orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej


Nejnověji aktualizované články:

23:14 7.6.2016 Láska a štěstí - Freya

22:16 16.5.2016 Afrodite

14:58 23.3.2016 Vášeň, Femme fatale

23:34 12.3.2016 Lucifer: "Když procházíte peklem, pořád jděte!"

22:21 12.3.2016 Povídání o Stínu

V alchymistické dílně..

11:55 11.3.2018 | Pojďte za mnou na facebook

Všechny orgonitové novinky z mé dílny se odehrávají tady: https://www.facebook.com/orgonityodhopley/


Duplicitně pak přidávám archetypy/receptury sem: http://orgonityodhopley.blogspot.cz.

Na twitteru moc nejsem: https://twitter.com/HelenaKhnelov.

Pro přátele jsem ještě tady: https://www.facebook.com/hoplea.kuhnelova

Pro japonské zájemce je tu AxisMundi e-shop: http://www.axis-mart.com/shopbrand/orgonite/page2/recommend/

A pár videíček s mými orgonity najdete na youtube zde: https://www.youtube.com/user/pamawangmo/videos

17:05 1.1.2018 | Aktualizace ceníku pro rok 2018

Děkuji, že me zásobujete takovým množstvím práce :) Nestíhám dělat věci na sklad. Vpodstatě všechny orgonity dělám na objednávku, na přání. Už je to 9 let, co vás zásobuji těmito malými a většími poklady. Nezbývá mi sice ani pořádně čas na aktualizaci tohoto webu, ale NOVÉ ORGONITY PŘIDÁVÁM NA FACEBOOK. Tam mě najdete, tam je to aktuální. Přidejte si mě!

Cena všech kyvadel je teď výhodnější, snížila jsem ji. Věřím, že vás to potěší ;) Většina cen je ponechána při starém. Nepatrně jsem ji zvedla tam, kde jsem příliš vytížená. Platné pro 2018, změny vyhrazeny:

Křidélko: 532,-Kč Kč/ks
Gombík: 686,-Kč Kč/ks
Malé kyvadlo: 798,-Kč/ks
Velké štíhlé kyvadlo: 1218,-Kč/ks
Velké buclaté kyvadlo: 1358,-Kč/ks
Čakrová kulička: 1610,- Kč/ks
Srdíčko: 1160,- Kč/ks
Lotos: 1500,- Kč/ks
Floral: 1834,- Kč/ks
Kulička 6cm: 1904,- Kč/ks
Kulička 8cm: 2464,- Kč/ks
Kulička 13cm: 5264,- Kč/ks
Osmistěn: 924,- Kč/ks
Fleur de Lys: 1200,-Kč/ks
Ptáčci: 1300,-Kč/ks letící ptáček, á 1100,-Kč/ks sedící ptáček
Náušnice: 1000,- Kč/pár, komponenty Stříbro Ag 925/1000

Horoskop a návrh drahokamové receptury: 880,- Kč/ks


12:40 14.2.2017 | My máme sny. Archetypy mají nás.

Občas mi přijde otázka tohoto typu: “ ...jsem prý světlonoš a někteří mne doslova nutí vidět auru... “ Au!

Archetypy mají nás, ne my je! My nejsme některý archetyp. Ale skrze nás ony ožívají. My je na chvíli v životě žijeme. Napojíme se a pak zase po čase se odpojujeme, když to odžijeme. Tak postupujeme vpřed, tak se naše psychika obnovuje a regeneruje. Pokaždé je to takové malé znovuzrození. Tak to je ;)

Proto má taky smysl se na tuto subtilní životní skutečnost naladit. Kvůli té obnově psychiky, kvůli regeneraci našeho bytí, kvůli těm malým “znovuzrozením” vprostřed života - když se potřebujeme pohnout z vyčerpané etapy života, když prostě přijde čas se pohnout někam dál.

Tehdy nastává takový malý a soukromý, vlastně ryze intimní “Svátek Tmy”, kdy vzýváme ono Království Světla. Aby nám dalo znamení. Aby nám dalo nějakou nápovědu. Tehdy se potřebujeme navnímat, pozorovat sami sebe. Občas prostě potřebujeme trochu (více) poodstoupit, nadechnout se a připomenout si kdo jsme a kým chceme být. Tehdy přichází nový archetyp, abychom se v něm obnovili. Abychom ho zhmotnili a prožili tady na zemi, ve fyzickém světě, ve svém těle a ve svém životě, prostě na vlastní kůži - unikátním způsobem! Každý je “zobrazíme” malinko jinak - tak jako po svém. Archetypy jsou jako sny. Velké a zásadní Sny, které se usadí v podvědomí a na dlouhou dobu určují naše prožívání a směřování v životě. Naplňujeme-li tyto své velké Sny, získáváme energii, životní sílu. S nimi se vyskytujeme ve správný čas, na správném místě a správné osobě řekneme to správné. Není života mimo archetypy. Mimo archetypy je jen nevyslovená nicota - bez prostoru, bez času. Jako Ne, které ale Není. Víte, jak to myslím, ne? S velkými Sny, na které jsme naladěni, se naše cesta rozšiřuje a zjednodušuje. Je to pramen štěstí. Je to pramen přijetí, zájmu, ochoty i nadšení.

Smyslem života je najít pokaždé tento jednotící záměr (“Velký Sen”, Archetyp), který nám propojí jednotlivé oblasti života (vztahy, práce, koníčky, zdraví..) tak, abychom žili ponořeni v tom zvláštním stavu, který se označuje jako “flow” - plynutí. Hladké plynutí energie života, šťastná existence, která je nejspíš dost dobře naším nejvyšším posláním. Posláním svěřeným. Jsme jím pověřeni “tam shora”.

Když místo toho naplňujeme jen různé malé sny a různé malé požadavky a zájmy druhých lidí, jsme prostě jen víc a víc vyčerpaní, oddělení od sebe, že už pomalu ani nevíme, jak se sakra jmenujeme. Naše cesta, náš životní prostor se zužuje a zmenšuje a naplňuje nás úzkostí. Šílíme strachy. Chováme se hrozně.

Bacha! Život není logický ani spravedlivý. Avšak dokud žijeme, máme naději žít Velké Sny. Skutečné Sny. Proměňovat se a znovuzrozovat se. Ožívat novou energií, tak jako když se probudíte ráno a je vám dobře po těle a těšíte se na celý den. Dokud žijeme, máme prostě naději - cítíme ji, tu Naději, obzvláště silně tehdy, když už prostě máme dost zkušeností na to, abychom dokázali kontrolovat své emoce. Říkáme si: “ÁÁ, ono už se mi zase děje tohle..” a to je taky příležitost pohroužit se do sebe. A tam, pod povrchem vidět a dělat ty věci.. u kterých není uchopitelný výsledek. To je nejvyšší forma autonomie! Protože to je to důležité. Kvůli lidské důstojnosti, lidskosti a tak vůbec.. To prožívání je důležitý. Ne to, co se děje. Ale to ano, co cítíme!

Nakonec totiž záleží jen na laskavosti. Jak moc jste dokázali milovat (to, co nemá uchopitelný výsledek), jak laskavě a velkoryse jste plynuli světem (není logický ani spravedlivý!) a jak snadno jste dokázali upustit od nejrůznějších záležitostí (ať už vám byly souzeny, nebo ne.) Viděla jsem tuto moudrost krásně shrnutou: “Wise woman said: “Fuck that shit!” And she lived happilly ever after.”

Za hranicí psychologie totiž je.. něco jako poezie. Teda jen poezií je to aspoň trochu uchopitelné. Už to nejde úplně uchopit jazykem - takovým tím běžným účetním paragrafovým.. Tam na konci se totiž břeh racionálního-popisného drolí a je tam Noc a Vody. Když něco ve vás dozraje ke svému konci, když je to už úplně úplné, jako úplněk.. Pak v takovém úplňku přichází bílá Lvice (prostor pro nový archetyp). Nastává Svátek Tmy a my voláme Království Světla.

21:00 7.6.2016 | Supervýběr

Aktualizace katalogu srdíček
- vybrala jsem ty nejkrásnější kousky:

orgonit od Hopley


15:12 26.5.2016 | Kadyn


Je potřeba podívat se daleko zpátky v čase, asi dva a půl tisíce let, a docela daleko odtud. Na Altai:

"Tohle je Altai. " ukázal šaman pohybem ruky přes pláň - od obzoru k obzoru, kam oko dohlédne. Když znáte jenom Altai, přijde vám to jako trochu zbytečné gesto. "Máš bílé vousy a vlasy." To bylo mnohem zajímavější, protože Altai byl všude, zatímco Šaman byl jediný bělovousý člověk, kterého Kadyn dosud viděla. Ticho. A pak ta neuvěřitelná odpověď: "Protože jsem starý. Altai je taky starý. Altai je starší než já." Ve vzduchu visela neformulovatelná otázka. Vlastně spletenec otázek těžko vyslovitelných. Můžu se ptát? Urazím ho? Klást si otázky znamená proměňovat se.. Kadyn cítila, že se má zeptat, ale - jak? Na co přesně? - usilovně přemýšlela, zatímco bylo Ticho. "Tím to začíná". Odpověděl na ticho Šaman.

Když sestupovali po zasněžené pláni, uviděla zase tu věc, ktará nebyla jen "ta věc" - ale která zcela jasně byla i "ten obraz". Krev na svěhu. Dívali se spolu na rudou skvrnu. "Je to stopa" - řekl Šaman lehce, jakoby o nic nešlo. Kadyn bylo jasné, že tu někdo vyvrhl králíka..ale bylo jí jasné i to, že tím Šaman myslí ještě něco. Čeho se to jenom mohlo týkat? "Máš vlastně na výběr," povídá dál dívce: "buď tu zůstaneš, jako ten králík a budeš doufat, že nějak unikneš. Jen mi řekni, jestli už jsi někdy viděla starého králíka." Kadyn se zasmála nahlas, protože starý tu byl jenom Šaman. Ten se ale přímo na ni díval. Díval se jí do očí a mračil se. "Už jsi viděla nějakého starého králíka? " zopakoval otázku s povzdechem. "Odpověz." "Asi neviděla. Králíky vždycky někdo chytí." "Přesně". Courali se dál. Ticho. Šaman se rozloučil s tím, že přijde zas před úplňkem. A když se znovu shledali, Kadyn už konečně věděla, na co se má zeptat. Ta otázka zněla: "Já mám na výběr?"

Kadyn - drahokamová receptura pro archetyp.

14:59 23.3.2016 | O vášni..

Vášeň, která je skutečná - protože má stíny, bolest, všechny existující emoce a jejich energii urvanou ze řetězu, možná zkrvavenou, ale nikdy ne pokořenou. To je pravá vášeň. Prohrát znamená se vzdát. Když se nevzdáte, nikdy nejste skutečně poražení. S touto ušlechtilou osvícenou vášní se dočkáte rozvoje vzácných sil a schopností. A objeví se také silná touha nahlédnout na podstatu a skutečnost světa, prohlédnout to tajemství našich omezení: přetvářky. Proč? Protože každá přetvářka je mrtvá. Pokud jste, čím skutečně jste, s vášní, přinášíte světu velmi přirozeným způsobem úžasné věci - spontánně a pravdivě. Víte to. Znáte svou cenu! Vášeň, Femme fatale


22:26 12.3.2016 | Co jsou to ty archetypy..?

Když hovoříme o archetypech, pokoušíme se nahlédnout do oblasti.. jak to jenom přiblížit? Zkusíme to teď, ano? Představte si moře! Má hladinu. Na hladině běží vlnky. Ty vlnky, to je naše vědomé prožívání - to, co si uvědomujeme. Může zuřit bouře, ale je to bouře na povrchu. Nás obvykle zajímá svět nad hladinou, na něj se díváme, tam je světlo a vše vnější - potrava, složenky.. berme to lehce. Však hladina je přesně tak proměnlivá, jako počasí. Jsou lidé, kteří si (z různých důvodů) nikdy nepoloží otázku, co je pod hladinou. Nedojde jim, že jakmile je někde hladina, je jisté, že jsou věci nejen nad ní, ale také pod ní! Hladina znamená vždycky rozhraní mezi dvěma živly ;) A to člověk (tak nějak obrazně řečeno) je.

Už si představujete to moře a jeho hladinu? Výborně. A teď se ponořte pod hladinu. Tady jsou mocné proudy. Budete je spíš cítit, než vidět.. ty mocné obrovité proudy vod, které kloužou po sobě a pohybují se v hlubinách, to jsou ty naše archetypy. A jak jsou veliké, že? Nedají se ovládat. Jsou jako přírodní živel, nebo spíš by bylo lepší říct: "živel duše". A jsou tu už pěkně dlouho. Jsou od 10.000 let staré, tedy alespoň kam jde nahlédnout. Souvisí s tím, odkdy a jak jsme lidmi. Tady v tom moři je totiž uložen ten skutečný rozměr člověka. Ne individuálního jednoho člověka, ale Člověka. Je to obraz Člověka. Odtud nejspíš plyne ta věta "stvořil člověka ke svému obrazu". Ještě jste se neztratili? Skvěle :) Zde v tomto moři jsou všechny "superpředlohy" toho, co jsme schopni chápat jako univerzální obrazy - obraz matky, obraz krále, obraz věčného dítěte, ...jsou tu i obrazy archandělů i všech řeckých bohů. Tyto obrazy mají tvar ve vývoji - ony jsou tu zahrnuty ve všech svých vývojových verzích naráz. Lze se jimi pohybovat v čase. Tyto obrazy drží velkou energii, která se spojuje s energií člověka. Je to energetický výraz určitého citového stavu. Bez emocí, prožitku, je to nedosažitelné, neidentifikovatelné. To, co v moři je, se na hladině - ano, tam nahoře - zrcadlí v milionech drobných obrazů, v každém zrcátku, které se na hladině zaleskne. Na okamžik. Když se tam některý archetyp zrcadlí, většinou o něm stejně nevíme. Jsme přírodou vyvinuti k tomu, neplýtvat pozorností na tyhle věci - to aby nás v přírodě něco nesežralo. A tak archetypy mají nás. Ne my je. A archetypy tu budou - i dlouho poté, co naše aktuální zrození něco sežere. Archetypy však trvají věky.


0:37 1.3.2016 | Stále pod vládou archetypu Jitřenky

.. zdá se, že se mi právě povedl překlad (čas 0:09 1.3.2016) Invictus:

Invictus:

Z noci, jak z temné černé jámy,
všem bohům, kteří mne snad slyší,
ze tmy, jež mne od pólu k pólu halí:
Mé díky! za mou neporazitelnou duši.

Pod ranami osudu, který mnou smýká,
lapen tu ve chřtán strasti změn
nejsem co třese se, ani co kníká,
jsem zkrvaven, ano. Ne pokořen.

Jat prokletým místem, co slzy spřádá
do hrůzy jež kalí ostří Stínu,
čas letí tu tiše jako zrada
a já nebojím se, že tu zhynu.

Mě lhostejno jak úzká brána,
i kolik těžkostí tu musím nést,
jsem pánem světla, pánem rána,
pánem své duše i příštích svých cest.

*

V originále Invictus http://www.poetryfoundation.org/poem/182194 autor William Ernest Henley 1849–1903


19:37 24.1.2016 | Proč dělám orgonitová kyvadla?

Přála jsem si zavěsit talisman do vzduchu, mezi Nebe a Zemi.

Být ve spojení s energií znamená stát pevně na Zemi.
Být ve spojení se Zemí znamená být Zemí a být i tou silou, která k sobě každý atom váže.
Přitažlivé síly jsou to, co dělá svět skutečným a hmatatelným.
Vazby mezi atomy poutají hmotu v energii, jako v síti.
Ta síla je zároveň pohybem i časem. Proto je síť pohyblivá. Proto je svět v pohybu.

Když držíte kyvadlo, stůjte pevně na Zemi a buďte Zemí.
Uvědomte si, jak Země všechno k sobě váže, tak jako k sobě vy vážete kyvadlo.
Když držíte kyvadlo, všiměte si: jste silou, která drží to viditelné závaží,
ale držíte i tu neviditelnou váhu Země! Jak je to kyvadlo těžké, že?
To není těžké kyvadlo, tak je silná ta energie! To je ten způsob...

Přála jsem si zavěsit talisman do vzduchu, mezi Nebe a Zemi,
Chtěla jsem se naučit totiž něco o té síle, díky které hmota hmotou je.
Chtěla jsem vidět tu neviditelnou sílu Země, která Zemi a její bohatství tvoří.
Chtěla jsem spatřit sílu, která je časem i pohybem a díky které tu všechno je.
A o té síle jsem chtěla něco vědět, znát její povahu, tu sílu jsem chtěla číst.

Na vlas jsem proto uvázala první talisman, jako se přání váže v člověku.
Protože přání člověka vede. A moje první kyvadlo opsalo tvar, jako pohyblivý kruh.
Kulatý kruhový tvar, prapůvodní tvar všech rozměrů a první magický tvar vesmíru.
Maličké kyvadlo čeřilo hladinu mého vědomí, mé myšlence vnuklo tvar:
Moje intuice, Luna, šeptala, že kyvadlo musí být větší. Větší. Ještě větsí.

Maličké kyvadlo rostlo, jako když dorůstá Luna, jako když vychází vědomí ze Stínu.
Moje ruce objaly Lunu, stala jsem se Zemí, držela jsem v rukou sílu života.

21:34 9.1.2016 | Cesta Proměny

Přišla jsem z temných bažin, z temné buše.
Zrozena v rokli v z nejtemnějších skal.
Darována Světlu, hýčkána Stínem,
jež napájen je vodou a zemí je živen.
Zrozena jsem v zelenavé kráse,
v místě, kde den noci podobá se.

Přišla jsem z temných bažin, z temné buše.
Zrozena v rokli v z nejtemnějších skal.
Tam vyrostla jsem, tam chodí spát má duše.
Stále to místo znám.

Je to Ta, kterám se pohybuje životem intuicí, vcítěním se a vnímáním. Ona, která se proměňuje, aby dokázala akceptovat sebe samu. Potřebuje změnu, potřebuje přímý kontakt a nové zkušenosti. Potřebuje být na svůj život a na sebe samu a na pravdu, kterou cítí, naladěná. Ona tu pravdu nevnímá rozumem. Nepotřebuje ji formulovat. V tom by se ztratila sama sobě. Ona ji potřebuje vyjadřovat: tím, co se kolem ní děje, co se v ní samé děje a co ona sama dělá.

Objeví se vždy znovu jako poupě lotosu, ale nevybírá si kde. Je vydána na milost a nemilost svému okoli: slabá, závislá a prý podřadná. Ve své zranitelnosti pochybuje o sobě a hledá se ve vztazích, aby prožila lásku, opuštění i ztrátu. Vše nese v sobě a tolik je toho na ni naloženo, že se sotva může její potenciál rozvinout. Chce se otevřít jako květ. Zpola udušena ptá se: "Jaký to má smysl? K čemu mi to všechno vlastně je? Proč to není o mě?" Hle cesta proměny zde spojí sílu, zranitelnost a zralou moudrost v okamžiku, kdy čas uzraje. A květ lotosu se otevře: Hle, krása zrozená z bolesti! Hle, bolest přetvořená milosrdenstvím! Jí se dostalo všeho. Byla tam. Sílí a stoupá, zatímco muž sestupuje a slábne.*

Ona je Eros, ona je vše svůdné a divoké a jen zdánlivě iracionální - je jako voda, prostě teče dolů, kudy to jde. Její jsou spíš přírodní zákony, než zákony přechytralé logiky. Ona je to, co nejde ukecat. Když tančí, splývá vnější a vnitřní - tak udržuje kontakt s vlastními emocemi, spočívá v naladění na sebe sama. Dokáže žít s paradoxem i s tajemstvím. Dokáže se vzdát všeho, co nepotřebujete pro svůj vývoj. Nikdo jí nakonec nedokáže zabránit v tom, aby byla sama sebou. Ona je, byla a bude jako živel, jako síla života: Ta, která proměňuje. Změna. Neuchopitelná. Ona proměňuje bolest v milosrdenství. Ona je dcerou Země a Ducha.

Pozn.1.: Brazilit, Růženín, Lapis lazuli + Diamant (prach) a zelený Kalcit.

Pozn.2: Pro koho takový talisman je: "Hle, kdo se cítí nemilován. Kdo se neopovažuje pohlédnout do svého nitra! A zkouškami se cítí býti vláčen, protože nedokáže odhadnout, kdy její úsilí vyjde nazmar."

Pozn.3: Tento archetypální vývoj a vše napsané platí pro ženy. Nikoliv pro muže. Hekaté porodí Pannu, Panna porodí Syna (a dá jméno Im Manu El), tak se stane Demétér, Matkou. Později se stane Babičkou. Babička překročí rozměr života a stane se Hekaté. Kruh je uzavřen.

Pozn.4. * Takový je přirozený vývoj. Muž má stárnout do svatosti, stát se důstojným a moudrým. Ztrácí při tom svou sílu. On totiž začíná život etapou růstu, kdy musí a potřebuje prožít svou sílu a možnosti. Projevuje nezralou a nebezpečnou spravedlnost, kdy oběť je důležitější než milosrdenství.. rozhněvaný mladý muž.. potřebuje prožít vlastní silu, dobrotu, potenciál. Na vrcholu sil má dojít k poznání vlastní identity, uvědomit si hranice, poznat sebe sama. Přijde krize středního věku, rozpadne se - aby mohl znovu získat kontrolu nad sebou. Hrdinná vítěuství totiž už nefungují. Potřebuje nad sebou získat kontrolu. Potřebuje získat čest. K tomu však potřebuje pokoru. A tam začíná moudrost. Ubývá mu sil, ale může se stávat moudřejším (je to jediná jeho šance). Nakonec přichází důvěra, vydání se, trpělivost, plnost - zde dosáhne muž cíle. Zralý svatý blázen, něžný dědeček, boží syn.. je lidský a ví, že být lidský je to nejcennější, co má.

05. 01. 2016 10:45:02 | Kdy ten správný čas přijde..?

Otázka z dnešní noci: "Kdy ten správný čas přijde..?" v období krize či nutného hněvu. Může to znít i takhle: „Kdo mi bránil v tom, být sama sebou?“ Když píšu někomu z vás nativní horoskop, na tohle odpovídá (nebo spíš napovídá) trojice planet: Saturn, Uran a Neptun.

To určující "Kdy ten čas přijde.." je v člověku, ne v nějakém konkrétním čase. Ty energie Saturnu, Uranu a Neptunu jsou přítomné stále. Kdo má tyto planety retrográdní, může se mezi nimi (mezi jejich energií) pohybovat jakoby na přeskáčku (nebo to tak spíš cítí, má tu předtuchu toho, že to tak bude - já mám třeba retrográdní všechny tři). Ale jinak platí, skutečně, že někdo se k požehnání svého Neptunu opravdu nedostane. Prostě proto, že se nevyvíjí, že se odmítne vyvíjet, že stráví život mezi hospodou, televizí a postelí (třeba). Nebo příliš brzo umře. Někdo časem nezmoudří. Známe příliš mnoho starých lidí, kteří ..prostě jenom zestárli. Ta osobní zralost vychází z lekcí, kterých se nám dostává. Z překonávání různých omezení, do kterých se narodíme, s nimiž se setkáme a nad nimiž nemáme moc. Jsme konfrontováni s různými požadavky rodiny, společnosti, co se od nás očekává, kdo co vyžaduje, co musíme. Někdy jsou to nesplnitelné věci, nepřekonatelná zeď. Ale pokud se nebojíme měnit sami sebe, vzdát se nějakého přesvědčení, nebo naopak přijmout nové pochopení, rozvíjet svoje kvality, změnit místo pobytu, nebo změnit lidi s nimiž se stýkáme.., tak si prostě musíme časem všimnout, že v té pomyslné "nepřekonatelné" zdi jsou dveře. nebo ty dveře zbudujeme. Nebo tu zeď obejdeme, zboříme, rozebereme nebo pronajmeme..

.. prostě na něco už přijdeme. Můžeme si třeba všimnout, že ono je to celé trošičku jinak a že stačilo změnit náš přístup, náš úhel pohledu. Víc věřit vlastním schopnostem. Potýkáme se vždycky s vlastními omezeními, se svým strachem, nebo s nějakým hendikepem, něco nevidíme.. každý má to "něco", každý "nese svůj kříž". Teda pokud ho nese. Někdo to radši třeba zalije alkoholem. Proč ne. Má tu volbu. Jak postupuje čas, jak stárneme, tak se nám něco z těchto lekcí daří zvládnout a něco se nepodaří nikdy. To je obojí přirozené a potřebné. Říká se: "Dej mi odvahu, abych změnil věci, které změnit mohu. Klid, abych se smířil s tím, co změnit nemohu. A moudrost, abych je od sebe dovedl rozlišit.“ V nejlepším případě jsme však vždycky o něco moudřejší a učíme se (a to je asi nejcennější) zacházet sami se sebou lépe. Díky tomu taky umíme lépe zacházet s druhými lidmi. Když se podíváme zpátky sami na sebe, řekneme si třeba: "Aha, to jsem byl mladej a blbej..dnes bych si věděl rady!" nebo "...dnes bych se na to vykašlala a ušetřila si ty nervy". Jenže tehdy to bylo naše maximum. Tehdy to bylo to nejlepší, co jsme dokázali, že? Můžeme se při pohledu zpátky dokonce trochu stydět. Nebo nás může mrzet, že jsme do něčeho přece jen nešli po hlavě, že jsme něco nezkusili.. Takže - ano, vyvíjíme se. A v tom vývoji nás tyhle tři planety - Saturn, Uran a Neptun - provázejí tak nějak archetypálně, předávají si nás. Jako když ve hře postupujete do dalšího levelu. Nebo prostě ze třídy do třídy. Jenže v každé té třídě učí někdo jiný - jiný učitel, jiná pravidla. A zpátky se nevracíme, jdeme dopředu. Nejlepší je to ve třetí třídě, tedy u Neptunu. Tam už je to jenom o nás a my to víme. A proto se nám taky daří a jsme spokojení ve svém životě a cítíme to. A dává nám to smysl. Tak by to šlo asi vysvětlit nejjednodušeji. Takže tohle postupování od Saturnu k Neptunu je "to něco", k čemu se člověk dopracuje - ale zároveň se vlastně může spolehnout na to, že je to tam už pro něj nachystáno. Ta lepší třída. To lepší fungování. Když si pro to půjde. Že tohle je ta odměna, ten lepší level, a čeká to tam na nás. A díky astrologii se dá odhadnout, jak to přibližně asi tak bude vypadat. Váš Neptun je ve Střelci. Jiní lidé mají Neptun třeba v Kozorohu, nebo ve Lvu.. a taky třeba se ve svém horoskopu najdou jen na 60% nebo ještě méně. To znamená jen to, že v jejich životě aktuálně nějak nefungují synchronicity = nejsou sladění s "řádem univerza", chovají se disharmonicky ve vlastním životě, jdou nějak sami proti sobě a proti všemu, co je přirozené..

Ale ať už máme Uran a hlavně Neptun kdekoliv, rozhodně je na co se těšit! Protože tohle je v horoskopu to nadějné, jsou to dobré zprávy. Snad se mi to povedlo popsat srozumitelně. Napište, kdyby ne. Nebo kdyby Vás k tomu ještě něco napadlo. Budu ráda.

26. 12. 2015 23:47:29 | Hekaté

Před mým zrakem se objevila část kmene stromu, povrch s kůrou byl drsný, světle hnědý, tak obyčejný. Odspoda vzhůru vzlínala po kmeni vodorovná linka změny. Ta linka nebyla žhavá - a oheň, který bych za ní očekávala, se nedal ani tušit. Jakoby dřevo rovnou přecházelo v popel, jako když se mávne ostřím. A ani popel nebyl možná popelem, protože to, co po proměně zůstalo, bylo vlastně trochu vlhké. Sledovala jsem tedy, stále upřeně, jak se hmota proměňuje. To se proměňuje ve smrti. Klidně by tu místo dřeva mohla být živá kost. A přeběhl by po ní stín a pokryl ji a zbylo by to samé - popel. Vlhký. Vytěsněný. Protože nepříjemný.

Najednou se otevřel další rozměr. Jako by byl kolmo k tomu obrazu, vlastně přímo kolmo k té běžící nekonečné lince smrti. V tom rozměru jsem stála a dívala se na to celé z druhé strany. Byla jsem nehmotným nesmrtelným bezčasým prostorem mimo život. Chápala jsem, že jsem teď "ta čtvrtá". Ta, která je po Babičce. Veškerá ošklivost stáří a umírání je jen tenkou blankou, vlastně jen hladinou mezi dvěma světy. Je jen nevědomost, že mě lidé vnímají jako ošklivou, pomyslela jsem si já, ta čtvrtá, ta za linkou smrti. Já jsem zářivá černá noc. Jsem čistě nádherná, jsem bez času. Jsem Hekaté. Provedu vás tady. Abyste tu neuvízli. Půjdete skrze mne zase na druhou stranu. Už jsem nesledovala tu linku. To místo zvonilo, bylo oblé jako vajíčko energie, neběžel žádný čas. Je tu a tam, jak z nesmírného obzoru ke mě přicházeli bytosti, kterým vypršel čas života. Tedy přicházeli.. mnozí po hrozném utrpení a za strašného křiku, často vyděšení, po boji, nemoci. Byli zmatení, všichni, téměř úplně všichni z nich. A chtěli cosi obrovsky důležitého vyřešit "ještě tam" a přitom už byli "tady".. ale ani ten nejméně důvtipný z nich mi není nepatrný. Pravidla platím pro všechny, tím že jsem, tím, že tu jsou. Tento prostor je v člověku. I toto je světlo, které temnota nepohltila. A všichni putují, projdou tmou, bezčasými síněmi, čas se třpytí... to je Přirozené. Tu se jeden na mě usmál, vkročil sem do bezčasého světa jen jednou nohou. To bylo tak podivné. Jednou nohou tam a druhou zde, ve zvonící energii bez barev, i když ta černá je možná modrá.. jenže jiné barvy tu není. Tak jak to poznat? A ten jeden tmavovlasý, tmavofousatý muž, se zářivým úsměvem a s jiskrnýma očima, které vidí Všechno, povídá, že prý jenom naskok, že jde k Otci stejně "rovnou nahoru".. neříkám nic, jen ho tak pozoruju, jakože tenhle si tu stejně dělá co chce. Je to nějak dané. A na okamžik jakoby zvážněl a byly vidět všechny jeho rány a jeho prolitá krev, která vlastně nezaschla, nikdy nezaschne, a předal mi malou zářivou slzu. Beránek? A zasmál se zas šel po svých někam do dalšího rozměru mimo tento. Slza má váhu. Ale co to.. Ach tak! Už to začínám chápat. Jistěže slza má váhu. Zatím co já, Hekaté, jsem stálý a nehmotný obraz tohoto prostoru, jsem archetypem, jsem personalizací smrti... ta slza, jakož i každý, kdo sem vejde má váhu! Ta tíha, ta touha, ta energie emocí.. to je strašná síla. Jako řeka, která unáší, které nelze odporovat, nelze, než se podvolit. Kam mě asi unese.. teď když jsem Slzou? Jedinou malinkou slzou. Je teď Hekaté moje matka? Stane se toto každému? Stane se Hekaté matkou každému, kdo se má znovu narodit? Hekaté, černá a zářivá, nádherná jako bohyně.. dotkne se světa tam, kde ústí tahle pomyslná řeka, tento proud. Dotkne se toho místa svým klínem. Jako když se zavine bonbonek do celofánu, duše se zavine do hmotného těla. A nové vtělení tím začíná. Tak Hekaté porodí Pannu. Panna přijme tajemství, duchovní princip, a porodí Syna, slovo, které se stalo tělem. Když Panna porodí Syna, stane se ona sama tímto Matkou, Demétér. To se stane v okamžiku. Babičkou se stává, když povolí karmická pouta mezi ní a potomky, tedy když její děti dospívají a osamostatňují se.. a je Babičkou dlouho, jak zraje, jak její život uzrává a jak se naplňuje... a když se naplní, stane se ona sama Hekaté, zářivou, naslouchající nářku toho posledního na světě, čeká na něj s náručí bez bolesti.

Ta pupeční šňůra spojuje Hekaté s Pannou. Pannu s Matkou, Matku s Babičkou, Babičku s Hekaté.. všechny matky až k té první. Jsem proto Panna, jsem Matka, jsem Babička, jsem i Hekaté, ta čtvrtá, ta která porodí Pannu.

Křišťál-Titan, černý Turmalín v Křemeni, bílý Topaz (ta slza), Záhněda (i s duhami na lomech a prasklinkách v kameni), černý surový Hematit. A Duhový obsidián... to je ona.

Floraly Gombíky Osmistěny Náušnice Koule Srdíčka Ptáčci Kyvadla Fleur de Lys Koníčci Lotosy

Jsem autorem textů, fotografií a webu (není-li uvedeno jinak).
© 2009-2014 Orgonity od Hopley, MgA. Helena Kühnelová. Všechna práva vyhrazena.
"Orgonit" jako poradenství v oblasti zdravého životního stylu je chráněn ochrannou známkou ORGONIT ®

vyřizuje:
(Hoplea) MgA. Helena K ü h n e l o v á
Oblá 464/56, 63400 Brno
IČ: 73713473
tel.č.: 704 276 603
- když orgonity brousím, tak nic neslyším a někdy bývám v autě a tak, ale nejlépe mě zastihnete mezi 9-12h dopoledne a pak po 18 večer.
e-mail: pamawangmo@gmail.com
www.orgonite.cz
Subjekt není zapsán v obchodním rejstříku.
Subjekt není plátcem DPH.
Subjekt je autorem projektu a majitelem ochranné známky.
Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR 2000244071 / 2010

Bankovní spojení pro platby ze zahraničí do ČR:
IBAN je CZ0806000000000211743402
číslo účtu: 211743402/0600
Adresa obchodního místa banky, která vede tento účet:
GE Money Bank - Brno - Campus, Netroufalky 770/16, Brno 62500
Swift pro BIC: AGBACZPP

Platba je možná výhradně převodem na účet nebo dobírkou na účet.

V souladu se zákonem dodávám následující informaci, která se týká odstoupení od smlouvy a vrácení zboží:

Zboží zakoupené po internetu je samozřejmě možné do 14 dní vrátit bez udání důvodu. (Netýká se pochopitelně zakázkové výroby orgonitů ani individuálně vám psaných nativních horoskopů, partnerských horoskopů či návrhů drahokamových receptur :-) Po odstoupení od smlouvy musí zákazník předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní nepoškozené. Platba bude vrácena v plné výši do 14 dní, ne však dříve, než zákazník zboží předá nebo prokáže, že je odeslal. Náklady na dopravu zboží od zákazníka ke mě neproplácím. Záruka na zboží je minimálně dva roky - potřebuje-li náhodně poškozený orgonit z mé dílny opravu, ráda ji zajistím i dlouho poté.
Dokud vám orgonit slouží, ať je jako ze škatulky - napište mi: pamawangmo@gmail.com
Věnujte pozornost návodu k použití: http://orgonite.cz/navod_k_pouziti.php
Věnujte pozornost obchodním podmínkám: http://orgonite.cz/obchodni_podminky.php
Děkuji za vaši přízeň a za zájem o kouzelné kousky z mé dílny!

Poznámky do patičky:

Všechny předměty zde nabízené jsou prodávány jako dekorace do interieru nebo šperky. Používám pouze pravé drahé kameny, polodrahokamy, minerály.

Jsem řádně registrována na Puncovním úřadě, na Živnostenském úřadě, Na Finančním úřadě. Dělám to nejlepší, vlastními silami, a jen s tím, co mám k dispozici. Mám náklady, rizika a odpovědnost. Jsem povolána k trpělivosti, velkorysosti a vstřícnosti. Jiné to nebude. A tak rostu a tenhle projekt rozvíjím. Překonávám překážky. Čtu z hvězd a z těch subtilních strun skutečnosti. Jsem hrdá na svou práci a na to, co jsem už v životě dokázala. I když bych už dnes zase ledacos dokázala třeba líp. Jsem vděčná za vaši důvěru a otevřenost. A děkuji za všechna svěřená přání a tajemství.

Předměty z mé dílny jsou osobní talismany, orgonity, energetické hříčky s drahými kameny. Pamatujte, že orgonit je zvláštní talisman určený k očistě životní energie. Harmonizuje prostor ve svém energetickém dosahu. Je to instituce relaxační, podobně jako různé esence, kapičky z bylin, drahé kameny, nebo tarotové karty. Orgonit pulsuje energií, dýchá pránu. Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. Předávají pocit sebedůvěry a probouzí velkou odvahu.

Stránky slouží jako katalog. Líbí-li se vám moje práce, napište mi a zhmotním něco krásného i pro vás. Mohu vám napsat horoskop a navrhnout drahé kameny, které s ním souvisí. Mohu pro vás znovu vytvořit libovolný orgonit, který tu na stránkách najdete, znovu. Mohu na vaše přání napsat horoskop pro někoho, koho si přejete obdarovat.

GDPR a objednávání orgonitů/horoskopů ode mě. Platí:

"Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.“ orgonite.cz není e-shop, je to katalog, ze kterého si vybíráte, co vás zaujme a objednávku mi pak píšete e-mailem. Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO.

Informace o zpracování osobních údajů:

Tento dokument poskytuje informace o způsobu zpracování osobních dat a o právech s nimi souvisejících. MgA. Helena K ü h n e l o v á, Oblá 464/56, 63400 Brno, IČ: 73713473 uchovává následující informace:

- Identifikační údaje - zejména jméno, příjmení, titul, který jste uvedli v objednávce.

- Kontaktní údaje - hlavně adresa, e-mail a telefonní číslo.

- Tato data jsou využívána následujícím způsobem: Údaje zákazníka jsou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží není-li na základě jeho předchozího souhlasu domluveno jinak.

- Protože podnikám, vedu účetnictví, kde se mohou objevit informace o vašich platbách.

-Údaje, které uvedete při e-mailové komunikaci, zůstávají zachovány na mailovém serveru.

Jak dlouho vaše údaje držím? Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO. Pokud mám tento oprávněný zájem, nepotřebuji od zákazníků souhlas se zpracováním osobních údajů, protože je získávám, protože mě k tomu vede zákonná povinnost. Po uplynutí příslušných lhůt jsou data mazána. Informace o platbách jsou drženy po dobu danou zákonnými předpisy od jejich uskutečnění, tedy po dobu, kdy může být účetnictví předmětem finanční kontroly.

Jaké údaje o vás potřebuji? Jak můžete ovlivnit zpracování údajů? Za účelem vyřízení objednávky potřebuji být schopná vědet kdo jste a mít možnost se s vámi spojit. Za tímto účelem od vás potřebuji vaše identifikační a kontakní údaje.

Komu předávám vaše údaje: Pouze za účelem vyřízení objednávky, tedy její přepravy k vám, předávám vaše kontaktní údaje přepravní společnosti, nejčastěji české poště. Účetnictví spravuje Ing. Marcela Konečná účetní a finanční poradce IČO: 72416050.

Vaše další práva: Vaše data jsou zpracovávána transparentně, korektně a v souladu se zákonem. Máte právo na přístup ke svým údajům, na vysvětlení, jakož i další práva, pokud se domníváte, že zpracování není v pořádku. Také můžete podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně u soudu.

Taky se na mě můžete obrátit e-mailem, telefonem, přes formulář na orgonite.cz, tady přes facebook, nebo prostě přijít na koláč a kus řeči, ovšem ta poslední možnost jen po dohodě. Chodím normálně do práce jako vy a k tomu podnikám ;)

Aktualizováno: 15:59 6.5.2018
zde!   Křidélko: 532,-Kč Kč/ks
  Gombík: 686,-Kč Kč/ks
  Malé kyvadlo: 798,-Kč/ks
  Velké štíhlé kyvadlo: 1218,-Kč/ks
  Velké buclaté kyvadlo: 1358,-Kč/ks
  Čakrová kulička: 1610,- Kč/ks
  Srdíčko: 1160,- Kč/ks
  Lotos: 1500,- Kč/ks
  Floral: 1834,- Kč/ks
  Kulička 6cm: 1904,- Kč/ks
  Kulička 8cm: 2464,- Kč/ks
  Kulička 13cm: 5264,- Kč/ks
  Osmistěn: 924,- Kč/ks
  Fleur de Lys: 1200,-Kč/ks
  Ptáček letící: 1300,- Kč/ks
  Ptáček sedící: 1100,-Kč/ks
  Náušnice: 1000,- Kč/pár,
    komponenty Stříbro Ag 925/1000

  Nativní HOROSKOP
    a návrh drahokamové receptury:

    880,- Kč/ks

Navigace na těchto stránkách:

Pokyny k objednávání

Živnostenský list
Objednat orgonit na přání
Návod k použití
Facebook
Autor projektu
Blog

(To jen tak na okraj)


Mě je zas Poezie:
tak trochu chladno po těle
přehorko v srdci a tolik nesměle..

Přichází z ticha, to vždy, ta Poezie
Rodí se z noci, která sama sebou žije
Je to stav mysli, tak trochu vytržení
Maličké šílenství - jen jako pralinka
- malinká - v dárkovém nadělení.

Mě je Poezie. Už je to zase tady..
K půlnoci líbá jak anděl - kdo líbá, svádí!
Slyším jak cinkají střibřitá opálová
světélka. Okamžik věčnost trvá -
Věštím v něm o zítřku: že ráno povstane,
andělů zástup nesmírný - každý jednoho dostane
Každý kdo s vinou, každý kdo bez viny.

/Hoplea 22:49 13.7.2011/

Úvod | Novinky | K prodeji | Katalog & Fotogalerie | Talisman na míru | Co, Proč & Jak | Zkušenosti | Kontakt

Drahokamové receptury od Hopley [»]

Andělé:

Anděl Strážný
Gabriel
Chamuel
Lucifer (Jitřenka)
Metatron
Nathanael
Michael
Rafael

Mistrovské energie:

El Morya
Helion (Horus)
Kamakura
Kwan-Yin
Lady Nada
Lady Portia
Maria (Modrá Sasanka)
Lao C (Nebeský Vodopád)
Pallas Athena
Saint Germain

Čakrové energie:

1. Muladhara
2. Svadhisthana
3. Manipura
4. Anaháta
5. Višuddhi
6. Adžňa
7. Sahasrára

Další oblíbené archetypy:

Afrodite
Congruentia-Harmonie
Constantine
Dar Moudrosti
Duhová Luna
Durga
Epona
Face a la Mer
Himalaya
Chesbet
Jednorožec
Jitřenka-Lucifer
Kadyn
Láska a štěstí
Lungta-Májový Vítr
Malý Vodní Drak
Miminko
Návrat Jupiterův
Něha
Panna Slunce
Phoenix
Porta Coeli
Quercus Rubra
Racek
Rosa Coeli
Šamanův Průvodce
Shining Shanti
Slunce v Duši
Slunceplášť
Smaragdový Hrad
Stín
Velká Watanai

Pro vaši inspiraci:
Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání.Generátor banálních pravd:
[]

[CNW:Counter]