už v životě dokázala. I když bych už dnes zase ledacos dokázala třeba líp. Jsem vděčná za vaši důvěru a otevřenost. A děkuji za všechna svěřená přání a tajemství.

Předměty z mé dílny jsou osobní talismany, orgonity, energetické hříčky s drahými kameny. Pamatujte, že orgonit je zvláštní talisman určený k očistě životní energie. Harmonizuje prostor ve svém energetickém dosahu. Je to instituce relaxační, podobně jako různé esence, kapičky z bylin, drahé kameny, nebo tarotové karty. Orgonit pulsuje energií, dýchá pránu. Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. Předávají pocit sebedůvěry a probouzí velkou odvahu.

Stránky slouží jako katalog. Líbí-li se vám moje práce, napište mi a zhmotním něco krásného i pro vás. Mohu vám napsat horoskop a navrhnout drahé kameny, které s ním souvisí. Mohu pro vás znovu vytvořit libovolný orgonit, který tu na stránkách najdete, znovu. Mohu na vaše přání napsat horoskop pro někoho, koho si přejete obdarovat.

GDPR a objednávání orgonitů/horoskopů ode mě. Platí:

"Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.“ orgonite.cz není e-shop, je to katalog, ze kterého si vybíráte, co vás zaujme a objednávku mi pak píšete e-mailem. Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO.

Informace o zpracování osobních údajů:

Tento dokument poskytuje informace o způsobu zpracování osobních dat a o právech s nimi souvisejících. MgA. Helena K ü h n e l o v á, Oblá 464/56, 63400 Brno, IČ: 73713473 uchovává následující informace:

- Identifikační údaje - zejména jméno, příjmení, titul, který jste uvedli v objednávce.

- Kontaktní údaje - hlavně adresa, e-mail a telefonní číslo.

- Tato data jsou využívána následujícím způsobem: Údaje zákazníka jsou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží není-li na základě jeho předchozího souhlasu domluveno jinak.

- Protože podnikám, vedu účetnictví, kde se mohou objevit informace o vašich platbách.

-Údaje, které uvedete při e-mailové komunikaci, zůstávají zachovány na mailovém serveru.

Jak dlouho vaše údaje držím? Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO. Pokud mám tento oprávněný zájem, nepotřebuji od zákazníků souhlas se zpracováním osobních údajů, protože je získávám, protože mě k tomu vede zákonná povinnost. Po uplynutí příslušných lhůt jsou data mazána. Informace o platbách jsou drženy po dobu danou zákonnými předpisy od jejich uskutečnění, tedy po dobu, kdy může být účetnictví předmětem finanční kontroly.

Jaké údaje o vás potřebuji? Jak můžete ovlivnit zpracování údajů? Za účelem vyřízení objednávky potřebuji být schopná vědet kdo jste a mít možnost se s vámi spojit. Za tímto účelem od vás potřebuji vaše identifikační a kontakní údaje.

Komu předávám vaše údaje: Pouze za účelem vyřízení objednávky, tedy její přepravy k vám, předávám vaše kontaktní údaje přepravní společnosti, nejčastěji české poště. Účetnictví spravuje Ing. Marcela Konečná účetní a finanční poradce.

Vaše další práva: Vaše data jsou zpracovávána transparentně, korektně a v souladu se zákonem. Máte právo na přístup ke svým údajům, na vysvětlení, jakož i další práva, pokud se domníváte, že zpracování není v pořádku. Také můžete podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně u soudu.

Taky se na mě můžete obrátit e-mailem, telefonem, přes formulář na orgonite.cz, tady přes facebook, nebo prostě přijít na koláč a kus řeči, ovšem ta poslední možnost jen po dohodě. Chodím normálně do práce jako vy a k tomu podnikám ;)

Aktualizováno: 15:59 6.5.2018
zde!   Křidélko: 532,-Kč Kč/ks
  Gombík: 686,-Kč Kč/ks
  Malé kyvadlo: 798,-Kč/ks
  Velké štíhlé kyvadlo: 1218,-Kč/ks
  Velké buclaté kyvadlo: 1358,-Kč/ks
  Čakrová kulička: 1610,- Kč/ks
  Srdíčko: 1160,- Kč/ks
  Lotos: 1500,- Kč/ks
  Floral: 1834,- Kč/ks
  Kulička 6cm: 1904,- Kč/ks
  Kulička 8cm: 2464,- Kč/ks
  Kulička 13cm: 5264,- Kč/ks
  Osmistěn: 924,- Kč/ks
  Fleur de Lys: 1200,-Kč/ks
  Ptáček letící: 1300,- Kč/ks
  Ptáček sedící: 1100,-Kč/ks
  Náušnice: 1000,- Kč/pár,
    komponenty Stříbro Ag 925/1000

  Nativní HOROSKOP
    a návrh drahokamové receptury:

    880,- Kč/ks

Navigace na těchto stránkách:

Pokyny k objednávání

Živnostenský list
Objednat orgonit na přání
Návod k použití
Facebook
Autor projektu
Blog

(To jen tak na okraj)


Mě je zas Poezie:
tak trochu chladno po těle
přehorko v srdci a tolik nesměle..

Přichází z ticha, to vždy, ta Poezie
Rodí se z noci, která sama sebou žije
Je to stav mysli, tak trochu vytržení
Maličké šílenství - jen jako pralinka
- malinká - v dárkovém nadělení.

Mě je Poezie. Už je to zase tady..
K půlnoci líbá jak anděl - kdo líbá, svádí!
Slyším jak cinkají střibřitá opálová
světélka. Okamžik věčnost trvá -
Věštím v něm o zítřku: že ráno povstane,
andělů zástup nesmírný - každý jednoho dostane
Každý kdo s vinou, každý kdo bez viny.

/Hoplea 22:49 13.7.2011/

Úvod | Novinky | K prodeji | Katalog & Fotogalerie | Talisman na míru | Co, Proč & Jak | Zkušenosti | Kontakt

Drahokamové receptury od Hopley [»]

Andělé:

Anděl Strážný
Gabriel
Chamuel
Lucifer (Jitřenka)
Metatron
Nathanael
Michael
Rafael

Mistrovské energie:

El Morya
Helion (Horus)
Kamakura
Kwan-Yin
Lady Nada
Lady Portia
Maria (Modrá Sasanka)
Lao C (Nebeský Vodopád)
Pallas Athena
Saint Germain

Čakrové energie:

1. Muladhara
2. Svadhisthana
3. Manipura
4. Anaháta
5. Višuddhi
6. Adžňa
7. Sahasrára

Další oblíbené archetypy:

Afrodite
Congruentia-Harmonie
Constantine
Dar Moudrosti
Duhová Luna
Durga
Epona
Face a la Mer
Himalaya
Chesbet
Jednorožec
Jitřenka-Lucifer
Kadyn
Láska a štěstí
Lungta-Májový Vítr
Malý Vodní Drak
Miminko
Návrat Jupiterův
Něha
Panna Slunce
Phoenix
Porta Coeli
Quercus Rubra
Racek
Rosa Coeli
Šamanův Průvodce
Shining Shanti
Slunce v Duši
Slunceplášť
Smaragdový Hrad
Stín
Velká Watanai

Pro vaši inspiraci:
Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání.Generátor banálních pravd:
[]

[CNW:Counter]