orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej

Vítejte na mých stránkách. Jsem ráda, že jste se tu ocitli.

Profil autora projektu

Moje přezdívka je Hoplea. Je mi 33 let. Jsem žena, matka, OSVČ, magistra umění. Ze všeho nejvíc na světě mě zajímá tvořivá lidská mysl. Vytvářím talismany, ochutnávám energie, píšu pro vás horoskopy :-)

Proč se zabývám tímhle uměním? Z nezbytí. Hledám zrnko pravdy. Zajímá mě způsob, kterým člověk roste celý život. Jsem jeden z těch lidí, kteří jsou obdařeni Synestézií (jsem Asperger, moje mysl má zkrátka trochu jiný operační systém.) Je to dar, který obnáší i určité zvláštnosti smyslového vnímaní, vidím barevná písmenka, myslím v poezii, mám schopnost znát sny cizích lidí, mívám vhledy do budoucnosti i minulosti, musím občas čestně trpět a často nacházet nepochopení v té nejběžnější lidské komunikaci a hlavně: mám schopnost vášnivě se věnovat jedinému specializovanému oboru. Jsou to moje úžasně propojené smysly a dar vize, co mi přináší tu fascinující a nekonečnou inspiraci. O tu se s vámi ráda dělím. Využívám ji vždy, když pro vás píšu horoskopy, když hledám správné kameny. Jsem idealista, věřím v sílu pozitivní myšlenky a věřím ve smysluplnost života. Jsem tu pro ty, kteří chtějí něco zajímavého, osobního, s příběhem, s duší - na cestu.

Shůry mi bylo pošeptáno: To jen tak na okraj. (Můj Blog)

Kameny mě fascinují stále znovu, je to láska od narození. Míchat jejich vibrace je pro mě stejně snadné a příjemné, jako vařit skvělé jídlo. Zapisuji tuto zkušenost pro vás a vytvářím v talismanech, podle vašich nativních horoskopů, receptury a drahokamové afirmace. Myslím, že nikde jinde na světě to v této autentické podobě a v tomto rozsahu neexistuje. Hodně lidí tu hledá inspiraci. Tady se narodil originál - moje dílna:

Vyrábím orgonity ručně, z pryskyřice, kovu a křišťálu. Odlévám je, brouzím, vyřezávám, leštím... pracuji s čepelemi, brusnými plátny, rašplemi a dlátky, kleštěmi, pinzetami, štětci. Individuálně píšu pro vás horoskopy a afirmace k drahokamům a jejich recepturám. Všechno dělám sama: fotím, upravuji fotky ve Photoshopu, píšu texty na web, aktualizuju stránky, designuju letáčky v Corelu, ořezávám je, tisknu, vyrábím a balím vaše objednávky a chodím s balíčky na poštu. Celé to vymýšlím. Jen to účetnictví mi dělá paní, co je chytřejší na tyto věci:) Velká část tohoto projektu se narodila v noci. Protože v noci je klid. Můj čas je (mi) drahý :)

Když mi bylo 6 let, přála jsem si vytvářet "korunovační klenoty". Fascinovaly mě kameny a dokonalé formy - zvuku, barev, linií, slova... zdálo se mi, že existuje nějaká dokonalá linka - jako tah štětcem Stvořitele. Pokoušela jsem se ji spatřit. Vnímala jsem cosi nesmírného a hluboce smysluplného nad sebou. Promlouvalo to beze slov, skrze mne a ke mě, ale mě nikdo neslyšel, tehdy. Je to trochu poezie - jako to Světlo, které temnota nepohltila. Dnes vím, že to nejsou oči, které vidí - je to mysl, která ví. Možná je celé moje umění jen jedna velká kompenzace, možná se jen sama sobě pokouším dokázat, že jsem člověk a ne kus masa. To něco neviditelného, co nás přesahuje a zároveň spojuje jako všechny lidské bytosti, to je něco, co oči opravdu nevidí. Ve skutečnosti nás jen může inspirovat nějaká mimořádná estetická záležitost k myšlence, že cosi dokonalého nějak někde je. Existuje to za světem utrpení, ve kterém se každá věc nejprve objeví a pak zase rozptýlí. Existuje za hranicí úrovně zkušenosti, kde pro nás nic není trvalé, ani naše životy. To "něco dokonalého" je ve skutečnosti stav mysli. Je to mysl, která ví. Mysl nikdy neumírá, nikdy se nenarodila, je. Je jako oko. Uvědomuje si všechno, co vidí, jen nějak nevidí sebe sama. Existuje neomezená jako prostor bez hranic. Nezná strach (v tom je jako naše pravá mozková hemisféra). A všechno a cokoliv dokáže vidět se všemi dokonalými detaily, když se jí zachce. Někdy, když se "ztratíme" ve snech, v umění, v příliš rychle vybrané zatáčce, okamžicích vnuknutí, v na pohled běžných chvílích velmi bdělé přítomnosti - zažijeme ji: ona se zrcadlí, v tu chvíli jsme blízko. Jakoby byla spatřena, i když to vlastně nejde. Jakoby bylo potřeba se dobře dívat, velmi pozorně. Osvícení je otázkou zkušenosti. Předchází mu pozornost. A když se té pozornosti učíme opravdu dobře, pak žijeme v Zázraku.. a jednoho dne, když takhle pečlivě pokračujeme, si prostě všimneme, že to vědomí, za všemi těmi jevy, jsme opravdu skutečně my. Pak všechna naše omezení zmizí. A naše mysl kreslí v dokonalých linkách.


Pokud si přejete tuto mantru ve větším rozlišení na svůj monitor, napište mi, pošlu vám ji.

Orgonit je moditba v pevném skupenství | Článek na stoklasa.cz, od Lydie Nevřelové | ...Občas se člověku zdá život k nevydržení, zavalí jej strachy a má pocit, že už nemůže dál. V té chvíli hledá, kde nabrat sílu, aby se mohl odrazit ode dna. Talismany s sebou právě z toho důvodu nosí lidé od nepaměti, touží po ochraně, po hojnosti, po lásce.... My objevili Hopleu, jež talismany v podobě orgonitů tvoří, a chvíli si s ní povídali.... |
číst dále

Kdo jsem podle hvězd:

Můj ascendent je v Raku. Jste-li zrozencem téhož, vězte, že Ascendent v Raku je pozoruhodný a náročný. S ním je potřeba tříbit citový život, rozvíjet ho a celý život růst. Nebát se zahodit starou skořápku (pro Raka je to přirozené, že roste ve skocích a starou skořápků svéká - nová je větší a krásnější). Rak symbolizuje zázrak narození. S ascendentem Raka to je o hledáním způsobu, jak projevit city a nebýt jimi zahlcena. V partrnerském životě se učíte rozlišovat, které citové projevy jsou pro vztah zdravé, co je přiměřené, a kdy je naopak potřeba se ovládnout. Rak hledá stabilitu, stálost, zajištěnost - nejprve u partnera.. a postupně ji objeví sám u sebe. S tímto ascendentem se pojí schopnost mimořádné péče i schopnost zbudovat domov v sobě samé. City a pocity nejsou to samé. Je vám dána citlivost na hodnoty jako věrnost, oddanost a ochrana - jenže nálady, pod vlivem tohoto ascendentu - jsou možná proměnlivější než počasí. Rak je jako magnet, který umí natahovat nejrůznější aktuální nálady z prostředí, kde se zrovna vyskytuje. Ohrožuje ho to. Vaše intuice pak neslouží vám samotné, ale všem těm lidem s potížemi okolo.. koho by to těšilo. Tento ascendent zkrátka má intimní, empatickou povahu a je těžké mít od kohokoliv odstup. S ním dáváte lidem víc, než si uvědomujete. Rak je citlivý a zranitelný a touží po bezpečí.. potřebuje věnovat více pozornosti citům, které jsou stálé, než pocitům, které se pořád mění (a často jsou cizí). S Račím ascendentem je potřeba žít v naladění na sebe sama (Adulár, měsíční kámen), respektovat svoje hodnoty, uvědomovat si: které mé kroky mě zavedly až sem a kam chci já sama dojít. Deník je výborný nástroj. Rak především se bytostně a bezpodmínečně potřebuje věnovat nejprve sám sobě a tomu, co je mu svaté, jinak se ztratí v ostatních a každodennost života ho semele. Potřebuje neztratit se v čase a uvědomovat si, že všechny velké věci rostou nepozorovaně - den za dnem, jako strom. I on sám.

Líbí se vám výklad? Ráda napíšu váš osobní (nativní) horoskop a pokud znáte hodinu narození, dám vám i výklad k ascendentu. A vysvětlím souvislost s těmi kameny, které jsou svou symbolikou a požehnáním nejblíže vašemu horoskopu :) Objednávky a podrobnosti zde. [»]

Floraly Gombíky Osmistěny Náušnice Koule Srdíčka Ptáčci Kyvadla Fleur de Lys Koníčci Lotosy

Jsem autorem textů, fotografií a webu (není-li uvedeno jinak).
© 2009-2014 Orgonity od Hopley, MgA. Helena Kühnelová. Všechna práva vyhrazena.
"Orgonit" jako poradenství v oblasti zdravého životního stylu je chráněn ochrannou známkou ORGONIT ®

vyřizuje:
(Hoplea) MgA. Helena K ü h n e l o v á
Oblá 464/56, 63400 Brno
IČ: 73713473
tel.č.: 704 276 603
- když orgonity brousím, tak nic neslyším a někdy bývám v autě a tak, ale nejlépe mě zastihnete mezi 9-12h dopoledne a pak po 18 večer.
e-mail: pamawangmo@gmail.com
www.orgonite.cz
Subjekt není zapsán v obchodním rejstříku.
Subjekt není plátcem DPH.
Subjekt je autorem projektu a majitelem ochranné známky.
Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR 2000244071 / 2010

Bankovní spojení pro platby ze zahraničí do ČR:
IBAN je CZ0806000000000211743402
číslo účtu: 211743402/0600
Adresa obchodního místa banky, která vede tento účet:
GE Money Bank - Brno - Campus, Netroufalky 770/16, Brno 62500
Swift pro BIC: AGBACZPP

Platba je možná také přes PayPal a v určitých případech dobírkou či v hotovosti.


V souladu se zákonem dodávám následující informaci, která se týká odstoupení od smlouvy a vrácení zboží:

Zboží zakoupené po internetu je samozřejmě možné do 14 dní vrátit bez udání důvodu. (Netýká se pochopitelně zakázkové výroby orgonitů ani individuálně vám psaných nativních horoskopů, partnerských horoskopů či návrhů drahokamových receptur :-) Po odstoupení od smlouvy musí zákazník předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní nepoškozené. Platba bude vrácena v plné výši do 14 dní, ne však dříve, než zákazník zboží předá nebo prokáže, že je odeslal. Náklady na dopravu zboží od zákazníka ke mě neproplácím. Záruka na zboží je minimálně dva roky - potřebuje-li náhodně poškozený orgonit z mé dílny opravu, ráda ji zajistím i dlouho poté.
Dokud vám orgonit slouží, ať je jako ze škatulky - napište mi: pamawangmo@gmail.com
Věnujte pozornost návodu k použití: http://orgonite.cz/navod_k_pouziti.php
Věnujte pozornost obchodním podmínkám: http://orgonite.cz/obchodni_podminky.php
Děkuji za vaši přízeň a za zájem o kouzelné kousky z mé dílny!

Poznámky do patičky:

Všechny předměty zde nabízené jsou prodávány jako dekorace do interieru nebo šperky. Používám pouze pravé drahé kameny, polodrahokamy, minerály.

Jsem řádně registrována na Puncovním úřadě, na Živnostenském úřadě, Na Finančním úřadě. Jsem živnostník, malé OSVČko. Pozn.: Živnostník je člověk, který nemá práci a který se pokouší protlouct na vlastní pěst. To je můj případ. Dělám to nejlepší, vlastními silami, a jen s tím, co mám k dispozici. Mám náklady, rizika a odpovědnost. Jsem povolána k trpělivosti, velkorysosti a vstřícnosti. Jiné to nebude. A tak rostu a tenhle projekt rozvíjím. Překonávám překážky. Čtu z hvězd a z těch subtilních strun skutečnosti. Jsem hrdá na svou práci a na to, co jsem už v životě dokázala. I když bych už dnes zase ledacos dokázala třeba líp. Jsem vděčná za vaši důvěru a otevřenost. A děkuji za všechna svěřená přání a tajemství.

Předměty z mé dílny jsou osobní talismany, orgonity, energetické hříčky s drahými kameny. Pamatujte, že orgonit je zvláštní talisman určený k očistě životní energie. Harmonizuje prostor ve svém energetickém dosahu. Je to instituce relaxační, podobně jako různé esence, kapičky z bylin, drahé kameny, nebo tarotové karty. Orgonit pulsuje energií, dýchá pránu. Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. Předávají pocit sebedůvěry a probouzí velkou odvahu.

Stránky slouží jako katalog. Líbí-li se vám moje práce, napište mi a zhmotním něco krásného i pro vás. Mohu vám napsat horoskop a navrhnout drahé kameny, které s ním souvisí. Mohu pro vás znovu vytvořit libovolný orgonit, který tu na stránkách najdete, znovu. Mohu na vaše přání napsat horoskop pro někoho, koho si přejete obdarovat. Nebo pro vaše děti.

Aktualizováno: 10:18 26.5.2016
Vše co je skladem

- Kyvadla

- Sdíčka (minifloral)

- Lotosy poznání

- Floraly

- Ptáčci

- Náušnice
Stříbro Ag 925/1000

- Koule hojnosti

- Doplňky, podstavce...

- Osobní horoskop
a talisman na přání.

Navigace na těchto stránkách:

Pokyny k objednávání
OBCHODNÍ PODMÍNKY
ZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA
Živnostenský list
Objednat orgonit na přání
Návod k použití
Facebook
Oblíbené odkazy a spřátelené weby
Autor projektu
Moře Svatého Pokoje (blog)

(To jen tak na okraj)


Mě je zas Poezie:
tak trochu chladno po těle
přehorko v srdci a tolik nesměle..

Přichází z ticha, to vždy, ta Poezie
Rodí se z noci, která sama sebou žije
Je to stav mysli, tak trochu vytržení
Maličké šílenství - jen jako pralinka
- malinká - v dárkovém nadělení.

Mě je Poezie. Už je to zase tady..
K půlnoci líbá jak anděl - kdo líbá, svádí!
Slyším jak cinkají střibřitá opálová
světélka. Okamžik věčnost trvá -
Věštím v něm o zítřku: že ráno povstane,
andělů zástup nesmírný - každý jednoho dostane
Každý kdo s vinou, každý kdo bez viny.

/Hoplea 22:49 13.7.2011/

Úvod | Novinky | K prodeji | Katalog & Fotogalerie | Talisman na míru | Co, Proč & Jak | Zkušenosti | Kontakt

Drahokamové receptury od Hopley [»]

Andělé:

Anděl Strážný
Gabriel
Chamuel
Lucifer (Jitřenka)
Metatron
Nathanael
Michael
Rafael

Mistrovské energie:

El Morya
Helion (Horus)
Kamakura
Kwan-Yin
Lady Nada
Lady Portia
Maria (Modrá Sasanka)
Lao C (Nebeský Vodopád)
Pallas Athena
Saint Germain

Čakrové energie:

1. Muladhara
2. Svadhisthana
3. Manipura
4. Anaháta
5. Višuddhi
6. Adžňa
7. Sahasrára

Další oblíbené archetypy:

Afrodite
Congruentia-Harmonie
Constantine
Dar Moudrosti
Duhová Luna
Durga
Epona
Face a la Mer
Himalaya
Chesbet
Jednorožec
Jitřenka-Lucifer
Kadyn
Lungta-Májový Vítr
Malý Vodní Drak
Miminko
Něha
Panna Slunce
Phoenix
Porta Coeli
Quercus Rubra
Racek
Rosa Coeli
Šamanův Průvodce
Shining Shanti
Slunce v Duši
Slunceplášť
Smaragdový Hrad
Stín
Velká Watanai

Pro vaši inspiraci:
Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání.Generátor banálních pravd:
[]

[CNW:Counter]