orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej


JEDNOROŽEC, orgonitový talisman od Hopley


kat.č.2010111003

Jednorožec

kombinace kamenů: opál, křišťál a další kameny dle druhu jednorožce

Jednorožci, moudrá bájná zvířata, chodí spát pod jabloň (Jabloň je symbol Vize). Jen čistá panna (a opět jde o symbol) k nim může přijít. Roh jednorožců je mečem moudrosti. Tato magická bytost vám může odkrýt tajemství ve snech. Jednorožec se pro vás zhmotňuje, tak jako se vize vynořuje do vědomí - jeho opály planou všemi barvami - v nekonečné proměnlivosti závislé jen na dvou věcech: vaše pozornost a váš úhel pohledu. Je to právě drahý bílý Opál, co tu slučuje pravdu a tajemství. Je moudrostí podobnou zrcadlu. Neutralizuje jedy (mysli) a zrcadlí realitu. Může odkrýt tajemství ve snech, vynáší podvědomí na světlo. Zahrnuje všechny úrovně vědomí a provázejí ho synchronicity a šťastná znamení.

Zpět na receptury [»]


Afirmace, symbolika, poslání:

5 modifikací receptury Jednorožec, pět pastelově zbarvených poslů:

Růženínový Jednorožec


jednorožec orgonitový talisman od Hopley
kat.č.2011041702
Téma: "Pravda o povaze mé lásky."

Růženínový Jednorožec je zrcadlovou moudrostí, tedy úrovní, kde je transformována averze, popírání a odmítání. Transformována je v Přijetí. Putujte se svým Jednorožcem a nacházejte své místo a směr. Jednejte přizpůsobivě a otevřeně. Mějte na paměti, že jste hodni pozornosti a zasloužíte si přijetí. Vaše láska se nedá popřít, ani vynutit. Výrazem lásky je dát člověka jeho samému. Kdo s vámi má být, vrátí se k vám. Lásku poznáte podle přijetí, ochoty a zájmu. Dokud zůstala možnost volby, zůstala i láska.

Citrínový Jednorožec


jednorožec orgonitový talisman od Hopley
kat.č.2011041705
Téma: "Pravda o povaze mého bohatství."

..nebo pravda o nadbytku a štědrosti? Co to znamená: "Mít život plný a mít ho v hojnosti"? Citrínový jednorožec je moudrostí vyrovnávající, je úrovní, na které je překonaná pýcha a pocity oddělenosti, samoty. Poznejte všechny své pocity, které souvisí s bohatstvím, s prosperitou, s růstem a s rozvojem - je to energie dorůstajícího měsíce, je to energie vycházejícího slunce. Je to naladění se na přicházející radost, plnost, výživu, obdarování. Buďte jako zlatá a jantarová vlna, která z moře vynáší drahokamy. Neboť spolupráce a sdílení, které nás činí lidmi, nás obdarovává. Sdílená bolest je menší, sdílená radost je větší. Více rukou se zahřeje u jednoho ohně. A dva jsou více, než součet dvou.

Ametystový Jednorožec


jednorožec orgonitový talisman od Hopley
kat.č.2011041701
Téma: "Pravda o povaze mé sebejistoty."

Ametystový či ametrínový jednorožec je moudrostí rozlišující. Přichází z úrovně, na které je zpracována touha a lpění. Ametyst je kamenem jednoty, Opál je kamenem pravdy. Tento fialově zbarvený jednorožec přichází jako průvodce duchovní očistou. Přináší hluboký vhled. Je ryzí modlitou, je rituálem křtu či exorcismu. Je talismanem přijetí jednoty, i pokory, s níž nikomu nemusíme dokazovat opravdu vůbec nic. Je talismanem lidské hodnoty a rozpoznáním vlastní ceny.

Celestýnový Jednorožec


jednorožec orgonitový talisman od Hopley
kat.č.2011041707
Téma: "Pravda o povaze mé intuice."

Celestýnový jednorožec je moudrostí intuitivní. Tento světle modrý jednorožec hovoří o úrovni, na které je překonáno omezení plynoucí z nevědomosti, neschopnosti vidět věci správně. Někdy jsme ve své situaci doslova lapeni, paralyzováni neschopností vidět nějaké východisko a máme strach ze ztráty té poslední jistoty, toho kousíčku místa, na kterém pevně sedíme. Zráta a strach ze ztráty znamenají psychickou bolest a také znamenají, že jsme odříznutí od své intuice, která by nám dobře mohla poradit. kde jen získat klid mysli? V těchto okamžicích za vámi přichází Celestýnový jednorožec, aby vám přinesl pravdu o povaze vaší intuice. To, že je něco logické, neznamená automaticky, že je to správné, ani že to bude fungovat. Bůh má totiž smysl pro humor, na všechno se připravit nelze. Přišel jednorožec, aby vyléčil hlas vaší duše. Aby vás spojil zpátky s vámi samotnými. V harmonii a jednotě (rozumu a intuice) je řešení, odpověď na vaši otázku.

Černý Turmalínový Jednorožec


jednorožec orgonitový talisman od Hopley
kat.č.2011041703
Téma: "Pravda o povaze mé ochoty."

Jednorožec černého Turmalínu je moudrostí zkušenosti. Se zkušeností souvisí naše sebejistota. Musíme být ovšem ochotni ty zkušenosti získávat a neleknout se tmy (nebo temnoty?). Rozvíjet se a růst, to nejde bez chyb, bez překonávání překážek, bez bolesti. Ale je zákonitostí lidské psychiky, že z každého temného období máme vyrůst zářivější a jasnější. Větší, silnější, poučeni. A naše zkušenost nám dá jistotu. Nebe s hvězdami je stále nad námi. Černý jednorožec s bílými opály. Tohoto jednorožce vidíte přicházet k vám z úrovně, která se týká zralosti a vhledu. V čase tohoto požehnání nám už nedělají starosti žárlivost, závist a nebo pocity nedostatku. Vyrůstáme z nich, ochotní ke své zkušenosti. Tak to jde celý život. Nebudeme mladší, ale můžeme být šťastnější ;o)

Ano, orgonitových talismanů v receptuře Jednorožec tu máme skutečně více druhů. Nejoblíbenější z nich je ale Jednorožec Růženínový (Růženín + Opál) a jeho téma je "Pravda o povaze mé lásky". Abych vám jednorožce co nejlépe představila, dala jsem dohromady následující článek. Moji Jednorožci mají totiž vlastní legendu: "Ke komu Jednorožci chodí".

Floraly Gombíky Osmistěny Náušnice Koule Srdíčka Ptáčci Kyvadla Fleur de Lys Koníčci Lotosy

Jsem autorem textů, fotografií a webu (není-li uvedeno jinak).
© 2009-2014 Orgonity od Hopley, MgA. Helena Kühnelová. Všechna práva vyhrazena.
"Orgonit" jako poradenství v oblasti zdravého životního stylu je chráněn ochrannou známkou ORGONIT ®

vyřizuje:
(Hoplea) MgA. Helena K ü h n e l o v á
Oblá 464/56, 63400 Brno
IČ: 73713473
tel.č.: 704 276 603
- když orgonity brousím, tak nic neslyším a někdy bývám v autě a tak, ale nejlépe mě zastihnete mezi 9-12h dopoledne a pak po 18 večer.
e-mail: pamawangmo@gmail.com
www.orgonite.cz
Subjekt není zapsán v obchodním rejstříku.
Subjekt není plátcem DPH.
Subjekt je autorem projektu a majitelem ochranné známky.
Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR 2000244071 / 2010

Bankovní spojení pro platby ze zahraničí do ČR:
IBAN je CZ0806000000000211743402
číslo účtu: 211743402/0600
Adresa obchodního místa banky, která vede tento účet:
GE Money Bank - Brno - Campus, Netroufalky 770/16, Brno 62500
Swift pro BIC: AGBACZPP

Platba je možná výhradně převodem na účet nebo dobírkou na účet.

V souladu se zákonem dodávám následující informaci, která se týká odstoupení od smlouvy a vrácení zboží:

Zboží zakoupené po internetu je samozřejmě možné do 14 dní vrátit bez udání důvodu. (Netýká se pochopitelně zakázkové výroby orgonitů ani individuálně vám psaných nativních horoskopů, partnerských horoskopů či návrhů drahokamových receptur :-) Po odstoupení od smlouvy musí zákazník předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní nepoškozené. Platba bude vrácena v plné výši do 14 dní, ne však dříve, než zákazník zboží předá nebo prokáže, že je odeslal. Náklady na dopravu zboží od zákazníka ke mě neproplácím. Záruka na zboží je minimálně dva roky - potřebuje-li náhodně poškozený orgonit z mé dílny opravu, ráda ji zajistím i dlouho poté.
Dokud vám orgonit slouží, ať je jako ze škatulky - napište mi: pamawangmo@gmail.com
Věnujte pozornost návodu k použití: http://orgonite.cz/navod_k_pouziti.php
Věnujte pozornost obchodním podmínkám: http://orgonite.cz/obchodni_podminky.php
Děkuji za vaši přízeň a za zájem o kouzelné kousky z mé dílny!

Poznámky do patičky:

Všechny předměty zde nabízené jsou prodávány jako dekorace do interieru nebo šperky. Používám pouze pravé drahé kameny, polodrahokamy, minerály.

Jsem řádně registrována na Puncovním úřadě, na Živnostenském úřadě, Na Finančním úřadě. Dělám to nejlepší, vlastními silami, a jen s tím, co mám k dispozici. Mám náklady, rizika a odpovědnost. Jsem povolána k trpělivosti, velkorysosti a vstřícnosti. Jiné to nebude. A tak rostu a tenhle projekt rozvíjím. Překonávám překážky. Čtu z hvězd a z těch subtilních strun skutečnosti. Jsem hrdá na svou práci a na to, co jsem už v životě dokázala. I když bych už dnes zase ledacos dokázala třeba líp. Jsem vděčná za vaši důvěru a otevřenost. A děkuji za všechna svěřená přání a tajemství.

Předměty z mé dílny jsou osobní talismany, orgonity, energetické hříčky s drahými kameny. Pamatujte, že orgonit je zvláštní talisman určený k očistě životní energie. Harmonizuje prostor ve svém energetickém dosahu. Je to instituce relaxační, podobně jako různé esence, kapičky z bylin, drahé kameny, nebo tarotové karty. Orgonit pulsuje energií, dýchá pránu. Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. Předávají pocit sebedůvěry a probouzí velkou odvahu.

Stránky slouží jako katalog. Líbí-li se vám moje práce, napište mi a zhmotním něco krásného i pro vás. Mohu vám napsat horoskop a navrhnout drahé kameny, které s ním souvisí. Mohu pro vás znovu vytvořit libovolný orgonit, který tu na stránkách najdete, znovu. Mohu na vaše přání napsat horoskop pro někoho, koho si přejete obdarovat.

GDPR a objednávání orgonitů/horoskopů ode mě. Platí:

"Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.“ orgonite.cz není e-shop, je to katalog, ze kterého si vybíráte, co vás zaujme a objednávku mi pak píšete e-mailem. Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO.

Informace o zpracování osobních údajů:

Tento dokument poskytuje informace o způsobu zpracování osobních dat a o právech s nimi souvisejících. MgA. Helena K ü h n e l o v á, Oblá 464/56, 63400 Brno, IČ: 73713473 uchovává následující informace:

- Identifikační údaje - zejména jméno, příjmení, titul, který jste uvedli v objednávce.

- Kontaktní údaje - hlavně adresa, e-mail a telefonní číslo.

- Tato data jsou využívána následujícím způsobem: Údaje zákazníka jsou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží není-li na základě jeho předchozího souhlasu domluveno jinak.

- Protože podnikám, vedu účetnictví, kde se mohou objevit informace o vašich platbách.

-Údaje, které uvedete při e-mailové komunikaci, zůstávají zachovány na mailovém serveru.

Jak dlouho vaše údaje držím? Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO. Pokud mám tento oprávněný zájem, nepotřebuji od zákazníků souhlas se zpracováním osobních údajů, protože je získávám, protože mě k tomu vede zákonná povinnost. Po uplynutí příslušných lhůt jsou data mazána. Informace o platbách jsou drženy po dobu danou zákonnými předpisy od jejich uskutečnění, tedy po dobu, kdy může být účetnictví předmětem finanční kontroly.

Jaké údaje o vás potřebuji? Jak můžete ovlivnit zpracování údajů? Za účelem vyřízení objednávky potřebuji být schopná vědet kdo jste a mít možnost se s vámi spojit. Za tímto účelem od vás potřebuji vaše identifikační a kontakní údaje.

Komu předávám vaše údaje: Pouze za účelem vyřízení objednávky, tedy její přepravy k vám, předávám vaše kontaktní údaje přepravní společnosti, nejčastěji české poště. Účetnictví spravuje Ing. Marcela Konečná účetní a finanční poradce.

Vaše další práva: Vaše data jsou zpracovávána transparentně, korektně a v souladu se zákonem. Máte právo na přístup ke svým údajům, na vysvětlení, jakož i další práva, pokud se domníváte, že zpracování není v pořádku. Také můžete podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně u soudu.

Taky se na mě můžete obrátit e-mailem, telefonem, přes formulář na orgonite.cz, tady přes facebook, nebo prostě přijít na koláč a kus řeči, ovšem ta poslední možnost jen po dohodě. Chodím normálně do práce jako vy a k tomu podnikám ;)

Aktualizováno: 15:59 6.5.2018
zde!   Křidélko: 532,-Kč Kč/ks
  Gombík: 686,-Kč Kč/ks
  Malé kyvadlo: 798,-Kč/ks
  Velké štíhlé kyvadlo: 1218,-Kč/ks
  Velké buclaté kyvadlo: 1358,-Kč/ks
  Čakrová kulička: 1610,- Kč/ks
  Srdíčko: 1160,- Kč/ks
  Lotos: 1500,- Kč/ks
  Floral: 1834,- Kč/ks
  Kulička 6cm: 1904,- Kč/ks
  Kulička 8cm: 2464,- Kč/ks
  Kulička 13cm: 5264,- Kč/ks
  Osmistěn: 924,- Kč/ks
  Fleur de Lys: 1200,-Kč/ks
  Ptáček letící: 1300,- Kč/ks
  Ptáček sedící: 1100,-Kč/ks
  Náušnice: 1000,- Kč/pár,
    komponenty Stříbro Ag 925/1000

  Nativní HOROSKOP
    a návrh drahokamové receptury:

    880,- Kč/ks

Navigace na těchto stránkách:

Pokyny k objednávání

Živnostenský list
Objednat orgonit na přání
Návod k použití
Facebook
Autor projektu
Blog

(To jen tak na okraj)


Mě je zas Poezie:
tak trochu chladno po těle
přehorko v srdci a tolik nesměle..

Přichází z ticha, to vždy, ta Poezie
Rodí se z noci, která sama sebou žije
Je to stav mysli, tak trochu vytržení
Maličké šílenství - jen jako pralinka
- malinká - v dárkovém nadělení.

Mě je Poezie. Už je to zase tady..
K půlnoci líbá jak anděl - kdo líbá, svádí!
Slyším jak cinkají střibřitá opálová
světélka. Okamžik věčnost trvá -
Věštím v něm o zítřku: že ráno povstane,
andělů zástup nesmírný - každý jednoho dostane
Každý kdo s vinou, každý kdo bez viny.

/Hoplea 22:49 13.7.2011/

Úvod | Novinky | K prodeji | Katalog & Fotogalerie | Talisman na míru | Co, Proč & Jak | Zkušenosti | Kontakt

Drahokamové receptury od Hopley [»]

Andělé:

Anděl Strážný
Gabriel
Chamuel
Lucifer (Jitřenka)
Metatron
Nathanael
Michael
Rafael

Mistrovské energie:

El Morya
Helion (Horus)
Kamakura
Kwan-Yin
Lady Nada
Lady Portia
Maria (Modrá Sasanka)
Lao C (Nebeský Vodopád)
Pallas Athena
Saint Germain

Čakrové energie:

1. Muladhara
2. Svadhisthana
3. Manipura
4. Anaháta
5. Višuddhi
6. Adžňa
7. Sahasrára

Další oblíbené archetypy:

Afrodite
Congruentia-Harmonie
Constantine
Dar Moudrosti
Duhová Luna
Durga
Epona
Face a la Mer
Himalaya
Chesbet
Jednorožec
Jitřenka-Lucifer
Kadyn
Láska a štěstí
Lungta-Májový Vítr
Malý Vodní Drak
Miminko
Návrat Jupiterův
Něha
Panna Slunce
Phoenix
Porta Coeli
Quercus Rubra
Racek
Rosa Coeli
Šamanův Průvodce
Shining Shanti
Slunce v Duši
Slunceplášť
Smaragdový Hrad
Stín
Velká Watanai

Pro vaši inspiraci:
Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání.Generátor banálních pravd:
[]

[CNW:Counter]