orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej


Pokyny k objednávání

Základní údaje o provozovatelivyřizuje:
(Hoplea) MgA. Helena K ü h n e l o v á
Oblá 464/56, 63400 Brno
IČ: 73713473
tel.: 00420 733 322 820
e-mail: pamawangmo@gmail.com
www.orgonite.cz
Subjekt není zapsán v obchodním rejstříku.
Subjekt není plátcem DPH.
Subjekt je autorem projektu a majitelem ochranné známky.
Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR 2000244071 / 2010

Bankovní spojení pro platby ze zahraničí do ČR:
IBAN je CZ0806000000000211743402
číslo účtu: 211743402/0600
Adresa obchodního místa banky, která vede tento účet:
GE Money Bank - Brno - Campus, Netroufalky 770/16, Brno 62500
Swift pro BIC: AGBACZPP

Platba je možná výhradně převodem na účet nebo dobírkou na účet.


V souladu se zákonem dodávám následující informaci, která se týká odstoupení od smlouvy a vrácení zboží:

Zboží zakoupené po internetu je samozřejmě možné do 14 dní vrátit bez udání důvodu. (Netýká se pochopitelně zakázkové výroby orgonitů ani individuálně vám psaných nativních horoskopů, partnerských horoskopů či návrhů drahokamových receptur :-) Po odstoupení od smlouvy musí zákazník předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní nepoškozené. Platba bude vrácena v plné výši do 14 dní, ne však dříve, než zákazník zboží předá nebo prokáže, že je odeslal. Náklady na dopravu zboží od zákazníka ke mě neproplácím. Záruka na zboží je minimálně dva roky - potřebuje-li náhodně poškozený orgonit z mé dílny opravu, ráda ji zajistím i dlouho poté.
Dokud vám orgonit slouží, ať je jako ze škatulky - napište mi: pamawangmo@gmail.com
Věnujte pozornost návodu k použití: http://orgonite.cz/navod_k_pouziti.php
Věnujte pozornost obchodním podmínkám: http://orgonite.cz/obchodni_podminky.php
Děkuji za vaši přízeň a za zájem o kouzelné kousky z mé dílny!

1. OBJEDNÁVKA. Pro nákup či objednávku použijte prosím libovolný formulář zde na stránkách orgonite.cz, nebo e-mail pamawangmo@gmail.com. Kupní smlouva při nákupu v internetovém obchodu se uzavírá okamžikem odeslání objednávky. Všechny Orgonity od Hopley jsou prodávány jako talismany a dekorace do interieru. Uvedené ceny jsou konečné. Ceny jsou platné tak, jak jsou uvedeny zde na webu. Uzavřením kupní smlouvy (odesláním objednávky) kupující potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

1.1. Uveďte prosím své plné jméno, adresu, kam chcete objednané zboží zaslat a vaši e-mailovou adresu. Je dobré uvést telefon.

1.2. Uveďte prosím druh zboží a jeho název, velikost, počet kusů a způsob úhrady.

2. POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY. Vyčkejte prosím potvrzení vaší objednávky, obvykle to stihnu do druhého PRACOVNÍHO dne. Pokud objednáváte talisman-orgonit či koníka na přání, musíme se vzájemně jasně dohodnout na ceně, materiálu, datu a způsobu odběru zboží.

Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout objednávku kupujícího, který v minulosti neodebral či řádně nezaplatil závazně objednané zboží, jakož i objednávku, která obsahuje zjevně nesprávné údaje o kupujícím. Prodávající není povinen akceptovat objednávku v případě, kdy zboží je vyprodáno, nemá k dispozici potřebný materiál nebo formy, nebo prodávající v době objednávky nemá konkrétní zboží již skladem. V těchto případech vám tuto skutečnost oznámím. Prodávající si vyhrazuje právo ceny zboží změnit, nové ceny jsou účinné ode dne uvedení na internetových stránkách prodávajícího.

Do zahraničí prodávám pouze zboží bez služeb.

3. PLATEBNÍ PODMÍNKY
Objednané zboží (ve všech případech orgonity) můžete v ČR uhradit dvěma způsoby:

A, Převodem na účet: Expediční poplatek při platbě předem na účet: 100,- kč není-li dohodnuto individuálně jinak. Žádné další poplatky vám z mé strany účtovány nejsou. Po dokončení objednávky vám zašlu na e-mailovou adresu výzvu k úhradě, obsahující údaje potřebné k platbě.

B, Dobírkou: Expediční poplatek při platbě dobírkou: 140,- kč není-li dohodnuto individuálně jinak. Žádné další poplatky Vám z mé strany účtovány nejsou. Zaplatíte v hotovosti při převzetí zásilky od České pošty.

Expediční poplatek zahrnuje náklady na poslání českou poštou a dákové balení orgonitů (šifonové sáčky ect.).

Objednávky ze zahraničí:

Do zahraničí prodávám pouze zboží.

Potřebujete-li, abych vám orgonity zaslala do zahraničí, napište mi objednávku raději e-mailem -  dopravce i podmínky stanovíme individuálně dohodou.

Importní poplatky, daně a clo není zahrnuto v ceně vaší objednávky! Za tyto další platby nese odpovědnost pouze kupující. Prosím informujte se ve své zemi na příslušném úřadě / poště / a vyzjistěte si předem, jaké další poplatky budete platit při objednání zboží ze zahraničí. Tyto případné další poplatky platíte ve své zemi při převzetí/doručení zboží k vám. Obvykle jsou to peníze, které dostane váš stát - prosím nezaměňujte tyto dodatečné platby za poštovné, balné, nebo dobírkovné. Prodávající tyto dodatečné platby neobdrží.4. ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

U talismanů, které pro vás vytvářím individuálně, na přání, je nutné složit 50% z ceny orgonitu předem jako zálohu před započetím prací. Pokud se rozhodnete zboží neodebrat, záloha propadá a vrácena nebude. Dokončený orgonit nabídnu k dalšímu prodeji za plnou cenu přes e-shop dalším zájemcům.

"Orgonity na přání" se rozumí zakázková výroba. Nákup se řídí pravidly zakázkové výroby. Zakázkovou výrobou se rozumí zhotovení věci na zakázku dle Občanského zákoníku § 644.

K orgonitům na přání navrhuji kombinace kamenů podle vašeho nativního horoskopu. Tyto navržené kameny po vašem souhlasu vkládám do orgonitu. Horoskop ani návrh kamenů není zpravidla poskytován před obdržením platby za ně. "Kameny" se rozumí zpravidla polodrahokamy, vzácné kameny, drahokamy (surovina), některé minerály (např. sůl) a některé rudy kovů (například chalkopyrit). Popis a ezoterikou připisované účinky kamenů najdete zde.

Dodací lhůta se stanoví dohodou, obvykle 2 - 8 týdnů.5. BALENÍ: Talismany jsou baleny vždy dárkově (šifonové a saténové sáčky ect.). Talismany mají ručně psané popisky (Durga, Jednorožec, Nathanael, ect.), takže budete vědět, který je který. Používám bublinkové obálky. Větší a křehčí talismany, především koníci, vám přijdou v pevném plastovém boxu. Součástí balení je vždy tištěný letáček s návodem k použití, s povídáním o talismanech, s popisem receptury a s popisem symboliky použitých kamenů, s kontaktními a dalšími informacemi. Pokud orgonit věnujete, nemusíte nic složitě vysvětlovat - všechnu práci už jsem udělala za vás - v krásném voňavém dárkovém balení! ;)6. Dodací lhůta pro HOTOVÉ orgonity z aktuální nabídky na www.orgonite.cz je 10 (slovy:deset) pracovních dní po připsání platby na náš účet. Dodací lhůta pro koule 4 - 16 cm a ostatní zakázkovou výrobu se stanoví individuálně podle rozsahu zakázky dohodou, počítejte většinou s 4-8 týdny.7. Převzetí zboží: Kupujícímu je doporučeno, aby při dodání zboží překontroloval, zda-li zásilka není zvnějšku poškozena či zda je kompletní. V případě dodání poškozené zásilky, jež může být předpokladem poškození i samotného dodaného zboží, nemusí takovou zásilku od dopravce přebírat! Rovněž nemusí přebírat nekompletní zásilku.8. V souladu se zákonem 367/2000Sb má odběratel právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14-ti dnů bez udání důvodu.

Postup při uplatnění nároku na vrácení zboží do 14 dnů: Zboží pečlivě zabalte a zašlete na adresu: Helena Kühnelová, Oblá 464/56, 63400 Brno. Ke zboží prosím přiložte pořizovací doklad, průvodní dopis s informací, že se jedná o vrácení zboží do 14 dnů.

Netýká se pochopitelně zakázkové výroby orgonitů ani individuálně vám psaných horoskopů či návrhů drahokamových receptur.

Po odstoupení od smlouvy musí zákazník předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní nepoškozené. Platba bude vrácena v plné výši do 14 dní, ne však dříve, než zákazník zboží předá nebo prokáže, že je odeslal. Náklady na dopravu zboží od zákazníka ke mě neproplácím.
9. Servis - naprostou většinu náhodně vzniklých poškození a opotřebení počínaje podrápaným povrchem orgonitů až po ulomený nožičky orgoníčků (koníků) lze opravit. A to tak dobře, že je orgonit jako nový. Proto neplačte, napište mi, a bude-li to jen trochu možné, opravím.10. ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Údaje zákazníka jsou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží není-li na základě jeho předchozího souhlasu domluveno jinak.

Newslettery nerozesílám, žádnou databázi nevedu, ukládám pouze faktury. Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO. Pokud mám tento oprávněný zájem, nepotřebuji od zákazníků souhlas se zpracováním osobních údajů, protože je získávám, protože mě k tomu vede zákonná povinnost.

Feedback (anonymizovaný, nejde o osobní údaje), který mi pošlete použiji zde na webu - zasláním s tímto postupem souhlasíte. Pokud si nepřejete feedback zveřejnit, plně to respektuji, prostě mi dejte vědet. Děkuji za pochopení.11. Nestanoví-li tyto podmínky jinak, řídí se práva a povinnosti účastníků příslušnými ustanoveními obecně závazných předpisů, platných v České republice.Odesláním objednávky kupující stvrzuje svůj souhlas s těmito obchodními podmínkami. Na tyto obchodní podmínky je kupující dostatečným způsobem před vlastním uskutečněním objednávky upozorněn a má možnost se s nimi seznámit.


12. Záruky a reklamace

Záruka na zboží je minimálně dva roky - potřebuje-li náhodně poškozený orgonit z mé dílny opravu, ráda ji zajistím i dlouho poté. Dokud vám orgonit slouží, ať je jako ze škatulky - napište mi: pamawangmo@gmail.com

Zboží (orgonity) ve všech případech spadá do kategorie "dekorační předměty do interieru", případně šperky.

(Životnost orgonitů může být stovky let. Pravděpodobně budou jednou součástí archeologických nálezů ;)

Záruka se nevztahuje na poškození způsobená nesprávným použitím, hrubým zacházením a živelnými pohromami (povodeň, blesky, krupobití). Záruka se nevztahuje na obnošení a opotřebení přívěsků - mějte na paměti, že neustálým nošením orgonit prostě postupně trochu ošoupete a odřete. Je z pryskyřice, tedy z něčeho něco na způsob plastu, co není tak tvrdé jako ocel nebo diamant. Novost umím ve většině případů obnovit, takže mi napište, orgonit vám ráda zrekonstruuju či zrestauruju. Také vám mohu starší odřený orgonit (který se vám tak osvědčil) dát do většího nového - třeba to kouličky ve stejné receptuře ;) Bude tak mnohem silnější.

Záruka se nevztahuje na poškození způsobená použitím v rozporu s Návodem k použití.

Jako záruční list platí doklad (faktura), který vám byl na zboží vystaven.

Pokud mi orgonit posíláte zpátky, dobře ho zabalte, ať se nepotluče a napište mi, co se stalo (odřeno, ulomeno, ect.). Nezapomeňte uvést Vaší zpáteční adresu. Zašlete prosím nejlépe doporučeně na adresu: Helena Kühnelová, Oblá 464/56, 63400 Brno
 
Náklady na dopravu reklamace nese objednatel, stejně tak riziko a odpovědnost za poškození zásilky dopravou. Z tohoto důvodu doporučuji zásilku pojistit.

 Kontakt pro případ reklamace: pamawangmo@gmail.com, Helena Kühnelová, Oblá 464/56, 63400 Brno

Tyto podmínky vstupují v platnost (aktualizováno) dne 14:31 13.11.2016

Floraly Gombíky Osmistěny Náušnice Koule Srdíčka Ptáčci Kyvadla Fleur de Lys Koníčci Lotosy

Jsem autorem textů, fotografií a webu (není-li uvedeno jinak).
© 2009-2014 Orgonity od Hopley, MgA. Helena Kühnelová. Všechna práva vyhrazena.
"Orgonit" jako poradenství v oblasti zdravého životního stylu je chráněn ochrannou známkou ORGONIT ®

vyřizuje:
(Hoplea) MgA. Helena K ü h n e l o v á
Oblá 464/56, 63400 Brno
IČ: 73713473
tel.č.: 704 276 603
- když orgonity brousím, tak nic neslyším a někdy bývám v autě a tak, ale nejlépe mě zastihnete mezi 9-12h dopoledne a pak po 18 večer.
e-mail: pamawangmo@gmail.com
www.orgonite.cz
Subjekt není zapsán v obchodním rejstříku.
Subjekt není plátcem DPH.
Subjekt je autorem projektu a majitelem ochranné známky.
Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR 2000244071 / 2010

Bankovní spojení pro platby ze zahraničí do ČR:
IBAN je CZ0806000000000211743402
číslo účtu: 211743402/0600
Adresa obchodního místa banky, která vede tento účet:
GE Money Bank - Brno - Campus, Netroufalky 770/16, Brno 62500
Swift pro BIC: AGBACZPP

Platba je možná výhradně převodem na účet nebo dobírkou na účet.

V souladu se zákonem dodávám následující informaci, která se týká odstoupení od smlouvy a vrácení zboží:

Zboží zakoupené po internetu je samozřejmě možné do 14 dní vrátit bez udání důvodu. (Netýká se pochopitelně zakázkové výroby orgonitů ani individuálně vám psaných nativních horoskopů, partnerských horoskopů či návrhů drahokamových receptur :-) Po odstoupení od smlouvy musí zákazník předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní nepoškozené. Platba bude vrácena v plné výši do 14 dní, ne však dříve, než zákazník zboží předá nebo prokáže, že je odeslal. Náklady na dopravu zboží od zákazníka ke mě neproplácím. Záruka na zboží je minimálně dva roky - potřebuje-li náhodně poškozený orgonit z mé dílny opravu, ráda ji zajistím i dlouho poté.
Dokud vám orgonit slouží, ať je jako ze škatulky - napište mi: pamawangmo@gmail.com
Věnujte pozornost návodu k použití: http://orgonite.cz/navod_k_pouziti.php
Věnujte pozornost obchodním podmínkám: http://orgonite.cz/obchodni_podminky.php
Děkuji za vaši přízeň a za zájem o kouzelné kousky z mé dílny!

Poznámky do patičky:

Všechny předměty zde nabízené jsou prodávány jako dekorace do interieru nebo šperky. Používám pouze pravé drahé kameny, polodrahokamy, minerály.

Jsem řádně registrována na Puncovním úřadě, na Živnostenském úřadě, Na Finančním úřadě. Dělám to nejlepší, vlastními silami, a jen s tím, co mám k dispozici. Mám náklady, rizika a odpovědnost. Jsem povolána k trpělivosti, velkorysosti a vstřícnosti. Jiné to nebude. A tak rostu a tenhle projekt rozvíjím. Překonávám překážky. Čtu z hvězd a z těch subtilních strun skutečnosti. Jsem hrdá na svou práci a na to, co jsem už v životě dokázala. I když bych už dnes zase ledacos dokázala třeba líp. Jsem vděčná za vaši důvěru a otevřenost. A děkuji za všechna svěřená přání a tajemství.

Předměty z mé dílny jsou osobní talismany, orgonity, energetické hříčky s drahými kameny. Pamatujte, že orgonit je zvláštní talisman určený k očistě životní energie. Harmonizuje prostor ve svém energetickém dosahu. Je to instituce relaxační, podobně jako různé esence, kapičky z bylin, drahé kameny, nebo tarotové karty. Orgonit pulsuje energií, dýchá pránu. Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. Předávají pocit sebedůvěry a probouzí velkou odvahu.

Stránky slouží jako katalog. Líbí-li se vám moje práce, napište mi a zhmotním něco krásného i pro vás. Mohu vám napsat horoskop a navrhnout drahé kameny, které s ním souvisí. Mohu pro vás znovu vytvořit libovolný orgonit, který tu na stránkách najdete, znovu. Mohu na vaše přání napsat horoskop pro někoho, koho si přejete obdarovat.

GDPR a objednávání orgonitů/horoskopů ode mě. Platí:

"Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.“ orgonite.cz není e-shop, je to katalog, ze kterého si vybíráte, co vás zaujme a objednávku mi pak píšete e-mailem. Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO.

Informace o zpracování osobních údajů:

Tento dokument poskytuje informace o způsobu zpracování osobních dat a o právech s nimi souvisejících. MgA. Helena K ü h n e l o v á, Oblá 464/56, 63400 Brno, IČ: 73713473 uchovává následující informace:

- Identifikační údaje - zejména jméno, příjmení, titul, který jste uvedli v objednávce.

- Kontaktní údaje - hlavně adresa, e-mail a telefonní číslo.

- Tato data jsou využívána následujícím způsobem: Údaje zákazníka jsou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží není-li na základě jeho předchozího souhlasu domluveno jinak.

- Protože podnikám, vedu účetnictví, kde se mohou objevit informace o vašich platbách.

-Údaje, které uvedete při e-mailové komunikaci, zůstávají zachovány na mailovém serveru.

Jak dlouho vaše údaje držím? Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO. Pokud mám tento oprávněný zájem, nepotřebuji od zákazníků souhlas se zpracováním osobních údajů, protože je získávám, protože mě k tomu vede zákonná povinnost. Po uplynutí příslušných lhůt jsou data mazána. Informace o platbách jsou drženy po dobu danou zákonnými předpisy od jejich uskutečnění, tedy po dobu, kdy může být účetnictví předmětem finanční kontroly.

Jaké údaje o vás potřebuji? Jak můžete ovlivnit zpracování údajů? Za účelem vyřízení objednávky potřebuji být schopná vědet kdo jste a mít možnost se s vámi spojit. Za tímto účelem od vás potřebuji vaše identifikační a kontakní údaje.

Komu předávám vaše údaje: Pouze za účelem vyřízení objednávky, tedy její přepravy k vám, předávám vaše kontaktní údaje přepravní společnosti, nejčastěji české poště. Účetnictví spravuje Ing. Marcela Konečná účetní a finanční poradce.

Vaše další práva: Vaše data jsou zpracovávána transparentně, korektně a v souladu se zákonem. Máte právo na přístup ke svým údajům, na vysvětlení, jakož i další práva, pokud se domníváte, že zpracování není v pořádku. Také můžete podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně u soudu.

Taky se na mě můžete obrátit e-mailem, telefonem, přes formulář na orgonite.cz, tady přes facebook, nebo prostě přijít na koláč a kus řeči, ovšem ta poslední možnost jen po dohodě. Chodím normálně do práce jako vy a k tomu podnikám ;)

Aktualizováno: 15:59 6.5.2018
zde!   Křidélko: 532,-Kč Kč/ks
  Gombík: 686,-Kč Kč/ks
  Malé kyvadlo: 798,-Kč/ks
  Velké štíhlé kyvadlo: 1218,-Kč/ks
  Velké buclaté kyvadlo: 1358,-Kč/ks
  Čakrová kulička: 1610,- Kč/ks
  Srdíčko: 1160,- Kč/ks
  Lotos: 1500,- Kč/ks
  Floral: 1834,- Kč/ks
  Kulička 6cm: 1904,- Kč/ks
  Kulička 8cm: 2464,- Kč/ks
  Kulička 13cm: 5264,- Kč/ks
  Osmistěn: 924,- Kč/ks
  Fleur de Lys: 1200,-Kč/ks
  Ptáček letící: 1300,- Kč/ks
  Ptáček sedící: 1100,-Kč/ks
  Náušnice: 1000,- Kč/pár,
    komponenty Stříbro Ag 925/1000

  Nativní HOROSKOP
    a návrh drahokamové receptury:

    880,- Kč/ks

Navigace na těchto stránkách:

Pokyny k objednávání

Živnostenský list
Objednat orgonit na přání
Návod k použití
Facebook
Autor projektu
Blog

(To jen tak na okraj)


Mě je zas Poezie:
tak trochu chladno po těle
přehorko v srdci a tolik nesměle..

Přichází z ticha, to vždy, ta Poezie
Rodí se z noci, která sama sebou žije
Je to stav mysli, tak trochu vytržení
Maličké šílenství - jen jako pralinka
- malinká - v dárkovém nadělení.

Mě je Poezie. Už je to zase tady..
K půlnoci líbá jak anděl - kdo líbá, svádí!
Slyším jak cinkají střibřitá opálová
světélka. Okamžik věčnost trvá -
Věštím v něm o zítřku: že ráno povstane,
andělů zástup nesmírný - každý jednoho dostane
Každý kdo s vinou, každý kdo bez viny.

/Hoplea 22:49 13.7.2011/

Úvod | Novinky | K prodeji | Katalog & Fotogalerie | Talisman na míru | Co, Proč & Jak | Zkušenosti | Kontakt

Drahokamové receptury od Hopley [»]

Andělé:

Anděl Strážný
Gabriel
Chamuel
Lucifer (Jitřenka)
Metatron
Nathanael
Michael
Rafael

Mistrovské energie:

El Morya
Helion (Horus)
Kamakura
Kwan-Yin
Lady Nada
Lady Portia
Maria (Modrá Sasanka)
Lao C (Nebeský Vodopád)
Pallas Athena
Saint Germain

Čakrové energie:

1. Muladhara
2. Svadhisthana
3. Manipura
4. Anaháta
5. Višuddhi
6. Adžňa
7. Sahasrára

Další oblíbené archetypy:

Afrodite
Congruentia-Harmonie
Constantine
Dar Moudrosti
Duhová Luna
Durga
Epona
Face a la Mer
Himalaya
Chesbet
Jednorožec
Jitřenka-Lucifer
Kadyn
Láska a štěstí
Lungta-Májový Vítr
Malý Vodní Drak
Miminko
Návrat Jupiterův
Něha
Panna Slunce
Phoenix
Porta Coeli
Quercus Rubra
Racek
Rosa Coeli
Šamanův Průvodce
Shining Shanti
Slunce v Duši
Slunceplášť
Smaragdový Hrad
Stín
Velká Watanai

Pro vaši inspiraci:
Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání.Generátor banálních pravd:
[]

[CNW:Counter]