orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej

Orgonity jsou Feng - Shui talismany: dýchají pránu. Násobí, vyzařují a odrážejí Chi.
Koule je prapůvodní matka všech rozměrů a první magický tvar vesmíru.

Orgonitové koule od Hopley

Koule je prapůvodní matka všech rozměrů a první magický tvar vesmíru. Orgonitové koule vyrábím už nějaký ten čásek a jsem matkou tohoto umění. Většinu z nich najdete v KATALOGU. Nabízím koule v těchto základních velikostech: 4, 6, 8, 10, 12, 16 cm. Mají hladký, sklu podobný a bezpečný povrch - pryskyřice je určená na výrobu šperků. Orgonitové koule vytvářím obvykle na přání. Materiál, který na jejích výrobu používám: pryskyřice, mosaz (případně ještě hliník nebo bronz - toto je individuální), přírodní křišťál + drahé kameny dle receptury. V pólech koulí používám zlacené křišťálové hroty (u malých koulí vybroušené křišťálové kuličky), které povrchově potahuji plátkovým zlatem (ryzost plátkového zlata je 23,75ct). Zlato používám pro jeho nádherné a neopakovatelné optické vlastnosti. Pryskyřici krásně "rozsvítí", především, pokud na celý orgonit dopadá sluneční světlo. Koule jsou jako živé, zajistěte je proti pádu a ujistěte se, že se nikam samy neodkutálí!

Ceník orgonitových koulí od Hopley, platné k 17:32 1.1.2018 změny cen vyhrazeny.

Orgonity od Hopley, forma: KOULE

Orgonitová koulička 4cm (Koulička hojnosti, Vokatá koulička)
Koulička nase v pólech zlacené křišťálové kuličky 10mm v průměru, zlato použité ke zlacení: 23,75ct, brazilský křišťál
Cena á 1610,- kč/ks (POZOR, sada 7 kouliček má výhodnou cenu 6000,-kč ! ;)

Orgonitová koulička 6cm
Koulička nase v pólech zlacené přírodní křišťálové hroty (krystaly), zlato použité ke zlacení: zlato 23,75ct, brazilský křišťál
Cena á 1904,- kč

Orgonová koule - velikost 8cm v průměru
Koule nase v pólech zlacené přírodní křišťálové hroty (krystaly), zlato použité ke zlacení: zlato 23,75ct, brazilský křišťál
Cena á 2464,- kč

Orgonová koule - velikost 10cm v průměru
Koule nase v pólech zlacené přírodní křišťálové hroty (krystaly), zlato použité ke zlacení: zlato 23,75ct, brazilský křišťál
Průměr 10 cm, 523 cm3 (pro představu půl litru)
Cena á 3400,- kč

Orgonová koule - velikost 12cm v průměru
Koule nase v pólech zlacené přírodní křišťálové hroty (krystaly), zlato použité ke zlacení: zlato 23,75ct, brazilský křišťál
Průměr 12 cm, 905 cm3 (skoro litrový objem), cca 1,7 Kg
Cena á 4000,- kč

Orgonová koule - velikost 13cm v průměru
Koule nase v pólech zlacené přírodní křišťálové hroty (krystaly), zlato použité ke zlacení: zlato 23,75ct, brazilský křišťál
Průměr 13 cm
Cena á 5264,- kč

Orgonová planetka - velikost 16cm v průměru
Koule nase v pólech zlacené přírodní křišťálové hroty (krystaly), zlato použité ke zlacení: zlato 23,75ct, brazilský křišťál
Průměr 16 cm, 2144 cm3 (zhruba 2 litry), cca 3,9 Kg
Cena á 7 000,- kč

Ještě větší kouli? Kouli vám vytvořím na přání i ve větších velikostech (třeba 20, 30, nebo 40cm průměr). Cena: na dotaz

Energetický dosah a určení orgonitových koulí

Určeny jsou jako talisman, k meditaci, k inspiraci, k uzavírání geopatogenních zón, jako všechny orgonity. Držte tu svou v dlaních, obejměte je prsty. Jste celek jednoho energetického pole. Zavřete oči. Pocit váhy a klidu. Přítomnost je hmatatelná. Je právě tady, ve vašich rukou. Váha těchto mohutných talismanů mocně uklidňuje.

Pro svůj živelně vznikající strukturovaný povrch jsou orgonitové koule velmi příjemné na dotek. Plošky průzračně čiré se nahodile mísí s menšími plochami drsnějšími, dolíčky a výstupky.

Coby velké talismany jsou určené pro (stálé) místo v interieru. Někteří uživatelé si svoje orgonitové koule berou do postele. Někteří je s sebou vozí na chatu. Některé koule leží skryty v ordinacích.

Kouli doporučuji posadit na polštářek, do ošatky, proutěného košíčku, nebo na pěknou karamickou mísu. Jsou těžké a perfektně se kutálí. Nikdy nedávejte kouli jen tak na polici nebo na stůl, odkud se může sama skutálet dolů. Hrozí zranění (kohokoliv, kdo se tam bude vyskytovat), zničení podlahy, nebo poblíž ležícího majetku. Koule se po nárazu odrazí (jsou do určité míry pružné). Takže ještě jednou: Kouli vždy zajistěte, aby se nemohla sama nikam kutálet. Mívají tendenci "přemísťovat se samy".

Vzhledem k použitým materiálům jsou prakticky nesmrtelné, téměř nezničitelné. Dále viz. Návod k použití. Koule nevystavujte prudkým nárazům. Neházet. Po nikom. Nikdy.

12cm a větší koule zasílám v pevné plastové krabici, stejně jako orgonové sošky. Menší koule většinou v krabici papírové, dobře vystlané dětskou dekou, novinami, bublinkovou fólií.

Originály od Hopley

Pokud objednáváte orgonitovou kouli ode mě, objednáváte si unikát a původní originál. Každá orgonová koule má v katalogu své číslo (rrrmmddnn). Pokud vyrábím dvě stejné koule (blížence), nebo další kouli ve stejné kombinaci kamenů, je výsledkem společnost, nikoliv stejnost. Když se nová koule vyloupne ze své formy, její podoba se teprve přibližuje, její pole energie je však již přítomné. Použité drahé kameny jsou neopakovatelné. Ruční práce - broušení, hlazení, leštění - dá pak kouli strukturu a povrchu lesk. Proto jsou koule balzámem pro hmat: z ruky vyšly a podány jsou opět do rukou. Kouzelným* orgonitovým koulím je dána jedinečná energie, kterou si nesou životem a tak cosi jedinečného a neopakovatelného předávají svým paním a pánům. Něco určeného jen jim.

Floraly Gombíky Osmistěny Náušnice Koule Srdíčka Ptáčci Kyvadla Fleur de Lys Koníčci Lotosy

Jsem autorem textů, fotografií a webu (není-li uvedeno jinak).
© 2009-2014 Orgonity od Hopley, MgA. Helena Kühnelová. Všechna práva vyhrazena.
"Orgonit" jako poradenství v oblasti zdravého životního stylu je chráněn ochrannou známkou ORGONIT ®

vyřizuje:
(Hoplea) MgA. Helena K ü h n e l o v á
Oblá 464/56, 63400 Brno
IČ: 73713473
tel.č.: 704 276 603
- když orgonity brousím, tak nic neslyším a někdy bývám v autě a tak, ale nejlépe mě zastihnete mezi 9-12h dopoledne a pak po 18 večer.
e-mail: pamawangmo@gmail.com
www.orgonite.cz
Subjekt není zapsán v obchodním rejstříku.
Subjekt není plátcem DPH.
Subjekt je autorem projektu a majitelem ochranné známky.
Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR 2000244071 / 2010

Bankovní spojení pro platby ze zahraničí do ČR:
IBAN je CZ0806000000000211743402
číslo účtu: 211743402/0600
Adresa obchodního místa banky, která vede tento účet:
GE Money Bank - Brno - Campus, Netroufalky 770/16, Brno 62500
Swift pro BIC: AGBACZPP

Platba je možná výhradně převodem na účet nebo dobírkou na účet.

V souladu se zákonem dodávám následující informaci, která se týká odstoupení od smlouvy a vrácení zboží:

Zboží zakoupené po internetu je samozřejmě možné do 14 dní vrátit bez udání důvodu. (Netýká se pochopitelně zakázkové výroby orgonitů ani individuálně vám psaných nativních horoskopů, partnerských horoskopů či návrhů drahokamových receptur :-) Po odstoupení od smlouvy musí zákazník předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní nepoškozené. Platba bude vrácena v plné výši do 14 dní, ne však dříve, než zákazník zboží předá nebo prokáže, že je odeslal. Náklady na dopravu zboží od zákazníka ke mě neproplácím. Záruka na zboží je minimálně dva roky - potřebuje-li náhodně poškozený orgonit z mé dílny opravu, ráda ji zajistím i dlouho poté.
Dokud vám orgonit slouží, ať je jako ze škatulky - napište mi: pamawangmo@gmail.com
Věnujte pozornost návodu k použití: http://orgonite.cz/navod_k_pouziti.php
Věnujte pozornost obchodním podmínkám: http://orgonite.cz/obchodni_podminky.php
Děkuji za vaši přízeň a za zájem o kouzelné kousky z mé dílny!

Poznámky do patičky:

Všechny předměty zde nabízené jsou prodávány jako dekorace do interieru nebo šperky. Používám pouze pravé drahé kameny, polodrahokamy, minerály.

Jsem řádně registrována na Puncovním úřadě, na Živnostenském úřadě, Na Finančním úřadě. Dělám to nejlepší, vlastními silami, a jen s tím, co mám k dispozici. Mám náklady, rizika a odpovědnost. Jsem povolána k trpělivosti, velkorysosti a vstřícnosti. Jiné to nebude. A tak rostu a tenhle projekt rozvíjím. Překonávám překážky. Čtu z hvězd a z těch subtilních strun skutečnosti. Jsem hrdá na svou práci a na to, co jsem už v životě dokázala. I když bych už dnes zase ledacos dokázala třeba líp. Jsem vděčná za vaši důvěru a otevřenost. A děkuji za všechna svěřená přání a tajemství.

Předměty z mé dílny jsou osobní talismany, orgonity, energetické hříčky s drahými kameny. Pamatujte, že orgonit je zvláštní talisman určený k očistě životní energie. Harmonizuje prostor ve svém energetickém dosahu. Je to instituce relaxační, podobně jako různé esence, kapičky z bylin, drahé kameny, nebo tarotové karty. Orgonit pulsuje energií, dýchá pránu. Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. Předávají pocit sebedůvěry a probouzí velkou odvahu.

Stránky slouží jako katalog. Líbí-li se vám moje práce, napište mi a zhmotním něco krásného i pro vás. Mohu vám napsat horoskop a navrhnout drahé kameny, které s ním souvisí. Mohu pro vás znovu vytvořit libovolný orgonit, který tu na stránkách najdete, znovu. Mohu na vaše přání napsat horoskop pro někoho, koho si přejete obdarovat.

GDPR a objednávání orgonitů/horoskopů ode mě. Platí:

"Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.“ orgonite.cz není e-shop, je to katalog, ze kterého si vybíráte, co vás zaujme a objednávku mi pak píšete e-mailem. Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO.

Informace o zpracování osobních údajů:

Tento dokument poskytuje informace o způsobu zpracování osobních dat a o právech s nimi souvisejících. MgA. Helena K ü h n e l o v á, Oblá 464/56, 63400 Brno, IČ: 73713473 uchovává následující informace:

- Identifikační údaje - zejména jméno, příjmení, titul, který jste uvedli v objednávce.

- Kontaktní údaje - hlavně adresa, e-mail a telefonní číslo.

- Tato data jsou využívána následujícím způsobem: Údaje zákazníka jsou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží není-li na základě jeho předchozího souhlasu domluveno jinak.

- Protože podnikám, vedu účetnictví, kde se mohou objevit informace o vašich platbách.

-Údaje, které uvedete při e-mailové komunikaci, zůstávají zachovány na mailovém serveru.

Jak dlouho vaše údaje držím? Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO. Pokud mám tento oprávněný zájem, nepotřebuji od zákazníků souhlas se zpracováním osobních údajů, protože je získávám, protože mě k tomu vede zákonná povinnost. Po uplynutí příslušných lhůt jsou data mazána. Informace o platbách jsou drženy po dobu danou zákonnými předpisy od jejich uskutečnění, tedy po dobu, kdy může být účetnictví předmětem finanční kontroly.

Jaké údaje o vás potřebuji? Jak můžete ovlivnit zpracování údajů? Za účelem vyřízení objednávky potřebuji být schopná vědet kdo jste a mít možnost se s vámi spojit. Za tímto účelem od vás potřebuji vaše identifikační a kontakní údaje.

Komu předávám vaše údaje: Pouze za účelem vyřízení objednávky, tedy její přepravy k vám, předávám vaše kontaktní údaje přepravní společnosti, nejčastěji české poště. Účetnictví spravuje Ing. Marcela Konečná účetní a finanční poradce.

Vaše další práva: Vaše data jsou zpracovávána transparentně, korektně a v souladu se zákonem. Máte právo na přístup ke svým údajům, na vysvětlení, jakož i další práva, pokud se domníváte, že zpracování není v pořádku. Také můžete podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně u soudu.

Taky se na mě můžete obrátit e-mailem, telefonem, přes formulář na orgonite.cz, tady přes facebook, nebo prostě přijít na koláč a kus řeči, ovšem ta poslední možnost jen po dohodě. Chodím normálně do práce jako vy a k tomu podnikám ;)

Aktualizováno: 15:59 6.5.2018
zde!   Křidélko: 532,-Kč Kč/ks
  Gombík: 686,-Kč Kč/ks
  Malé kyvadlo: 798,-Kč/ks
  Velké štíhlé kyvadlo: 1218,-Kč/ks
  Velké buclaté kyvadlo: 1358,-Kč/ks
  Čakrová kulička: 1610,- Kč/ks
  Srdíčko: 1160,- Kč/ks
  Lotos: 1500,- Kč/ks
  Floral: 1834,- Kč/ks
  Kulička 6cm: 1904,- Kč/ks
  Kulička 8cm: 2464,- Kč/ks
  Kulička 13cm: 5264,- Kč/ks
  Osmistěn: 924,- Kč/ks
  Fleur de Lys: 1200,-Kč/ks
  Ptáček letící: 1300,- Kč/ks
  Ptáček sedící: 1100,-Kč/ks
  Náušnice: 1000,- Kč/pár,
    komponenty Stříbro Ag 925/1000

  Nativní HOROSKOP
    a návrh drahokamové receptury:

    880,- Kč/ks

Navigace na těchto stránkách:

Pokyny k objednávání

Živnostenský list
Objednat orgonit na přání
Návod k použití
Facebook
Autor projektu
Blog

(To jen tak na okraj)


Mě je zas Poezie:
tak trochu chladno po těle
přehorko v srdci a tolik nesměle..

Přichází z ticha, to vždy, ta Poezie
Rodí se z noci, která sama sebou žije
Je to stav mysli, tak trochu vytržení
Maličké šílenství - jen jako pralinka
- malinká - v dárkovém nadělení.

Mě je Poezie. Už je to zase tady..
K půlnoci líbá jak anděl - kdo líbá, svádí!
Slyším jak cinkají střibřitá opálová
světélka. Okamžik věčnost trvá -
Věštím v něm o zítřku: že ráno povstane,
andělů zástup nesmírný - každý jednoho dostane
Každý kdo s vinou, každý kdo bez viny.

/Hoplea 22:49 13.7.2011/

Úvod | Novinky | K prodeji | Katalog & Fotogalerie | Talisman na míru | Co, Proč & Jak | Zkušenosti | Kontakt

Drahokamové receptury od Hopley [»]

Andělé:

Anděl Strážný
Gabriel
Chamuel
Lucifer (Jitřenka)
Metatron
Nathanael
Michael
Rafael

Mistrovské energie:

El Morya
Helion (Horus)
Kamakura
Kwan-Yin
Lady Nada
Lady Portia
Maria (Modrá Sasanka)
Lao C (Nebeský Vodopád)
Pallas Athena
Saint Germain

Čakrové energie:

1. Muladhara
2. Svadhisthana
3. Manipura
4. Anaháta
5. Višuddhi
6. Adžňa
7. Sahasrára

Další oblíbené archetypy:

Afrodite
Congruentia-Harmonie
Constantine
Dar Moudrosti
Duhová Luna
Durga
Epona
Face a la Mer
Himalaya
Chesbet
Jednorožec
Jitřenka-Lucifer
Kadyn
Láska a štěstí
Lungta-Májový Vítr
Malý Vodní Drak
Miminko
Návrat Jupiterův
Něha
Panna Slunce
Phoenix
Porta Coeli
Quercus Rubra
Racek
Rosa Coeli
Šamanův Průvodce
Shining Shanti
Slunce v Duši
Slunceplášť
Smaragdový Hrad
Stín
Velká Watanai

Pro vaši inspiraci:
Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání.Generátor banálních pravd:
[]

[CNW:Counter]