orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej

Horoskop, návrh drahých kamenů a orgonit = ještě hledáte skvělý dárek? ;o)

Jak se balí orgonity na přání? Dárkově! Já je pro vás balím takhle.

Orgonit na míru

Přejete si kouzelný předmět vyrobený jen pro vás?

Napište mi. Ráda ho pro vás zhmotním - s kameny, které souzní s vaším osobním (nativním) horoskopem. Potřebuji k tomu datum, místo a čas vašeho narození.

Za horoskop s návrhem drahých kamenů si říkám o 880,-Kč
Talisman platíte pak zvlášť, podle formy, kterou si tady na webu sami vyberete.

Ukázky - moje horoskopy vypadají takto:
Slunce ve znamení Ryb, Ascendent v Raku...

Platba se provádí převodem na účet poté, co vaši objednávku potvrdím. Po připsání platby vám horoskop zašlu na e-mail během 7 dnů na vaši e-mailovou adresu. Tištěný a profesionálně graficky zpracovaný horoskop přikládám navíc do dárkového balení orgonitu, (pokud si jej objednáte také).

Horoskop s návrhem drahých kamenů pro vás ráda vypracuji i zvlášť. Dávám přednost prvnímu kontaktu přes e-mail, kde se domluvíme, co vás v horoskopu nejvíce zajímá a na jakou oblast se mám zaměřit. Píšu inspirující horoskopy, které otevírají možnosti a dávají nápovědu, kde se skrývají vaše dary, životní výzvy a nejlepší možnosti sebevyjádření. A také popisuji, které kameny s tím vším souvisí.

Co horoskop obsahuje:


Náhled na dynamiku vašeho života, podobu vaší touhy a vůle.
Způsob, kterým vystupujete navenek (pokud zpracovávám i ascendent).
V čem nalézáte harmonii svého života.
Zvláštní schopnosti vám dané.
Nejlepší možnosti vašeho sebevyjádření.
Popis, jak spolu komunikuje váš rozum a intuice.
Způsob, jakým prožíváte svou lásku a vztahy.

Užitek z horoskopu:


Uvědomit si dosud nepojmenované.
Zjistit nejmocnější talismany - vaše životní kameny.
Pohlédnout na svůj život s odstupem, získat objektivitu.
Zjistit, které výzvy jste už překonali.
Zjistit, které dary jste už rozvinuli.
Načerpat optimismus.
Sebepřijetí - každá povaha má to své a vyžaduje laskavý přístup..

Rozsah: Horoskop, který pro vás napíšu, má rozsah k tisku na A4 oboustranně (viz.foto v záhlaví) a jeho příprava mi zabere 3 hodiny času, plus stylizace textu, grafická úprava, tisk, ořez.. Dostanete jej nejprve na e-mail a pokud se vám navržené kameny líbí, vytvořím z nich pak nový orgonit ve tvaru, který si vyberete (ceny různých tvarů a velikostí orgonitů jsou platné tak, jak jsou zde uvedené na stránkách). Horoskop vás nijak nezavazuje, recepturu tedy můžete nechat "na jindy" a zvolit si do svého orgonitu jakoukoliv jinou - od Anděla Strážného až po Velikou Watanai. Orgonit s horoskopem můžete mít i pro někoho, kdo je vám blízký - jsou to skvělé dárky. Vždycky se dotknou srdce a proniknou až k centru duše. Dají vám křídla a otevřou bránu možností.

Tuto službu poskytuji jen v českém jazyce a jen pro ČR. Tuto službu vám nemohu nabídnout, pokud nesídlíte v ČR, kvůli DPH.

Orgonit za vámi posílám vždy v dárkovém balení: podívejte se na fotky.
K objednávce použijte formulář, nebo e-mail: pamawangmo@gmail.com
Připojte prosím své jméno a kontakt na sebe.

Jak se balí orgonity na přání? Dárkově! Já je pro vás balím takhle.

Jak se to dělá? Symbolika drahých kamenů hovoří ve stejných významech, jako jednotlivé aspekty a konstelace vašeho osobního horoskopu. Když pro vás horoskop píšu, spolu s vašimi hvězdami se objevují i vaše kameny. Jsou to ty, které k vám promlouvají. Ty, které chrání vaši životní cestu a které vás na ní nejvíce inspirují. Je skvělé mít je fyzicky - ve šperku, v orgonitu, nebo jen tak doma. Drahé kameny nesou zvláštní požehnání. Používám do vašich šperků a talismanů více než 50 druhů drahých kamenů, minerálů a rud kovů - přečtěte si o nich více tady.

Ukázka realizovaných zakázek:

Orgonit na zakázku - Talisman na přání

Miminko
(charoite,rubín,růženín,adulár)
fotogalerie [»]
na přání | receptura [»]
Orgonit na zakázku - Talisman na přání

Ortus Rosea (Růžové Svítání)
(rubelit,brazilit,selenit)
fotogalerie [»]
na přání, podle horoskopu
Orgonit na zakázku - Talisman na přání

Duhová Luna
(tyrkys,záhněda,topaz)
fotogalerie [»]
na přání, proti strachu

Další fotky hotových orgonitů na přání zde [»]Objednávky & podrobnosti

ZÁLOHA
U talismanů, které pro vás vytvářím individuálně, na přání, je nutné složit 50% z ceny orgonitu předem jako zálohu před započetím prací. Foto hotových orgonitů zasílám na e-mail spolu s výzvou k doplatku. Záloha je nevratná, zboží zůstává až do úplného uhrazení majetkem dodavatele.

Na zakázku vyrobené orgonity nelze vrátit do 14 dnů. Nákup se řídí pravidly zakázkové výroby. Zakázkovou výrobou se rozumí zhotovení věci na zakázku dle Občanského zákoníku § 644. Odesláním objednávky potvrzujete, že jste se seznámili s obchodními podmínkami.

FORMA ORGONITU:
Libovolnou formu - kyvadla, srdíčka, ptáčky, lotosy a další zde na webu - nebo velikost koule (4-16cm) si vybíráte vy sami. Talisman se platí zvlášť, není v ceně horoskopu.

Materiál: Používám pryskyřici přímo určenou pro výrobu šperků - je bezpečná, čirá jako sklo a stálá. Všechny orgonity jsou vytvářené ručně. Technologií je dáno, že jsou to unikátní předměty, konstrukčně pevné, trvanlivé a velice krásné. Dalo mi čtyři roky práce přimět pryskyřici aby mi dovolila některá kouzla a hodně mých nocí padlo na psaní afirmací a receptur. Kdo jiný to umí lépe než já?

HOROSKOP A NÁVRH KAMENŮ
Kombinace kamenů (tzv. Drahokamové receptury) navrhuji individuálně pro vás a to podle vašeho nativního horoskopu. Potřebuji k tomu datum, případně i čas a místo vašeho narození. Navržené drahé kameny po vašem souhlasu vkládám do orgonitu. Horoskop je v rozsahu cca 2A4 a spolu s ním vám návrh kamenů zasílám na váš e-mail. Pokud mi poskytnete i čas a místo narození, dám vám i výklad k ascendentu.

KAMENY
Za navržené kameny není žádný další příplatek. Jsou v ceně orgonitu. "Kameny" se rozumí zpravidla polodrahokamy, vzácné kameny, drahokamy (surovina), některé minerály a některé rudy kovů (například chalkopyrit). Popis a ezoterikou připisované účinky kamenů najdete zde. Navržena bývá zpravidla trojkombinace kamenů a mohu vycházet z těch, které máte rádi. Návrh samotný vás nezavazuje, můžete si zvolit libovolnou ověřenou recepturu - od Anděla Strážného... podívejte se do pravé části stránky na seznam nejoblíbenějších archetypů.

DODACÍ LHŮTA:
Dodací lhůta se stanoví dohodou, obvykle 2 - 6 týdnů.

DÁRKOVÉ BALENÍ:
Všechny orgonity posílám dárkově balené, s profesionálním letáčkem, s afirmací a popisem drahých kamenů. Dávám si na balení záležet. Součástí je i vůně a někdy barevná peříčka. Pokud zamýšlíte orgonit věnovat, je k tomu skvěle připraven!

Dárkové balení orgonitu:
Orgonit na zakázku - Talisman na přání

Platné od 13:14 31.3.2014. Změny podmínek vyhrazeny.

Floraly Gombíky Osmistěny Náušnice Koule Srdíčka Ptáčci Kyvadla Fleur de Lys Koníčci Lotosy

Jsem autorem textů, fotografií a webu (není-li uvedeno jinak).
© 2009-2014 Orgonity od Hopley, MgA. Helena Kühnelová. Všechna práva vyhrazena.
"Orgonit" jako poradenství v oblasti zdravého životního stylu je chráněn ochrannou známkou ORGONIT ®

vyřizuje:
(Hoplea) MgA. Helena K ü h n e l o v á
Oblá 464/56, 63400 Brno
IČ: 73713473
tel.č.: 704 276 603
- když orgonity brousím, tak nic neslyším a někdy bývám v autě a tak, ale nejlépe mě zastihnete mezi 9-12h dopoledne a pak po 18 večer.
e-mail: pamawangmo@gmail.com
www.orgonite.cz
Subjekt není zapsán v obchodním rejstříku.
Subjekt není plátcem DPH.
Subjekt je autorem projektu a majitelem ochranné známky.
Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR 2000244071 / 2010

Bankovní spojení pro platby ze zahraničí do ČR:
IBAN je CZ0806000000000211743402
číslo účtu: 211743402/0600
Adresa obchodního místa banky, která vede tento účet:
GE Money Bank - Brno - Campus, Netroufalky 770/16, Brno 62500
Swift pro BIC: AGBACZPP

Platba je možná výhradně převodem na účet nebo dobírkou na účet.

V souladu se zákonem dodávám následující informaci, která se týká odstoupení od smlouvy a vrácení zboží:

Zboží zakoupené po internetu je samozřejmě možné do 14 dní vrátit bez udání důvodu. (Netýká se pochopitelně zakázkové výroby orgonitů ani individuálně vám psaných nativních horoskopů, partnerských horoskopů či návrhů drahokamových receptur :-) Po odstoupení od smlouvy musí zákazník předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní nepoškozené. Platba bude vrácena v plné výši do 14 dní, ne však dříve, než zákazník zboží předá nebo prokáže, že je odeslal. Náklady na dopravu zboží od zákazníka ke mě neproplácím. Záruka na zboží je minimálně dva roky - potřebuje-li náhodně poškozený orgonit z mé dílny opravu, ráda ji zajistím i dlouho poté.
Dokud vám orgonit slouží, ať je jako ze škatulky - napište mi: pamawangmo@gmail.com
Věnujte pozornost návodu k použití: http://orgonite.cz/navod_k_pouziti.php
Věnujte pozornost obchodním podmínkám: http://orgonite.cz/obchodni_podminky.php
Děkuji za vaši přízeň a za zájem o kouzelné kousky z mé dílny!

Poznámky do patičky:

Všechny předměty zde nabízené jsou prodávány jako dekorace do interieru nebo šperky. Používám pouze pravé drahé kameny, polodrahokamy, minerály.

Jsem řádně registrována na Puncovním úřadě, na Živnostenském úřadě, Na Finančním úřadě. Dělám to nejlepší, vlastními silami, a jen s tím, co mám k dispozici. Mám náklady, rizika a odpovědnost. Jsem povolána k trpělivosti, velkorysosti a vstřícnosti. Jiné to nebude. A tak rostu a tenhle projekt rozvíjím. Překonávám překážky. Čtu z hvězd a z těch subtilních strun skutečnosti. Jsem hrdá na svou práci a na to, co jsem už v životě dokázala. I když bych už dnes zase ledacos dokázala třeba líp. Jsem vděčná za vaši důvěru a otevřenost. A děkuji za všechna svěřená přání a tajemství.

Předměty z mé dílny jsou osobní talismany, orgonity, energetické hříčky s drahými kameny. Pamatujte, že orgonit je zvláštní talisman určený k očistě životní energie. Harmonizuje prostor ve svém energetickém dosahu. Je to instituce relaxační, podobně jako různé esence, kapičky z bylin, drahé kameny, nebo tarotové karty. Orgonit pulsuje energií, dýchá pránu. Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. Předávají pocit sebedůvěry a probouzí velkou odvahu.

Stránky slouží jako katalog. Líbí-li se vám moje práce, napište mi a zhmotním něco krásného i pro vás. Mohu vám napsat horoskop a navrhnout drahé kameny, které s ním souvisí. Mohu pro vás znovu vytvořit libovolný orgonit, který tu na stránkách najdete, znovu. Mohu na vaše přání napsat horoskop pro někoho, koho si přejete obdarovat.

GDPR a objednávání orgonitů/horoskopů ode mě. Platí:

"Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.“ orgonite.cz není e-shop, je to katalog, ze kterého si vybíráte, co vás zaujme a objednávku mi pak píšete e-mailem. Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO.

Informace o zpracování osobních údajů:

Tento dokument poskytuje informace o způsobu zpracování osobních dat a o právech s nimi souvisejících. MgA. Helena K ü h n e l o v á, Oblá 464/56, 63400 Brno, IČ: 73713473 uchovává následující informace:

- Identifikační údaje - zejména jméno, příjmení, titul, který jste uvedli v objednávce.

- Kontaktní údaje - hlavně adresa, e-mail a telefonní číslo.

- Tato data jsou využívána následujícím způsobem: Údaje zákazníka jsou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží není-li na základě jeho předchozího souhlasu domluveno jinak.

- Protože podnikám, vedu účetnictví, kde se mohou objevit informace o vašich platbách.

-Údaje, které uvedete při e-mailové komunikaci, zůstávají zachovány na mailovém serveru.

Jak dlouho vaše údaje držím? Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO. Pokud mám tento oprávněný zájem, nepotřebuji od zákazníků souhlas se zpracováním osobních údajů, protože je získávám, protože mě k tomu vede zákonná povinnost. Po uplynutí příslušných lhůt jsou data mazána. Informace o platbách jsou drženy po dobu danou zákonnými předpisy od jejich uskutečnění, tedy po dobu, kdy může být účetnictví předmětem finanční kontroly.

Jaké údaje o vás potřebuji? Jak můžete ovlivnit zpracování údajů? Za účelem vyřízení objednávky potřebuji být schopná vědet kdo jste a mít možnost se s vámi spojit. Za tímto účelem od vás potřebuji vaše identifikační a kontakní údaje.

Komu předávám vaše údaje: Pouze za účelem vyřízení objednávky, tedy její přepravy k vám, předávám vaše kontaktní údaje přepravní společnosti, nejčastěji české poště. Účetnictví spravuje Ing. Marcela Konečná účetní a finanční poradce.

Vaše další práva: Vaše data jsou zpracovávána transparentně, korektně a v souladu se zákonem. Máte právo na přístup ke svým údajům, na vysvětlení, jakož i další práva, pokud se domníváte, že zpracování není v pořádku. Také můžete podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně u soudu.

Taky se na mě můžete obrátit e-mailem, telefonem, přes formulář na orgonite.cz, tady přes facebook, nebo prostě přijít na koláč a kus řeči, ovšem ta poslední možnost jen po dohodě. Chodím normálně do práce jako vy a k tomu podnikám ;)

Aktualizováno: 15:59 6.5.2018
zde!   Křidélko: 532,-Kč Kč/ks
  Gombík: 686,-Kč Kč/ks
  Malé kyvadlo: 798,-Kč/ks
  Velké štíhlé kyvadlo: 1218,-Kč/ks
  Velké buclaté kyvadlo: 1358,-Kč/ks
  Čakrová kulička: 1610,- Kč/ks
  Srdíčko: 1160,- Kč/ks
  Lotos: 1500,- Kč/ks
  Floral: 1834,- Kč/ks
  Kulička 6cm: 1904,- Kč/ks
  Kulička 8cm: 2464,- Kč/ks
  Kulička 13cm: 5264,- Kč/ks
  Osmistěn: 924,- Kč/ks
  Fleur de Lys: 1200,-Kč/ks
  Ptáček letící: 1300,- Kč/ks
  Ptáček sedící: 1100,-Kč/ks
  Náušnice: 1000,- Kč/pár,
    komponenty Stříbro Ag 925/1000

  Nativní HOROSKOP
    a návrh drahokamové receptury:

    880,- Kč/ks

Navigace na těchto stránkách:

Pokyny k objednávání

Živnostenský list
Objednat orgonit na přání
Návod k použití
Facebook
Autor projektu
Blog

(To jen tak na okraj)


Mě je zas Poezie:
tak trochu chladno po těle
přehorko v srdci a tolik nesměle..

Přichází z ticha, to vždy, ta Poezie
Rodí se z noci, která sama sebou žije
Je to stav mysli, tak trochu vytržení
Maličké šílenství - jen jako pralinka
- malinká - v dárkovém nadělení.

Mě je Poezie. Už je to zase tady..
K půlnoci líbá jak anděl - kdo líbá, svádí!
Slyším jak cinkají střibřitá opálová
světélka. Okamžik věčnost trvá -
Věštím v něm o zítřku: že ráno povstane,
andělů zástup nesmírný - každý jednoho dostane
Každý kdo s vinou, každý kdo bez viny.

/Hoplea 22:49 13.7.2011/

Úvod | Novinky | K prodeji | Katalog & Fotogalerie | Talisman na míru | Co, Proč & Jak | Zkušenosti | Kontakt

Drahokamové receptury od Hopley [»]

Andělé:

Anděl Strážný
Gabriel
Chamuel
Lucifer (Jitřenka)
Metatron
Nathanael
Michael
Rafael

Mistrovské energie:

El Morya
Helion (Horus)
Kamakura
Kwan-Yin
Lady Nada
Lady Portia
Maria (Modrá Sasanka)
Lao C (Nebeský Vodopád)
Pallas Athena
Saint Germain

Čakrové energie:

1. Muladhara
2. Svadhisthana
3. Manipura
4. Anaháta
5. Višuddhi
6. Adžňa
7. Sahasrára

Další oblíbené archetypy:

Afrodite
Congruentia-Harmonie
Constantine
Dar Moudrosti
Duhová Luna
Durga
Epona
Face a la Mer
Himalaya
Chesbet
Jednorožec
Jitřenka-Lucifer
Kadyn
Láska a štěstí
Lungta-Májový Vítr
Malý Vodní Drak
Miminko
Návrat Jupiterův
Něha
Panna Slunce
Phoenix
Porta Coeli
Quercus Rubra
Racek
Rosa Coeli
Šamanův Průvodce
Shining Shanti
Slunce v Duši
Slunceplášť
Smaragdový Hrad
Stín
Velká Watanai

Pro vaši inspiraci:
Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání.Generátor banálních pravd:
[]

[CNW:Counter]