orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej

Návod k použití

Jak zacházet s orgonitovými talismany?
K čemu je používat?

Návod zní:

Zpomalte. Ohlédněte se zpět.
Hledejte svoji osobní cestu.
Zjednodušte si život. Naplňte ho.
Žijte vědomě.

Postup při aktivaci talismanu:

Nemusíte, ale můžete zkusit: "Talisman před sebe, abych na něj viděl. Jednu ruku na čelo, aby dlaní čelo zlehka přikrývala a prsty se vzájemně nedotýkaly. Druhou ruku položit stejným způsobem zezadu na hlavu. Dlaně jsou proti sobě vodorovně, prsty se nedotýkají, hlavu tedy lehce držíme v rukou. Může to udělat pro nás druhá osoba, kterou požádáme o tuto laskavost. Při tomto držení si přečteme afirmaci, potichu, nebo nahlas. Když dočteme, pak hlavu uvolníme z držení, vezmeme si talisman do rukou a pomyslíme na to, že jsme ochotni si z této situace vzít pro nás ten nejlepší užitek. A očekáváme, že se stane to nejlepší."

Pozn.: Toto "zasvěcení" či "aktivace" funguje zdaleka nejlépe ze všech metod. Mysl pracuje na podvědomé úrovni. Takto jí ukážete směr. Je to technika bezpečná, efektivní a jemná. Dlaň na čele prohřívá mozek v Oblasti vědomého asociačního myšlení. Dlaň z druhé strany prohřívá zase Oblast primárního vidění. Takto se obě oblasti zapojí současně.

U větších orgonitů (koule nad 8cm, lotosy) je lepší, mohou-li mít své stálé místo v interieru. Větší orgonity mají rády jedno místo, odkud harmonizují prostředí. Když je posunete, musí energetické dráhy v prostoru "přepočítat" a v novém umístění začínají jakoby nanovo. Menší orgonity (srdíčka, menší kuličky, kyvadla) je možné nosit s sebou, protože ovlivňují energie především toho svého člověka, kterému slouží. Dál moc nedosáhnou, jak jsou malé. Pokud chcete větší užitek z orgonitového talismanu, můžete použít výše popsanou metodu "aktivace", pak s sebou svůj orgonit nosit nemusíte. Může zůstávat třeba na nočním stolku, nad pracovním stolem a podobně. Vždy je dobré, když na orgonit může dopadat sluneční světlo.

Při prvním kontaktu můžete cítit mravenčení v prstech, nebo mít pocit tepla a podobně - je to přirozená energetická odpověď těla na přijaté požehnání. Ani slzy a zvláštní sny nejsou vyjímkou. Opatrujte své talismany s láskou a se záměrem a budou vám dobře sloužit.

Údržba:

V případě běžného znečištění stačí Orgonity od Hopley umýt ve vodě s šamponem. Nepoužívejte abrazivní prostředky, poškrábali byste jimi povrch orgonitu.

Orgonity není potřeba nějak zvlášť omývat a olejovat, jen pokud se Vám zdá, že to potřebují. Jednou do týdne, nebo jednou za měsíc, podle toho, jak čistý a zářivý se Vám zdá jejich povrch. Nejjemnější postup je: do teplé vody přidat Aviril olejíček (ten dětský modrý), ponořit, otřít houbičkou, vytáhnout, osušit frote ručníkem. Tak to s novými orgonity dělám já, než je zabalím a pošlu za vámi. U orgonitových koulí se mi osvědčila Nano pěna, pak se na povrch koule nechytá absolutně žádný prach, ale tuto Nano pěnu nelze doporučit pro orgonity s drobným reliéfem (náušnice, floraly, srdíčka), protože to v tom členitém povrchu nejde dost dobře rozleštit. Další možnost mimo tyto dvě: Silikonovým olejem ve spreji lehce zastříknout, to je nejjednodušší a nezkazí se tím nic. U aromatických olejíčků spíše pozor, mohou leptat. Nejsou-li určené přímo na kůži, nejsou vhodné ani pro orgonit. Nanášejte oleje až na suchý orgonit.

Orgonity od Hopley není třeba nijak dobíjet ani energeticky čistit. Talisman na tom sám pracuje 24h denně, 7 dní v týdnu. Nepotřebuje elektřinu. Nikdy nespí. Orgonity od Hopley jsou odolné vodě a UV záření. Nejsou z vosku, takže se vám nerozpustí. Nelze je uplatit, obelhat, očarovat ani programovat.

Originály:

Orgonity od Hopley jsou výsledkem ruční práce a přírodních minerálů, polodrahokamů, drahokamů, které mají svůj daný ráz. Každý kus je originál, každý beru mnohokrát do ruky, než je dokončený. To jim dává unikátní vzhled. Líbí-li se vám tu některý kousek, ráda ho vyrobím znovu co nejpodobnější. Větší orgonity mají své katalogové číslo a najdete je zde na stránkách orgonite.cz . Menší orgonity vyrábím v sériích, takže se "líhnou" dvojčata, čtyřčata, nebo osmerčata téměř zcela shodného vzhledu.

Materiály:

Orgonity od Hopley jsou zdobené drahými kovy. Používám tenoučké plátky ryzího stříbra, plátky drahého palladia a plátkové zlato v ryzosti 23,75ct. Podívejte se na bližší specifikaci konkrétní formy, čím konkrétní typ zdobím. Všechny orgonity vyrábím sama, ručně, vznikají asi tři týdny. Jsou vyrobeny z orgonitového materiálu, což je směs: pryskyřice, kovové třísky (mosazné, hliník, nerez, nebo bronz), drcený křišťál, jantar a vzácné pryskyřice - většinou Kadidlo a Myrha. Povrch je bezpečný, jako sklo hladký, používám pryskyřici určenou k výrobě šperků. Orgonity včetně koulí mají 100% dokončený povrch, nemají nikde plošku ani "nožičky" a koule se ochotně kutálejí - zajistěte je proto proti pohybu a proti pádu z výšky. Sluší jim to v košíku či na ošatce, nejlépe tam, kde dopadá denní světlo.

Upozornění:

Orgonity nenahrazují lékařskou péči a nejsou léčivem. Neužívejte vnitřně. Zamezte přímému styku s potravinami, s pitnou vodou, s ohněm, s elektřinou, s lidskou blbostí. Nevkládejte do mikrovlnky. Orgonity je zakázáno upravovat tepelně. Je zakázáno s orgonity házet. Zabezpečte před dětmi do 3 let a před zvířaty, může hrozit vdechnutí či polknutí, zahrabání a ztracení. Orgonitové koule vždy zajistěte proti pohybu a ujistěte se, že se nikam samy neodkutálí. Nikdy neužívejte orgonity od Hopley k jiným účelům, než k jakým jsou určeny. Všechny orgonity jsou oficiálně prodávány jako dekorace do interieru. Nezodpovídám za případné škody vzniklé nesprávným použitím, použitím v rozporu s pravidly. Orgonity neopravujte a neupravujte sami. Napište na pamawangmo@gmail.com, servis je k dispozici. E-shop také. Pořiďte svému orgonitu kamaráda. Nechejte si sestavit osobní orgonit. Dbejte varování, porozumějte tomuto textu. Všechno, co vidíte ve zpětném zrcátku, už je ve skutečnosti za vámi!

Floraly Gombíky Osmistěny Náušnice Koule Srdíčka Ptáčci Kyvadla Fleur de Lys Koníčci Lotosy

Jsem autorem textů, fotografií a webu (není-li uvedeno jinak).
© 2009-2014 Orgonity od Hopley, MgA. Helena Kühnelová. Všechna práva vyhrazena.
"Orgonit" jako poradenství v oblasti zdravého životního stylu je chráněn ochrannou známkou ORGONIT ®

vyřizuje:
(Hoplea) MgA. Helena K ü h n e l o v á
Oblá 464/56, 63400 Brno
IČ: 73713473
tel.č.: 704 276 603
- když orgonity brousím, tak nic neslyším a někdy bývám v autě a tak, ale nejlépe mě zastihnete mezi 9-12h dopoledne a pak po 18 večer.
e-mail: pamawangmo@gmail.com
www.orgonite.cz
Subjekt není zapsán v obchodním rejstříku.
Subjekt není plátcem DPH.
Subjekt je autorem projektu a majitelem ochranné známky.
Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR 2000244071 / 2010

Bankovní spojení pro platby ze zahraničí do ČR:
IBAN je CZ0806000000000211743402
číslo účtu: 211743402/0600
Adresa obchodního místa banky, která vede tento účet:
GE Money Bank - Brno - Campus, Netroufalky 770/16, Brno 62500
Swift pro BIC: AGBACZPP

Platba je možná výhradně převodem na účet nebo dobírkou na účet.

V souladu se zákonem dodávám následující informaci, která se týká odstoupení od smlouvy a vrácení zboží:

Zboží zakoupené po internetu je samozřejmě možné do 14 dní vrátit bez udání důvodu. (Netýká se pochopitelně zakázkové výroby orgonitů ani individuálně vám psaných nativních horoskopů, partnerských horoskopů či návrhů drahokamových receptur :-) Po odstoupení od smlouvy musí zákazník předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní nepoškozené. Platba bude vrácena v plné výši do 14 dní, ne však dříve, než zákazník zboží předá nebo prokáže, že je odeslal. Náklady na dopravu zboží od zákazníka ke mě neproplácím. Záruka na zboží je minimálně dva roky - potřebuje-li náhodně poškozený orgonit z mé dílny opravu, ráda ji zajistím i dlouho poté.
Dokud vám orgonit slouží, ať je jako ze škatulky - napište mi: pamawangmo@gmail.com
Věnujte pozornost návodu k použití: http://orgonite.cz/navod_k_pouziti.php
Věnujte pozornost obchodním podmínkám: http://orgonite.cz/obchodni_podminky.php
Děkuji za vaši přízeň a za zájem o kouzelné kousky z mé dílny!

Poznámky do patičky:

Všechny předměty zde nabízené jsou prodávány jako dekorace do interieru nebo šperky. Používám pouze pravé drahé kameny, polodrahokamy, minerály.

Jsem řádně registrována na Puncovním úřadě, na Živnostenském úřadě, Na Finančním úřadě. Dělám to nejlepší, vlastními silami, a jen s tím, co mám k dispozici. Mám náklady, rizika a odpovědnost. Jsem povolána k trpělivosti, velkorysosti a vstřícnosti. Jiné to nebude. A tak rostu a tenhle projekt rozvíjím. Překonávám překážky. Čtu z hvězd a z těch subtilních strun skutečnosti. Jsem hrdá na svou práci a na to, co jsem už v životě dokázala. I když bych už dnes zase ledacos dokázala třeba líp. Jsem vděčná za vaši důvěru a otevřenost. A děkuji za všechna svěřená přání a tajemství.

Předměty z mé dílny jsou osobní talismany, orgonity, energetické hříčky s drahými kameny. Pamatujte, že orgonit je zvláštní talisman určený k očistě životní energie. Harmonizuje prostor ve svém energetickém dosahu. Je to instituce relaxační, podobně jako různé esence, kapičky z bylin, drahé kameny, nebo tarotové karty. Orgonit pulsuje energií, dýchá pránu. Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. Předávají pocit sebedůvěry a probouzí velkou odvahu.

Stránky slouží jako katalog. Líbí-li se vám moje práce, napište mi a zhmotním něco krásného i pro vás. Mohu vám napsat horoskop a navrhnout drahé kameny, které s ním souvisí. Mohu pro vás znovu vytvořit libovolný orgonit, který tu na stránkách najdete, znovu. Mohu na vaše přání napsat horoskop pro někoho, koho si přejete obdarovat.

GDPR a objednávání orgonitů/horoskopů ode mě. Platí:

"Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.“ orgonite.cz není e-shop, je to katalog, ze kterého si vybíráte, co vás zaujme a objednávku mi pak píšete e-mailem. Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO.

Informace o zpracování osobních údajů:

Tento dokument poskytuje informace o způsobu zpracování osobních dat a o právech s nimi souvisejících. MgA. Helena K ü h n e l o v á, Oblá 464/56, 63400 Brno, IČ: 73713473 uchovává následující informace:

- Identifikační údaje - zejména jméno, příjmení, titul, který jste uvedli v objednávce.

- Kontaktní údaje - hlavně adresa, e-mail a telefonní číslo.

- Tato data jsou využívána následujícím způsobem: Údaje zákazníka jsou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží není-li na základě jeho předchozího souhlasu domluveno jinak.

- Protože podnikám, vedu účetnictví, kde se mohou objevit informace o vašich platbách.

-Údaje, které uvedete při e-mailové komunikaci, zůstávají zachovány na mailovém serveru.

Jak dlouho vaše údaje držím? Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO. Pokud mám tento oprávněný zájem, nepotřebuji od zákazníků souhlas se zpracováním osobních údajů, protože je získávám, protože mě k tomu vede zákonná povinnost. Po uplynutí příslušných lhůt jsou data mazána. Informace o platbách jsou drženy po dobu danou zákonnými předpisy od jejich uskutečnění, tedy po dobu, kdy může být účetnictví předmětem finanční kontroly.

Jaké údaje o vás potřebuji? Jak můžete ovlivnit zpracování údajů? Za účelem vyřízení objednávky potřebuji být schopná vědet kdo jste a mít možnost se s vámi spojit. Za tímto účelem od vás potřebuji vaše identifikační a kontakní údaje.

Komu předávám vaše údaje: Pouze za účelem vyřízení objednávky, tedy její přepravy k vám, předávám vaše kontaktní údaje přepravní společnosti, nejčastěji české poště. Účetnictví spravuje Ing. Marcela Konečná účetní a finanční poradce.

Vaše další práva: Vaše data jsou zpracovávána transparentně, korektně a v souladu se zákonem. Máte právo na přístup ke svým údajům, na vysvětlení, jakož i další práva, pokud se domníváte, že zpracování není v pořádku. Také můžete podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně u soudu.

Taky se na mě můžete obrátit e-mailem, telefonem, přes formulář na orgonite.cz, tady přes facebook, nebo prostě přijít na koláč a kus řeči, ovšem ta poslední možnost jen po dohodě. Chodím normálně do práce jako vy a k tomu podnikám ;)

Aktualizováno: 15:59 6.5.2018
zde!   Křidélko: 532,-Kč Kč/ks
  Gombík: 686,-Kč Kč/ks
  Malé kyvadlo: 798,-Kč/ks
  Velké štíhlé kyvadlo: 1218,-Kč/ks
  Velké buclaté kyvadlo: 1358,-Kč/ks
  Čakrová kulička: 1610,- Kč/ks
  Srdíčko: 1160,- Kč/ks
  Lotos: 1500,- Kč/ks
  Floral: 1834,- Kč/ks
  Kulička 6cm: 1904,- Kč/ks
  Kulička 8cm: 2464,- Kč/ks
  Kulička 13cm: 5264,- Kč/ks
  Osmistěn: 924,- Kč/ks
  Fleur de Lys: 1200,-Kč/ks
  Ptáček letící: 1300,- Kč/ks
  Ptáček sedící: 1100,-Kč/ks
  Náušnice: 1000,- Kč/pár,
    komponenty Stříbro Ag 925/1000

  Nativní HOROSKOP
    a návrh drahokamové receptury:

    880,- Kč/ks

Navigace na těchto stránkách:

Pokyny k objednávání

Živnostenský list
Objednat orgonit na přání
Návod k použití
Facebook
Autor projektu
Blog

(To jen tak na okraj)


Mě je zas Poezie:
tak trochu chladno po těle
přehorko v srdci a tolik nesměle..

Přichází z ticha, to vždy, ta Poezie
Rodí se z noci, která sama sebou žije
Je to stav mysli, tak trochu vytržení
Maličké šílenství - jen jako pralinka
- malinká - v dárkovém nadělení.

Mě je Poezie. Už je to zase tady..
K půlnoci líbá jak anděl - kdo líbá, svádí!
Slyším jak cinkají střibřitá opálová
světélka. Okamžik věčnost trvá -
Věštím v něm o zítřku: že ráno povstane,
andělů zástup nesmírný - každý jednoho dostane
Každý kdo s vinou, každý kdo bez viny.

/Hoplea 22:49 13.7.2011/

Úvod | Novinky | K prodeji | Katalog & Fotogalerie | Talisman na míru | Co, Proč & Jak | Zkušenosti | Kontakt

Drahokamové receptury od Hopley [»]

Andělé:

Anděl Strážný
Gabriel
Chamuel
Lucifer (Jitřenka)
Metatron
Nathanael
Michael
Rafael

Mistrovské energie:

El Morya
Helion (Horus)
Kamakura
Kwan-Yin
Lady Nada
Lady Portia
Maria (Modrá Sasanka)
Lao C (Nebeský Vodopád)
Pallas Athena
Saint Germain

Čakrové energie:

1. Muladhara
2. Svadhisthana
3. Manipura
4. Anaháta
5. Višuddhi
6. Adžňa
7. Sahasrára

Další oblíbené archetypy:

Afrodite
Congruentia-Harmonie
Constantine
Dar Moudrosti
Duhová Luna
Durga
Epona
Face a la Mer
Himalaya
Chesbet
Jednorožec
Jitřenka-Lucifer
Kadyn
Láska a štěstí
Lungta-Májový Vítr
Malý Vodní Drak
Miminko
Návrat Jupiterův
Něha
Panna Slunce
Phoenix
Porta Coeli
Quercus Rubra
Racek
Rosa Coeli
Šamanův Průvodce
Shining Shanti
Slunce v Duši
Slunceplášť
Smaragdový Hrad
Stín
Velká Watanai

Pro vaši inspiraci:
Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání.Generátor banálních pravd:
[]

[CNW:Counter]